Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 476149 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Re: 2012 г.
« Отговор #225 -: Март 05, 2009, 21:20:34 pm »
Псевдосценариите, които се насаждат в харата, водят до масова психоза, и определено не ми харесва да живея в такъв свят, предполагам и за всички така наречени lightworkers светлинни работници, които направиха възможно сегашното вибрационно ниво на планетата.

Ааааа lightworkers ( Спорт-Здраве, нищо не разбираш, това са светлинни работници ), така кажи, "светлинните работници" !!!!, които повдигат вибрациите на планетата, и на които дължим сегашното й положение.....Мдаа, вие ще се възнасяте към 2012, може и по-рано.

Ако питаш мен ти си готова още сега, няма нужда да чакаш. След толкова упорита работа сигурно го чувстваш и ти. А ние ще гнием тука и ще преживяваме, кой каквото има и каквото си е избрал..и така.

Интересно ми е какво е било вибрационното ниво на планетата преди да се включите? Тя сигурно само на вас разчита?

И понеже знам, че поста ми ще бъде най-малкото редактиран ако не изтрит, ще го кажа направо, белкем смогнеш да го прочетеш - ПОВРЪЩА МИ СЕ от такива вече... Стига сте писали глупости и давали съвети за повдигане на вибрации и отваряне на съзнания. Работете си самостоятелно, повдигайте, сваляйте, изравнявайте, каквото си изберете и където си изберете.........


THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #226 -: Март 05, 2009, 21:41:29 pm »
Интересно, но кой ти дава съвети? във форумите виждам само предложения, няма насилие, нито натрапване. някой бил споделил нещо-си, ама ти навсякъде ли се виждаш като главния герой? и за да не си капо, ще ти дам един съвет, раздавай го по-лежерно, к'во се напрягаш да си в центъра?

А колкото до триенето и редактирането, то си е вид сделка - ти даваш малко от твоята сила и позволяваш да интерпретират мислите ти във форума, а те ти дават възможност да общуваш с други хора. Не че го очаквах точно от този форум, но това е животът, щом контролът е навсякъде около нас, защо да не е в ежедневието ни? Но дали ще допуснеш да стане част от вътрешната ти реалност, зависи само от теб. ако искаш се привързвай, ако искаш недей
 8)
« Последна редакция: Март 06, 2009, 00:30:52 am от WhiteRider »

Неактивен Radiance Dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: 2012 г.
« Отговор #227 -: Март 05, 2009, 21:59:53 pm »

И понеже знам, че поста ми ще бъде най-малкото редактиран ако не изтрит, ще го кажа направо, белкем смогнеш да го прочетеш - ПОВРЪЩА МИ СЕ от такива вече... Стига сте писали глупости и давали съвети за повдигане на вибрации и отваряне на съзнания. Работете си самостоятелно, повдигайте, сваляйте, изравнявайте, каквото си изберете и където си изберете.........


всеки сам избира как да изживее живота си, въпрос на свободен избор. За да повдигнат съзнанието си на повечето са им необходими стотици прераждания, други го постигат по бързо, дори в едно.Усилването на вътрешното напрежение е сигурен признак за това, че човек започва да се отделя от Божествената енергия. Осъзнаването, това е свобода.

Само не мога да разбера защо усещам толкова негативизъм, а и изказа ти е много груб.
« Последна редакция: Март 05, 2009, 22:02:12 pm от H. »
Когато казваш какво мислиш, мисли какво говориш!

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re: 2012 г.
« Отговор #228 -: Март 05, 2009, 22:08:34 pm »
Защото:
Тука понякога става като в лудница.Не искам да обиждам никого, а да говоря максимално реално.

Разбрах, че ти живееш в свой свят, че подтискането на негативните чувства наричаш "повдигане на съзнанието" и че невероятно преувеличаваш прочетената от теб информация, като й придаваш романтични параметри.

Само че недей да подтискаш моето мнение, както правиш с негативните си емоции, а то е - че да се "повдига вибрационното ниво на земята" като форма на действие по случай 2012та година е нещо абсурдно от гледна точка на преценка, възможности и резултати.Сиреч нещо неадекватно.

Разбрах позициите на мечтателите, които ще повдигат вибрационни нива на планети и ще общуват с ангели.Но, ако повечето хора задминат мненията ви, бъдете сигурни, че това не е защото не ги раздувате достатъчно.


