Автор Тема: "Рестартирай и ще се оправи"  (Прочетена 7911 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
"Рестартирай и ще се оправи"
« -: Юли 05, 2005, 13:27:09 pm »
Не сте ли се замисляли, че светът, който обитаваме е нещо като игра, която ако не изиграеш така както се изисква от теб да изиграеш се рестартира, връща се на първо ниво и започваш наново. Доказателство за това намирам в Дежавуто. В интерес на истината обаче, никой не може да докаже и че дежавуто не е спомен от сън, който просто не си спомняш, че си сънувал. Което от своя страна означава, че всеки човек (или поне голяма група хора) виждат в своите сънища бъдещи събития. Но ако това е така и може да се докаже, то означава, че "Рестартирай и ще се оправи" не е истина... Какво мислите по въпроса. ???
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

tarikkat

  • Гост
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #1 -: Юли 06, 2005, 11:11:24 am »
В течение на годините срещнах много хора по пътя си - мъже и жени, които по някакъв начин имаха роля в моите "сънища" голяма част от тях съм ги търсил поименно и съм ги срещнал. Те имат заслуга в това, да продължавам да търся отговорите
Но и аз търся отговорите как могат толкова много хора да имат достъп до едни и същи сънища и да се срещнат в тази "реалност"
А там където се срещаме ние ЖИВЕЕМ

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #2 -: Юли 06, 2005, 11:52:35 am »
Интересно, значи си се запознавал с хора, които преди това си виждал в сънищата си... и си помниш сънищата... Много интересно.  :o Значи в такъв случай твоето не е Дежаву, а е така да се каже реализиран сън... Хммм..

Говорейки за сънища. От два месеца насам не мога да спя спокойно. Един ден не мога да се наспя както трябва. Всеки път ставам и се събуждам в паника, че деня вече е свършил...  ???
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

tarikkat

  • Гост
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #3 -: Юли 06, 2005, 15:14:28 pm »
За мен това означава че има предопределеност но и ние имаме възможност да променяме нещата - да ги приемем или да ги отхвърлим. Голяма част от приятелите ми сега са наистина издирвани от мен има някои които ги търся от повече от 11 години
понякога и аз не знам къде е моята реалност
А ако наистина имаш проблеми със спането пробвай да я караш по спокойно и използвай билкова възглавничка има невероятен успех
А колкото до сънищата - винаги са цветни, с допир аромат и вкус
Това странно ли е? Мисля че всички хора сънуват така!!! :-[ :-[ :-[ :-[

