Автор Тема: Психотронни оръжия  (Прочетена 196320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

coroviev

  • Гост
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #15 -: Декември 06, 2005, 13:01:20 pm »
Цитат
Някои неща не се забравят току-така.
Това да не ти е химикалка?
Абе напълно е възможно когато говорим за руснаци ;D.Освен това този излъчвател работел някак хаотично,без система и със затихващи функции.Моят човек мисли че се е случило следното:Поставили са го,след това са отпразнували успешната акция с много водка,после са засекретили проекта толкова дълбоко,че накрая даже са забравили къде са папките и картата с местоположението,а участниците в акцията най-вероятно са умрели от цироза и никой не знае къде е апаратчето.Но напълно възможно е да има друг в момента,със сигурност не този за който говоря,защото той вече е изтощен.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #16 -: Декември 06, 2005, 13:25:01 pm »
луд ли си .. да загубят информация - и то точно руснацуте ?!?!?
КГБ знае всичко !!! като се почне от извънземни та се стигне до всякакви тайни и нетайни организации .. да не говорим за история - ако отворят архива за световните войни ще има големи сътресения - ама не го правят
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #17 -: Декември 06, 2005, 14:47:58 pm »
Дааа КГБ не прощава, въпреки че е създадено от илюминати :P Свалете си тези филми и двата са за архивите на КГБ ;)

Севар

  • Гост
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #18 -: Декември 06, 2005, 16:36:35 pm »
Техниката се развива. Ако нещо са ползвали преди 10-20 години, значи вече няма да е съвсем същото. Но въпреки всичко ние се развиваме с по-голяма скорост от врага. 8)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #19 -: Декември 06, 2005, 17:13:55 pm »
Звучи оптимистично, а дали е така ? Като гледам какво става около мен жертвите стават все повече.
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #20 -: Декември 06, 2005, 17:49:54 pm »
Не надценявайте руснаците,тяхното безхаберие е пословично,например войната във Финландия през 1939г.Но се замислете,че безхаберниците са много по-опасни от хаберниците-като пример-пак войната във Финландия,а също и разпродажбата на оръжие след промените в ссср.Има и доста други примери на които няма да повярвате-принудително призямаване на самолет с български инженери в секретна ракетна база с цел компания за пиене.Според мен всичко това прави картинката още по-страшна,защото такива играчки в ръцете на пияници...!А на всичкото отгоре те май са първите в света които имат реален успех в прилагането на психотронно оръжие-1937-39 са първите случаи по времето на чистките на Сталин,разбира се в много ограничен мащаб ,като обсег на действие.Главно е използвано за обработка на задържани.За съжаление не мога да си спомня къде четох това и да цитирам източника.

Севар

  • Гост
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #21 -: Декември 06, 2005, 18:36:17 pm »
Кой говори за руснаци, аз говоря за чифути.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #22 -: Декември 06, 2005, 20:03:08 pm »
А Аз имеше предвид хора.....
 >:(
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #23 -: Декември 08, 2005, 00:56:00 am »
Статията, която закачих като документ на първата страница от тази тема, публикувана в сайта. Ако на някой му се чете ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #24 -: Декември 08, 2005, 08:08:02 am »
Тази статия май дава отговор на един въпрос, много стар за мен-никога не съм изпитвал интерес към "Бийтълс". Слушах другите около мен как ги превъзнасят, приемах популярността им и в същото време се чудех защо аз не изпитвах подобна тръпка. Даже, когато казвах, че не виждам защо трябва да се възторгвам чак толкова от тях, получавах укоризнени погледи(най-малкото), а се стигаше до критика за моята музикална култура.
Доволен съм от себе си.   :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #25 -: Декември 08, 2005, 15:48:05 pm »
И за Бийтълс е говорено много във форума, поразтърси се, ще прочетеш още интересни неща ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #26 -: Декември 09, 2005, 00:00:35 am »
Статията наистина е добра. Браво!  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #27 -: Декември 09, 2005, 08:24:32 am »
Снощи гледах филма "X-men-2". Ми то страшна работа, бе, натам ли вървим? Мутанти със свръхспособности, добри и лоши...
И в същото време-колко уязвим е обикновеният човек !
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #28 -: Декември 09, 2005, 09:21:22 am »
Това дето ще е в Х-мен ще е само мецдинно ниво.Ролята на мутантите ще играят тези,които са доста по-събудени от масата народ
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #29 -: Декември 09, 2005, 09:57:58 am »
Това, за събудените, е така. Те не биха били такива, ако не преминат през някаква трансформация(мутанти не ми харесва).
Не разбрах, обаче, какво имаш предвид като казваш "междинно ниво".
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27