Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 476147 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: 2012 г.
« Отговор #285 -: Март 18, 2009, 21:07:01 pm »
Имаше един период, в който си купувах редовно в-к "Над 55". В него редовно се рекламираше този пръстен от Атлантида. Учудващо защо ли пък точно в един в-к насочен към третата възраст, се пулбикуваше реклама за тези пръстени, че възрастните ще тръчнат да си го купуват ли? А и доста врачки и баячки си пускаха реклама там, сигурно и сега го правят.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: 2012 г.
« Отговор #286 -: Април 14, 2009, 08:20:50 am »
Ужас... Реалността може би ще бъде твърде болезнена според радиоастрономите!

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=12532

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #287 -: Април 14, 2009, 11:02:50 am »
@хадзали, жалко е, че тази тема се използва от българския спам в тази област (врачки, лечителки и магове). Спекулациите им са насочени само към по-простите хорица (съжалявам, ако някой ще се припознае) за пари и слава. Те използват всяка по-интересна тема за трупане на дивиденти. Дори съм виждал ясновидка да прави "кармични корекции" чрез своето Меркаба поле (очевидно в пълно неведение какво причинява на себе си, използвайки го така безразборно и най-важното за други хора). Друга магесница пък самодоволно обяснява на публиката си, научавайки за кристалните деца - "Знаете ли, досега не съм ви казвала, но и аз съм кристално дете", а женицата очевидно е минала 40те години. Всички те имат склонността много бързо да пренаписват личната си история в съответствие с последния писък на модата. Така че, защо да не използват и 2012 за това. Шадрин пък тръби наляво и надясно, че само индиговите деца ще преживеят катастрофите до 2012 и ако отидете при него ще ви превърне в индигови деца - ето малко впечатления от неговите лекции - http://shamballa-bg.net/forum/index.php?s=&showtopic=668&view=findpost&p=5125
« Последна редакция: Април 14, 2009, 19:31:00 pm от WhiteRider »

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: 2012 г.
« Отговор #288 -: Април 14, 2009, 23:52:18 pm »
Много пророци се навъдиха в последно време и ако сами не отсяваме и не разчитаме предимно на вътрешният ни глас, направо ни е "спукана работата".
Е, тази с изказването си, че била кристално дете, направо е за първо място по наглост. Че нали кристалните деца ги дават, че са започнали да се раждат едва след 1990 г. насам и то не са толкова много на брой. то и индиговите деца не са навсякъде, раждат си се все още деца, подобни на нас. Индиговите, кристалните и в още по-скоро време им и "деца на дъгата", ако не се лъжа такова определение им беше дадено, защото имат в аурата си всичките цветове на дъгата, и те се раждат някъде след 2000 г. насам. За тях най-малко информация ми е попадала, по-скоро епизодични споменавания.

2012, каквото и да има да се случва, ще си се случи, но не могат да казват точно кой ще преживее или не. То най-често се говори, че ще има отсяване (разпределение), едни ще остават на Земята само че вече в 4-то измерение, други директно ще отидат в 5-то, а тези, които са още в началото на развитието си в плътния свят или още не са стигнали да някакво по-определена точка в развитието си, ще продължат това свое развитие на други 3-измерни планети, като няма да помнят кои и къде са били преди. А тези, които са избрали окончателно тъмната страна на развитие, ще отидат по такива планети в такива системи и Галактики, където се развива предимно тази страна. Тези пък, които ще отидат по положителните планети, пък ще балансират оттам. А някои, които са халмонизирали и двете страни или поне се стремят да ги хармонизират, може и да бъдат преразпределени на места с такава енергетика и да продължат развитието си в посока на по-цялостно хармонизиране на двете енергии - плюса и минуса, които всъщност са едно и идват от една творяща страна, наричана Създател.

А може и да има и други тълкувания. Както се сещам за заглавието на книгата на Николай Коларов - "Многоизмерен скок в края на времето".

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re: 2012 г.
« Отговор #289 -: Април 15, 2009, 12:47:24 pm »
Нещо интересно: http://www.plovdivmedia.com/9382.html

buden

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #290 -: Април 15, 2009, 13:47:50 pm »
Ужас... Реалността може би ще бъде твърде болезнена според радиоастрономите!

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=12532

Това е интересно. Спомням си, че бях чел нещо относно слънчевата активност и за цикличността на слънчевите бури, едни по-силни, други не чак толкова. Опитах се да намеря този доклад, за който пише в статията. Намерих това на което бях попаднал преди, а то е от 2006г.:
http://science.nasa.gov/headlines/y2006/10mar_stormwarning.htm

И още намерих това, което разискваме днес:
http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/spaceweather_hazard.html



Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: 2012 г.
« Отговор #291 -: Април 17, 2009, 16:39:08 pm »
За слънчевата активност и цикличността на слънчевите бури и аз четох на няколко места. Но също поне в един от попадналите ми текстове се споменаваше и за спиране на електричеството, такова, каквото го познаваме през този ден на декември 2012 г. А в тази малка статия се говори за същото.!?