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #4 -: Юли 06, 2005, 15:38:02 pm »
Ами аз поне сънувам абсолютно цветно със 100% осезаемост, но знам, че не при всички е така.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #5 -: Юли 07, 2005, 04:39:25 am »
Преди няколко седмици имах ден-deja-vu. Просто си бях сънувал целият ден. Всяка една ситуация. Всяко едно движение. Всяка една реплика. Денят просто ми беше безинтересен, защото вече знаех какво ще се случи. Имал съм инцидентни deja-vu-та, просто ми се мярка кадър, за който знам, че съм сънувал. Но за пръв път знаех предварително целият си ден. Уверявам ви не е приятно :( На края на същия ден, къпейки се, ми мина визия пред очите, как пиша в този форум. Дотогава не бях регистриран, бях само гост - влизах и четях. Няколко дена след случката обаче, се регистрирах и започнах да пиша. На някои може да им звучи смешно и абсурдно, но всяка една дума е истина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #6 -: Юли 07, 2005, 05:30:16 am »
Сега се сещам, че торсионните полета намират своето доказателство в deja-vu-то.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #7 -: Юли 07, 2005, 11:19:26 am »
Какво имаш предвид с торсионните полета. Как така, я обясни...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #8 -: Юли 07, 2005, 15:01:57 pm »
Просто включването на човек към това информационно поле, може да обясни deja-vu-то.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #9 -: Юли 14, 2005, 02:28:05 am »
И аз съм имал случаи кагато съм сънувал дадени ситуации. Отдавна не ми се е случвало, като бях по-малък ми се случваше много често. Много се радвам, че и други са го изпитвали. Струва ми се доста странно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #10 -: Юли 16, 2005, 06:49:49 am »
Дълго мислих дали да споделя и реших да го направя.
От посредник знаех, че tarikkat ме издирва поименно, около година преди да се срещна с него. В деня (вечерта) на срещата ни, се запозна и с още идин от издирваните (също поименно). Беше като гръмнат, но това го осъзнах по-късно. Сякаш зе знаехме тримата от години.
Но това е друго а не дежавю.
Според Вас има ли връзка дежавю с теорията за холограмноста и многомерноста на Вселената (или както я наричат там теория)?
Имам предвид следното:
Ако си изправен пред ситуация с два изхода и избереш единия, то другия също се реализира но в успоредна реалност. А дежавю е прехвърлянето на спомен или инфо за съседната при която разликите в избора са минимални.
А другото мнение за дежавю е, че е продукт на прогностичните способнности на човека (така казват някои екстрасенси).
Но има и друго.
Ако приемем
1. че потока на времето не е строго праволинеен, както е прието от цивилизацията ни
2. сведенията на Монро (от опитностите му при пътуване извън тялото), че се е срещал със себе си от други свои съществувания (животи) преди и след сегашното му
то може да се заключи, че дежавю е спомен от тези други животи, като разликата е гледната му точка. т.е. единия път е бил "аз-ът" в едно тяло, а другият в друго тяло, като и двете са били участници в едно и също преживяване.
Ако е това, то излиза, че "Аз", който пиша това и "ти" който го четеш може да сме един и същ "Аз" в различни инкарнации. А някой може да заключи, че всички сме "Един", което пък не е много далече от някои религии (както и да го наричат) твърдящи че сме части от един "АЗ".
Знам ли какво е?
Ако "забия" като Майкрософтски продукт след този въпрос, май ще трябва да се рестартирам.  ;)
Пък дано се оправя и намеря отговора. Ако не стане и така ... бегом при програмиста ми за дебъгване. :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #11 -: Юли 16, 2005, 09:31:13 am »
Ако приемем
1. че потока на времето не е строго праволинеен, както е прието от цивилизацията ни
2. сведенията на Монро (от опитностите му при пътуване извън тялото), че се е срещал със себе си от други свои съществувания (животи) преди и след сегашното му
то може да се заключи, че дежавю е спомен от тези други животи, като разликата е гледната му точка. т.е. единия път е бил "аз-ът" в едно тяло, а другият в друго тяло, като и двете са били участници в едно и също преживяване.
Ако е това, то излиза, че "Аз", който пиша това и "ти" който го четеш може да сме един и същ "Аз" в различни инкарнации. А някой може да заключи, че всички сме "Един", което пък не е много далече от някои религии (както и да го наричат) твърдящи че сме части от един "АЗ".
Знам ли какво е?
Ако "забия" като Майкрософтски продукт след този въпрос, май ще трябва да се рестартирам.  ;)
Пък дано се оправя и намеря отговора. Ако не стане и така ... бегом при програмиста ми за дебъгване. :)

Уникално. Наистина уникално. Като се замисля колко достоверно може би е това, което казваш. Май осъзнах нещо, което от много време се опитвам да осъзная и все не достигах до отговор.  ;)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #12 -: Юли 19, 2005, 06:13:20 am »
Можеш ли да споделиш какво осъзна?
Ако не полезно, то поне ще ми е интересно да науча.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #13 -: Юли 19, 2005, 12:08:20 pm »
"Аз", който пиша това и "ти" който го четеш може да сме един и същ "Аз" в различни инкарнации. А някой може да заключи, че всички сме "Един", което пък не е много далече от някои религии (както и да го наричат) твърдящи че сме части от един "АЗ".

Отделно от това, снощи установих, че след като Вселенета е непрекъснато разширяваща се и непрекъснато свиваща се, то следва че след като се е свила и отново стане Големият взир и започне наново да се разширява, то живота, който се породи ще бъде абсолютно идентичен на предишния. Т.е нашите животи ги живееем до безкрайност... звучи гадно.. но реалистично. Не мислите ли.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #14 -: Юли 23, 2005, 00:11:39 am »
т.е. както при футбола - правилата са ясни. Но нито един мач не е като останалите. Предполага се, че качеството след всеки би трябвало да се подобрява (изключвам нашите БГ "футболисти")
Ако допуснем, че предния Голям взрив е бил първия, то до следващия вече имаме качествени и количествени натрупвания. Т.е. имаме различни условия за протичането на процесите, от което следва, че последствията ще са различни.
"Всичко се променя, само едно е непроменливо - промяната." - И Цзин
Хм... примера с футбола не е добър. Той е само част от пъзела. Като видим целия пъзел идва ред да видим и обкръжението му, този който го подрежда, този който го е създал. После пък е ред на тяхното обкръжение, следва обкръжението на обкръжението и ... до безкрайност.
Това по-оптимистично ли е? За мен е по-реалистично.
Ех, какво да се прави с този ограничен в материята мозък (ум).
"Не стреляйте по пианиста, той толкова може." ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6619 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13538 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12109 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27