Автор Тема: На 14 октомври 2008 ще дойде огромно НЛО; 3 дневен престой!  (Прочетена 52968 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Не знам. Аз такова нещо не намерих. Пък и нали кораба е 3200 км., а това беше обхванало половината планета... :D
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
ОФФТОПИК
Извинявам се  на
@Breath, @cccpkgb и другите, писали след последния пост, наложи се да изтрия няколко мнения, за да може да се вижда темата.
край на ОффТопик-а
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Ала-бала, ала-бала...
...продължение с потвърждение :)





Адама – Потвърждаващо послание за 14.10. 2008 г.

За тези, които знаят! За всички вълнуващи се от датата 14.10.2008.г.- денят, когато инзвънземен кораб за първи път ще се покаже на този свят. Чрез много канали и  много екстрасенси се потвърди събитието на тази дата. Сега, мой ред е не само да предам послание, но и да разясня накои детайли.
Аз съм Командир Адама, представител на планетата Земя в Световната Галактическа Федерация.
Аз потвърждавам, че на 14.10.2008г. кораб на Световната Галактическа Федерация в продължение на три дни ще се намира над южните части на САЩ. Точно къде засега е неизвестно.Това е планирано събитие. Искам да знаете, че то е прогноза за вашето бъдеще. Събитията имат тенденция към изменения във времевата линия, поради това, че датата е зависима от енергиите протичащи през планеттата. Това се отнася и за тази дата. Тя не може да бъде точно фиксирана, както и проявяването на събитието във вашата реалност може да се длучи по-рано или по-късно от планираното.

Въпрос: Независимо кога ще стане, какво да очакваме?

Огговор:  Корабите на Световната Галактическа Федерация ще се появят в южните части на САЩ, в южните щати. Защо в САЩ? Причината поради която планираме това събитие да се случи там е следната: в тази страна се намират силовите структури, имащи най-голям планетарен контрол. Именно тук е най-силното влияние на Илюминатите. Световната Галактическа Федерация  планира събитието да се случи в тази страна поради две причини:  всички да видят истината за живота в Галактиката и Вселената, и че той наистина съществува, и да покажем на Илюминатите, че времето на контрол и манипулация е към своя край. Идва ново време, ражда се нова ера! Това събитие показва, че извънземните същества са готови да помогнат на човечеството.

Въпрос: Да се върнем към събитието. Искам да знам колко е голям този кораб и какво ще прави?

Отговор: Дължината му е между 610м и 1,524м . Той е достатъчно голям, за да не могат да го отрекат, но и достатъчно малък, за да не предизвиква страх. Какво ще прави?
(1)   ще излъчва енергия наоколо за да намали нивото на страх и хаос, които магат да възникана у някои хора
(2)   ще изпраща телепатични послания към хората в района, но те ще бъдат чути и от голяма част на планетата. Чрез тези послания ще се разкаже кои сме и защо сме тук. По време на тридневния престой корабът ще бъде неподвижен. Както се появи във вашата реалност така и ще изчезне.Ще бъде в тази част от атмосферата, наречена тропосфера.
 
Въпрос: Когато се случи това Илюминатите ще накарат ли света да  повярва, че това е нашествие и ще наложат информационно затъмнение?

Отговор: Добър въпрос! Тези въпроси си ги задават много хора. И на двата въпроса отговара е - Не. Това събитие планирано така, че да окаже огромно позитивно влияние както на човечеството така и на негативните сили. Властта на Илюминатите умира със всяка изминала секунда. Те вече нямат предишната власт и сила. Правителството не може да игнорира събитие от такъв мащаб. Корабът, които ще се появи не може да се представи като атмосферно явление или метеозонд. Когато десетки хиляди хора споделят чутото при телепатичното общуване с кораба, може ли провителството да скрие този факт? Разбира се, не!

Въпрос: И ако 14 октмври нищо не се случи? Има ли вероятност и обяснение това?

