Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 476143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #405 -: Януари 24, 2010, 15:32:09 pm »
Наистина не бива да се плашим, защото УМИРАТ само онези хора за които Душата не вижда повече смисъл да пребивава тук и сега, и тя си намира начин да си иде- било катаклизъм, било убийство, било катастрофа, или др. "нелепа" случайност, но ТОВА Е ИЗБОР НА ДУШАТА, А НЕ НАКАЗАНИЕ ОТ БОГ ,КОГАТО ОСЪЗНАЕМ, ЧЕ НЕ БОГ НИ НАКАЗВА, А НИЕ ВЪРВИМ ДОТОГАВА В ПЪТЯ СИ ДОКАТО ДУШАТА ИЗПЪЛНИ СВОЯТА МИСИЯ- ДА НАУЧИ ПОЖЕЛАНИТЕ НЕЩА- И КОГАТО ТОЗИ УРОК Е УСВОЕН ТЯ ДУШАТА СИ ОТИВА.А при катаклизми си отиват много Души, защото тези тела и разум не са пригодени за новите високи вибрации на Земята- затова и много хора боледуват - за да се адаптират към новите високи и чисти вибрации на Земята- ако не могат- умират и си намират начин за това. А е истина, че сега има и индигови и кристални деца, но чрез Вярата , Прошката и Любовта- всеки има шанс да си повдигне вибрациите и така да улавя информацията кодирана в Светлината, която също е Бог 

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re: 2012 г.
« Отговор #406 -: Януари 24, 2010, 15:48:58 pm »
Аз не мога да разбера кое е наказание от бога и кое е наказание от небога, а колкото до уроците само един миг е достатъчен да се научи нещо ти ако в този свят си дух аз за разлика от теб съм човек, не мога да разбера от къде ги научавате тези неща, звездите ли ви го говорят не мога да разбера ...  :-X
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 07:50:04 am от Mirotvorec »

Max

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #407 -: Януари 24, 2010, 16:27:24 pm »
аз не мисля да се предам току така 

А как? Ще риташ и ще драскаш?
Някак готвиш ли се?

макар че следващите 30 години не се очаква нещо лошо

Сериозно?
Ами това, което се случва всеки ден да не е розово?
Само в края на годината всеки пети / според мен трети/ ще е безработен! Не ти ли намирисва на гладни бунтове и масови репресии?
Да, нищо е разбира се, ако по-те стряскат земетресения и планетни сблъсъци.
На мен все на смърт ми прилича.

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re: 2012 г.
« Отговор #408 -: Януари 24, 2010, 16:50:57 pm »
Като гледам има минимум поне две теми във форума за 2012 и доста се е изписало. Взех да ги чета, ама попаднах на доста глупости и затова май няма да изчета всичко написано по въпроса тук :)

Това, че не се очаквало нищо лошо през следващите 30 години ми звучи леко наивно  ;)

А иначе не 2012, а 2010 почва "ударно" с бедствия:

http://enter2012.blogspot.com/

Явно ще живеем във все по-интересни времена.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: 2012 г.
« Отговор #409 -: Януари 28, 2010, 22:15:19 pm »
 Съжалявам  за въпросите които, ми омръзна да задавам само на себе си. Те са само три и първият е от голямо значение ;D.
 Трябва ли да знаем или не трябва, че през 2012 г. ще има потоп, дори и да не е края на човечеството и светът? И ако да, какво можем да променим или не осен себе си? Готови ли сме за тогава?

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #410 -: Януари 29, 2010, 10:33:21 am »
Всъщност никой не е казал, че ще има Потоп- говори се Преход- Промяна, че ще има катаклизми- има ги, но и човек може да промени единствено и само себе си , ако го желае, а не като насилие, защото всяко насилие над себе си и другите (особено) ражда агресия. Промяната дошла от дълбините на сърцето се излъчва от там и тя е важна за тази Промяна при която ще се отворят още повече центрове в човешкия мозък и не се плаши от Предстоящото Бог е Творец, а не унищожител.Целта на този Преход е ние хората да минем към едно по-високо свое еволюционно развитие.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #411 -: Януари 29, 2010, 19:16:44 pm »
Съжалявам  за въпросите които, ми омръзна да задавам само на себе си. Те са само три и първият е от голямо значение ;D.
 Трябва ли да знаем или не трябва, че през 2012 г. ще има потоп, дори и да не е края на човечеството и светът? И ако да, какво можем да променим или не осен себе си? Готови ли сме за тогава?
Я,тая версия с потопа съм я пропуснала 8)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: 2012 г.
« Отговор #412 -: Януари 29, 2010, 20:32:51 pm »
   :hi: кonstantin2007, не си я пропуснала има близо 2 години още, а може и по малко защото както казва LORA_DANA времената са ускорени.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: 2012 г.
« Отговор #413 -: Януари 29, 2010, 20:38:37 pm »
   :hi: кonstantin2007, не си я пропуснала има близо 2 години още, а може и по малко защото както казва LORA_DANA времената са ускорени.

fishbone, риба от вода бои ли се (това е в кръга на шегата ), откъде го измисли този потоп ?
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: 2012 г.
« Отговор #414 -: Февруари 03, 2010, 15:18:49 pm »
Открия някои интересни връзки с 2012 г. и ........ ;)

     Тайната на Вашингтон ДС за 2012



      Тайната на Ватикана за 2012


       911-Тайният символ за 2012 г.

