Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1050092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Предлагам на вниманието на форумците един френски филм (със английски субтитри). Филмът се казва The green beautiful. Накратко..
Жителите на една планета, които живеят в хармония със себе си и природата, се събират всяка година в планините, за да решат кой, къде т.е. на коя планета да бъде изпратен, за да правят надблюдения и да се учат. Никой от тези инопланетяни обаче не иска да отиде на Земята. Последният е бил преди 200 години. Една от жените доброволно се съгласява да дойде на Земята, защото нейната майка е била землянка. И така, тя идва на Земята и започват нейните приключения..Филмът освен, че е много мъдър, е и много забавен. Човешките порядки от гледна точка на високоразвити жители на Вселената.
Ето и линка към първата част от общо 9.
http://www.youtube.com/watch?v=C5CmMm_SRpM&feature=related

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Казвам "може би", не защото е невъзможено някой да се храни от нас с "лууш", емоциите ни и т.н. А може би :) така трябва да бъде? Все пак ние "зли" ли сме, защото ядем растенията и животните? ;)

buden

  • Гост
И това в предния ти поуст Еленко, не е ли поредното доказателство, че сме в омагьосан кръг?

Рептилите ги е имало преди хората и ще ги има и след хората. Трябва да се променим до неузнаваемост, за да излезем от матрицата. Това може да отнеме и век. И ако се случи няма да е, защото хората ще узнаят за рептилите, а защото живота ще стане толкова тежък, че на човек да не му се живее.
Не искам да обиждам. Споделям гледната си точка.


Добре де, P.E.A.C.E. Eazy-e е създателя на т.нар. генгста рап. Какви да са му текстовете, имайки предвид заобикалящата го среда? Просто исках да споделя с по-малките или младите читатели(не че съм стар), че старата музика беше много по-добра. Преди поне имаше таланти, а сега са все по-рядко.
И не бива да се отхвърлят артисти само, защото в определен период от живота си са били гневни или пък нещастни и са използвали таланта си негативно. Герника на Пикасо също е грозна.
И като стана дума за по-хубава музика, за мен преди рапът бяха много други. И тях ли да заклеймим: Лед Цепелин(Stairway to Heaven) и Аеросмит(Livin on the Edge) и Ролинг Стоунс(Satisfaction, Symphaty for the Devil) и т.н.
Всъщност, който каквото иска да слуша.
Да, музиката програмира. В такъв случай хората да се научат да не слушат постоянно и наизуст, а да си пускат това или онова според настроението си и да не прекаляват.
Когато тези групи, включително и NWA, бяха на мода в САЩ тук малко хора знаеха за тях. Или слушането им в нашата обществено-политическа среда имаше позитивна роля, защото това малко или много ни научи да мислим различно от останалите.

Не е като сега.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
buden, на мен лично ми беше много трудно да се преборя със себе си и да осъзная каква музика слушам.
Тези които изброи са слуги на същите на които са слуги и сегашните бездарни "звезди", разликата е, че джиновете (кефи ме тая дума :) може да се смени с много други) които канализират не им дават толкова колкото на предните поколения, защото и това стига да си постигнат целта. Тези олд скула, са точно те които са посяли семената, чиято помия слушаме днес като "музика".
Ето един пример за "Лесния Е" Песента "стълба към рая" не си ли я слушал наобратно? Тук много върли фенове могат да ме изядът с парцалите и гласът ми ще бъде (отново) глас в пустиня... А доказатества за обратна реч има. Пример - бебетата отначало виждат наобратно и говорят първо неразбираеми (за нас) "думи", неразбираеми защото са наобратно! Слушал съм записи с бебешка реч, която като се възпроизведе наопаки се чуват неща като "mommy help me" "i love you" и т.н.
Не е случайно, че "Бръмбарите" казват "Вече сме по извесни и от Христос"... това е необходимо условие за "най-продадените".
Робърт Джонсън проверете го в уикепедия, има го и в много от филмите за "музиката" като например "They sold their soul for rock and roll"
Сегашната музикална "култура" е просто продължение на рок вълната, към новата публика... А в действителност един и същи джинове дърпат конците!
Хубавото изкуство нали става като "ти дойде Музата" ;) Въпросът обаче е каква Муза ти идва, защото "тука" отдавна преобладават мисля знаете кои...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Всичко, от което се нуждая е един добър ден.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Рептилите само могат да си мeчтаят за нашата способност да визуализираме и за 100 monKEY ефективен закон...

