Автор Тема: Area 51 - Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake  (Прочетена 101066 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #60 -: Март 19, 2007, 10:49:04 am »
Снимката на Х-37 не е от Зоната, а от ядреният полигон в Невада, трябва да бъдем коректни.
Ако не знаеш разликата межде двете места вземи си клавиатурката и поствай някъде другаде. :D

Линка е
http://www.fas.org/irp/imint/doe.htm

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #61 -: Март 19, 2007, 10:54:36 am »
Благодаря за уточнението, ето и снимките, да не се говорят неща от сорта, че Ареа-51 е ядрен полигон.  laugh

Мислете малко

Ядрения полигон не е чак толкова близо до Зоната, изчисли малко километрите, а и цяла планина ги разделя. Но да твърдиш че снимката е от ядрен полигон и то вътре в ареата е смешно.
« Последна редакция: Март 19, 2007, 10:58:55 am от Eon »

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #62 -: Март 19, 2007, 22:44:59 pm »
Благодаря за уточнението, ето и снимките, да не се говорят неща от сорта, че Ареа-51 е ядрен полигон.  laugh

Мислете малко

Ядрения полигон не е чак толкова близо до Зоната, изчисли малко километрите, а и цяла планина ги разделя. Но да твърдиш че снимката е от ядрен полигон и то вътре в ареата е смешно.

Огромната част от невада се води "Nevada test site"
И да найстина разтоянието от полето с подземните взривове е доста далеч от Ареа 51 (Цели 24км и една планина даже!!!)
И още нещо базата не е от векове там, а ядрени взривове са се правили доста отодавна, това доказва и наличието на бункерите на твойта снимка  ;)
Иначе ти кво викаш, тва са следи от "сивите" а?  ;D
Та има далеч къде по-интересни места в ареата който да ни накарат да се запитаме, аджеба кво е тва ;-)
« Последна редакция: Март 19, 2007, 22:50:44 pm от x-37 »

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #63 -: Март 19, 2007, 23:28:17 pm »
Ето малко снимки на предполагаемата S4 която е по-интересна от Ареа 51...
Казват нямало път до там и такава база небитрябвало да има...

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #64 -: Март 19, 2007, 23:29:05 pm »
Под бялата линия ясно личи пътя който се свързва познайте с коя база.... АРЕА 51  ;)
« Последна редакция: Март 19, 2007, 23:32:22 pm от x-37 »

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #65 -: Март 20, 2007, 09:17:45 am »
Ти S-4 знаеш ли какво е? Погледни темата, която съм пуснал във форума за S-4.
Щом вярваш на инфото за S-4 значи дезинформацията работи с пълна сила.
Иначе ти кво викаш, тва са следи от "сивите" а?  ;D
Това горното го приемам като неуспешен опит за подигравка.

Интересните места не са в Ареа-51 и S-4. Не знам има ли още хора, които да мислят, че там е останало нещо важно и секретно.

Ти сигурен ли си, че това не е равнината с ядрените тестове?  ;)
Сигурен съм. В Ареа-51 не са правени ядрени тестове. Мисля че тука спора трябва да приключи. И не можах да разбера, защо пусна снимката от ядрения полигон? Как тя подкрепя твърдението ти, че Зоната е била ядрен полигон?

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #66 -: Март 20, 2007, 11:38:06 am »
Ти S-4 знаеш ли какво е? Погледни темата, която съм пуснал във форума за S-4.
Щом вярваш на инфото за S-4 значи дезинформацията работи с пълна сила.
Иначе ти кво викаш, тва са следи от "сивите" а?  ;D
Това горното го приемам като неуспешен опит за подигравка.

Интересните места не са в Ареа-51 и S-4. Не знам има ли още хора, които да мислят, че там е останало нещо важно и секретно.

Ти сигурен ли си, че това не е равнината с ядрените тестове?  ;)
Сигурен съм. В Ареа-51 не са правени ядрени тестове. Мисля че тука спора трябва да приключи. И не можах да разбера, защо пусна снимката от ядрения полигон? Как тя подкрепя твърдението ти, че Зоната е била ядрен полигон?