То каквото има да става ще стане и без да знаем точно кога ще бъде даденото събитие.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: 2012 г.
« Отговор #292 -: Април 24, 2009, 12:44:43 pm »
Много ми е интересно- ако през 2012 стане някакъв катаклизъм и много хора ще урмат то какви ще бъдат тези хора или ще бъде на произволен принцип- умри,умри,умри,живей.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: 2012 г.
« Отговор #293 -: Април 24, 2009, 13:01:44 pm »
На принципа, основан на и последван от индивидуалното решение, което всеки трябва да вземе, а именно: да реши, дали да живее за себе си или за другите! Всеки сам си е господар на себе си! Личните ни решения определят съдбините ни, а за да решим нещо трябва да се стремим към знанието!
« Последна редакция: Април 24, 2009, 20:12:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: 2012 г.
« Отговор #294 -: Април 24, 2009, 13:04:10 pm »
И нека да позная- този които живее за себе си умира ,а този които живее за другите бива спасяван в последният момент.Някакви други мнения.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: 2012 г.
« Отговор #295 -: Април 24, 2009, 13:22:59 pm »
Грешка! Не е така... Не позна... ;D ;D ;D

Този, който живее за себе си ще се превъплъти на същата Земя в трето измерение и ще продължи да живее в третото измерение.
Този, който живее 51 % за другите, погледнато то всички ъгли на живота, ще се превъплъти в новата Земя на четвъртото измерение, където в близкото бъдеще ще съществува бленуван рай!

НИКОЙ НИКОГА НЕ УМИРА!!! :) :) :) Пък и никъде в предишния си пост не казах думата смърт, или умиране. Твоят въпрос беше оформен стилистично и смислово неправилно, ЗАЩОТО СМЪРТ НЯМА! Има избор, дали да се развиваме или не, дали ще продължаваме да живеем в илюзия или не, дали ще се стремим навътре в себе си или изцяло извън себе си! Това е така, защото през 2012 идва краят на обучението ни и онези, които самостоятелно и индивидуално решат, че не са завършили обучението си ще останат да дерзаят в училището на третото измерение, за да си научат уроците, което пък никоя външна сила не им го налага /основен закон във Вселената - правото на свободен избор/!!! :D ;) :P
« Последна редакция: Април 24, 2009, 20:12:22 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: 2012 г.
« Отговор #296 -: Април 24, 2009, 13:28:31 pm »
А пък аз знам, че този, който живее 51% за другите, ще се превъплъти на Земята в четвъртото измерение, където и сега си е страшен ад.
Влизаш ли в залога, или пасуваш  ;)
« Последна редакция: Април 24, 2009, 20:12:55 pm от Mirotvorec »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re: 2012 г.
« Отговор #297 -: Април 24, 2009, 13:33:28 pm »
Абеее... откъде я вадите тая информация, направо ви се чудя колко може да сте сигурни...?!  :-\
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re: 2012 г.
« Отговор #298 -: Април 24, 2009, 13:44:57 pm »
А пък аз знам, че този, който живее 51% за другите, ще се превъплъти на Земята в четвъртото измерение, където и сега си е страшен ад.
Влизаш ли в залога, или пасуваш  ;)
Ами като ще живее за другите, трябва и в ада да е готов да влезе заедно с тях. Иначе какъв живот за другите ще е ако веднъж, надраснал духовно останалите, ги изостави

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 2012 г.
« Отговор #299 -: Май 01, 2009, 05:33:16 am »
 
Древни папироси, открити под сфинкса, вещаят близкия край на света


Археолозите са ошашавени от откритието в тайната зала: папируси под статуята на известния древноегипетски сфинкс.

Цялостният превод на папирусите все още не е завършен, но разшифрованите части от свитъка вече говорят за заплахата, която грози човечеството. Според писанията отпреди 5000 години краят на света ще настъпи през 2011 година. Тогава върху Земята ще падне огромна комета и нашата планета ще изпадне от орбита в безжизненото студено пространство на Космоса. В тези свитъци се разглежда и един друг важен проблем. Според учените, които го разшифроват, писанията са за това как човечеството може да се спаси. Има само един-единствен начин, твърдят те. Като се изпрати двойка астронавти – новите “Адам и Ева”, на друга планета. Ако допуснем, че тези предсказания са точни, то документите нямат равни на себе си в цялата човешка история, каза преди известно време д-р Майкъл Рот, един от археолозите, видял свитъците и изчислил, че са на 4600 години. В тях първо се формулирал въпросът, а после следвал и отговорът, особено важен за човечеството.

ИСТИНА ИЛИ ЛЕГЕНДА

Според древна легенда в празното пространство под сфинкса съществува цял недокоснат град. Град, в който има зали, подобни на библиотеки, където в странни кристали се крият всички тайни на човечеството. Пред световните учени сега стои задачата да намерят тази библиотека ида използват знанията, заложени в кристалите. Ако записаното в свитъците е вярно и само след няколко години настъпи краят на света, възможно ли е да повярваме, че човечеството виси на косъм?

Ръководители на организацията, която се занимава с исторически паметници в Египет и контролира комплекса на археологическите работи, свързани със сфинкса и другите древни места, пазят мълчание за тайната зала и свитъците.

Признава се само едно - че археолозите наистина са открили таен вход и че само след няколко месеца, ако не и години, учените ще намерят начин да влязат в тази тайна зала, за да се заемат с изучаването на древните папируси.

ИМА ЗАВЕЩАНИЯ, КОИТО КАСАЯТ ВСЕЛЕНАТА

Става въпрос не за златните маски или керамичните гърнета, а за скритите тук завещания, касаещи бъдещето на Вселената. Разбира се, едва ли някога учените ще узнаят автора на писанията, но е повече от ясно, че той е бил прорицател и гений. Специален текст в списъка гласял, че човечеството може да се спаси, ако изпрати мъже и жени на друга планета за възстановяването на човешката раса. Признателно чувство обхваща човека, когато си помисли, че свитъците са писани преди близо 5000 години. И докато учените продължават своята работа над тези свитъци, археолозите продължават да търсят прохода към подземния град, който съществува под статуята на сфинкса. Какво ще стане по-нататък все още никой не може да каже.



Източник: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=7070
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4971 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5772 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5649 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4255 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11444 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27