Автор Тема: Area 51 - Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake  (Прочетена 95967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #45 -: Август 11, 2006, 19:46:23 pm »
Това "кометите" ми прилича на ненадути балони.

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #46 -: Февруари 16, 2007, 11:34:18 am »
Ето и още снимки от мен с Гугъла на Ареата.

Може да направя детайли изображения на всички, но ще трябва да направя поне 10-15 снимки.

Всеки може да ги види ако си дръпне програмата.

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #47 -: Март 17, 2007, 22:38:31 pm »
Най-новите снимки от "ареата"  ;D

Енджой  :D

Свалете си снимките и ги вижте в по-детайлен вид.

На първата снимка се виждат ясно 2 (две) тръби, които влизат под земята.  :-\
« Последна редакция: Март 17, 2007, 22:39:35 pm от Eon »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #48 -: Март 17, 2007, 22:40:15 pm »
А така! И сега? Какво виждаме точно на тая снимка? Имаш им кординатите на тези неща? Да не се лутам половин час да ги търся?

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #49 -: Март 17, 2007, 22:50:29 pm »
А така! И сега? Какво виждаме точно на тая снимка? Имаш им кординатите на тези неща? Да не се лутам половин час да ги търся?

Абе човек, горе ти написах! Смъкни снимката, и я зумни. Виждат се две големи тръби, които влизат под земята. Това какво ти говори? Че отдолу има поне няколко нива още от базата! Какво очакваш да видиш? Чиниите ли  ;D


Координатите са координатите на Ареа 51, ако и нея не можеш да намериш в GoogleEarth....

Ето по-детайлен изглед.  :P
« Последна редакция: Март 17, 2007, 22:52:32 pm от Eon »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #50 -: Март 17, 2007, 22:54:53 pm »
Еоне, спокойно де, какво ти става? Искам да го видя със собствените си очи в програмата, да видя точно къде се намира спрямо останалите постройки и структури, а не само този отрязък. Обаче благодаря все пак за идеята да зумвам снимката, която беше така мило предложена от теб.  :P Как не се сетих без да ми кажеш?

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #51 -: Март 17, 2007, 22:58:49 pm »
Еоне, спокойно де, какво ти става? Искам да го видя със собствените си очи в програмата, да видя точно къде се намира спрямо останалите постройки и структури, а не само този отрязък. [size]
Ами потърси малко в Зоната де... Малко труд хвърли, всичко наготово ли искаш, ако се интересуваш сериозно и без моя помощ ще го намериш, нали?

Добре като я зумна какво видя? И какво очакваше да видиш?

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #52 -: Март 17, 2007, 22:59:53 pm »
Айде още

Останалото вие го търсете  :P

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #53 -: Март 17, 2007, 23:06:36 pm »
Та какво видях. Видях, тръби както беше писал ти, или поне приличат на тръби. Освен това, ако трябва да съм точен не отиват в земята само две, а всъщност две двойки и още една по-дебела, която може и да са две по-близко – влиза в онова хълмче съвсем очевидно. Другите влизат в земята в равен участък. Всички излизат от нещо което доста прилича  на голям камион цистерна – цвят неопределен – черен или мръсно зелено. Явно е доставка на нещо течно, но не знам какво, може и да е изпомпване на нещо. Не знам колко често сменят снимките от Гугъл, но, ако ги сменят е добре да се следи дали това чудо ще изчезне от там където е в момента, дали ще съберат тръбите и подкарат камиона.


x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #55 -: Март 18, 2007, 12:18:16 pm »
Айде още

Останалото вие го търсете  :P

Ти сигурен ли си, че това не е равнината с ядрените тестове?  ;)

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #56 -: Март 18, 2007, 12:28:45 pm »
Първо къде сbм казал че това е равнината с ядрените тестове?  :-\

Не е "равнина с ядрените тестове" защото първо ще има остатъчна радиация и хората няма да могат да работят там, а и не съм чул някой да е построил най-дългата самолетна писта на света до ядрен полигон. Мислете малко бе хора, стига култови изказвания.  :P

ааааа още нещо, ти виждал ли си какво става след ядрен взрив в епицентъра? И ще правят пътища и бюнкери (?) до мясотото което ще се взривява, и около него ще има сгради и хора и коли и ще ги носят всяка сутрин със самолета??

 laugh
« Последна редакция: Март 18, 2007, 12:33:20 pm от Eon »

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #57 -: Март 18, 2007, 22:29:53 pm »
Първо къде сbм казал че това е равнината с ядрените тестове?  :-\

Не е "равнина с ядрените тестове" защото първо ще има остатъчна радиация и хората няма да могат да работят там, а и не съм чул някой да е построил най-дългата самолетна писта на света до ядрен полигон. Мислете малко бе хора, стига култови изказвания.  :P

ааааа още нещо, ти виждал ли си какво става след ядрен взрив в епицентъра? И ще правят пътища и бюнкери (?) до мясотото което ще се взривява, и около него ще има сгради и хора и коли и ще ги носят всяка сутрин със самолета??

 laugh


По всичко личи, че си доста наясно с подземните ядрени взривове и знаеш много, а тези хора са тъпи американци...



Въпросната снимка с бункера съм сигурен, че съм виждал в някой документален филм, затова попитах... а само да вметна, че точно на мястото което е строена Зона 51 са се извършвали и ядрени опити, даже на гугъла може да видиш до базата масово ядрените подземните ядрени взривове  ;)
« Последна редакция: Март 18, 2007, 22:31:00 pm от x-37 »

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #58 -: Март 19, 2007, 10:23:43 am »
Покажи ми къде в Ареа-51 има такива дупки от подземни ядрени взривове и ще призная че си прав.

А тази снимка откъде е? Не поясняваш.

Документален филм от вътрешността на Ареа-51, пич кефиш ме още повече!!!
« Последна редакция: Март 19, 2007, 10:24:50 am от Eon »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #59 -: Март 19, 2007, 10:44:48 am »
Задача за Х-37

Когато има подземен термоядрен взрив, предизвиканите сейзмични вълни обикалят няколко пъти земното кълбо, представяме си че някой е направил подземна база и съвместно с това на около 100 метра трещи с бомби, от какво трябва да е направена базата за да не се разлее кафето на секретарката. Предполага се че това е свръхсекретна база пълна с нови технологии, за които не ти гърми и гледаш да ги потрошиш най бързо, а хората работещи там да ги умориш  за има няма две три години от рад. болест.
Ей здраво трещите бре хора :D
« Последна редакция: Март 19, 2007, 10:46:47 am от antrast »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
9 Отговора
7903 Прегледи
Последна публикация Януари 22, 2008, 15:01:18 pm
от mike_portnoy

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27