Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 474794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #165 -: Ноември 14, 2008, 17:09:32 pm »
...
Чрез Огъня (вулканите) и Водата (стихиите) се разчистват Енергийните нишки на Злото и се прекъсва неговата мощ, която черпи от тези "клапи" (Енергийни канали от ядрото на Земята към повърхността) сила от Земята и се захранва от вашата отрицателна Енергия и действия.
 С това стана и преместването на магнитната и географска оси на Земята, което ще доведе до спад на агресивността у хора и животни и до увеличаване на положителния Енергиен баланс в Природата.
- Благодаря Ти.
;D laugh
Абе чудя се кой ги пише тия книги ...
А още по странно ми е кой ги купува. Нали знаете, не е луд тоя, който яде баницата ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re: 2012 г.
« Отговор #166 -: Ноември 14, 2008, 17:14:50 pm »
Не знам кой ги пише, ама моята тъща ги чете ::)

Понякога и аз разлиствам, ама най-доброто ми постижение е 15-20 страници порядъчни после почвам да скачам по две три, после по пет шест и един час книгата е готова, интересно че след това ако се дискутира книгата се оказва че не съм пропуснал нищо  :D
« Последна редакция: Ноември 14, 2008, 18:59:04 pm от Mirotvorec »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re: 2012 г.
« Отговор #167 -: Ноември 16, 2008, 13:26:41 pm »
Одисеята 2012. Какви ли не простотии се изписаха за това. Очаква се събитие с армагедоно- пришествен, духовно-вибрационен отенък.
Помислете върху това:
Цитат
„Завършването на едно преминаване на прецесията през всичките 12 знаци на вашия зодиак, представлява един Велик Цикъл с продължителност 25 920 години.” 


Т.е. вашият Аз трябва да е преминал през всичките знаци на зодиака, за да е завършил цикъла. Когато го завърши, той ще притежава качествата и характеристиките на всеки знак. Опит! Това е голямата енигма. Събраният опит естествено ви придвижва нататък. И какво от това?Голям праз! Който е завършил прогимназията , естествено преминава в гимназията.

Някой обаче,  има полза да всява заблуда, смут и страх сред хората. Някой предрича катаклизми , друг предрича светло възнесение. Кой? Кои?

Едните ви дават картина на разруха, другите ви дават картина на спасение и възнасяне чрез портали...Крайната дестинация, обаче, остава неизяснена подробност. Тоест: „Аре с мене през портала, ма няма да ти кажа къде!" Ми естествено, че няма да ти каже. Щото никъде не може да те възнесе... Плътностите и измеренията са вплетени едно в друго и няма никакво „отиване” никъде. „Аз” получава необходимия му опит и автоматично си сменя вибрацията САМ.

Винаги, отвсякъде ви бомбардират с внушението, че нещо от вън ще ви помогне или навреди. Все действия ИЗВЪН вас.  И двете обаче се случват само, ако вие сами решите, т.е. вашият Визш Аз. И затова и думички като „вредно” и  „полезно” са пълна глупост.

Тоест ви се казва едва ли не, че ВИЕ имате нужда от спасение, но НЕ участвате пряко в самото събитие (ако има такова.)

Животът ви зависи от набор сложни астрономичмни изчисления, айде бе?

И или ще посрещнете смъртта си или светлите вóйни ще ви въздигнат с тях (през портала естествено  ;D ). Тоест , нещата се предлагат така, че имате избора,  да се присъедините към един от полюсите. Едните ви казват, че имате нужда от спасение, а другите ви предлагат да ви спасят. Или си с нас или си с другите. Вменява ви се чувство за безпомощност и незначителност. За тях е удобно да се чувствате малки и да имате нужда от помощ.
 
Което е измамата. Вие нямате нужда нито от едните, нито от другите. Изборът прави вашия Визш Аз, искате или не искате, знаете или не знаете за това.
 