Отговор: Важно е да не се вторачвате в тази дата. Ако това не стане, значи има промяна в енергиите на това събитие и времето на проявление се е разширило. Ако това се случчи времевата рамка на проявление ще е от 15.10.2008 до 01.02.2009. Световната Галактическа Федерация желае да помогне на човечеството.
Знайте, това събитие е е запланувано и ще стане, дали по-рано или по-късно от разписанието.

СВЕТЛИНА И ЛЮБОВ
Командир Адама

"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Жестоко още малко и аз ще повярвам !

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Въпрос: И ако 14 октмври нищо не се случи? Има ли вероятност и обяснение това?

Отговор: Важно е да не се вторачвате в тази дата. Ако това не стане, значи има промяна в енергиите на това събитие и времето на проявление се е разширило. Ако това се случчи времевата рамка на проявление ще е от 15.10.2008 до 01.02.2009. Световната Галактическа Федерация желае да помогне на човечеството.
Знайте, това събитие е е запланувано и ще стане, дали по-рано или по-късно от разписанието.


Супер яко:))) Дали по-рано или по-късно няма значение, вие си вярвайте:))) 1135 г. го запланувахме, 2675 г. ще дойдем. Нямам нерви вече...След като Галактическата Федерация иска да помогне, да не ни пуска мъгляви дати и да разтяга срокове, а да идва. Че съм приготвил една смокинова, реколта 2007, убийствена е.  laugh
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Хаххаахах и още четири месеца конспираторите ще треперят от очакване :D.

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Ааа, извинете, ама Адама не беше ли командирът от "Бойна звезда Галактика"? ;D

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
They're feeble skills are no match for the dark side of the force 8) ;D ;D

В първия пост на темата пише 2000 мили голям кораб (3200км), а сега между 610 и 1524м??
« Последна редакция: Октомври 08, 2008, 19:32:51 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

cdms

  • Гост
Да не стане като в "Денят на независимостта" Гадинките да изпепелят половината земя, а после някой хакер да ги прецака с троянски кон.
Ако на 14-ти дойде кораб светът ни ще се преобърне с главата надолу.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
They're feeble skills are no match for the dark side of the force 8) ;D ;D

В първия пост на темата пише 2000 мили голям кораб (3200км), а сега между 610 и 1524м??
По-скоро ще се потрети случая с Финикс :P

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Относно: На 14 октомври 2008 ще дойде огромно НЛО;
« Отговор #40 -: Октомври 08, 2008, 21:26:29 pm »
Не съм чел за него. Ако може информация -> ЛС.
Не знам, но ми се струва, че това е нагласена работа с тоя кораб... може и да греша :)

EDIT:

Ооуу, стой. Сега мисля, че се сетих. Кораб преминава над гр. Финикс Аризона? Нещо такова..?? ;)
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 00:28:10 am от Mirotvorec »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Ще бъде в тази част от атмосферата, наречена тропосфера.
Някой ако знае да каже на колко километра над Земята ще бъде?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
от 10 до 15 ...
musica universalis

buden

  • Гост
Ами сега!? .... Няма време?!   :D

п.п. В тази тема май се хванахме много сериозно .. Те са си тук отдавна .. Едва ли ще се случи нещо на 14-ти, което да подкрепи темата .. Е вероятно нещо да и някой ще се опитат да го изопъчат .. Такива събития от сорта на Холивудските си остават само в Холивуд
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 08:23:05 am от buden »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
от 10 до 15 ...
Това е добре, защото дори и любители ще могат да го снимат.
Не мисли като човек!-Крион

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
16 Отговора
11148 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12005 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
364 Отговора
206206 Прегледи
Последна публикация Май 24, 2016, 23:16:32 pm
от Амрита
0 Отговора
8723 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 01:38:14 am
от H.
1 Отговора
3770 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2008, 13:23:22 pm
от Vader

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27