Приятелю показах ти разтоянието от ядрения полигон до базата, това са по-малко от 30км, даваш ли си идея, както каза колегата кефещ се на Досиетата Хъ, колко кафета са разляти?
И искаш да кажеш, 24км напрактика не е в една местност ли? Много ясно, че ядрените опити няма да се правят точно до пистата  :)
Не несъм погледнал какво си писал за S-4, но в повечето случай тук има недобре подплатени с доказателства теории :) затова ще погледна и тогава мога да коментирам  ;)
Сега намерих снимката която си показал два пъти  laugh и честно да си призная малко прибързах, защото я видях в друга дирекция, та ова по-скоро са складове за оръжия, вертолети или самолети, като последното го изключвам защото няма писта...
Само неразбах, защо ака бързо приключи спора от твоя страна, тези тръби с какви координати са? така и неможах да ги намеря...

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #67 -: Март 20, 2007, 12:11:26 pm »
Приятелю показах ти разтоянието от ядрения полигон до базата, това са по-малко от 30км, даваш ли си идея, както каза колегата кефещ се на Досиетата Хъ, колко кафета са разляти?

Не споря за разстоянието. Споря за това, че ми постваш някаква снимка и че след това казваш, че снимката която аз съм постнал е ядрен полигон. Точно за това споря. Очевидно не се разливат кафетата, щом е на 30 км. Хангарите си фунционират и всеки ден си идват хора и си бачкат.

И искаш да кажеш, 24км напрактика не е в една местност ли? Много ясно, че ядрените опити няма да се правят точно до пистата  :)
Ами ти точно това ми твърдиш, пак го казвам:
постваш някаква снимка и че след това казваш, че снимката която аз съм постнал е ядрен полигон.

Правиш ли разлика между твоята снимка която е на 30 км, и моята която е ВЪТРЕ в Ареа-51?

Не несъм погледнал какво си писал за S-4, но в повечето случай тук има недобре подплатени с доказателства теории :) затова ще погледна и тогава мога да коментирам  ;)
Никъде не съм казал, че това което поствам и показвам е истина. Писна ми да го повтарям милиони пъти.

Сега намерих снимката която си показал два пъти  laugh и честно да си призная малко прибързах, защото я видях в друга дирекция, та ова по-скоро са складове за оръжия, вертолети или самолети, като последното го изключвам защото няма писта...

Освен това, тези неща според мен могат да послужат като евентуално доказателство, че отдолу има цял комплекс. Аз така мисля.

Само неразбах, защо ака бързо приключи спора от твоя страна, тези тръби с какви координати са? така и неможах да ги намеря...
Моята версия на Гугъл е друга, имам по-голяма резолюция и 3Д view.
« Последна редакция: Март 20, 2007, 12:16:37 pm от Eon »

x-37

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #68 -: Март 20, 2007, 14:09:07 pm »
Демек си си регистрирал ПРО версията така л ида разбирам?
Всепак няма ли да дадеш координатите... ?

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #69 -: Март 20, 2007, 14:21:01 pm »
Когато направих шотовете бях в един приятел и на неговия компютър ги намерих. Той има Про версията.

Не съм ги гледал координатите.


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #71 -: Април 06, 2007, 17:07:24 pm »
И не само там има ги и близо до  "индианеца" в Канада и на много други места в Северна Америка. Но явно е нормално да ги има щото наистина са много. А  и аз така и неразбрах каква им е целта точно.

nologic

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #72 -: Май 09, 2007, 21:34:47 pm »
Бях чувал, че всъщност Area51 било студиото където заснели кацането на Луната.  ??? Което би обяснило защо е толкова строго охранявана базата.

Eon

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #73 -: Май 10, 2007, 09:11:40 am »
Ако са го заснели там, декора вече отдавна е разбутан и прибран, няма смисъл просто това да е причината. Зоната отдавна вече е дискредитирана, според мен в момента там се правят само черни разработки на самолети. Всичко де що има и е свързано с 'фтички' е отдавна изнесено нанякъде.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #74 -: Април 28, 2008, 20:22:06 pm »
Ето зелените кръгове, снимани под ъгъл и много по-отблизо :) Тези са от Катар обаче.

Irrigated crop fields stand out starkly against an expanse of Qatari desert. Such farms provide Qataris with some fruits and vegetables, but most of their food is imported. Government efforts to increase domestic agriculture are complicated by the paucity of fresh water in this parched desert nation.


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
9 Отговора
7945 Прегледи
Последна публикация Януари 22, 2008, 15:01:18 pm
от mike_portnoy

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27