Как по-точно един безсмъртен дух ще има нужда от спасение и как по-низши същества от него ще го спасят?  И как ще въздигнеш нечий дух до плътност, до която той не е развил нито молекулярната си структура, нито съзнанието си.  ( Припомнете си Монро, който се опитва няколко пъти да води хора до някакво ниво и щом стигнат до там, те изчезват „яко дим”.  Ми разбира се, че ще изчезват. То не става с „водене”. Нямаш необходимите атрибути за целта. Когато ги развиеш, няма нужда да те води някой)

Оформят се две полярни мнения за едно и също евентуално събитие.

Ами ако не съм нито с едните нито с другите? Ами ако не искам да ме спасяват? Какво ? Ще остана заклещен  по средата на некви измерения или плътности? Аман от шехеразади!

Кой се идентифицира с физическото си тяло и за него би имала значение физическата смърт? Кой, от друга страна, иска да забави вашето съзнание да се развива, опитвайки се да ви убеди, че ТОЙ ще ви спаси? Какво ще спаси? От кого? От какво? Тялото ви от физическа смърт?

Аз лично не искам да ме спасява никой. Няма от какво. Всичко, което ми се случва, съм избрал Аз, включително и деня, часа и мястото на физическата си смърт.  И часът и мястото на срещата остават непроменени.

Който трябва да разбере, какво точно казвам, ще го разбере без проблеми.
 
А  психологията: „ръка да пипне, око да види”,  е по-скоро безпомощността на науката да си обясни повечето неща. Тя е безсилна. Тя самата борави с теории и предполага.  Учените, поне са до толкова интелигентни и честни, да си го признаят.

Айнщайн казва:  „Що се отнася до законите на математиката, които касаят реалността, те не са сигурни; а  където  са сигурни, не могат да се  отнесат до реалността”.
И също : „Въображението е по-важно от знанието. Знанието е ограничено. Въображението обгръща света”.

Астронoмията говори за далечни галактики и разстояния  във време-пространството,  милиони  и милярди светлинни години, но някак, на заден план остава фактът, че това, което те „виждат” през мощните телексопи, е запечатаният образ, който е достигнал до нас след доста дълго пътуване. Снимки от стария албум , така да се каже. Т.е.  те не знаят какво се случва в този момент някъде в галактиката, да не говорим извън нея, а въобще да не споменаваме извън вселената. (Иначе искат да открият тайната на сътворението, чрез програми като Церн например. Ще стане!- каза Главният Архитект, - минете пак в четвъртък!)

Всички изследвания са, по правило, винаги покрити в мъгла.
Изобщо всичко е покрито в мъгла. Дават ви се само псевдо истини или полуистини като стръв.  Информация се смесва с дезинформация. Защо? Ами помислете си защо? За да спрат развитието ви, за да продължат да ви внушават простотии от рода, колко е опасно това или онова за тялото ви , като химикали, чипове, храни, пушене и пиене, и колко е полезно да сте вегетарианци и да правите упражнения и да не пушите  и прочее.  Всичко, което се отнася до физическото ви съществувание.

От друга страна пък, войни и катаклизми, крайният резултат от които е, пак вреда/смърт  за физическото тяло.

Набляга се и от тъмната и от светлата полярност  за важността на това ТЯЛО. За това, че без него сте загинали и имате нужда да го спасявате.

Ако някой от тях наистина ви мислеше доброто, би ви казал, че това тяло ви е необходимо само толкова, колкото решите вие и неговият принос за вашата еволюция е, да събира опит в тази плътност. И няма никакво значение, дали сте здрав, болен, дебел, месояден, тревояден или ядете гайки и каквото и да е. Вие, искате или не искате, сте минали през всички такива инкарнации, иначе не може. Били сте дебели, били сте канибали, били сте вегетарианци и садисти и мазоихисти, педофили, религиозни, атеисти, китайци, араби и негри и кво ли не. Или по-точно СТЕ всичко това.  Всичко, което ще ви трябва по-късно , когато ще имате нужда да използвате тези знания.

Култът към физическото тяло е типично (но не само)рептилска идиотщина.  Преследва ви от всеки билборд. Идеално изглеждащи хора, с приятен загар и задължителните за омекване на коленцата, умопомрачителни сини очи. Егаси скуката!

