Автор Тема: Посланията на водата  (Прочетена 59089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #30 -: Септември 08, 2005, 10:58:42 am »
Разкажи повече за този семинар интересни ми са начините по които работите и ако не е тайна би ли споделил кой ги организира и кой ги води ;)

operator

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #31 -: Септември 09, 2005, 00:14:06 am »
Той семинарът не е един. Много са. Продължават и сега, но аз се отделих много отдавна по доста причини. Темите по които се работи са изключително много. Невъзможно е да ги обхвана. Най-простичките и "конвенционални" са физика, социология, педагогика, медицина, екстрасензорика, синергетика, информатика... А останалите дори е трудно да се назоват. Става въпрос за една инициатива наречена "Международна Академия по Фронтални Проблеми" и е наречена на руският академик Е.В.Золотов. А я ръководи неговият син. Ето този Директора на международният научно-учебен център "ДЕЛТА-ИНФОРМ". Някаква информация можете да получите от официалният сайт http://www.goldway.ru/ , или от тук http://bezolotov.narod.ru/ , http://www.vtime.boom.ru/ и доста други. А тук http://belsu.boom.ru/drevo/lubov.htm е една много стара лекция и може би най- лесната. Просто за да видите стила. Към нея има и рисунки, графики на взаимодействието между обектите, но не са публикувани.

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #32 -: Септември 09, 2005, 15:52:00 pm »
Трябваше да предположа че става дума за ЗОЛОТОВ
Не искам да излизам извън темата но само ще ви кажа че ПСИХОФАШИЗМЪТ е най- грозното нещо до което може да се докоснете
И пак казвам БДЕТЕ ;D
Светът не е такъв какъвто го виждате и който предполагате
А колкото до водата знайте че заредената вода е много полезна
 Използвайте я ;D
« Последна редакция: Септември 09, 2005, 15:54:01 pm от tarikkat »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Посланията на водата
« Отговор #34 -: Септември 09, 2005, 21:21:53 pm »
Първата ми реакция като го видях беше много негативна - незнам защо все едно се опитва да прави някаква магия!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Посланията на водата
« Отговор #35 -: Септември 09, 2005, 21:48:03 pm »
Дявол.
Оператор, дано си се оттървал, той не пуска лесно.

operator

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #36 -: Септември 09, 2005, 22:48:01 pm »
Наистина не беше лесно. Отне ми доста години, но исках да запазя информацията, а тя е страшно много.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Посланията на водата
« Отговор #37 -: Септември 10, 2005, 18:03:44 pm »
Имаше ли сонди?

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #38 -: Септември 12, 2005, 18:49:35 pm »
Оператор мислиш ли дали си чист
Имам познати които отдавна съм отписал от живота си поради отровите които са станали след тези Семинари ???
« Последна редакция: Септември 13, 2005, 11:11:50 am от tarikkat »

operator

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #39 -: Септември 13, 2005, 02:56:09 am »
Какво значи чист? Аз така и не навлязох напълно в състоянието което се изискваше за синхронна работа в полето. И с това май изнервях Золотов. За мен важна беше и винаги е била информацията. Не умея да се доверявам сляпо. Спомням си един от семинарите в Черноморец край Варна, целта на който беше обучение по чужди езици. Там семинаристите изпадаха в нещо като транс и проговаряха на китайски, унгарски и кво ли още не. Изглежда Борис си беше поставил за цел най-после да ме потопи в силен "режим", защото се захвана лично да ме обработва. Около 5-10 минути бях на границата на някакъв припадък, след което почервенял като рак Золотов се отказа. Докато ме "реанимираха", защото имах чувството, че сърцето ми спира, неговата главна помощничка ме упрекваше, че се съпротивлявам. Каза:"Виждах какво става. Прекалено си любопитен. Тъкмо да излезеш в режим, и се отърсваш да се огледаш какво става. Едва не те уби."
Но на тези семинари научих наистина много за много неща. Особено за така наречените "летящи чинии". При това от първа ръка. До пряк контакт не стигнах, и слава Богу, защото те изобщо не са благодушни тъпанарчета правещи това, което очакваме от тях. Там е доста страшно.
Определено не мога да се идентифицирам с неговата система. Ако по някакъв начин съм свързан, то е понеже съм в противоположната точка. Золотов е лидер. Това е неговата идеология: пирамидата крепи и издига лидера, който пробива в ново качество, а после той измъква цялата пирамида. Аз не понасям лидерните системи. Съвсем спонтанно се съпротивлявам на каквито и да било авторитети. Аз съм антилидер.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Посланията на водата
« Отговор #40 -: Септември 13, 2005, 09:43:27 am »
виж това за антилидерите и неподчинението го разбирам, но относно познанието и информацията наистина си на грешен път - при положение че идеята на експеримента е да се усвоят някакви навици едва ли не през подсъзнанието, как очакваш да получиш информация на съзнателно ниво и това да ти свърши работа....:)
изключването на съзнанието ако не се лъжа е в основата на много учения, и си има разнообразни техники за целта
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Посланията на водата
« Отговор #41 -: Септември 13, 2005, 10:49:44 am »
  Определно не ме кефи тоя човек. Пък и тъпотията с пирамидалната система,макар че това е най-често срещаната и най-лесната за изпълнение(особено от жадни за власт)
  Би ли могъл да опишеш някоя и друга практика как става,че да си имам на идея с к'во9то ясно с кво но какво се намесва) се занимавате и как и най-вече ме интересува каква е била реакцията на другите в този курс-те как са реагирали,как са се чувствали.Какви промени са настъопили в тях.АКо си наблюдавал,моля те кажи...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

tarikkat

  • Гост
Re: Посланията на водата
« Отговор #42 -: Септември 13, 2005, 11:16:58 am »
Като казвах чист имах напредвид дали се контролираш напълно. Преди още да се появи Золотов в България през 90те години, знаех за него защото той работеше с Джуна и определено те имаха колеми качества използвани с различни цели. Золотов и Института му стояха начело при изследванията в Тунгус и обработваха страшно много данни за това което беше там. Той не е слаб и глупав и определено не е за подценяване. Но една малка подробоност - самата българска земя не го прие много добре още през 80 те когато работи тук с българските военни ;D
Психофашизмът е нож с две остриета - дава много но взима два пъти повече ;)

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Посланията на водата
« Отговор #43 -: Септември 13, 2005, 11:43:17 am »
Като стана дума за съзнателно и подсъзнателно придобиване на навици, умения и т.н., искам да задам един въпрос малко в страни от темата. Някой да у чувал, да има инфо относно обучение под хипноза или някакво подобно състояние? Иде реч не за хитлерови експерименти, а за съвременни практики и то в положителния смисъл.
И сам войнът е войн!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Посланията на водата
« Отговор #44 -: Септември 13, 2005, 12:32:04 pm »
По-прионцип се продават разни дискове и касетки със хипнотични внушения-например за спиране на цигарите,срещу безсъние и т.н.
  Но в момента хипнозата не се толерира много и дори не се преподава и е забранена на много места. Причината-много лесно можело да се постигне пълен контрол и да се злоупотреби,както и се твърди че не била особено ефективна(малко противоречие ама не съм ги казал аз тея работи)
  Общо взето май не искат да се изучава хипнозата именно защото много лесно ще прозреш от къде се мъчат да ти вкарат хипнотични внушения и т.н.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27