Автор Тема: Атлантида  (Прочетена 164193 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Радостин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • Въображението е по-важно от знанието.!!!
Re:Атлантида
« Отговор #330 -: Юли 03, 2010, 17:59:11 pm »

Сега в момента са, но в миналото явно са били нещо по различно или са били в по различни условия от сегашните. Аз само така мога да си обясня как са били дялкани и влачени. Например бетона с течение на времето значително се променя, предполагам че е било нещо такова, в миналото всички скали и планетната гравитацията са били различни, за това имаме оставени само камънаци. Кой каквото може това прави.
[/quote]
Някои хора вярват че пирамидите имат сила да лекуват.Така че все още несе знае нищо :) :drinks:
бинокъл Comet 10-70x70

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #331 -: Юли 03, 2010, 22:16:38 pm »

Някои хора вярват че пирамидите имат сила да лекуват.Така че все още несе знае нищо :) :drinks:

За пирамидите има доста казани и доказани неща, просто се порови в тази тема и в нета.Нямо смисъл да се повтаряме :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #332 -: Юли 03, 2010, 22:20:25 pm »
Сега в момента са, но в миналото явно са били нещо по различно или са били в по различни условия от сегашните. Аз само така мога да си обясня как са били дялкани и влачени. Например бетона с течение на времето значително се променя, предполагам че е било нещо такова, в миналото всички скали и планетната гравитацията са били различни, за това имаме оставени само камънаци. Кой каквото може това прави.


Тези предположения на какво се основават ?

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Атлантида
« Отговор #333 -: Август 22, 2010, 20:09:41 pm »
Според мен търсим нещо във водата докато то е точно под краката ни. Атландита е била цял континент. Мисля, че се е разпокъсала след потопа и континентите които виждаме и обитаваме днес са парчета от Атлантида. Под водата със сигурност има други части от този древен континент. Та, това все пак е лично предположение, няма да се учудя ако наистина има цял континент под водата.
А пирамидите вероятно са били строени от Атлантите.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #334 -: Август 22, 2010, 22:43:52 pm »
Атландита е била цял континент. Мисля, че се е разпокъсала след потопа и континентите които виждаме и обитаваме днес са парчета от Атлантида. Под водата със сигурност има други части от този древен континент.

 ;D Ако не си гледал, вземи поогледай подробно океанските дъна на Гоогле Мапс.Ще видиш доста интересни неща.После може и да коментираш ;)
А и в темата има не малко снимки и линкове.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Атлантида
« Отговор #335 -: Септември 19, 2010, 08:52:18 am »
Десетте най-популярни легенди за хиперразвити цивилизации в далечната древност (1)

Археологът Дейвид Хечър Чайлдрес прави много невероятни пътешествия до най-старите и отдалечени кътчета на земята. Плодотворно пише за изгубени градове и древни цивилизации. Автор е на книги (серията „Тhe Lost Cities”), хроникиращи забравената слава на озадачаващи ни места – от пустинята Гоби (Китай) до Пума Пунку (Боливия), от Мохенджо Даро (Пакистан) до Баалбек (Ливан). За някои от тези праисторически обекти има отделни надеждни археологически данни, за други разполагаме само с писания в древни книги и със сведения от устните предания на народите.

http://www.viennainvest.com/?p=996


Десетте най-популярни легенди за хиперразвити цивилизации в далечната древност (2)

http://www.viennainvest.com/?p=1020

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Атлантида
« Отговор #336 -: Септември 19, 2010, 10:09:49 am »
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,5327.0.html

Този превод е по-добър  ;D

Неактивен oksana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Атлантида
« Отговор #337 -: Октомври 07, 2010, 23:18:30 pm »
Аз също четох, че Атлантида в момента се намира под Южния полюс, т. е. под Антарктида. В книгата "Пророчеството Орион" има повече информация за това, а също и за прословутата 2012г.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Атлантида
« Отговор #338 -: Октомври 10, 2010, 19:51:14 pm »
Същото нещо го има и Старгейт.

Неактивен kalogathea

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Атлантида
« Отговор #339 -: Декември 21, 2010, 22:47:03 pm »
Здравейте

Интересът ми към сайта е пресен, за разлика от този към Атлантида...Не разполагам с огромна база данни по въпроса засега имам откъслечена информация оттук-оттам по въпроса, а като всеки здравомислещ човек, бих искала сама да сдъвквам парченцата на познанието, за да изградя като пъзел собствената си истина...Затова моля многоуважаемите учасници във форума да цитират откъде набавят тази толкова вълнуваща информация за невежи като мен.Съвсем сериозно.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #340 -: Декември 21, 2010, 23:08:49 pm »

Това е така.То тука си има неписан закон, за всяка информация да се дава някакъв източник, линк, статия, автор, снимка и т.н.Ама последно време, някои карат пред просото, правейки се на разбирачи, и не им пука.Нали съйтът е анонимен.Но често такива твърдения са смешни, въпросът е, че те не си ги виждат отстрани.
Не казвам, че не трябва да се правят предположения, и да се градят нови хипотези, но все пак трябва и малко основа.  :hi:
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 07:56:16 am от Mirotvorec »

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Атлантида
« Отговор #341 -: Февруари 18, 2011, 21:33:35 pm »
Досега бях само чела за Атлантида, докато не видях и подводни кадри във филма "Издигането на новия рай".
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 22:14:13 pm от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Атлантида
« Отговор #342 -: Февруари 25, 2011, 20:11:30 pm »
Как сте банда, намерихте ли Атлантида:)?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Атлантида
« Отговор #343 -: Февруари 25, 2011, 20:15:16 pm »
Как сте банда, намерихте ли Атлантида:)?


Ooooo  8) Kого виждам тука!!!! Айде качвай се на борда, отиваме!  ;D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #344 -: Февруари 25, 2011, 22:10:30 pm »
Как сте банда, намерихте ли Атлантида:)?

Привет Handle.
Абе работим по въпроса, ама още не сме направили пробив  :)
Освен това се появи и хипотеза, че атлантите са се изнесли някъде в космоса, ама това не ни спира ;)
Ако са останали на или под земята, все ще ги открием някъде  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27