Не е възможно всички да сте еднакво здрави и с идеално развити тела и няма и нужда. По-скоро имате нужда от колкото може по-разнообразни вариации. Да сте слаб, дебел, диабетик, болен, културист... Няма абсолютно никакво значение какво е тялото ви и какво е „полезно” за него. Полезен е само опитът. Да не мислите, че на вашия Аз му трябва  само опит на здраво тяло? Нали тогава би бил доста ограничен?! Здравословното хранене и вегетарианството са  внушения от светлата полярност.  Колко дебели хора не могат да отслабнат и колко от вас ядат „неправилните” храни, защото тъкмо те са им вкусни и колкото и да се насилват, не могат да се променят. Това е, защото инстинктът у тях е по-силен от всичко друго и така трябва да бъде.

Целта е, обаче, не да ви се казва истината, а  да си седите тука и да треперите  за физическото си тяло, дали ше ритнете камбаната на 40 или на 90 години. Защо? Какво значение има? Тук съм точно толкова, колкото трябва и като си събера знанията и опита и си тръгвам. И никой и нищо не може да ме спре.

Целта е да ви отдалечават все повече и повече от истинската ви същност и да ви държат в неведение. Защо? Защото сте повече от тях. Защото ви завиждат, защото искат да си останете роби на телата си и по този начин роби на двата полюса.
 
Страхът от смъртта(на физическото тяло) е основна двигателна сила в  тази плътност. Той управлява масата от хората, които иначе биха били неуправляеми. Кажи им че ще умрат и се почва едно треперене, не ти е работа.

Дали земята е куха иили не , няма значение. Има значение, че това, което пък се случва на Земята, не може да бъде допуснато без знанието и позволението на нейния визш Аз – планетарния дух.  Той може, в различни степени, да допусне агресия към нея или катаклизъм (т.е. хигиенизиране),  само в рамките на това, духът да добие необходим опит. Когато той пък си научи неговите уроци , просто ще си замине и тогава Земята ще бъде мъртъв организъм, както когато вашия дух си отива от вашето тяло, то става мъртво. 

Аз мисля, че ние знаем много много повече от науката. Но на хората им се внушава обратното ежедневно, ежечасно, ежеминутно, докато накрая повярват на тоя рефрен и сами започнат да си го припяват:  „Колко малък и незначителен съм аз и колко голяма е науката!” Всъщност точно обратното е вярното: „Аз съм вечен и неразрушим и като такъв, знам повече от всяка наука” .

Но, в крайна сметка, в каквото и да вярвате, дори да е пълна заблуда, е позволено от вашия Визш Аз, за целта на неговото обучение.

И да завърша с цитат от материала на Ултрата.
 
Откъсът по-долу е типичен пример за смесване на информация с дезинформация. За това, бъдете нащрек, кой ви подава така „щедро” препълнената чаша на знанието!

Цитат
Всъщност всички души са си у дома и винаги са били там, макар че след отделянето си от Бог, много аспекти на душите са пътешествали в пространството. С други думи, част от всеки от вас винаги се е намирала в пълна безопасност в Бога, докато другите части пътешествали във външните сфери и по-ниските плътности на Творението.
  
– информация, (само бих заменила Бог с Аз)

Цитат
И още една интересна забележка – почти всички души във вашата вселена са по-млади от 228 милиона години, в смисъл от наличието на индивидуални аспекти. Следователно нито един от вас не е преживявал пълен Галактически цикъл. Това е нещо, за което си струва да се замислите.
 

– дезинформация

Разбира се, това, което пиша е само мое лично мнение и плод на собствени разсъждения.
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 10:01:56 am от July »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: 2012 г.
« Отговор #168 -: Ноември 16, 2008, 15:53:23 pm »
July,

