Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1045299 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Max

  • Гост
Офф на мен ми е чудно що не можем да се обединим всички хора и просто да се опълчим срещу да речем 200-300 или колкото са там от елита. Колко милиярда народ сме на тая планета а секи го е шубе...  :-X

Щото ако бяхме на тяхното ниво, щяхме да сме на тяхното място.

Мисля, че проблемите ни произлизат от това, че сме в група. За мен груповият път не е верният.
Както се вижда от случващото се през последните години и информацията за това, което предстои,светът се превръща в концентрационен лагер.
Всички на едно място сме лесно контролируеми и слаби.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Добре, каква е алтернативата. Къде да се разделим поединично?
Аз мислех забегна къдя Марс, ама нещо дилижанса счупил йонен двигател и сега е в ремонт.Затова реших да ходя в Ти-бет. ;)

И как отделният индивид, ще се справи с такива проблеми? Тряя да е супермен  :hi:
Дай нещо по-конкретно.
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 16:38:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
marsh, не е необходимо да ходиш никъде, важно е да направиш избор.
Ако не ти харесва нещо промени го ... в главата си ..., а на по късен етап ще се реализира и на яве.  ;)
Кво да се прай сега, като сме се родили в таквиз времена, явно на нас се пада честа да ги "променяме", а не да се "спасяваме на Марс".  :P
На мен все повече започва да ми харесва да "играя играта" след като все по осърдно се "информирам за реалността".  :drinks:
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 09:32:53 am от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
 Така е.
Абе аз откак се помня  ;D се промени.ПРОМЕНИ.ПРОМЕНИ. ПРОМЕНИ.  и т.н. Ок. Променяме се малко или много и ние.Правим избор, според времето и убежденията си за правилност, без значението на цвета.Виждаме, че е правилно, потвърждават го и околните. Но живота не става по-добър. Изпитанието стана доста дълго май!
Дали сме "щастливите" мъченици, без да го осъзнаваме ? Или по-скоро не! ;)

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Ами май не играеш "правилната игра"  :drinks:
Или по точно играеш чужда игра  ;), за туй така.
Подкарай си твойта игра и за другото да не ти пука  :i_am_so_happy:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Знам :good: Ема и за то се иска да с в екип  ;D
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 09:33:30 am от Mirotvorec »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Когато една окупация и робство са явни, както ни показва историята, хората рано или по-късно се обединяват и изискват правото си на свобода и независимост. Винаги има съпротива, Спартак, партизани, освободителни движения...

Нашата окупация от американски бази се води за приятелска а робството ни за невидимо...

Само като си спомня сега новините от последната седмица, които ни се казаха като се повтарят по три пъти като от печен хипнотизатор, с усмивка от екрана – жената на премиера печели поредния конкурс за винетки и ще си печели още милиони, българите ще работят пет месеца за да пълнят с данъците и таксите си хазната, договарят се и се приемат на наша територия израелски военни да имат бази наравно с вече окупиралите ни американски, професорски олигофрени ни обеждават колко полезни са и в реда на нещата генномодифицираните храни и „Е-та”, май няма да се приемат репресивните закони на МВР да си подслушва всичко и всеки...

На обикновен език това значи – драги български крепостни селяни, мили роби на евросъюза – маска на Банкерската Англо-Американската империя, вече ще работите официално близо половин година за васалите, ще се продължава, но вече официално с генномодифицираната отрова, към военната ни окупация се присъединява и Израел, продължавайте да си живеете спокойно, че никой не може да се подслушва и наблюдава без „специално” разрешение...

Получил съм стотина писма от хора, които потвърждават, че всеки ден от 17:30 до 18:30 часа визуализират общи ценности за общата ни реалност. Не познавам лично тези хора, които са пръснати по света и не е нужно да се събираме и манифестираме митингово правата си в тази вече „1984” реалност. Нужно е да задържим мисловни слайдове визуализация на желани събития, да декларираме, да почувстваме, че те вече са реалност без да мислим линейно как точно са се случили. Дори за пет минути да визуализираме в медитативно състояние, че същите тези главни продажни медии дават репортажи и ни показват как вече съществуват и се използват масово „Генератори на свободна енергия”(само вижте филмите от http://kolibka.com/ за Никола Тесла) и електричеството се разспространява безжично и почти безплатно, и захранва нови и преправени екологично чисти превозни средства и машини от бита, промишлеността и селското стопанство.

