Автор Тема: Атлантида  (Прочетена 164208 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Атлантида
« Отговор #210 -: Юли 07, 2009, 21:13:37 pm »
Връзка между Атлантида и българите???

После се чудя, защо във форуна НГМ ми се смеят....

Връзката между Атлантида / Лемурия и българите е повече от дълбока, незнам какво смешно има. По тези земи са се разигравали доста епохални сценарии, за които има редица доказателства, и те тепърва ще бъдат откривани.
България е много по-древна, отколкото се опитват да ни втълпят тъпите ни историци и археолози. Тук е бил един от центровете на лемурийската култура и знание, съхранено в повечето ни легенди, приказки и песни.
Нешънъл Джиографик могат само да препредават като папагали спуснатото им от тяхната US централа, не очаквайте смислен анализ от тях.
Който има сърце и душа, не се нуждае от "официално потвърждение" на факти...
musica universalis

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Атлантида
« Отговор #211 -: Юли 07, 2009, 21:20:31 pm »
И къде са тея доказателства?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Атлантида
« Отговор #212 -: Юли 07, 2009, 23:33:59 pm »
По тези земи са се разигравали доста епохални сценарии, за които има редица доказателства, и те тепърва ще бъдат откривани.


Стана ми интересно. Би ли си продължил мисълта? И ако може да се обосноваваш.

Неактивен tiamat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re:Атлантида
« Отговор #213 -: Юли 08, 2009, 18:55:47 pm »
Хайде малко по темата ;)
В края на този филм
http://rutube.ru/tracks/2014010.html?v=57b40985b7a089453bd31642808edfb5
се разказва за долмените т.е.
 Предполага се ,че това е един от началните етапи от експеримента на атлантите за създаване на изолирано пространство /енергийно или времево/или на коридор м/у световете и т.н.
 Долмени има в България и на друди места по света
http://alexooo.blog.bg/turizam/2009/06/02/dolmenyt-do-selo-hliabovo.342966
и тук:
http://www.ivanstamenov.com/?p=224
Други филми:
http://rutube.ru/tracks/2014010.html?v=57b40985b7a089453bd31642808edfb5
и този:
http://rutube.ru/tracks/1578769.html?v=2055f6cc1016659d97e740bc421d01fd
интерсното е  на 4 мин 40 сек.
  Ако има някаква истина то тя е толкова  разпиляна...все едно редиш пъзел на който му ги няма една част от картинките или са ти дали погрешния пъзел ...

Неактивен Клеопатра

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Атлантида
« Отговор #214 -: Юли 23, 2009, 13:45:58 pm »
Нямам време да изчета всичко,което сте написали по въпроса и се извинявам,ако нещо се повтаря.Ще опитам да съм колкото може по-кратка.Има достатъчно информация за Атлантида и българите за тези,които я търсят наистина,а не си чешат езиците/пръстите/.В подробности за Лемурия няма да навлизам,Лемурия е етап от развитието на човечеството,остатък от който е негърската раса.Шепа хора от Лемурия се оказват годни да продължат развитието на човечеството в посока на еволюцията,набелязана от Бог/Матрицата/или Вселенският Разум,всеки го наименова различно/тук също няма да навлизам-това е нова тема,по нея също има достатъчно информация/Та въпросната група бива отделена и отглеждана и възпитавана.Това е времето,когато Боговене са ходели по Земятя между хората.Последните научно-материалистични търсения за днк-то на човечеството съвсем наскоро го потвърди чисто научно-прародителите на сегашното човечество са сведени до около 200 броя.Следва етапът Атлантида.Намира се под вода в атлантическия океан.Очаква се да изплува при предстоящите катаклизми,ознаменуващи навлизането в ерата на Водолея и пресяване на душите,достигнали необходимото духовно развитие,за да преминат в новия етап на еволюция.Както знаете влизаме в новата 6-та раса и култура на следатлантската епоха.Извинете ме за отклонението.
Атлантски период-7 раси и съответни еволюционни периода.Третата/или 4-тата/раса е арийската.Само тя от 7 общо се оказва годна да продължи еволюцията на човечеството.Когато злото стане повече от доброто настъпват големите катаклизми.Атлантите са благоденствали и са притежавали неверояни от наша гледна точка технологии,черпейки енергия от Космоса и преобразувайки я за съответните нужди.Започнали са обаче да ги използват за лични цели...а не за благото на всички.Настъпва библейският потоп,за който всички знаем.Хората,които не са били омърсени и са били достигнали по-високото еволюционно ниво са били изведени и спасени,за да дадат продължението на човешката раса и да носят светлината на знанието.Водачи са им били високо посветени същества.Единият клон,начело с Хермес отива в Египет.Отклонение:от години вече всички експедиции търсят в Египет Залата на архивите-смята се ,че там са съхранени знанията на атлантите/повече по въпроса-четете Робърт Бовал-ЗАГАТКАТА ОРИОН,ПАЗИТЕЛЯТ НА СЪТВОРЕНИЕТО,ПОДЗЕМИЯТА НА ЕГИПЕТ/
За клонът,който отива към Азия и чиито преки потомци сме българите ще пиша утре.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Атлантида
« Отговор #215 -: Юли 24, 2009, 12:59:35 pm »
Откъде ги черпите тези бисери? Или може би ви идват отвътре?