Не разбрах в крайна сметка, какво искаш да кажеш, въпреки правдивостта на думите ти. Нещо не се доизказа... Няма ли да има промени според теб, или отричаш цикличността въобще, освен цикличността в съзнанието, пак според теб? Според мен цикличността е основен закон на развитието в абсолютно всички сфери на развитие и във всички измерения, висши и низши, духовни и материални, ефирни и атомарни. Чрез циклите се осъществява развитието. Да не би да искаш да кажеш, че темата 2012 е изкуствено създадена с цел облажване на създалите я. Ако не е случваща се действителност, маите и индийците нямаше да говорят за цикличност, а и не само те. Специално маите и индийците не можем да ги обвиним в извличане на облаги В МИНАЛОТО чрез говорене за 2012 ДНЕС! Пък и има многобройни палеонтологични и геологични примери за цикличност в природата. Съгласен съм, че духът води материята, но това не ни дава основание да отричаме реалността на промените, които се осъществяват от 1981 година насам до 2012 и промените, които ще се случат тогава. Не мисля, че трябва да си затваряме очите с мислене като твоето. Въобще не намеквам за всяване на страх. Напротив, мисля, че всяка една информация за 2012 ще е от полза за всеки един, КОЙТО НАИСТИНА СЕ СТРАХУВА, ЗА ДА СЕ УСПОКОИ ПОНЕ МАЛКО ДУХА МУ. Вярно е, че абсолютната непривързаност към материалните неща е ключът към оцеляването през 2012, но какво пречи ДА ИЗПИТАМЕ МАЛКО ЛЮБОВ КЪМ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО СЕ СТРАХУВАТ, като им обясним същността на събитията през 2012 и тогавашните промени, за да могат по някакъв начин да се примирят. НАЛИ ЦЕЛТА Е ДА НАМАЛИМ НАПРЕЖЕНИЕТО, КОЕТО ДУХЪТ НА ЗЕМЯТА ИЗПИТВА В МОМЕНТА, ЗА ДА Е ПО-ЛЕСЕН ПРЕХОДА ПРЕЗ 2012, а с повече страхуващи се този преход ще е по-труден.

Опитай се да подкрепиш твърденията си с факти!!! Знам че въпросът ми е "око да види, ръка да пипне", но позицията ти е странна, неадекватна и неводеща до никъде! Ясно е накъде биеш, но не се доизказваш. Ще подкрепиш доводите си и ще завъришиш мисълта си, според мен, като заявиш, какво е веруюто ти, и какво мислиш за предричанията за 2012?

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re: 2012 г.
« Отговор #169 -: Ноември 16, 2008, 21:22:42 pm »
Според мен нищо няма да стане.Тоест...ще стане - там повече вода,тук по-малко,някъде по-различен климат,другаде по-друг...и тва е.

Всичко ще си тръгне по старому,най-много някое политическо статукво да се замени с производното му.И отново някой няма да има пари,друг ще има,трети ще се чуди как така четвъртия се е ориентирал толкова бързо и тн.

Славата на 2012 година ще трае толкова дълго,колкото трая славата на скорошните наводнения из България.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: 2012 г.
« Отговор #170 -: Ноември 17, 2008, 09:03:31 am »
Според мен нищо няма да стане.Тоест...ще стане - там повече вода,тук по-малко,някъде по-различен климат,другаде по-друг...и тва е.

Всичко ще си тръгне по старому,най-много някое политическо статукво да се замени с производното му.И отново някой няма да има пари,друг ще има,трети ще се чуди как така четвъртия се е ориентирал толкова бързо и тн.

Славата на 2012 година ще трае толкова дълго,колкото трая славата на скорошните наводнения из България.

2012 изобщо не ме притеснява. Виж климатичната и екологичната криза, вече ще са много гадна работа.
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 09:04:14 am от Eon »

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re: 2012 г.
« Отговор #171 -: Ноември 17, 2008, 10:14:48 am »
Това, да се увещаваме „да изпитваме малко любов към всички, които се страхували”, не го разбрах. Или изпитваш любов към всичко и тя не е отделна от нищо и следователно включва всички хора  или не говорим за едно и също усещане. Изпитвайки тъкмо тоя вид любов, аз се обръщам именно към тези, които се страхуват. Казвам им да не се страхуват. И ги предупреждавам, че ще се опитват да ги привличат към два лагера. Тъмен и светъл.  И да внимават за капаните по пътя. Колкото повече наближава времето, толкова по-силни ще стават опитите за привличане към едната или другата страна.  И толкова по-драстични ще стават методите на двата лагера.

От това по-голяма обич, здраве му кажи. Сега, какво хората ще извлекат от това, което казвам, си е тяхна работа. Как ще го тълкуват- също си е тяхна работа.

