Автор Тема: Area 51 - Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake  (Прочетена 94665 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Зона 51 - Дълбоко под Земята

Една от най-големите загадки, свързани с евентуалното присъствие на извънземните на Земята, е така нареченият Район 51 в Невада. По-долу ще видите показанията на полк. Били Фей Уудуард от американските ВВС... Пристигане и Въвеждане Работих в Area 51 в Невада от 28 януари 1971г. до 1982г. През тези години посетих шест пъти кухата вътрешност на Земята, която е 800 мили под повърхността и. При пристигането в Area 51 бях информиран за съществуването на тунели под него. Скоро след това срещнах няколко извънземни оператори на подземните совалки, които бяха високи от 4 до 4,5 метра. Тунелите, които прекосяват вътрешността на Земята, са били построени от цивилизация, която е съществувала тук много, много отдавна. Веднага след постъпването ми на работа в Area 51 се запознах с работата на съоръженията. Казаха ми, че първите 15 нива под земята са били направени от хора и че нивата 16-27 са прокопани много по-рано. Никой от земните хора не е участвал в тяхното изграждане. Ние само помагаме в обслужването им. Моят баща служеше в базата в Розуел. Заради това помоли да бъда назначен заедно с него в Пентагона. Там ми казаха, че \"имаме нов гарнизон, който е в Area 51, Невада\". Обикновено го наричаха S-4. Когато постъпих в Пентагона бях лейтенант. След това ме повишиха в старши лейтенант и най-изненадващо, само три седмици по късно ме направиха ... полковник, като ми казаха, че \"трябва да имате поне чин полковник, за да ви изпратим в секретния Район 51\". В обекта има поне 150 000 души персонал, от които 85 на сто са военни, а 15 на сто - цивилни. След пристигането ми ме закараха в подземните съоръжения и не видях дневна светлина през следващите 11,5 години. Туналите и Совалките Стените на тунелите са изключително гладки. Все едно, че са прокарали стъклена епруветка в топка глина. Толкова гладки са стените. Стените на залите пък са покрити с нещо като мрамор, но реално това са някакви метални непробиваеми субстанции. Повърхността им не може да бъде пробита даже с диамантена сонда или лазер. Тунелите са достатъчно широки, за да могат в тях да се разминават две совалки по 5 метра. Тръгвайки от Area 51 едните се насочват към Тихия Океан (350 мили западно от Монтерей, където под водата има пирамида). Други совалки се насочват към базата под планината Чайен. Дължината на големите совалки е около 400 метра. Живеещите в земята ги използват за превозване на голям брой същества, хора и каквото и да било, много бързо. Малките совалки са дълги около 20 метра. С тях обикновено се движих и аз. Скоростта на совалките е по-голяма от скоростта на звука. Те стигат от Area 51 до вътрешността на земята за по-малко от 10 минути. 5-6 минути и вече сме там. Материалите, от които са направени совалките са от същата субстанция, от която беше обвивката на намерените извънземни кораби в района на Розуел. Совалките се движат чрез електромагнитна сила, използваща магнитните полета. Операторите на совалките както споменах, са високи по 4 - 4,5 метра и по външен вид са като хората, но са много по-развити и комуникират чрез телепатия. Тяхното мнение за човечеството е тревожно, тъй като разбират в колко погрешна насока се развиваме. Във вътрешната земя има седем цивилизации, които са управлявани според принципите на хармонията. Техните знания в областта на медицината са феноменални. Според моя водач Зора, който беше на възраст поне 150 000 години, много от хоата са с произход от \"вътрешната земя\". Има седем равнища на разделение, като съществата и оборудването са допускани според тяхното равнище. Входовете към равнището дайстват като врати за влизане или излизане към кухата вътрешност на Земята. Има повече от един Бермудски триъгълник до Флорида. Единият е до езерото Ери, други до бреговете на Мексико и Япония. Те са наричани \"тихи зони\". Тези врати дават възможност на съществата от вътрешността да излизат и влизат отратно в Земята. Според тях всички планети са кухи. За да се определи къде се намира входът към \"вътрешната земя\" се нуждаете само от компас. Той се върти така като че стоите на Северния полюс, именно над входа на тунелите към \"вътрешната земя\".

www.eonsweb.com
« Последна редакция: Септември 27, 2008, 11:13:25 am от Eon »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

tarikkat

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #1 -: Юни 15, 2005, 00:10:28 am »
Предполагам, че много от истината за Зона 51 се крие във файловете Купър. Предполагам че мнозина са запознати с историята на Уилям Купър и това, което представи на света през 1989 година. За пословутата програма Алтернатива 1 2 3 и т.н. Предполагам че успяхте да прочетете книгата "Космическа конспирация" и да разберете същността на един от най големите заговори срещу човечеството.
ОТНОВО ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ПРОЧЕТЕТЕ КНИГАТА НА БОБ ФРИСЪЛ. Тя съдържа отговорите на голяма част от нещата които търсите

