Автор Тема: НЛО в Плевен?!?  (Прочетена 4216 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен georgy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
НЛО в Плевен?!?
« -: Септември 03, 2008, 21:44:18 pm »
На 02.09.2008 г. станах свидетел на НЛО.
Може и да е било нормален летателен апарат, но за мен е НЛО.

Вчера към 22.00 ч. сърфирах в интернет и говорех по телефона.
Имам пряка видимост към прозореца който е отдясно до бюрото.
И с периферното си зрение видях нещо в небето. Скочих от стола и отворих прозореца (беше отворен отгоре), за да видя по-хубаво.
Видях летателен апарат. Живея на 6-я етаж на 16 етажен блок и мисля, че летеше малко над височината на блока. Обекта беше правоъгълен без крила, даже в близкия му край видях очертанията. Имаше сигнализация (пресветваща като на самолетите). Отпед в краищата червени светлини и по средата и в края по 2 бели (по малки от червените). Движеше се с бавна скорост, а шума който издаваше беше постоянен, но не силен. За това съм сигурен, защото април/юни тази година имаше много учения с изтребители, които летяха ниско и шума им беше доста силен. Летеше в една посока скри се на петата на блока и изтичах на терасата, защото от там щях да имам видимост, но явно закъснях и не го видях.

Та цялата таз работа се случи за 2-3 секунди не повече.
Някой може ли да ми каже какво е, защото съм объркан от цялата тази работа?
Имаше шум, ама летеше ниско и бавно. Също формата и сигнализацията са объркващи и не знам какво да мисля.

P.S. Не ползвам наркотични вещества, както и всякакъв друг вид опияти, както и не бях под въздействето на алкохол (прозвуча сякъш съм често :)).
P.P.S. Не се усетиха никакви вибрации, както и не видях диря след него, но беше тъмно...

Поздрави с най-добри пожелания!
« Последна редакция: Септември 04, 2008, 14:53:35 pm от H. »

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Относно: НЛО в Плевен ?!?
« Отговор #1 -: Септември 03, 2008, 22:56:11 pm »
Това звучи доста интересно. Жалко наистина, че наблюдението е било за толкова кратко време, че да се щракне с телефон или фотоапарат. Приблизително на колко метра разстояние от прозореца се намираше въпросният обект? Трябва да се е движел с много висока скорост, че да не можеш да го проследиш от другата страна.  :-\ А в какъв смисъл правоъгълна форма? Като кибритена кутия? Доста рядко съм чувал за такава форма на НЛО.
Keep 'em occupied!

Неактивен georgy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: НЛО в Плевен ?!?
« Отговор #2 -: Септември 03, 2008, 23:05:04 pm »
Като кибритена кутия, но малко по-широко.
Обекта не се двежеше с бърза скорост (поне като го видях) и предполагам, че ако имаше крила е трябвало да има и върху тях сигнализация.
Относно растоянието може би на около 50 метра настрани от блока, но изобщо не съм сигурен.
Почти съм сигурен в твърденията си, защото до сега такава реакция от мен не е имало и едва ли е предизвикана от нещо което съм виждал или ми е познато.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: НЛО в Плевен?!?
« Отговор #3 -: Септември 04, 2008, 14:54:39 pm »
Според мен си видял самолет :) Щом е имало и шум...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: НЛО в Плевен?!?
« Отговор #4 -: Септември 04, 2008, 15:28:34 pm »
Крилата на някои военни самолети може да приличат на ромб.А и вятърът е духал така, че шумът не се е чувал добре при тебе.
Може от умората на очите при работа с компютър-не знам колко дълго си бил преди на него това- да си видял такава форма-още повече, че било много за малко- 2-3 секуди.А и разстоянието-сигурен ли си, че бил над блока, а не по-високо.
Е не изключвам възможност и да е така както си го видял.  :) ;)

Неактивен georgy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: НЛО в Плевен?!?
« Отговор #5 -: Септември 04, 2008, 16:39:31 pm »
H.
Шум имаше, но беше слаб.По-горе съм го съпоставил с тези на изтребители МИГ.

marsh
Не мисля, че имаше крила, защото ако нямаше сигнализация там където би трябвало да има крила,
а може и да е игра на очите ми.
Относно тях - не бяха уморени.

Edit:Шума не беше заглушен.
« Последна редакция: Септември 04, 2008, 16:40:46 pm от georgy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27