Автор Тема: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!  (Прочетена 22187 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexinvader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« -: Септември 30, 2008, 17:31:55 pm »
Та знаяи днес се опитвам да влезна http://www.voininatangra.org/   и ми дава : This account has been suspended.Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.   дали е хакнат от милиционерите на ДС или само аз така си мисля! Някой ако има инфо с какво са ядосали КОМУНИСТИТЕ добрите Воини да казва!
http://bgwhois.com/traceroute/?query=212.95.32.245
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 19:25:39 pm от H. »

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!!!!
« Отговор #1 -: Септември 30, 2008, 18:22:01 pm »
Да, аз знам. След няколкомесечно отсъствие отново се включих в Мрежата. Видях една тема, наречена "Милиция". В тази тема пуснах множество съобщения за престъпната дейност на новия Главен секретар на МВР Павлин Димитров. За връзките му с турската терористична организация "Сивите Вълци" и за съучастието му при терористични акции, например. посочих фалшификации в официалната му биография. Обвиненията ми бяха придружени със снимки и сканирани документи. Нещо рядко при подобен род разобличения. Затова спирането на сайта поне за мен не е изненада. Очаквах го и взех нужните мерки. Тоест най-важните според мен материали бяха записани и разпространението им навсякъде по Интернет е само въпрос на малко време.
А сега и аз имам малък въпрос. Някой може ли да помогне за създаването на галерия със снимки. Галерията трябва да бъде с няколко подраздела. Разполагам наистина с уникални снимки и много искам те отново да бъдат достъпни за всички. Тук има ммалко, но не е достатъчно:
http://www.delerium-2.dir.bg/_wm/gallery/?df=17
Ако може някой да помогне, ще му бъда благодарен.
Искам да припомня и една източна мъдрост, според която човек трябва да се учи да взема добро и от злото. Та спирането на сайта стана причина някои мои книги да се появят тук, в този форум, както и на други места в Мрежата. Тъпите ченгета не знаят ли, че информацията е неунищожима. И че идеята, веднъж родена, живее вечно? Ама какво да ги правиш? тъпи ченгета бяха, тъпи си останаха.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!!!!
« Отговор #2 -: Септември 30, 2008, 18:51:37 pm »
Ще трябва да разочаровам конспиративната версия в случая, защото причината да бъде спрян сайта "Воини на Тангра" е съвсем прозаична-не е платен хостинга(или както там се казва, не съм много запознат с терминологията). Знам само, че се работи по въпроса  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!!!!
« Отговор #3 -: Септември 30, 2008, 18:57:13 pm »
Дано да си прав! Или както се казва в подобни случаи - чул те Господ!
Аз с конкретна информация не разполагам. Мен отдавна ме отписаха и никой за нищо досега не ме е потърсил. Въпреки това, не им желая злото, нито искам сайтът да спре. По много оценки, това беше един полезен и добър сайт.
Впрочем днес ми отвориха едно малко форумче, където възнамерявам да продължа с пускането на различни новини и коментари:
http://opylchenie.forumhead.net/

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #4 -: Септември 30, 2008, 23:02:22 pm »
Те сами си казаха, че не могат да се разберат с хоста в Казахстан как да им пратят парите и им държат сайта няколко месеца неплатен.

Неактивен Bogatyr

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2008, 00:11:54 am »
По моя информация имаше затруднения с разплащането на хостинга за сайта и известно време карахме на аванта. Не съм наясно какви точно са били затрудненията. За съжаление след възникнали скандали малко преди да затворят сайта, един от админите напусна сайта заради пререкания. Същият админ търсеше вариант за разплащането на хостинга, но сега не мисля че ще си го слага на сърцето за напред. Надявам се да бъде възстановен сайта, но не мисля че ще бъде скоро.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2008, 08:28:03 am »
Тая сутрин гледам, че и сайтът на в-к "Атака" си има проблеми. Заедно с форума към него. Може да е случайно, може да не е. Прилагам снимка.
Същевременно излезе информация, че новата ДС, тоест ДанС е почнала мащабна война срещу Интернет сайтове, които изнасят данни за престъпления и корупция:
http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2889&Itemid=1
И това, ако е държава, аз собственоръчно ще си отрежа главата насред София, пред самото Народно събрание, превърнато в Парламент. Тоест в място, в което се събират само за парлама.

cdms

  • Гост
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2008, 09:15:49 am »
Да видим ХНЕТ ще бъде ли подминат. Дано не се връща времето от преди 89-та, ама натам са тръгнали нещата.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #8 -: Октомври 01, 2008, 09:27:42 am »
Очакват се май някакви събития, та цензурата се затяга. Ето какво написах в новото си форумче:
http://opylchenie.forumhead.net/viewtopic.php?f=3&t=12
На прага сме
"Електронното издание utro.ru публикува интервю с Генадий Гудков, заместник председател на Комитета по безопасност на Държавната Дума на Руската Федерация. Интервюто е озаглавено „На прага сме на мащабен конфликт”. И точните думи на Гудков:
„Светът както никога досега е близък до мащабен конфликт. Ние стоим на прага на въоръжени катаклизми. В тази свада можем да изпуснем главното  - съществуването на нашата твърде крехка цивилизация.” Сега ще ми кажете – какво ни засяга? Това е битка между големите, ние да си гледаме нас тук. Да си гледаме, ама не си гледаме. Според данни на руското разузнаване, в Кавказ против Русия воюват украински и български наемници. Гудков ги нарича „извратеняци, у които мозъкът работи по друг начин, предатели на своя народ”. Но ако народът мълчи и се съгласява? Тогава дали шефовете на Гудков няма да си помислят нещо друго?
Още нещо, засягащо България. В същото издание на utro.ru се казва, че Турция и Азърбайджан могат да участват в подялбата на Грузия. Та да поразсъждаваме. Неуравновесеният Саакашвили се подведе по акъла на Израел и САЩ и се опълчи срещу Русия. Турция и Азърбайджан му бяха съюзници. Сега същите тези се готвят да си поделят Грузия. Как е при нас? Неуравновесените ни и безумно алчни управници се подведоха по акъла на Израел и САЩ и се опълчиха срещу Русия. Съюзник им е Турция. Дали същата Турция утре ще си подели с някого България или ще я лапне цялата? Е, аз знам нещичко по въпроса, но няма да ви го кажа сега. Сега искам вие да се замислите."