Hail Mary
2Pac
[Makaveli]
Makaveli in this... Killuminati, all through your body
The blow's like a twelve gauge shotty
Uh, feel me!
And God said he should send his one begotten son
to lead the wild into the ways of the man
Follow me; eat my flesh, flesh and my flesh
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 21:53:10 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Michael Jackson "They Don't Care About Us" -   http://www.youtube.com/user/oknele#p/a/f/0/W9Lqm4Jq0e0

"Няма човек, корпорация или държава на планетата, която да е раздала толкова много милиони за безкористна благотворителност, колкото мистър Майкъл Джексън"

                             Цитат от "CNN" в деня на погребението на Майкъл
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 15:07:52 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
работен откъс от "Добър Ден Всичко" част II

                                                    Инуендо
  
„През толкова печал и тъга по нашето великолепие, не се обиждайте от моето инуендо!”
                                                                                                                                Куин(Queen, „Innuendo”)


*Инуендо – коментар, най-често намекващ нещо лошо или нелицеприятно.


Днес повече от очевадно е, че Злото е взело превес – безскрупулни политици изпълняват антихуманни заповеди издадавани от корпоративния и банков елит, бездарни и криви шоумени са нон-стоп на екран... Древните Маи ни обясняват това с космогонията и точния си календар, който синхронизиран със съвременния ни(осакатен такъв) посочва, че точно сега Земята се намира в края на период от 5125 години наречен „Галактическа нощ”. Периодът от 1992 г. до 2012 г. е наречен „Време на безвремие”. В разчетените им каменни надписи от храмове и от „Дрезденския кодекс” се предсказва с точност слънчевото затъмнение от 11 август 1999 г., бележещо началото на последния подпериод от 13 години наречен „Залата на огледалата”. Това е периодът когато галактическата нощ е най-тъмна и злокобна. Светът ще се ръководи от глупаци, които са слуги на глобално зло, но Утрото идва.

Маите в своите предсказания и напътствия за прехода през 2012 г. ни тръбят, че имаме шанс само ако дори критична маса от малцина захвърли страха и отвори много силно сърцата си. Качествено да разбуди останалите си братя и сестри за лъжата на Тъмнината. Ако хората обединени в съзнанията си, започнат промяната първо от себе си и истински не „просто се опитват” а стават по-добри, обичащи и генериращи повече положителни вибрации - прехода няма да има армагедонски катаклизми и зверски страдания, които ще произведат инерция от зло в „Периода на галактическото утро”.

От години сънувам-учейки в „Моето училище”, че малцина, които са инкарнирани „Звездни лъчи” в човешки тела проглеждат и разпръскват истинска светлина с дейността на сърцето и съзнанието си. Те за това са дошли доброволно тук – да трансформират тази планета, освобождавайки я от злия плен на Тъмнината. Дошли са тук именно защото обичат тази планета. „Преносителите на Истината” ще достигат и събудят достатъчно хора, които с обединеното си съзнание и обща визуализация на един щастлив свят свободен от религиозни догми причинили гибелта на милиони в миналото. Свят без паразитен банкерски елит от тайни сатанинско-луцифериански общества и техните слуги в медии и шоу бизнес. Целта на „Звездните лъчи” е да се премине безболезнено през     2012 г.  –  без катаклизми в новия период от 5125 години наречен „Галактическо утро”. Период на щастие и любов.