Визуализираме как ние самите съвсем скоро почти сега използваме безжична и невероятно евтина електроенергия, как вече в учебниците се учи за престъпленията на „Монсанто” и другите световни психопатски корпорации, как световни и родни политици(не съм спирал да си представям „Царя”, костовци и „червени боклуци”, петролни и фармакологични монополисти без имоти и богатства в съда и затвора), олигарси и престъпно забогатели човекоподобни са осъдени на десетки години обществен труд и им е конфискувано всичко.

Да даде свободна и на практика безплатна електроенергия предавана безжично беше мечтата на Никола Тесла след като я откри и демонстрира на хиляди свидетели още преди „Първата световна война”. Той беше спрян от Джи. Пи. Морган и Рокфелер и другите частни банкери стоящи зад чудовището „Федерален резерв”.

Визуализираме медетирайки как масово гениални наследници на Тесла, навсякъде по света създават и демонстрират генераторите си за „Свободна енергия” и техните правителства с помоща на достойни хора в тях ги внедряват за масова употреба. Това става масово...

Робството на банкерски и петролни изроди ще остане само в новите учебници...

Добро утро Щастие!


"Ефектът на Стоте маймуни" - критична маса от хора, които не е нужно да се познават и събират, която медетира и визуализира обши ценности за споделената си 3D реалност няма начин да няма начин да не успеят да материализират Шастието си.

"Без общото щастие няма и лично"

                            Христо Ботев


Намираме се в тиха и тайна окупация и робство. Революцията на изискващи Щастието си осъзнали се хора е тихо и невидимо - ЕВОЛЮЦИЯ НА СЪЗНАНИЕТО.

Happy Visualization 100 moKEYs = EXIT
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 19:37:51 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Max

  • Гост
Затова реших да ходя в Ти-бет. ;)


Мен ме влече към Сибир.

И как отделният индивид, ще се справи с такива проблеми? Тряя да е супермен  :hi:
Дай нещо по-конкретно.

Да не се пука там дет’ го чукат.
Кои са слабите места на човека? От какво е зависим? Какво се страхува да не загуби.
За какво се е вкопчил?
Ние сме се вкопчили в камара неща, които реално не притежаваме.Могат да ни ги вземат под сума ти законни предлози.

Какво по-конкретно? Всеки си знае…

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369

Да не се пука там дет’ го чукат.
Кои са слабите места на човека? От какво е зависим? Какво се страхува да не загуби.
За какво се е вкопчил?
Ние сме се вкопчили в камара неща, които реално не притежаваме.Могат да ни ги вземат под сума ти законни предлози.
Какво по-конкретно? Всеки си знае…


Извинявай Raven, но това са общи приказки.
Сега, аз се оправям добре, но като гледам колко хора не могат, щото системата е зацепила, не е много приятно.
Окнеле даде по-горе много хубав пример-"Без общото щастие няма и лично"
Христо Ботев.

Въпроса е не дали всеки може да се оправи сам, да има някакви правила на живот гарантирани от държавата, някаква стратегия за развитие, някакви очаквани резултати.Иначе си е див, хищен запад. Но явно мътната вода, си е за предпочитане, за някои. ;)


(възгледите ти са близки до тези на Спорт Здраве4, когото не сме виждали скоро :))

