Автор Тема: Генератор за Браунов газ вече на пазара!  (Прочетена 125999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« -: Септември 15, 2008, 13:38:32 pm »
Това е най-близката фирма до България, от която можете да поръчате генератора, стига да имате средства за поръчка. Двата клона на фирмата са САЩ и Италия.

http://www.oweld.com/prodotti/products.htm
http://www.oweld.com/prodotti/macchine.htm

Горивото е обикновена дестилирана вода :P

П.С. От тук може да избирате от коя точна на света да поръчате
http://www.brownsgas.com/brownsgasdealers.html

« Последна редакция: Септември 15, 2008, 17:39:51 pm от H. »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2010, 13:57:25 pm »
Това сериозно ли е? Някой се е погрижил да изтрие адресите, информацията е много неудобна за управляващата клика.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2010, 14:04:46 pm »
Аман от ламерщина... http://www.oweld.com/
Имат представители и в България, но не мислете че ще струват малко.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 14:07:33 pm от MindOrganizer »

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2010, 15:12:52 pm »
я дайте един адрес

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2010, 17:46:21 pm »
Благодаря! Четох, че китайците го купили от българина и го сложили на техни подводници. Освен това ядрени отпадъци, обработени с този газ, се деактивирали. Но съм го чел само от един източник. Нашите тъпанари въобще не поискали да чуят за него, но явно западняците са се усетили и го предлагат на пазара. Браво.Знам, че е скъпо, защото автора на книгата си беще купил от Китай най-малкия.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2010, 20:52:30 pm »
Благодаря! Четох, че китайците го купили от българина и го сложили на техни подводници. Освен това ядрени отпадъци, обработени с този газ, се деактивирали. Но съм го чел само от един източник. Нашите тъпанари въобще не поискали да чуят за него, но явно западняците са се усетили и го предлагат на пазара. Браво.Знам, че е скъпо, защото автора на книгата си беще купил от Китай най-малкия.
Внимателно с квалификациите!
За твое сведение в този сайт си има отделна тема за Юл Браун. Ако поне си беше направила труда да я разгледаш, щеше да откриеш, че изобретението е ПАТЕНТОВАНО В БЪЛГАРИЯ още по времето на Тодор Живков. А ако твърде настояваш, пиши мейла си в ЛС, за да ти пратя копие на патента.
И в настояща България има поне един човек, който благодарение на българския патент, лично си е направил генератор на ННО газ и то в домашни условия. А колко има още такива българи не знаем, че са си направили генератори и за тях липсва инфо в нета, само господ знае.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2010, 21:00:39 pm »
Този човек си е направил и колата на вода -
Keep 'em occupied!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2010, 13:20:46 pm »
Така пишеше в книгата. Вероятно си я чел. И какво като изобретението е патентовано в РБ. Италианци и мексиканци произвеждат генераторите. А вероятно знаеш и защо няма нищо българско в името му. Бил е репресиран и в България и в Русия. Затова бяга в Австралия. За съжаление явно не е бил оценен, а и от завист вероятно е бил преследван.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 19:31:38 pm от Black Adder »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #9 -: Юли 11, 2011, 01:18:29 am »
  Направих  едно  мини  генераторче,  гръмнах  три  пластмасови  шишета!  Интересното  е,  че  се  спукаха  дъната  на  бутилките,  а  самите  бутилки  бяха  смачкани  навътре!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #10 -: Юли 11, 2011, 20:36:43 pm »
Привет на всички. Няма да се впускам в подробности и разяснения, но само ще ви спомена, че този газ изгаря заедно с горивото в двигателя на колата и по този начин обогатява горивната смес и се получава над 95% ефективност на работата на двигателя. Което следва, че се покачва мощността и пада разхода на гориво ( примерно бензин ) около 30% икономия на гориво. За целта се монтира известно количество електроника, за да лъже компютъра на колата и т.н., аз не съм го пробвал, но ако имам информация ще я споделя. Има фирма, която монтира всичко и цената на това е около 1000 лв ., колко е истинско и дали работи не зная, но ако има заинтересовани да ми пишат на лично съобщение ще им дам  координати на фирмата. Успех!  :)
« Последна редакция: Юли 12, 2011, 09:53:38 am от Mirotvorec »