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #2 -: Юли 13, 2005, 22:32:12 pm »
Аз разглеждах реални снимки на "Зона 51". google имат програма, чрез, която можете да разглеждате карти на целия свят. Сега са сложили и опция чрез, която можете да гледате реални спътникови снимки на целия свят. Отидете на www.maps.google.com и като се отвори прозореца с картата, в горния десен ъгъл има надпис "satellite". като го натиснете може да гледате спътникови снимки. Аз открих зоната като написах в търсачката "Rachel, Nevada". Потърсете в ляво от реката, около мястото където се разклонява. Не се вижда много, но пак е интересно. Видях сухото езеро и няколко сгради и писта. Вляво от зоната има голяма обладст осеяна с кратери от ядрени опити. най-странното, обаче беше, че нагоре от зоната, насред пустинята има странни зелени кръгове. Доста са големи и са групирани по 2, 3 и 4.Много са странии. Какво ли отглеждат така скрито в пустинята?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #3 -: Юли 13, 2005, 22:58:39 pm »
Ах, тази тема защо не съм я видял  :P
Аз имам огромни снимки на Ареа 51, които за съжаление не могат да се постнат тук. Само че къде бях чел скоро, че човека не може да слиза под еди-кое се ниво под земята. Надолу има много нива, които се обитават от рептилиите и според мен е доста абсурдно да се твърди, че те са насторени добронамерено. Те и марионетките там работят против хората... Този "информатор" и той ми се вижда подставено лице...

tarikkat

  • Гост
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #4 -: Юли 18, 2005, 13:59:40 pm »
За кой информатор става въпрос Horus. Ако имаш напредвид Уилям Купър не съм съгласен с теб. Момчето и без това си сложи главата в торбата за да изчисти съвестта си
Но пък информацията която представи излезе и от много други места :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #5 -: Юли 18, 2005, 15:40:34 pm »
Говоря за информатора, за който пише LM в началната статия. Уилям Купър е една от светлите личности, няма спор. Дано продължава да помага отгоре...

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #6 -: Юли 29, 2005, 12:36:06 pm »


































VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #7 -: Юли 29, 2005, 12:41:28 pm »
И още малко. Първата е малко извън базата, но пак в региона.














Снимка от 1960
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #8 -: Юли 29, 2005, 13:06:07 pm »
WOW...звучи ми доста абсурдно, но попаднах на един постинг, където група американски фенове са открили телефона на Ареа 51.

1-702-879-2200

Това е телефонният номер. Когато го набереш се включва женски глас, който казва: Моля въведете вашият код за разпознаване.

Телефонът е регистриран в Индиана Спрингс, Невада. Но повече от това в телефонните регистри не пишело.

Възможно е да е истински, но е и възможно да е телефонен секретар с код за прослушване на съобщенията от далечно разстояние и просто някой да си е направил бъзик. Някой ако иска може да го набере и да се увери. Аз вече го направих от една телефонна кабина и ми глътна близо 2 евро...

За всеки случай тия типове сега се опитват да кракнат кода. Убеден съм, че ще завърши с неуспех.
« Последна редакция: Юли 29, 2005, 20:58:33 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #9 -: Юли 29, 2005, 15:40:56 pm »
Баси, как са направили такива снимки?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #10 -: Юли 29, 2005, 16:02:53 pm »
Хехехехе, телефонен разговор със сивак - 2 евро. С рептилия - 5 евро. С хибрид - 10 евро. Хохохохо
Enjoy  ;)
« Последна редакция: Юли 29, 2005, 23:50:24 pm от Horus »

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #11 -: Юли 29, 2005, 20:57:00 pm »
 ;) Мдам... ама на мен само със телефонен секретар ми излезе към 2...представяш ли си със сивак колко щяха да ме оръсят. Добре, че си нямам код ... хехехехее  ;D
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #12 -: Юли 29, 2005, 20:57:48 pm »
А, тези са стари. Интересно ми е какво е вътре под земята. Това е само така, като за начало.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #13 -: Юли 29, 2005, 23:49:42 pm »
Ако питаш мен са те засякли и вече знаят кой си :) Сега ще те търсят. Оглеждай се за черни хеликоптери и ако на вратата ти почукат двама мъже с черни очила и бледи лица, бъди сигурен, че не сънуваш :) Аз бих се покрил за няколко дена - хахехахахе :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #14 -: Юли 30, 2005, 01:47:36 am »
Трябва всеки ден да сменяш маршрута по, който минаваш, ей така за всеки случай.  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
9 Отговора
7883 Прегледи
Последна публикация Януари 22, 2008, 15:01:18 pm
от mike_portnoy

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27