Автор Тема: Странна фигура в небето  (Прочетена 15815 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
Относно: Странна фигура в небето
« Отговор #30 -: Август 21, 2008, 20:14:01 pm »
Като са звезди що така спорите по тая логика аз мога да кажа че от това http://i536.photobucket.com/albums/ff322/outlawzla/fgggf.jpg със същия инструмент е направено пилето ама айде laugh

Аз бих поспорила, че са звезди - на цялата снимка няма една друга звезда. А не е манипулирана, защото вярвам на Alien. :) Не се съмнявам и в теб. Изобщо не мисля че умишлено си я манипулирал.  :) :) :)

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: Странна фигура в небето
« Отговор #31 -: Август 21, 2008, 20:21:46 pm »
Добре де както и да е това е кокошка и точка на спорчето :P

Неактивен PARADOX

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Странна фигура в небето
« Отговор #32 -: Август 31, 2008, 17:09:52 pm »
Здравейте! Аз съм нов в сайта ви, но бих искал да се включа в разговора..!! С филтри няма да постигнете нищо...!!! Обърнете снимката в "Негатив" и после само с корекции на яркоста и контраста ще получите оптимален резултат - изображението на обекта с неговите истински контури и форма...!!! После наложете полученото изображение върху оригинала и ще се ориентирате за обемните характеристики на обекта...!!! Ако на снимката не е уловен действителен обект-светлинен источник (источници), а изображението представлява дефектирала пикселизация на образа, или т.нар. "дроп" още при обръщането на изображението в "негатив" ще видите множество квадратчета (пиксели)с индентичен вид - с осветеност от 0 до 100 (с еднаква ориентация на преливката)

Неактивен zazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Относно: Странна фигура в небето
« Отговор #33 -: Септември 01, 2008, 21:31:49 pm »
PARADOX, благодаря ти за инфото. Много интересно! Опитах, но не стигнах до никакъв извод. Имам фотошоп, но го ползвам само любителски. Интересува ме какво е твоето мнение - това от фотоапарата ли е, звезда ли е, или наистина е НЛО? Особено много ще се радвам ако приложиш и някакви картинки за пример.

Поздрави, zazz
Истината се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27