Дали горните събития нямат нищо общо с бруталните посегателства срещу Словото в бивша България, днешен Мангалистан? Може и да имат. Ама на мен не ми пука, както никога не ми е пукало. И все си мисля, че тоя път сер гейовете и всякаквата там измет ще остане излъгана. И както пише сайтът афера.бг, накрая ще има ченгета на търкалета.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #9 -: Октомври 01, 2008, 11:16:57 am »
На XNET хоста е в Германия до колкото знам и освен да го хакнат не могат да го спрат.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #10 -: Октомври 01, 2008, 14:46:46 pm »
На XNET хоста е в Германия до колкото знам и освен да го хакнат не могат да го спрат.
Доколкото мога да преценя, няма да опитат законни методи. На хакване също трудно ще се решат. Остават следи, а на тях това не е изгодно. Подозирам друго. Много подозирам, че на Лични съобщения /предимно/ и с писма /по-рядко/ ще опитат да сплашат някои хора. Ако има такова нещо, искам да кажа на хората:
Не се плашете! Тези копелета плашат гаргите. Изобщо не им се връзвайте. Тях скоро няма да ги има. Особено след като хамъриканците и те нещо почнаха да се разграничават от своите източноевропейски братя. Във форумчето, което открихме вчера пускам някои работи:
http://opylchenie.forumhead.net/
Изобщо да не ви пука! Правете като мен, а за останалото Небето ще се погрижи.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #11 -: Октомври 01, 2008, 15:10:20 pm »
Пускам един пример за плашене на гаргите. Написаното е дело на един, който пишеше в сайта на Движение "Воини на Тангра" с никове Loengrin и Votan, а във форума на в-к "Атака" с никове Asgard и БОИЛ.
Е, опитваха няколко пъти да ме осъдят, ама не успяха. не че не се стараеха, просто се изложиха. Правиха опит да ме изгорят жив, обаче само дадоха доказателства против себе си. Ако има съд, аз наистина мога да докажа по неоспорим и убедителен начин, че Павлин Димитров, бивш шеф на ДС - Ботевград и настоящ Главен секретар на МВР е замесен в палежа. И други такива работи мога да докажа. Та г-да другарите от ДС предпочитат да се правят, че нищо не са забелязали. А защо още съм жив? Питайте Небето. Само То знае. Изглежда има да свърша още малко работа на тоя свят. И аз ще си я върша, разбира се. Иначе Небето ще ме изостави. А закъде съм без Небесна закрила?
Отнася се и до вас. След подплашените гарги ли ще отлетите или ще останете тук, да отстоявате Небесната воля? Да служите на Истината и на Справедливостта. Лично аз предпочитам второто.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #12 -: Октомври 02, 2008, 09:59:56 am »
Има нещо много странно. Цяла сутрин се ровя из Интернет, за да науча нещо относно спрените сайтове и форуми. Нищо. Абсолютно нищо. няма дори и намек. Теле-левизия СКАТ също мълчи. Защо така? Някой нещо да знае? Някой нещо да е подочул? Вчера в афера.бг някакъв си ме обвини в параноя. Форумът си бил работел нормално, повредата била в моя компютър. Ето снимчица от параноята ми. Някой същото ли вижда или на мен само така ми се струва?

Неактивен maks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #13 -: Октомври 02, 2008, 14:24:01 pm »
Няма и да намериш нищо, защото за мен лично Сайтът може и сами да са си го спрели, както преди време сами спираха малоумната си телевизия. Току-виж някой от дебилния им електорат повярвал, че службите гонят "Атака".
Eлтимир, значи ставаме двама с параноя, защото и на мен от вчера не ми се отваря нито форума, нито он-лайн в-к Атака. Да, днес е тази снимка, а от вчера беше тази.

http://www.vestnikataka.com/
http://www.vestnikataka.com/forum/
« Последна редакция: Октомври 02, 2008, 15:02:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Относно: Воините на ТАНГРА - пак спряни!!!
« Отговор #14 -: Октомври 02, 2008, 14:37:24 pm »
Да, от многото хипотези най-съм склонен да приема тази, че някои Админи сами са си спрели сайтовете. Именно затова пуснах снимка от една заплаха, която навремето написа някой си Димитър Асенов Радев, подвизаващ се с никове Votan, Loengrin, Asgard и БОИЛ. Когато нямат законово основание за репресии, Службите често изпращат провокатори, за да плашат гаргите. Кофти е, когато покрай гаргите и бубулечките, някои уж нормални и разумни хора почват и те да се плашат.
Все пак не е излишно да наблюдаваме по-внимателно яростната атака срещу свободата на словото, която вече е реален факт. За сайта на "Атака" поне за мен е странно, че текстовете ги няма и в кеша. Поне това, което се опитах да намеря го нямаше.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27