Неактивен Клеопатра

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Атлантида
« Отговор #216 -: Юли 24, 2009, 13:38:45 pm »
 ;)Днес ще направя малко отклонение,въпреки че времето не ми достига.
Духовен водач на окултните школи в Атлантида е бил Мелхиседек-Посветен от най голяма величина.В Библията има писано за него:Мелхиседек-Цар Салимски-Цар на правда и мир.
"...и Мелхиседек,цар Салимски изнесе хляб и вино:а той беше свещеник на Бога вишнаго.И благослови Авраам от Бога вишнаго,владетелят на небето и на земята,..."/Битие 14:18-20/
Има още няколко пасажа,свързани с благославянето на Авраам,който става родоначалник на еврейския народ,но целта не е да преписвам  Библията.
Помощник на Мелхиседек е бил друг посветен,който в последствие се преражда като Зороастър и става духовен водач на персите.Двамата ученици,достигнали най-високо посвещение в школата са Хермес и Моисей.
Малко отклонение за окултните школи в далечното/за нас/минало:Тези,които са били ученици в школите са преминавали през пречистване и изпитания подготвяйки се да приемат Светлината на Мъдростта и да станат Посветени.Подготовката им цели повдигане на собствените им вибрации,за да могат да издържат на срещата с Духа
 

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re:Атлантида
« Отговор #217 -: Юли 24, 2009, 14:09:31 pm »
Нищо не разбрах. Аз ли съм тъп или за осем реда писане няма написано нищо?
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 14:29:30 pm от invio »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #218 -: Юли 24, 2009, 20:19:20 pm »
Помощник на Мелхиседек е бил друг посветен,който в последствие се преражда като Зороастър и става духовен водач на персите.Двамата ученици,достигнали най-високо посвещение в школата са Хермес и Моисей.
Малко отклонение за окултните школи в далечното/за нас/минало:Тези,които са били ученици в школите са преминавали през пречистване и изпитания подготвяйки се да приемат Светлината на Мъдростта и да станат Посветени.Подготовката им цели повдигане на собствените им вибрации,за да могат да издържат на срещата с Духа
 

Интересни лица, събития и тълкуването им.Явно обаче тези високи атлантски технологии няма да видят скоро бял свят ;)Някаква каста изчаква човеците да узреят за безопаснат им употреба ;)Минали са вече доста хиляди години на чакане.Може и още.Закъде да бързаме :P
Такива мисли ми навява казаното от Клео.
Освен ако не са пренесени на някоя далечна планета, още след катаклизмите на Земята? :)

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re:Атлантида
« Отговор #219 -: Юли 31, 2009, 16:18:14 pm »
Е тоя кат е споменат в библията, къде е спомената Атлантида, та се свързва с него?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Атлантида
« Отговор #220 -: Юли 31, 2009, 18:30:12 pm »
Е тоя кат е споменат в библията, къде е спомената Атлантида, та се свързва с него?
[/quot
;)Днес ще направя малко отклонение,въпреки че времето не ми достига.
Духовен водач на окултните школи в Атлантида е бил Мелхиседек-Посветен от най голяма величина.В Библията има писано за него:Мелхиседек-Цар Салимски-Цар на правда и мир.

e]

И в коя от редакциите на библията са писани тези истории? Или в някоя алтернативна библия? :-\ Или в някое от тълкуванията и от различни секти? Дай автор (писар) и година? :) ;)

Неактивен Raad

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
  • Звезден Скитник
Re:Атлантида
« Отговор #221 -: Август 02, 2009, 23:30:07 pm »
Като чуя Антлантида се сещам за Питагор дето я сънувал.
Тоя същия Питагр, дето ние казал, че триъгълникът е триъгълинк.
И се чудя защо Ойлер е кръстил своята константа на този Питагор.
Ама това не било константа, а измерност на пространството.
Същата работа като Антлантида. Остров е, ама не еостров.
Едни викат че била в Тихия океан. Други в индийскя. Трет в Антлантичски.
Да ви Кажа и трите групи са прави донякъде според мен.
Антлантида на истина е потънала, но не под някой световен океан,
а под ледената Шапка на Антарктида. Сравнете двете имена и ще видите че са съставени от по 10 букви.
И накрая да не се окаже, че "най-голямата мистерия" е правописна грешка на някой от Питагоровите Ученици.
Аз скитник съм сред звездите И всяка една мой дом е. Аз съм слънцет, което те буди. Аз съм тревата п

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Атлантида
« Отговор #222 -: Август 03, 2009, 08:43:59 am »
 :)
« Последна редакция: Август 26, 2009, 09:26:23 am от cbncbd »
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Атлантида
« Отговор #223 -: Август 03, 2009, 12:58:17 pm »
cbncbd, да нямаш предвид "трите двойни стъпки на Мардук"?

Въпросните Хиперборейци са алдебаранци. Дошли са от Алдебаран и се казва, че са високи с руси коси и със светла кожа. Уж станало наводнение и пробили подземни входове и се изнесли от Хиперборея. Затова Хитлер е пращал експедиции в Тибет да провери за тези подземни входове. Той е вярвал, че алдебаранците са бащите арийците. Алдебаранците уж основали и Шумер.
« Последна редакция: Август 03, 2009, 13:08:19 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Атлантида
« Отговор #224 -: Август 03, 2009, 14:12:28 pm »
 :)
« Последна редакция: Август 26, 2009, 09:26:38 am от cbncbd »
холо-хетеро-сапиенс

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27