Автор Тема: Посланията на водата  (Прочетена 59105 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Посланията на водата
« Отговор #15 -: Септември 06, 2005, 23:18:22 pm »
В "Тайните на Великите пирамиди" на Владимир Бабанин има доста интересни материали за Н2О. От малко по- друг аспект, но наистина си заслужава да се прочете.
И сам войнът е войн!

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #16 -: Септември 06, 2005, 23:26:06 pm »
Интересно как всички напредваме заедно
ВОДАТА е нещо повече от съставка от която имаме нужда. Още от ранните си години имах сериозни проблеми с водата, защото тя винаги ми говореше и ме плашеше с това което разказваше. Моите родители все още повтарят че ако нямах нужда да пия вода и да я ползвам от хигиенна гледна точка през живота си нямало да се докосна до нея. Може би е така
Но най-страшно е морето.
То дава много но и иска много. Крие в себе си много тайни и постоянно приказва за тях - истината е че мразя да ходя на море защото там не мога да си почина
Ако се замисрите има още един който обича за приказва - ВЯТЪРЪТ
независимо колко е силен.
Пак казвам че земята ни най- добре се грижи за нас
Билките са нещо уникално и най-вече работят за нас БЪЛГАРИТЕ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Посланията на водата
« Отговор #17 -: Септември 06, 2005, 23:56:52 pm »
Морето смуче, а планината зарежда. Факт.

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #18 -: Септември 07, 2005, 00:16:04 am »
Така е но предполагам че трябва да се научим да използваме нещата които ни казват

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Посланията на водата
« Отговор #19 -: Септември 07, 2005, 11:14:08 am »
Морето смуче, а планината зарежда. Факт.
не знам дали морето смуче, обаче от известно време забелязвам, че имам някакво особено отношение към камъните, обичам ги:) по-точно скалите, когато се катеря или разхождам между скали се чувствам сякаш заредена с енергия, настроението ми се повишава, т.н.
по принцип обичам морето, но ако няма скали ми омръзва, иначе едно от най-големите удоволствия е да плуваш към някой каменист 'остров' в морето, да се катериш по него и пр.
някой да има коментар, сходни наблюдения?
в интерес на истината, също неизвестно защо, не харесвам украшения, гривни, пръстени и пр. с камъни, т.е. тези непрозрачните, а скъпоценните и полускъпоценните според мен не изглеждат много по-добре от полирано стъкло, и не обичам, когато са централната част на някое украшение - изкуствен цирконий за блясък - ок, необходимо зло, но иначе в този аспект не обичам камъни, просто не си отиват с металите, ... май ще се наложи да отворя нова тема...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #20 -: Септември 07, 2005, 15:59:01 pm »
Камъните не само имат голяма сила и енергия но и са носител на големи знания. Щом един човек започне да изпитва нужда от камъка той има нужда от преразпределяне на енергията си. Самото тяло знае най-добре от какво има нужда и си го набавя сам. При нас остават само подтиците и неразбраните желания в него момент
Обърнете си внимания - вие сте най- добрият индикатор

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Посланията на водата
« Отговор #21 -: Септември 07, 2005, 17:07:10 pm »
Скалите са носител на информация. Обикновено положителна, защото са нагряти от Слънцето.
Скъпоценните камъни не случайно се казват "скъпоценни", те също носят определена вибрация характерна за самият камък. За това и всеки човек си има собствен зодиакален камък.
А гривните и другите финтифлюшки четох в една статия, че са творение на змиите от памти века, за да може човека да си отклонява вниманието от важните неща. Да влиза в майа-та. Знаем, че има хора, които само мислят как да си купят еди-кой си пръстен и т.н...

operator

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #22 -: Септември 07, 2005, 17:13:43 pm »
Horus,морето не може да смуче. То е най-големият енергиен резервоар на планетата. Това, което чувствуваш, е субективно усещане, следствие на енерго-иформационната ти конфигурация. Всъщност намирайки се до морето, ние сме наистина ДО него, намираме се на границата на три среди- суша, море и въздух. Там нещата са най-подвижни, бързи, информационно наситени но нямат характерният за планината мощен енергиен поток.
 Преди време участвувах в семинари по управление на сложни системи. Организаторите им избираха мястото за всеки семинар според целите и нивото, което трябваше да се достигне. В Родопите и Мадара имаше великолепни резултати по разчитането и дори корекцията на някои събития от миналото, излизане на цялата група в режим на интензивен обмен на ниво Ноосфера, дори случаи на спонтанна телепортация.
 На брега на морето семинарите бяха за хора, които трябваше да свикнат с нов тип информация, достигане на ново качествено равнише (затвърждаването му ставаше вече в планина), "пролазване" в нови инфосфери (например библиотеката в Шамбала) и други ткива работи.

