Автор Тема: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!  (Прочетена 22191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #30 -: Октомври 03, 2008, 23:13:42 pm »
Елтимире, защо например не се регистрираш в датабг, не пратиш СМС или каквото е там и не си направиш форум, който няма да ти го затварят. Били затваряли хостинги материали и бабини деветини. Някой още май живеят преди 1989г. Дори да се следи нещо то е за националната сигурност в крайна сметка. Никой не ти гарантира, че от другия екран седи Осама бен Ладен или някой марсианец.

Защото резултатът няма да е по-добър, даже може да е по-лош.
Защото предпочитам да изработя своя схема на работа, отколкото да ползвам чужди модели с планирани слаби места в тях.
Защото каквото и да направя, едва ли ще успея да изпреваря задаващите се събития.
Защото вече почвам да се питам дали изобщо си заслужава да се провят опити за съживяване на един мъртъв и вече вкочанен труп, какъвто представлява бившият български народ. Последното ти го доказваш с думите си, че някои живеели преди 1989 година. Дал съм прекалено много примери и факти, за да се повтарям и сега. Реакцията на 99,9% от българите прилича на тази от времето на Априлското въстание, когато обречените да умрат сами са отивали до дръвника и са подлагали главите си.
Съжалявам, аз нямам намерение да спасявам самоубийци.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #31 -: Октомври 03, 2008, 23:49:45 pm »
Вие не разбрахте ли, че ако се хоства в България по всяко време сайта може да се спре.
Пример - опасните новини.
Хостът в Казахстан не е безплатен, а платен и то не 20 лв на година, а до колкото си спомням $40 на месец, понеже се ползваше корпоративен план заради големия трафик.
Миро ви обясни че проблемът е технически - как да се преведат пари. Явно доставчика не поддържа интернет разплащания или Виза/Мастер Кард. Не знам как е направено първото плащане, май някой беше платил на место, не си спомням какво беше. Не съм от екипа и не знам подробности.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #32 -: Октомври 04, 2008, 21:24:16 pm »
Май и тук нещо почнаха да ме цензурират. Или само така ми се струва? И от тоя форум ша са бега, то се е видело... Където има цензура, мен там ме няма.

Неактивен ton

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #33 -: Октомври 04, 2008, 21:40:53 pm »
Аз също забелязвам, че някои публикации и словосъчетания в тази дискусия изчезнаха.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #34 -: Октомври 04, 2008, 21:43:39 pm »
Колегата ги е изтрил защото са били оф-топик. Не е като да е изтрита някаква държавна тайна, нали? Стига сте преигравали, че току-виж наистина изхвърчате. Бива, бива ама...

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #35 -: Октомври 04, 2008, 21:49:59 pm »
ОК, отлитам! Никога не се натрапвам.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #36 -: Октомври 04, 2008, 21:56:19 pm »
Чао-чао. Това определено не е мястото за "колко съм сам, колко съм неразбран" и многократното му експониране. Всеки един тук е сам в определено отношение. Факта че е тук го доказва.

cdms

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #37 -: Октомври 04, 2008, 23:17:14 pm »
Черногледството не помага Елтимире, Трябва обмисляне преди действие, все пак късмет в писането.

Неактивен Цветове

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #38 -: Октомври 08, 2008, 08:35:15 am »
Сайта на Движение "Воини на Тангра" е отново на линия.
http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/

buden

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #39 -: Октомври 08, 2008, 15:34:12 pm »
Ами супер. Саракт на боклука.
ти верно си сив май а

чак беше зомбирал админите да махнат темата за Саракт
« Последна редакция: Октомври 08, 2008, 15:35:15 pm от buden »

Breath

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #40 -: Октомври 08, 2008, 15:49:35 pm »
Ами супер. Саракт на боклука.
ти верно си сив май а

чак беше зомбирал админите да махнат темата за Саракт

buden, недей така. Не вярвам админите да махнат тема заради подобно нещо. Помисли за друг вариант - Тема за хнет и за проблемите на хнет във форума на воините. Дали ще се занимават една седмица да решават проблемите на хнет, и как и защо са се получили?

