Автор Тема: Относно статията "Междугалактическа Политика"  (Прочетена 4921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен silence

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Относно статията за космическа политика, нещо не можа да ми се закачи коментара .... :)
Нещо ме кара да се замисля .... как така ни отглеждат за храна ... една напреднала технологично цивилизация да прави всичко това от не знам си колко години заради едното ядене .... , че по колко годинки живеят , до сега как са се хранили ....
И въобще всичкото това инфо от къде се е взело  и къде ще чуем кралското семейство да казва тези неща, говори се все едно го казват всеки ден по тв.
Говори се за много нации или раси на Земята .... и никъде не се споменава за Българите ... които е доказано от къде са тръгнали и с кого са воювали и с кого са се имали ... но как така контактьорите ни изпускат от сценария
« Последна редакция: Юли 21, 2008, 21:10:42 pm от H. »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Относно статия в Блога
« Отговор #1 -: Юли 21, 2008, 17:48:26 pm »
Относно  "яденето"  въпроса е коментиран и в други теми. Типичното ядене е
"невидимо" и се явява  нещо като източване на енергия от мултиизмерни същества по различни начини. Когато говорим за  физическо ядене - има публикации които го споменават но това съвсем не е  някаква основна причина за каквото и да  е действие и като цяло засяга само сивите и рептилиите като при вторите се споменава че някои ядат човешки мозък като деликатес.Но пак казвам нещата опират до храната(енергията) само на нефизическо ниво.Когато се казва че ни отглеждат за храна се има предвид - енергийно източване най-вече чрез страх.(има една анимацийка в която се намеква за това)Другите случаи са по-скоро инцидентни и се споменават за да допълнят картината.
А това дали една цивилизация е "висша" заради технологиите си по никакъв начин не я прави висша и морално - хората по същия начин отглеждат животни в огромни ферми  само за да ги заколят накрая.

За българите - правилно си забелязал че чужди автори много рядко  ни споменават по какъвто и да е повод и това вероятно е умишлено.Понякога съм попадал на текстове, които като че ли касаят точно нас но не се споменаваме с име.

В случая (понеже питаш откъде идва информацията) - специално за статията - за галактическата политика - автора е анализирал различни източници и ги е напаснал по някакъв начин. За момента най-добрият метод за потвърждаване на нещо е да се намерят колкото може повече различни източници за неговото съществуване независимо от аспекта в който се говори за тях (позитивен, негативен или неутрален)Най-хубавото е че източниците не са само от сега а можем да ги видим и в близкото и далечното минало чрез определени изказвания на видни личности.Това че всяка информация засягаща тематиката за извънземни по същество е дезинформация създава проблеми само в тълкуването на информацията , голяма част от фактологията е реална. Нейното тълкуване е субективно и различно по значение за всеки човек.

Неактивен silence

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Относно: Относно статия в Блога
« Отговор #2 -: Юли 21, 2008, 20:44:35 pm »
Благодаря за отговора  :)
чел съм доста книжки от руски и западни автори ... но когато прочета написаното вътре и ги загледам на снимката направо си лъха на КГБ и компания , та дали са издали книга или статия преди 20 години и от време на време го повтарят ... една лъжа когато се изговори няколко пъти става истина .... така ,че разните там контактьори и други подобни да си гледат работата ... говорят за всички древни племена и народи но за Българите нищо не се споделя в космическото пространство , ако това бе истина щеше да се споменава и за нас ... защото е научно доказано , сме в час доста преди цялата тази измет по земята която сега се бие  в гърдите и претендира за древност , изпреварили сме ги всичките ,но как така от Андромеда не знаят за нас .... от къде сме произлезли ние ???
 ;)
« Последна редакция: Юли 21, 2008, 21:16:51 pm от Alien »

Неактивен silence

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Относно: Относно статия в Блога
« Отговор #3 -: Юли 21, 2008, 20:58:05 pm »
Гледах клипчето ... доста добър замисъл и идея , хареса ми и озвучението  :)
само не ми допаднаха кадрите на някои от филмите които си подбрал ,тъпите погледи и физиономии на западните актьори накланят везната в друга посока ... но евала .... гледах го няколко пъти

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Относно статия в Блога
« Отговор #4 -: Юли 21, 2008, 21:14:43 pm »
Ако става въпрос за това клипче в тази тема - (щото имам и други) Старгейт Шипка http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4545.0.html - Радвам се че ти е харесало  ;)

А иначе също е вярно че голяма част от информацията за извънземни идва и от тайните служби защото и те си имат свои планове - всяко инфо обаче може да бъде полезно ако се анализира правилно.
Това че не се говори в определен източник специално за българите не е непременно умишлено, но като цяло всички сме забелязали този неприятен факт  ;)

« Последна редакция: Юли 21, 2008, 21:31:41 pm от Alien »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6622 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37728 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13543 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12137 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27