Неактивен CadeFoster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #11 -: Декември 03, 2011, 17:21:20 pm »

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #13 -: Август 04, 2012, 14:03:59 pm »
Няма нужда да плащате 1000лв. на разни фирми за генератора на браунов газ,аз си правя такъв и не е толкова скъп,електрониката е около 20лв. Ако си я направиш сам,и водородната клетка е около 200лв.
« Последна редакция: Август 06, 2012, 09:46:08 am от Mirotvorec »

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #14 -: Август 06, 2012, 12:45:15 pm »
Няма нужда да плащате 1000лв. на разни фирми за генератора на браунов газ,аз си правя такъв и не е толкова скъп,електрониката е около 20лв. Ако си я направиш сам,и водородната клетка е около 200лв.
http://www.hho-bulgaria.com/hho-generator-hc12v-pro-4e

Браво! Не можах да схвана, но оставам с впечатлението, че се регистрира във форума, за да си почешеш егото? Нямало нужда да плащаме по 1000 лв, понеже ти си ги правил за 220 лв?

Няколко уточнения за генератора на Илия Вълков (Юл Браун):

1. Тези "шитни", които са посочени от линка на agharta много се отдалечават от генератора на браунов газ на Илия Вълков. Първите му експерименти са били с такива джаджи, които се продават от горепосочения линк, но след това Вълков, използва откритията на Никола Тесла, за импулсния ток. Ток който преминава през пространството и с него можеш да захранваш консуматори без проводници и т.н., има достатъчно информация за откритията на Тесла. Освен това Вълков е разделял в два отделни съда образувалия се водород и кислород и преди да ги възпламени, отново ги е събирал.

2. Идеята която е имал Вълков за използването на генератора на браунов газ в автомобила е използването на двигател работещ единствено с вода, базиран на ефекта на имплозията, а не като допълнителен газ към основното бензиново или дизелово гориво с което да увеличиш пробела с не знам колко си процента, да намалиш консумацията на гориво с незнам колко си процента и т.н. Думите на Вълков са следните (преразказвам ги): експлозията от разширяващите се газове, образува налягане с което избутва буталото. Колкото повече буталото се отдалечава - намалява налягането от експлозията, съответно и натиска върху буталото. Обратното - при имплозията създадения вакуум е константа и силата която този вакуум оказва по целия ход на буталото е постоянна. Т.е. ефективността на имплозията на газовете на водата е многократно по-голяма от ефективността на експлозията на фосилните горива. Това не са мои думи, на бай Илия са :) Така че, ако ви се спори, оборвайте експериментите му, а не това което аз пиша.


Ако трябва да направим една аналогия на откритията на Вълков и начина по който се прилагат в момента ще бъде нещо от рода на това:

Тесла открива променливия ток и променя посоката на развитие на цялото човечество. Но представете си, че през всичките тези години от както е открит променливия ток, неговото приложение (на променливия ток) се използва единствено за създаване на някакъв ефект на мигаща лампичка в апаратурата на някакво изделие.
Ето това е положението с откритията на Вълков - неща които могат да преобърат човечеството, но ние използваме някакви бълбукатори, за да обогатим гориво-въздушната смес на бензиновия и дизеловия двигател и да постигнем икономия с не знам колко си процента, да увеличим пробега с не знам колко си процента, да вдигнем мощността с не знам колко си процента.

Може би, като за начало тези бълбукатори от линка на agharta са начин за въвеждане на откритията на Вълков, но що за наглост е това, да продаваш една кутийка с няколко ламаринки (били те и лазерно нарязани) и прилежащите му джаджи за 600 лв???
« Последна редакция: Август 06, 2012, 16:47:26 pm от Mirotvorec »
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27