Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 474777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: 2012 г.
« Отговор #435 -: Април 21, 2010, 11:05:01 am »

Земната ос ни приближава към портите на четвъртото измерение
България на три морета след 2012 г.
Трусове ще изваят крайбрежие около Сливен и Родопите, вещаят родни апокалиптици



Парадоксално, но мечтата на крайните националисти - България на три морета, може да се сбъдне, без дори една пушка да гръмне. Искаме или не, световните граници вече се прекрояват силово от катаклизмите, обхванали цялата планета. Медиумът Калоян Радославов твърди, че в по-далечно бъдеще у нас ще се установи тропически климат, Гърция ще потъне, а Бяло море "ще мие очите на Родопите". Адриатическо море пък ще си намери път през албанските планини и ще достигне западната ни граница. По думите на феномена, който черпи информация от света на мъртвите, буревестник на тези промени е времето. То избързва с по няколко милисекунди всяка година, което щяло да помогне на хората да се адаптират по-бързо.
Хронотопната теория на Радославов доскоро звучеше доста екзотично, но след земетреснието в Чили скептиците започнаха да се топят като мартенски сняг. Геофизиците на НАСА установиха, че оста на цялата планета е мръднала с цели 8 см. Заради това денят се увеличава и процесите в цялата биосфера се ускоряват видимо.
"Учените чак сега установяват това, за което ние предупреждаваме от години. Оста на планетата се премества на физическо и енергийно ниво. Това води до разбалансиране на земната маса, откъдето тръгват големите земетресения. Мъртвите ни предци ми казват още, че в момента сме защитени. На наша територия се намира един от порталите за четвъртото измерение, в което ще влезем много скоро. С ускоряването на времето космическият разум иска да ни помогне да се адаптираме по-бързо към новата реалност", обяснява медиумът.
И други негови колеги по дарба отдавна тръбят, че учители, обитаващи небесните селения, им диктуват доста апокалиптична информация. Минутите, секундите и часовете се сливат около 2012 година и духът на Гея ще промени мисленето на хората, пророкува и феноменалната Йорданка Николова. Екстрасенската от години предупреждава, че Пирин планина много бавно потъва, а земното притегляне от 9,8 ще отслабне до 8,9. Скоро Слънцето ще изгрява от североизток. Всичко това обаче имало отношение към отваряне на заспалите мозъчни центрове у човека през 2012 година. Древни пророчества от цял свят сочат датата като преломна в духовно и физическо отношение за цялото човечество.
Дали бъдещето на апокалиптиците ще ни застигне, остава да видим, но е факт, че учените са доста объркани. Преди около 500 млн. години например денят е бил едва 22 часа, което е доказано чрез анализи на седименти скали. През 2004 г. земетресението в индонезийския остров Суматра от 9,1 по Рихтер доведе до преместването на Индия към Тибет. Вследствие на рокадата Хималаите се повдигнаха леко и също толкова неусетно се забави въртенето на Земята и на часовниците. Сега се случва точно обратният процес.

източник:http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-03-16&article=317362

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: 2012 г.
« Отговор #436 -: Април 21, 2010, 17:21:03 pm »
Интересна новина, като се има впредвид, че във втората книга на В. Хелсинг за тайните общества също пишеше за преминаване в 4-то измерение и затова как илюминати и сиви няма да могат да преминат, а ще останат заклещени в 3-тото. :unknown:
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #437 -: Април 21, 2010, 17:28:13 pm »
Е,то това не се отнася само за тях..в смисъл,че и много хора нямало да преминат и щели да си останат заклещени.  :(
п.с.Ще видим.Още малко остана..
« Последна редакция: Април 22, 2010, 07:16:55 am от Mirotvorec »

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re: 2012 г.
« Отговор #438 -: Април 21, 2010, 17:44:31 pm »
В общи линии пишеше, че ще минат само онези, които могат да обичат и прощават. А сиваците и илюминираните им приятели са си пропуснали шанса преди много време. Затова и не било нужно да се занимаваме с тях, щото те сами са се закопали един вид. Доколкото помня..