 И дали някой там ще търпи поведение подобно на това на Елтимир вчера? Моите уважения към неговото Знание и към всичко, което е преживял заради това знание, но не е това начина. Афектиран бил, ми и аз се афектирам, и други се афектират, ама да си видял някъде някой тук да реагира по подобен начин?

Опита ли се по някакъв начин да докаже наистина смешните обвинения, които отправи, за да можем всички ние да преценим за себе си, има ли право или не? Не.

Не защитавам Гетата в случая, искам да погледнеш малко по-отвисоко на цялата картинка и на това, което се случи.

cdms

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #41 -: Октомври 08, 2008, 17:04:14 pm »
Ами супер. Саракт на боклука.
ти верно си сив май а

чак беше зомбирал админите да махнат темата за Саракт
чист хомо сапиенс.

Неактивен Bogatyr

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #42 -: Октомври 08, 2008, 17:13:42 pm »
Breath не си запозната с някои неща, затова искам да ти ги изясня. Eltimir се разграничи от Воини на Тангра, в последната седмица преди затварянето на сайта поради възникнали скандали. В голямата си част Воините не разбраха причините на Елтимир да роптае срещу всичко и всеки и някой му се издразниха (включително и аз) и дори го помолихме да спре да пише там. Вкарваше твърде много негативизъм във форума и смея да кажа че действаше много деморализилащо и разрушително върху идеята за Саракт. Коментара на Geta даден по-горе е еманация на глупоста, тъй като неоснователно го отправя към изказване на друг от Воините. Останал съм с впечатлението, че форумът ви се посещава от доста будни хора и просто подмятането на Geta ми идва малко, като студен душ.

Неактивен Йордан13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #43 -: Октомври 08, 2008, 17:25:38 pm »
Аз искам да допълня, че Хнет е приятелски сайт, което предполага определена съпричастност, както от наша, така и от тяхна страна. Едно приятелство, предполага поне това.
Аз смятам, действието на админите тук за правилно по отношение спазването на правилата във Форума. Останалото - махането на теми, си е по тяхна преценка. Темата "Саракт", като втори етап от Движението "Воини на Тангра" си остава проблем на разглеждане в самия Форум на Воините.

Breath

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #44 -: Октомври 08, 2008, 17:27:57 pm »
Breath не си запозната с някои неща, затова искам да ти ги изясня. Eltimir се разграничи от Воини на Тангра, в последната седмица преди затварянето на сайта поради възникнали скандали. В голямата си част Воините не разбраха причините на Елтимир да роптае срещу всичко и всеки и някой му се издразниха (включително и аз) и дори го помолихме да спре да пише там. Вкарваше твърде много негативизъм във форума и смея да кажа че действаше много деморализилащо и разрушително върху идеята за Саракт. Коментара на Geta даден по-горе е еманация на глупоста, тъй като неоснователно го отправя към изказване на друг от Воините. Останал съм с впечатлението, че форумът ви се посещава от доста будни хора и просто подмятането на Geta ми идва малко, като студен душ.

Както казах и в предния си пост не защитавам Гета.
Не зная и какво е положението на воините и Елтимир и дали са се разграничили или не.
Така както сте го усетили във форума, че внася негативна енергия и "замърсява", така се почувства и тук, а и даже много повече от това.
Разбирам Елтимир, през много неща е преминал. НО, съгласи се, че всеки един от нас си води своите си битки и всеки един от нас се справя по начин, по който може. Елтимир не получи очакваното внимание според мен, затова агресията му изби и премина от другата страна.
Коментарите на Гета няма и да ги кометирам. НО на мен пък реакцията на Елтимир вчера ми дойде като студен душ и не съм сигурна дали вбъдеще бих обърнала внимание на нещо писано от него по начина, по който съм го правила досега.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27