Не мога да разбера, какво да обосновавам с факти, теорията си ли?   Аз не съм копи-пействала календари на маи или индийци. Казвам си моето мнение. То се основава на инстинкта ми. Аз не случайно казвам, че това е само мое мнение. Казвам нещата директно, както постъпват в мен.  Тоя директен, „нередактиран” изказ дразни много хора, но това е, защото техните системи-верую  се сблъскват с думите ми, а не защото аз споря.

 Аз не знам, кое изказване за 2012 е подкрепено с факти, поне по смисъла който аз влагам в думата „факт”. За мен лично, факт е нещо, по което няма спор и е доказано 100%. До тук в 17 страници материал за тази тема, аз лично не видях факти, поне за себе си.  Има теории, има предположения, какво би било,  има спекулации за съответния изход , ню ейдж  послания от звездите и тълкуване на древни календари . Това за мен не са факти.  Все едно да кажа, че Алф  ми е казал това и това , значи е факт.  Аз няма да спекулирам.

Не виждам, кое не е ясно в поста ми.  Казвам, че ние сме вид, на който всички завиждат и по тази причина се опитват да забавят развитието ни.  Просто казвам , пазете се от  полярностите. Никоя от тях всъщност няма и намерение да ви спасява. Обяснявам  също и защо няма нужда от спасение.  Защото каквото и да стане, когато и както  да стане, ние може най-много да се отървем от физическите си тела, което не страшно, а нормално.  Преход. Казвам, че тоя страх към физическата смърт  е вклинен в ДНК-то на човека , което милиони години е било манипулирано и човъркано, точно с тази цел, за да се забави развитието ни, но нема да стане.   (Въобще страхът от разрушаването на физическото тяло си е направо нова тема).

Ние си вървиме по нашия път и нищо не може да спре нашата еволюция.  Злобата от това нараства и затова е и тази  хистерия за 2012. Затова и животът става все по-забързан и труден. Кризи,военни конфликти, финанси, всичко що е отнесено до физическия ни живот, ще бъде ярко преекспонирано и манипулирано. Ще се всява допълнително страх у хората, но те не бива да се страхуват.  За тях се грижи, който трябва. 

Нашия цикъл, ако завърши през 2012 няма нищо страшно, а радостно.  Цикличността въобще не съм я споменала, тя не е основен фактор  в идеята ми.  Цикличността съм я изчерпала със сравнението за прогимназията и гимназията.  А също и с твърдението, че за да завърши един пълен цикъл,  един Висш Аз трябва да е преминал през всичките зодиакални знаци.  Значи не отричам цикличността.   По-скоро става въпрос за вечното безспирно движение, ако става на цикли – така да е. Моята мисъл е, че дори 2012 да е краят на един цикъл, това значи, че ще е началото на друг цикъл. Тоест,  няма спиране. Животът продължава, само не в досегашния му вид.

 Моето верую трябва да е ясно от написаното от мен.  Кво да дигам лозунги.  Моите постове са най-малко копи пейст и най-вече лично мнение, така, че веруюто е втъкано в тях неизбежно.  Аз не се оповавам на календари и съмнителни послания от звездите.  Защото разчитам на информацията, която постъпва директно в мен.  Тоя, който ми я праща е моят Визш Аз. Той знае най-добре, какво аз трябва да знам и какво да правя.  Разчитам да не ме подведе.  Защото сме едно. Всички други, които идват извън мен, винаги има шанс да ме подведат.  Затова не ги слушам.  Може позицията ми  да изглежда неадекватна. Ма какво да направя? Това не е мой проблем, приятелю SMSI-H . Аз знам  какво съм и какво не съм или поне си въобразявам,че знам. Тоест , ако съм заблудена , заблудата е пълна, защото си вярвам. На мен  си ми изглежда баш адекватна.
 
Аз  нямам факти и затова и не съм и предложила такива.  Не се опитвам да бъда обективна, защото не мога да бъда обективна. Имам само предположения, мога да предложа само моите разсъждения и моята лична теория и я споделям тук именно за тези, които евентуално се интересуват.  Ако някой намери нещо полезно в моя материал, добре, ако не , пак добре.