П.П.В множественото число не визирам никой конкретно, а мисловно течение из форумците.
« Последна редакция: Март 05, 2009, 22:09:32 pm от Спорт-Здраве3 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Radiance Dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: 2012 г.
« Отговор #229 -: Март 05, 2009, 22:29:09 pm »
това, което си написал е много глупаво и няма как да го коментирам,  освен, че е много неточно, а самото правене на оценки в този вид предполага неовладяно емоционално тяло.Съжалявам много, говорим на различни езици.
Когато казваш какво мислиш, мисли какво говориш!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #230 -: Март 05, 2009, 22:29:15 pm »
и аз няма да визирам никого конкретно, но не трябва ли форумите мистика и мистерии да са посещавани само от хора, които разбират какво се пише там, а не такива, които звучат като две кебапчета и бира и които гледат насмешливо на такива, които им казват, че вечер може да се ходи и на театър и кино, а не само в кварталната кръчма? аналогията е обща и може спокойно да се пренесе и в тази обстановка.
форумите за конспирации и езотерика съществуват отдавна и все трябва да се е намирала някаква обща формула, която да може да обедини и двете насоки на xnet, а не да ни кара да си говорим едновременно и на суахили и на клингонски. вярно на мен не ми трябва преводач, за да разбера горните писания, но категорично отказвам да се поставя на тяхно място и да възприемам нещата... все едно съм затворен в костюм от кожа и кости, демек съм само материя. а нямам намерение да ги информирам, че те са и дух, а духът има всички възможни форми, за да се изрази и не ограничава себе си.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Re: 2012 г.
« Отговор #231 -: Март 05, 2009, 22:30:50 pm »
.......всички така наречени lightworkers светлинни работници, които направиха възможно сегашното вибрационно ниво на планетата.

Добре де, не разбирам защо пропускате така въпроса ми? Нали светлинните работници са направили възможно сегашното вибрационно ниво на планетата.

Какво е било то преди това? Преди тяхната намеса?
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Radiance Dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: 2012 г.
« Отговор #232 -: Март 05, 2009, 22:34:45 pm »
недостатъчно :)
Когато казваш какво мислиш, мисли какво говориш!

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Re: 2012 г.
« Отговор #233 -: Март 05, 2009, 22:37:42 pm »
Само не мога да разбера защо усещам толкова негативизъм, а и изказа ти е много груб.

Това единственно и само ти знаеш. Не мога да кажа защо усещаш нещата по този начин. Мога да говоря за това аз как усещам нещата, а ти не зная, може би трябва да се обърнеш навътре, към себе си.  :)

Цитат
недостатъчно  :)

Недостатъчно.....невероятно.......
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re: 2012 г.
« Отговор #234 -: Март 05, 2009, 22:42:33 pm »

Само не мога да разбера защо усещам толкова негативизъм, а и изказа ти е много груб.

Точно, това и аз си мислех да попитам Breath, когато четях последния й пост.  :---

Само че недей да подтискаш моето мнение, както правиш с негативните си емоции, а то е - че да се "повдига вибрационното ниво на земята" като форма на действие по случай 2012та година е нещо абсурдно от гледна точка на преценка, възможности и резултати.Сиреч нещо неадекватно.

Спорт-Здраве3,вярваш или не - справянето с емоциите, не означава да подтискаш отрицателните, а просто да нямаш такива.

 Аз вярвам, че всички хора, рано или късно ще стигнат до тази промяна. Върпоса сега не е "дали?", а "С цената на какви усилия?" И това, което трябва да "разконспирираме" всъщност не е глобалния план, който ни готвят, а Силата, която носим в себе си. Открием ли я, ставаме свободни. Всички други сценарии, които ни пускат, са средтство за отвличане на вниманието - да сме все заети, да нямаме време да се вслушаме в себе си, защото чуем ли си вътрешния глас, ставаме независими от външните обстоятелства. Някой много добре го знае и постоянно ни занимава.
Особеното тук е, че всеки има право на избор - дали да търси Истината на вътре /да общува с Бог и Вселената/ или да търси Истината навън  /в геополитиката и извънземните/. А може би трябва да се извървят и двата пътя... Все още има много неща да ни се разкриват, живеем в интресни времена. Всички сме търсещи и вървим към едно и също нещо. Нека като се срещаме по пътищата си не се замераваме с негативизъм и разгневени думи. Едно приятелско потупване по рамото би било далеч по - добре...

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #235 -: Март 05, 2009, 22:57:50 pm »
Наясно съм, дори преди час написах няколко неща относно надценяването на личното мнение. Аз не искам да те променям, само споделих как ми изглеждаш :) но бъди наясно също, че ако нямаш вътрешен цензор, винаги ще изкача по някой външен, пък дали ще се вслушаш, си е твоя воля. Твоите емоции са си твои, сигурен съм, че един ден ще разбереш, че на теб самата ти влияят най-много не на другите :) това осъзнаване на езика на майсторите на светлината се нарича Пречистване или Баптизмът - и намирам репликите между нас за добра възможност да върна темата няколко мнения по-нагоре, до това, какво всъщност ще стане във вътрешен план през 2012 - по-висока осъзнатост и интеграция, а на външен - възможности много.
Според мен е по-интересно какво ще стане през 2011, защото няколко клона на lightwork смятат, че тогава решетките на съзнание на Земята ще спрат да подържат дуалистчното мислене (или Храмът на Светлина и Храмът на Светлината и тъмнината ще се разделят). Същите тези хора твърдят, че хората, които не могат да достигнат новото ниво на съзнание просто ще бъдат прехвърлени в други класни стаи и няма да останат на Земята. Това пак е във връзка с темата, дали ще има катаклизми или няма да има.
« Последна редакция: Март 06, 2009, 00:32:16 am от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re: 2012 г.
« Отговор #236 -: Март 05, 2009, 23:08:08 pm »
Хаха...

