Автор Тема: Melanom - лекуване???  (Прочетена 6188 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hrisi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Melanom - лекуване???
« -: Август 13, 2008, 09:18:15 am »
Здравейте, един познат има Мelanom в доста напреднал стадий. Исках да попитам  дали някой знае, дали има честота (сигнал) за устройството запер на R Rife за  този вирус.
« Последна редакция: Август 13, 2008, 11:51:55 am от Eon »

Неактивен riddle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: melanom - лекуване???
« Отговор #1 -: Август 13, 2008, 09:24:45 am »
Здравейте и от мен! И аз се интересувам от лечението на меланом. Много бих се радвала ако някой сподели нещо по въпроса.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Melanom - лекуване???
« Отговор #2 -: Август 13, 2008, 12:53:54 pm »
Най-добре да отиде при хомеопат, тук лекари не мисля, че има.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Melanom - лекуване???
« Отговор #3 -: Август 20, 2008, 17:21:12 pm »
Цитат

Меланом   :

Конфликтен шок: оскверняващ конфликт, чувствам се  наранен и осквернен,  напр. чрез ампутации, белези, бръчки, но също и от вербална обида или реално обезобразяване.
Пример: Меланом на белези, на места, усещани като обезобразяващи, меланом на части  от тялото, които смятаме за грозни, меланом вследствие на обида или вербална атака, които са били усетени на точно определени места /” Това ме прониза като стрела между раменете.”/
Активна фаза на конфликта:  Растеж на меланома, компактен, включващ бенка или такъв без меланин (аменалотичен  меланом)
Лечебна фаза: некротизиращо разграждане на тумора чрез гъбични бактерии или бактерии.


Една полезна тема, която си струва да бъде прочетена. Дава нов поглед за нещата на хора, понякога нищо неподозиращи за злините на света.
« Последна редакция: Август 20, 2008, 17:24:30 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Melanom - лекуване???
« Отговор #4 -: Август 23, 2008, 00:24:33 am »
Една лекарка ми беше казала за лекарство "panagen", което е руско експериментално, със стволови клетки, при рак. Но е много трудно достижимо, защото още се проучва (вече с хора). Някакъв научен институт в Москва. На нея са й го казали познати от Русия. но не са казали кой е института, защото много хора го търсели, а не може да се смогне да се даде на всички желаещи и търсещи надежда хора. Не е одобрено за производство. Било и страшно скъпо. Ако някой успее да намери повече информация за това, нека го сподели.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re:Melanom - лекуване???
« Отговор #5 -: Декември 25, 2009, 14:00:39 pm »
Здравейте, един познат има Мelanom в доста напреднал стадий. Исках да попитам  дали някой знае, дали има честота (сигнал) за устройството запер на R Rife за  този вирус.


В моят запер няма честота за Меланом!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Melanom - лекуване???
« Отговор #6 -: Януари 05, 2010, 22:33:00 pm »
Наистина, никъде в дадените честоти за лечение със запер няма конкретни дадени такива за лечение на Melanom, но... Но, доколкото направих някои наблюдения върху честотите на сходни по характер заловянаия, установих, че в сходните заболявания се използват обилно количество припокриващи се честоти. С тази мисъл, препоръчвам да се използват честоти за близки форми на Melanom, за да се получи благоприятен ефект.

Като полза привеждам и долните два материала, единият от които е отправка от труда на Хулда Кларк. А в "Лечение на всички болести" от Хулда Кларк, на страница 154, даже е споменато и заболяването Melanom. "Лечение на всички болести" мога да я пратя по мейл тъй като надхвърля тукашните 600 КВ. Пратете ми ЛС с Вашия мейл!

А ако имате добри финансови възможности вдигайте болния и в Москва. Там, в школата на Аркадий Наумович Петров, лекуват от ракови заболявания в последен стадий без участието на химиотерапия, а единствено с медитация. Шефът на германския онкологичен център лично е бил на конференции за методиката на Аркадий Петров и в лекцията си с голям ентусиазъм привежда примери на излекувани хора с методиката на А. Петров. В лицето на Аркадий Н. Петров сме свидетели на зараждането на съвсем нова форма на медицина и на управление-конструиране на човешкото тяло.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Melanom - лекуване???
« Отговор #7 -: Януари 06, 2010, 20:57:56 pm »
Професор Каменов от Пловдив, лекува всякакви кожни проблеми и кожен рак. На маса народ е помогнал. По професия е химик, вече пенсиониран.Открил е някаква смес, която премахва всякакви кожни проблеми. Като намеря координатите, че съм ги изгубил ще ги публикувам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27