Кой знае може 2012 и др. работи покрай нея да са измислени именно от тях. Знаеш ли... ;)
« Последна редакция: Април 21, 2010, 17:46:34 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: 2012 г.
« Отговор #439 -: Април 21, 2010, 17:48:18 pm »
Казват че една от портите за 4-то измерени е някъде край Шипка.... жалко че нямя повече инфо ;)

 :-X

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: 2012 г.
« Отговор #440 -: Април 21, 2010, 23:24:32 pm »
А аз бях чел някъде тук, че в Странджа, не помня къде беше точно, но някъде около нашия град има някакъв портал, който не знам къде води...
« Последна редакция: Април 22, 2010, 07:17:33 am от Mirotvorec »
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #441 -: Април 22, 2010, 00:03:08 am »
Портата към четвърто измерение е точно над главата ти :) малко над седма чакра е границата между трето и четвърто измерение. Защо ги търсите извън себе си?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: 2012 г.
« Отговор #442 -: Април 22, 2010, 08:53:43 am »
Казват че една от портите за 4-то измерени е някъде край Шипка.... жалко че нямя повече инфо ;)

 :-X

Аз ти предлагам да отидеш до там и да си направиш палатков лагер. И да живееш в този лагер до 2012, 21 Дек. Чувал съм, че само тези които са близо до тази порта, те щели да бъдат възнесени в по-горно измерение, където цари само любов, мир и свобода. Аз мисля да го направя, но го споделям само с теб, защото ще стане голяма навалица. Както знаеш, ние българите сме избран народ. Не случайно има портал на нашата територия и на Шипка, това ключово място. Многоизмерните същества, неслучайно са построили този портал точно там, предвид историческите събития.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #443 -: Април 22, 2010, 09:03:56 am »
Ако си заминете за 4тото измерение, а аз остана в 3тото, да ме споменувате с добро.
Макар да не научих голямата любов и голямата прошка все се старах някак си.

Само не влизайте през портала в четвъртък в 12 наобяд, че тогава операторите на 4тото измерение са в почивка, и ще се заклещите по средата в 3.14тото измерение.
И тогава ни напред ни назад. Ще седите така 500 милиона години. Докато се възнесем всички на Сириус.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: 2012 г.
« Отговор #444 -: Април 22, 2010, 10:37:54 am »
Портата към четвърто измерение е точно над главата ти :) малко над седма чакра е границата между трето и четвърто измерение. Защо ги търсите извън себе си?

Не говоря за тази порта а за порта, която може да те отведе в примерно в други галактики или някъде другаде...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: 2012 г.
« Отговор #445 -: Април 22, 2010, 12:29:01 pm »
₪ Eon хахахахах ти ме взе на подбив нещо  ;)

btw.  живея там но не на палатка  ;D
 
Мога даже да споделя, че няколко пъти съм виждала светещи обекти менящи си формата точно над Шипка....

п.с. очаквам по-задълбочени отговори
« Последна редакция: Април 22, 2010, 12:45:54 pm от ultrafutur »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #446 -: Април 22, 2010, 13:09:16 pm »
@Guns N' Roses механично пренасяне през измеренията не съществува. За да отидеш някъде, трябва да си пасваш с мястото. Ако имаш изцяло три-измерни вибрации, никакви портали не могат да те отведат на друго място. Идеята е подходяща само за фентъзи романи.

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: 2012 г.
« Отговор #447 -: Април 22, 2010, 13:43:39 pm »
Само това четвърто измерение да не се окажат селенията божии... Не бързайте към тях.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: 2012 г.
« Отговор #448 -: Април 22, 2010, 14:35:15 pm »
@Guns N' Roses механично пренасяне през измеренията не съществува. За да отидеш някъде, трябва да си пасваш с мястото. Ако имаш изцяло три-измерни вибрации, никакви портали не могат да те отведат на друго място. Идеята е подходяща само за фентъзи романи.

Абе ездач :), за 2ри път ти казвам не през измеренията, не в друго измерение, а в същото, но примерно в друга слънчева система в друга част на нашата галактика, или в друга галактика, като андромеда, или друга, но пак в наща Вселена, в нащо измерение...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен persefona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: 2012 г.
« Отговор #449 -: Април 28, 2010, 08:32:54 am »
Само това четвърто измерение да не се окажат селенията божии... Не бързайте към тях.

Защо да не бързаме? Може да е интересно.
Иначе, и да бързаме и да не бързаме, все там ще `кацнем`- в 2012- въпросът е КАК.  :) Почти нетърпелива съм от вълнение, но ще се радвам, ако мога да го разкажа на някой някога.  :writer: :)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4946 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11367 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27