"Вярвате или не", аз не яздя коня на отрицателните емоции само защото ви обвинявам в неразбиране на матрицата. И поради същото не си вадете и извода, че за мен езотерика и мистерии означава кебапчета и бира. В моите очи, "вярвате или не", самите вие сте в това положение.
« Последна редакция: Март 06, 2009, 00:27:18 am от Mirotvorec »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 2012 г.
« Отговор #237 -: Март 05, 2009, 23:12:55 pm »
Като не можеш да се включиш активно в обсъжданите теми, а идваш само, за да ни информираш, че не зацепваш какво се говори, защо си тук? Разликата между това да си приел нещо в системата си убеждения (воалът, който те разделя привидно от Цялото) и това наистина да е част от твоята реалност като преживявания и разбирания е огромна. Вярно, споменаваш във всяко свое мнение "Висшите Азове" и аз също зная, че имаш такъв, но какво от това? Това, което казваш е подчинено само на противопоставяне, т.е. so much ego stuff, а тук не става въпрос за това, още по-малко за страх и параноя. Матрицата е удобно оправдание за тези, които ги е страх да излязат от познатата територия на обезсилване. Много хора протестират и крещят, че не се чувстват добре, но какво са направили, за да се почувстват добре?
А колкото до кебапчетата и бирата, ние също ядем такива, но не изглеждаме като тях :)
« Последна редакция: Март 06, 2009, 00:29:27 am от Mirotvorec »

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Re: 2012 г.
« Отговор #238 -: Март 05, 2009, 23:13:42 pm »
наясно съм, дори преди час написах няколко неща относно надценяването на личното мнение. аз не искам да те променям, само споделих как ми изглеждаш :) но бъди наясно също, че ако нямаш вътрешен цензор, винаги ще изкача по някой външен, пък дали ще се вслушаш, си е твоя воля. твоите емоции са си твои, сигурен съм, че един ден ще разбереш, че на теб самата ти влияят най-много не на другите :) това осъзнаване на езика на майсторите на светлината се нарича Пречистване или Баптизмът - и намирам репликите между нас за добра възможност да върна темата няколко мнения по-нагоре, до това, какво всъщност ще стане във вътрешен план през 2012 - по-висока осъзнатост и интеграция. а на външен - възможности много.

Никога не се обръщам към и не се вслушвам във "външното", винаги слушам единственно и само вътрешния си глас. И както се сещаш изобщо не ме вълнува как изглежда това отстрани.

Няма грешен и правилен път. Мисля, че и с това си наясно. Да, моите емоции са си мои и аз искам да ги преживея, това е моя начин. Затова и никога не ги подтискам. Разбираш за какво говоря. Както искаш го наричай - пречистване или нещо друго......


THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re: 2012 г.
« Отговор #239 -: Март 05, 2009, 23:45:16 pm »
Не зная откъде си правиш изводите, че имам някакъв страх да изляза от познатата територия на обезсилване, или че не правя нищо по въпроса, за да се чувствам добре.Или не визираш лично мен?

О, аз се включвам в обсъжданите теми.Не зная какво точно искаш да кажеш с "активно", но продължаваш да твърдиш, че не зацепвам за какво се говори.Може би те объркват ирониите ми, които ползват плосък речник на неразбиращ.

Например не разбирам следното - след като Земята ще поеме по различни пътища, различни класни стаи и уот-евър, тогава кой въобще го е грижа за някакво всеобщо бъдеще? С други думи - след като това е моментът на разкол, в който всеки поема към класната стая, която му е подходяща, и за всеки е отредена индивидуална съдба, тогава какъв е смисълът към общи действия?

Аз съм убеден, че размножаването на равнините на реалността няма да бъде усетено - програмата няма да спре да действа като до сега, криптирайки информацията, която е ненужна.

В този ред на мисли - човечеството е неспасяемо - няма какво да се спасява, защото практически няма такава ситуация.Положението е съвсем друго - кой какъв път ще избере.И да се убеждаваме кое трябва да се парви и кое не - това е само безсмислено пречене едни на други.

И да се правят заключения за твърди методи на извисяване, така да го наречем, според мен е доста цинично отношение към пъзела,защото никой не може да узнае пътя на друг.И извисяването на една инкарнация може да е тъкмо обратното на нейния път.Вариантите са наистина безброй,съпоставено с нармалното съзнание, и това математическо отношение в тази сфера според мен е истинското неразбиране.
« Последна редакция: Март 05, 2009, 23:48:45 pm от Спорт-Здраве3 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4971 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5772 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5649 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4255 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11444 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27