Моята позиция не води до никъде. Естествено. Целта на моята позиция е да бъде чута. Аз не съм водач, да водя хората. Аз им казвам, че нямат нужда от водачи. Аз-ът им  ги води , с тяхно или без тяхно знание, към тяхната еволюция.  Той е най-безкористният водач, който могат да си пожелаят.
Повечето от хората си нямат и хабер за 2012 или приемат твърденията за евентуални събития със снизходителна усмивка. Само една малка част от обществото всъщност нищи тая тема.  Тук само сме към 2000 човека,  правете аритметиката.  Така, че да обясняваме на хората същността на събития, за които даже не сме сигурни, че ще се състоят, е безмислено.  Няма и с какво да се примиряват , няма да има нужда.  Всяка информация за 2012 доколкото може да бъде полезна , може също да бъде и доста объркваща и конфузна за хората.  Вероятно не е случайно, че не знаеш точно, кога ще умреш.  За какво да се стресираш за нещо, което и така и така ще се състои.  Твоят Аз знае и това е достатъчно.

Да  намалим напрежението на земния (планетарния) дух е невъзможно. Въпреки, че ние хората, като вид си взаимодействаме с планетарния дух (кога в симбиоза, кога в паразитизъм), той е от друга еволюционна пътека. Той еволюира въпреки и със или без нас. Той следва съвсем други схеми. Това, да помагаме на земния дух или да намаляваме напрежението  му, не е в нашия домейн и освен това НЕ Е възможно. Планетарният дух има свой цикъл и той не е по никакъв начин зависим от нас. Това, че тровиме земята и издевателстваме над нейните биологични видове, е за нейния дух -  като изпитанията, на които ние сме подложени   -  просто уроци и опит. Всичко се допуска в рамките  и в полза на опита. Всякакви климатични и екологични кризи се случват с него защото неговият визш Аз е допуснал това, с цел обучение и събиране на опит.  Помощ на планетарния дух оказват  гигантски за нашите представи същности/духове, за които си нямаме и представа. Те са вече тук и си вършат работата. Така, че не се безпокойте и за планетарния дух.

Позицията ми е ясна. Няма да правя излишни спекулации, няма нито да „разпръсквам” светлина, нито да всявам паника. Просто се обърнете към себе си.

Само ако можехте да опознаете  истинската си същност, всички съмнения и страхове биха се изпарили. 
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 10:20:37 am от July »

Неактивен Regul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: 2012 г.
« Отговор #172 -: Ноември 17, 2008, 13:47:24 pm »
July,доколкото разбрах намекваш,че няма нужда да си "чешим езиците" тук с темата 2012,какво има да става и какво ще стане,защото всичко което трябва да  знаем вишия аз,ще се погрижи да научим (ако небъркам много ).
Лично за мен,това че почнах да чета повече за тази дата и Всичко което е свързано с нея,ме доведе и ми помогна да си обесня неща за мен самия,помогнами да приема някои мои усещания за света,това за мен е безценно.Неказвам че приемам и попивам всичко на 100%,опитвам се и се старая да прекарам всичко през интуицията си.В този смисал вярвам че такива дискусии  са нужни,при мен стана нещо като ефекта на доминото,точно заради това че почнах да се интересувам по живо.И имаше къде да прочета нещо и да тръгна....
П.С
Говоря само от личен опит и само за мен самия :)