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Здравей,Еленко.Бъркаш,че не те помнеше.Той пръв ме открехна,че си бил с дълга коса.След време ти гледахме снимките тук.Бобчо много му се искаше пак да се видите.Според него имахте много общо за разказване.По добре,че не се срештнахте.И двамата бяхте заредени с неудобна информация.Той си плати жестоко.Не ,,обичайните заподозряни,,Маргините го убиха,а ПОЗИТАНО#20.Сори,че се отклонявам,ама в тази врътка да не попадш.Еленко,ти си уникално смел човек за да пишеш за риптилите.Тези уруди,за които ти пишеш са на много високо ниво на пирамидата.Не се учудвай,че ,,масата,, не те разбира.За ,,масата,,е нормално да ходи да гласува и да си има любим политик.Колкото да е смешно и странно,но е така.Хората в България,и не само тук,се делят на цветове(партии).На тях и главите не им побират,че мозъците им са оковани.Според мен ,и не само мое мнение ти се целиш много на високо.Ти си разбираем за тесен кръг от хора.Ако имаш възможност и сили,най-добре е да поработиш на по-низко ниво.Знам,че за теб ще е унизително да падаш много нзско,ама ще е добре да напишеш някоя книга за партиите и,че те са създадени като религиите ,за манипулация на ,,масите,,.Това е наше мнение.Много се надяваме да се появи 100маймуна.Обаче ще е много трудно.Докато не обхванем ,,масите,,просто ще ни е невъзможно да се борим с риптилите.Поздрав от менс огромно уважение, и се радвам,че си контактуваме,в правилната посока.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
,,Това мнение не трябва ли да се премести в темата за новия албум на Райна,,

Ей,много си невъзпитан .Намесваш се в чужди разговори.Отивай да си слушаш любимата ти райна и не не се изхождай по теми които са ти далечни.Аман от заблудени куршуми!!!!!!!!!!!!!!
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Не помня да съм се "изхождал" в ничия тема, това го правя  в тоалетната. Думата която търсиш е изказвам. Няма да продължавам с правописа ти че съм на работа след 8 часа.

"Може ли да изкажа едно наше ТРОЙНО мнение,естествено след твое разрешение,не,че няма да го бодна директно,но мойта роднина е деликатен човек и ще ме ощави ,ако го направя.Пич,ако си съгласен да си изкажа нащо мнение ми напиши"  :lol:

Както великия George Carlin би казал: "... dumber than a second coat of paint"

Max

  • Гост
Еленко, имам въпрос към теб, надявам се да ми отговориш.
Четох откъсите от книгите ти. Отлична работа!
За рептилиите малко съм чел преди това.
От раздела в една от книгите ти, където си публикувал разясненията на Норберт Класен за лос воладорес, за които писа Кастанеда, разбирам, че и двамата ценим този автор.
Кастанеда твърди, че летачите са ни дали своя ум, че са завзели контрола над живота ни и се хранят с нашата осъзнатост / блестящата обвивка на осъзнаването/.
Как се съвместяват интересите на рептилиите и лос воладорес? Как си делят контрола и храната?
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 10:51:28 am от Raven »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
А може да се окаже, че и Кастанеда както и Еленко говорят за едни и същи създания. Този откъс е от семинар на Кастанеда.
Цитат
Летачите са като огромни неорганични алигатори, които поглъщат човешкото съзнание до нивото на пръстите на краката. Те държат човешките същества като енергийна пилешка супа, като се наслаждават на мекото мъхесто съзнание за тяхна храна.
Антропологът Майкъл Хармър в книгата "Пътят на шамана"
Цитат
"Там были такие огромные черные животные, вроде гигантских летучих мышей,- больше этого дома, и они сказали, что они-то и есть настоящие хозяева мира". На языке индейцев конибо нет слова "дракон", так что "гигантская летучая мышь" - это было лучшее, что я мог подобрать для описания этих существ.
Инфото е от
http://poligon.evroweb.com/viewtopic.php?f=23&t=127&sid=07b7050ca184d3a7204f137f8f41aeb3&start=0
От друга страна Джеймс Бартли в "Understanding reptilian mind" казва, че трябва да правим разлика между рептилите на Земята и тези от Космоса.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 14:44:29 pm от lightworker »

Max

  • Гост
А може да се окаже, че и Кастанеда както и Еленко говорят за едни и същи създания.

Кастанеда е този, който въвежда "термина" !!! :)

Абе ти не си ли го чел?
Н. Класен не си ли чел?
В книгата на Еленко има цяла глава от книгата на Н. Класен "Наследството на дон Хуан".

Айде малко по-сериозно като се пише тука.


« Последна редакция: Януари 16, 2010, 14:52:43 pm от Raven »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27