Доколко са верни-преценете сами  :)


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #415 -: Февруари 03, 2010, 16:20:29 pm »
   :hi: кonstantin2007, не си я пропуснала има близо 2 години още, а може и по малко защото както казва LORA_DANA времената са ускорени.
Абе те хората вече са направили новата карта на света,след тоз потоп,ма аз нали все блея...

marsh,мерси за линковете.Този за ватикана най-ми хареса :)

Неактивен entrix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: 2012 г.
« Отговор #416 -: Февруари 08, 2010, 20:39:59 pm »
Цитат
entrix има доста интригуващ пост, но Smiley
Защо смяната от 3д в 4д (ако приемем преди това няколко теории за истина) да бъде осъществена масово?! Още повече пък в материалния свят, седиш си и хапваш и опааа честито 4д... Прекалено елементарно ми се виджа.

пффф, амиии, хаха ... то и сега сме МУЛТИ Д същества. Мислите обхождат паралелни реалности и висшия аз подава позитивна емоция ако попаднеш на по-добра. Като задържиш определена мисъл тя се материализира. Трябва да разбираш добре как действа реалността за да разбереш поста ми.
Защо е масово?! Всичко е свързано и просто идва стъпало от еволюцията. Не еволюираме само ние ... всичко еволюира и просто е време да се разбере кой накъде отива.
3D: Създаваш своя реалност в консенсусна реалност с другите хора.
4D: Създаваш реалността си без оглед на консенсус от страна на другите.
С други думи може да се каже, че в 4D има много версии на Земята и зависи ти как си представяш Земята. Т.е. няма да има правителство което те спъва ако не го желаеш ... там правителството пасва на твоята идея за правителство. Ако не ти се вярва, вярвай в каквото пожелаеш.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #417 -: Февруари 09, 2010, 01:35:31 am »
А, това ли било 4Д? На мен ми прилича на силна форма на шизофрения. Човек да си развинти въображението до толкова, че да си живее в своя си свят.  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #418 -: Март 10, 2010, 12:08:26 pm »
И понеже темата е 2012г- наистина има сили от друго нискоенергийно ниво на Земята които именно чрез страха и манипулация ни държат в състояние на подчинение, а това което ще стане и то съвсем скоро е именно да се отворят нашите връзки в мозъка и ние да различаваме истината от лъжата и така да е НЕВЪЗМОЖНО ДА БЪДЕМ ЛЪГАНИ И МАНИПУЛИРАНИ, чрез което сме тяхна храна. Това е бъдещето ни и ако го виждаме с очите на страха и ще има тежки катаклизми и смърт, но който не се издигне, чрез Любовта и Прошката- т.е. не завибрира с честотата на Кристала, който е всъщност- мисъл и форма преди всичко, и накрая материя и ще остане в мрака или ще умре. Затова и Учителите винаги са ни призовавали към това високо съзнание и чистота и разбира се на всеки е оставена свободната воля За чистите ще преминат на по-високо ниво и ще виждат и чуват това което е невидимо за нас сега, а то е прекрасно! От нас зависи как ще живеем и какво ни очаква. Тук бе предложена една книга на един Посветен - препоръчвам я отново - точна е!

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re: 2012 г.
« Отговор #419 -: Март 10, 2010, 12:43:53 pm »
Съвсем наскоро ми се случи една случка с нискочестотни звуци, най-банална. Някакви такива звуци бяха записани на мобилен и ми ги пуснаха. Оказа се, че лично аз не ги чувам, но други, които присъстваха ги чуваха.
Аз не ги чувах, но усещах сериозен дискомфорт. Заинтригува ме това и влязох в интернет да чета по въпроса.
Оказа се, че се разработвали подобни оръжия, и тествани върху нищо неподозирани хора. Причинявали най-различни симптоми в хората, но също така можели да предизвикат и промени в климата!!!
Дали пък някой не иска да отклони вниманието от истниския виновник за промените в климата, като ги насочи към някакви предсказания?!! Къде бяха тези предсказания преди няколко години?!
Промени действително настъпват, както в климата, така и в психиката на хората. Но дали те са естествени, природни феномени, или са предизвикани в опитите на някои дили да наложат властта си над света?!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4971 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5772 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5649 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4254 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11440 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27