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re: 2012 г.
« Отговор #173 -: Ноември 17, 2008, 15:34:19 pm »
Въобще не намеквам такова нещо.  :) Напротив, ако сте тука и си чешете езиците, явно вашия Аз иска това от вас, спор няма. Така, че, кой съм аз, да споря с него. Но, дали си чешем езиците или не, нещата ще си станат точно така, както трябва.  Правѝ каквото ти подсказва интуицията и гледай кой материал, как резонира в теб.  Аз-ът ще ти праща неприятни сигнали, ако нещо не е добре за теб и обратното , ще изпитваш приятно усещане, ако нещо е правилно за теб. И все пак, всичко е относително. Понякога въпреки ясните сигнали, че нещо не е за нас, се втурваме тъкмо към него - грешен брак, грешна работа и т.н. И следователно си носим последствията, което е пак  в крайна сметка опит и полза за Аз-а. Той никога не губи, само ние,  ако разчитаме сигналите правилно, бихме били по-удовлетворени и щастливи от живота си и обратното. Малко стана вече оф топик, ма, извинявам се за което.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: 2012 г.
« Отговор #174 -: Ноември 17, 2008, 16:12:56 pm »
Да, планетарния дух си има своето собствено развитие, но и ние, хората имаме един голям дял в сегашното състояние на планетата. Вместо този преход да бъде по-плавен и в по-голям унисон с планетата, ние какво направихме от алчност - екология - аут, климат - аут. Всичко си има своите цикли, но ние "помогнахме" много, сегашният цикъл да бъде по-тежък, отколкото е било запланувано от Висшите ни Азове и Висшите създания, контролиращи еволюцията на планетарните духове. А и планетарните духове преди да станат такива са преминали през човешката еволюция, така че мисля, не им е безразлично отношението на хората, населяващи съотвентите планети.
Това е моето мнение.

Неактивен tseneto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: 2012 г.
« Отговор #175 -: Ноември 23, 2008, 18:01:48 pm »
Аз лично изчетох цялата тема, а и не само в този форум. Има много писания по този въпрос, теми, книги, предсказания и т.н. Първоначално бях стресирана доста, но след като прочетох доста неща и се замислих по въпроса се успокоих, и трябва да благодаря и на хората, които пишат и изобщо са създали този форум и целия сайт! :-*
Каквото и да става през 2012 или която и да е друга година си е закономерно последствие или реалност от действията и най-вече от мислите на всеки един от нас. Ако има някакъв катаклизъм съм 100 % сигурна и убедена, че ще има хора, които ще оцелеят и ще могат да живеят в трудни условия, радиация, без вода, храна и т.н. Всеки ще си направи избор дали иска и може да го направи, и както беше написано преди в темата - висшия АЗ си знае и ако трябва да сме на определено място и в определо време ще сме там. Няма за какво хората са се притесняват, страхуват и т.н. А това, че сме немарливи, безотговорни и унищожаваме планетата - това си е цяла друга тема, но не означава че не трябва всеки да направи нещо за подобряване на положението!
« Последна редакция: Ноември 23, 2008, 23:02:06 pm от Eon »

Max

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #176 -: Декември 13, 2008, 20:20:51 pm »
само егото на такова същество като човека може да 'произведе' такова внушение, че има някаква по-голяма цел, смисъл в живота или че е нещо повече от другите живи същества..

Абсолютно!

Катаклизми има открай време и ще продължи да си ги има...

Мисля, че си прав.
Интересно какво ги предизвиква тези катаклизми? Някой има ли по- нестандартни предположения?
Обясненията на геофизиците (или както там им викат на тези, които се занимават с тези проблеми) нещо не ме задоволяват.Нито пък бабините девитини , че всичко било заради „лошите ни мисли и дела”.


А тия Маи ако знаеха толкова много къде са сега? Възвишиха ли се вече?  ;) Ако така добре знаеха какво ще се случи защо просто не са го написали някъде?

А такива предсказания също има от доста време насам, а ние все още сме тук.

Да бе, къде са тия умници сега?

Имам една мисъл,че ако през 2012 има катаклизми, те ще бъдат изкуствено предизвикани.

Неактивен chopomir

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: 2012 г.
« Отговор #177 -: Януари 18, 2009, 15:20:06 pm »
Обама има 4 години за да спаси земята???
http://www.guardian.co.uk/environment/2009/jan/18/jim-hansen-obama

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 г.
« Отговор #178 -: Януари 22, 2009, 16:14:30 pm »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: 2012 г.
« Отговор #179 -: Януари 22, 2009, 18:39:23 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=SDBuQya4io8&feature=related

Хах, наистина интересен тайминг, само че не мисля че това е цензура защото тези определено имаха за цел да си правят майтапи а не да разискват въпроса, така че  не би имало смисъл да се цензурира.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4949 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5749 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5619 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11369 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27