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #23 -: Септември 07, 2005, 17:21:13 pm »
Извинявай ама май съм тъп не разбирам какво означава семинар по управление на сложни системи ???

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Посланията на водата
« Отговор #24 -: Септември 07, 2005, 17:22:58 pm »
Аз пък откакто се помня силно ме влече гората. Обожавам да съм сред гора, някак си се чувствам възвишено и ми е адски приятно. Леля ми има вила в Странджа на р.Велека. Там е божествено, природа, спокойствие. Обожавам да слушам вятъра как подухва сред дърветата, пълен релакс.  :D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #25 -: Септември 07, 2005, 17:26:44 pm »
Открай време съм приемал водата като кръвта на земята - носител на много енергия и знание но също предпочитам костите и - планините. Защото те ме пречистват и аз все още смятам че водата изсмуква част от енергията и желанието ни
И ако не сте готови да понесете силата на кръвта и стойте по далече от нея ;D

operator

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #26 -: Септември 07, 2005, 17:42:37 pm »
Е, защо си лепиш такива етикети...
Сложни са ситеми с ниво на самоорганизация. Например човек, Земята като биотоп, такива неща. Например по-горе стана въпрос за триене на облачета. На тези семинари това упражнение го правехме на вторият ден, държеше се и нещо като изпит. Едно момче успя да си напише името в небето.Това не е чак такова чудо. За да преминат водните пари в кондензиран вид е достатъчно да се промени температурата с няколко десети от градуса. А едно от най- добрите постижения с облаците направи една групичка момичета от танцов ансамбъл. Още докато танцуваха и пееха молитвата за дъжд заваля. А после разгониха облаците. Беше вълшебно.
 А по принцип се работи на експерт-операторни двойки за постигане на синхрон и за да се разбере същността на състоянието на другарчето. Нормално беше да видиш човек да танцува със завързани очи, а на няколко метра от него друг, който управлява движенията му.
А знаете ли, че в камъните има доста вода. Една изследователка от Русия намери в почти всички породи миниатюрни каналчета като кръвоносни капиляри пълни не просто с вода, а с течност подобна на кръвна плазма...
« Последна редакция: Септември 07, 2005, 17:45:42 pm от operator »

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #27 -: Септември 07, 2005, 17:45:39 pm »
Името ми звучеше като обучение за нещо по специално а такива неща...да с тренировки и желание и децата могат да се занимават
Благодаря за информацията ;)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Посланията на водата
« Отговор #28 -: Септември 07, 2005, 18:02:10 pm »
Е, защо си лепиш такива етикети...
Сложни са ситеми с ниво на самоорганизация. Например човек, Земята като биотоп, такива неща. Например по-горе стана въпрос за триене на облачета. На тези семинари това упражнение го правехме на вторият ден, държеше се и нещо като изпит. Едно момче успя да си напише името в небето.Това не е чак такова чудо. За да преминат водните пари в кондензиран вид е достатъчно да се промени температурата с няколко десети от градуса. А едно от най- добрите постижения с облаците направи една групичка момичета от танцов ансамбъл. Още докато танцуваха и пееха молитвата за дъжд заваля. А после разгониха облаците. Беше вълшебно.
 А по принцип се работи на експерт-операторни двойки за постигане на синхрон и за да се разбере същността на състоянието на другарчето. Нормално беше да видиш човек да танцува със завързани очи, а на няколко метра от него друг, който управлява движенията му.

започвам да ти завиждам, явно се занимаваш със страшно интересни неща:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Посланията на водата
« Отговор #29 -: Септември 07, 2005, 20:27:26 pm »
Операторе,Отде го намери тва? Някакви методи можеш ли да посочиш или да разкажеш по-подробно кое, как, какво кога и т.н.,че мноого яко ми разбуди любопитството
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27