Автор Тема: The Bible Code  (Прочетена 74841 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #60 -: Януари 31, 2006, 12:01:15 pm »
Oще 2 страници от кода

firma

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #61 -: Януари 31, 2006, 12:03:06 pm »
и още малко..

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #62 -: Февруари 01, 2006, 14:37:31 pm »
flyDragon,Петър Дънов е имал директна връзка с божественият свят.И за пророчеството му Гърция да потъне през 2010 г. пак ли е спекулация. :-\



Не, това за Гърция е вярно - и много други неща ще потънат, не само Гърция... Ricardo, не виждам на какво основание "подвеждаш под тъждество" твърдението ми, че нещо е спекулация със съвсем друго нещо, за което нищо не съм казал...



Атила,вземи малко разучи висшата математика ,линейна алгебра и аналитична геометрия,започни с интегралите и теорията на вероятностите.Както сам разбираш кода е чиста наука-висша математика. ;D


Ricardo, моля те, не се занасяй! Математиката не може да сметне дори нещата, които най-обикновен художник-перспективист може с лекота да ти нарисува...

Атила, абсолютно си прав - кодът е в човешкото същество...

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #63 -: Февруари 01, 2006, 15:09:42 pm »
Математиката може да сметне всичко, не ми говори щуротии.
А не съм чувал никога за "художник-перспективист". Що за чудо е туй и има ли почва у нас?

Оберон

firma

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #64 -: Февруари 01, 2006, 15:23:36 pm »
 flyDragon,виждам че почна да осъждаш кой прав и кои крив.
И ако може обоснови се значи за 2010 г. е описано в кода за потъването на Гърция,така е казал и Петър Дънов.
Обоснови се точно какво и кое е измилица.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #65 -: Февруари 01, 2006, 16:22:47 pm »
flyDragon,виждам че почна да осъждаш кой прав и кои крив.
И ако може обоснови се значи за 2010 г. е описано в кода за потъването на Гърция,така е казал и Петър Дънов.
Обоснови се точно какво и кое е измилица.

Математиката може да сметне всичко, не ми говори щуротии.
А не съм чувал никога за "художник-перспективист". Що за чудо е туй и има ли почва у нас?

Оберон


Не може да сметне любовта. Не може да сметне истината, когато тя е философска, нито правдата, нито мъдростта. Не може да сметне какво е добродетел, нито какво е вдъхновение. Не може да сметне произхода на човека, не може да сметне какъв вкус има целувката на обичания човек - казахме го, не може да сметне любовта. Нито красотата. Нито какво е човешкият трепет. Не може да сметне интуицията. Не може да сметне поезията - никак даже! Такива работи...

Перспектива е едно от ученията в изобразителното изкуство, което се занимава с пространствената дълбочина на образа. На по-дълбоко ниво се занимава и с неговата цветова дълбочина (въздушна перспектива), а също и със сферичното му изкривяване - все явления, идващи от очите ни. Може и да не съм се изразил прецизно, не съм специалист по перспектива.

Нека никoй не ме кара да давам критерии за истина. Не че нямам такива, но нека никoй не ме кара да ги давам.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #66 -: Февруари 01, 2006, 16:26:56 pm »
Тези неща не може , знам. За код говорехме:)))

Благодаря за инфото за художниците, не знаех

Оберон

firma

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #67 -: Февруари 01, 2006, 17:23:52 pm »
flyDragon,моля те обясни ми кратко и ясно за това което те питах за кода,кое е човешка исмислица.
Значи думите на Бог за 2013 че ще остави земята пуста и обезлюдена...-са човешки злокобни фантазии.
Тази година и миналата дето се отправиха предупреждения да си оправим реките,пак фантазии според теб.
Миналата година преди да станат наводненията в България,разбрах за тях от проф.Гюров,предупредих за това от негово име в сайта www.bgbible.net.Там ме сметнаха за "обладан от дявола" и изтриха моите теми.Искаха да ми четат евангелието да изгонят демона от мен. ;D
Станаха наводненията и какво стана-събирайте помощи за 1000000 българи.Как можа това да се случи?
Не знаехме.Оправдания.Сега е пак същото.
Любовта е едно,реалността друго.
Всеки си мечтае да живее в един добър,красив,мирен и изпълнен с любов свят.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #68 -: Февруари 01, 2006, 17:37:24 pm »
Ricardo, предлагам ти никога да не мислиш за любовта като за някаква красива добавка, която не е съществена част от така наречената "реалност".

А по останалата част от съобщението ти - с риск да се повторя:
(Ricardo, не виждам на какво основание "подвеждаш под тъждество" твърдението ми, че нещо е спекулация със съвсем друго нещо, за което нищо не съм казал...)2 - точно така, това ти го казах вече веднъж, но ти продължаваш със същата [логическа] грешка...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #69 -: Февруари 01, 2006, 17:44:45 pm »
Между другото аз също съм чел в лекции на Дънов точно това което писа Рикардо. Възможно е и да не са негови думи или да са видоизменени. Все пак той това го е писал към края на инкарнацията си и е знаел какво ще се случи с България и е било нормално да е разочарован....

А наистина това за Гърция също съм го чел и едното нещо няма нищо общо с другото.

Eon

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #70 -: Февруари 01, 2006, 19:05:55 pm »
Продължавам с басовете
Оберон ;D

Гърция няма да потъне през 2010
 :) :)

virtual

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2006, 19:16:50 pm »
Тук в тази обстановка щеше да има добра инвестиция за един букмейкър.  ;D
Според мен "Книгата на книгите" е написана много специфично така че тя да може да даде отговор на умни и не толкова .Това с кодовете е излишно и дори малко съмнително, защото ако вземем произволен текст  пак можем да засечем думи изрази  и "пророчества" ;D

Oberon

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #72 -: Февруари 02, 2006, 14:23:57 pm »
Коя е книгата на книгите:)))?
Библията? Но, тенкс :)))

firma

  • Гост
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #73 -: Февруари 02, 2006, 14:34:55 pm »
14. И ще бъде проповядвано това Евангелие на царството по цяла вселена, за свидетелство на всички народи; и тогава ще дойде краят.матей глава 24
Tова се сбъдна вече,още не е настъпил края. ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: The Bible Code (???)
« Отговор #74 -: Февруари 02, 2006, 18:00:31 pm »
14. И ще бъде проповядвано това Евангелие на царството по цяла вселена, за свидетелство на всички народи; и тогава ще дойде краят.матей глава 24
Tова се сбъдна вече,още не е настъпил края. ;D

??? Че кога се е сбъднало това?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
7 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2006, 00:04:49 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27