Когато основните фокуси и магийки на един надут от горделивост илюзионист бъдат разкрити, омаяните хора вече няма да се хващат повече и ще бъдат по-бдителни и внимателни за лъжите.

Затова толкова "теоретици и фактолози на конспирацията" рискуваха и рискуват живота и репутацията си, тръбящи я по медии...

Така нареченият „Световен Елит” от религиозни водачи, транснационални банкери и корпорации, „псевдо християнски”, тайни „сатанински-луцифериански-илюминатски-масонски” общества, продали се медии и шоумени са основна част от магийките на Илюзионистта - Тъмнината. Колкото повече хора от приспаната публика разбере и разкрива открито лъжите толкова по-бързо ще падне маската му и ще се види змийското му лице. Човечеството е тази приспана публика, която векове е приспивана от зли фокуси. Да преносителите на Истината и тръбящи я са „Звезди лъчи” събудили се от кошмара и спомнили си защо са тук. Всички търсачи и преносители на Истината заставащи смело зад твърденията, откровенията и откритията си за нея съзнават, че заспалата публика ги е разпъвала на кръст, горяла на клада, а и до днес убива, усмива и ги обявява за луди. И точно това ги прави Герои в пълния смисъл на думата. Всички, които се будим сме Герои, събудени от такива.

Истината е свят без религиозни догми, зверски лихви на пари необезпечени с нищо. Свят, в който гении като Никола Тесла ще бъдат оставени да дарят на човечеството генератори за свободна енергия, която се разспространява безжично. Свят, в който се знае и спазва простия закон – „Не прави на другия това, което не искаш да те сполети теб самия”.

Другият това си ти, вече излекуван от злокачествения рак, чието име бе „Световен Елит на Новия Световен Ред” на една отминала тъмна епоха.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 11:18:18 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Erebus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Shut up Mokuba!!!
Абсолютно и точно казано!  :flag_of_truce:

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Офф на мен ми е чудно що не можем да се обединим всички хора и просто да се опълчим срещу да речем 200-300 или колкото са там от елита. Колко милиярда народ сме на тая планета а секи го е шубе...  :-X

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Не можем, защото не ги знаем тия, които дарпат конците. Тези които виждаме са само кукли на конци.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Здравей,Еленко.Първо искам да ти се извиня за лошия правопис,защото това тук не се толерира.И все пак приеми моите АПЛОДИСМЕНТИ и АДМИРАЦИИ за творчеството ти.Аз съм ти див фен.И не само аз.Една моя братовчедка ни запали по теб.Сори,ама нея нвщо я изгониха от този форум,макар че е доста напред с матряла,ама няма нищо,всеки си знае.Аз и моя много добър приятел,вече покойник Боби Цанков,тя лично ни направи твои яки фенове.Ние теб много те четяхме тък във форума и ти се кефехме максимално.Пич,максимално точно си ги редиш нещата,ама народеца нещо много не е вчас.Помисли пич,ората в България още се делят на партии.Тва кво ти говора?Мъка,мъка и люти чущки за десерт.Тва е пич!!!!На повечето хора си им труден за разбиране.Не говоря за тези тук,във този форум.Продължавай да се бориш за истината и се пази.Може ли да изкажа едно наше ТРОЙНО мнение,естествено след твое разрешение,не,че няма да го бодна директно,но мойта роднина е деликатен човек и ще ме ощави ,ако го направя.Пич,ако си съгласен да си изкажа нащо мнение ми напиши.Лека нощ пич,утре ще мина да прочета какво си ми написал.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Това мнение не трябва ли да се премести в темата за новия албум на Райна?

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
ARRI благодаря ти за силните думи! Моите съчувствия за Боби Цанков. В далечната 1999 г. покрай работата ми в телевизия и радио "7 Дни" водих няколко разговора с него. Харесваше ми ясната му концепция за живота и как изявяваше свободната си воля. Наистина ми харесваше, че правеше каквото си иска. Сигурно не си е спомнил(тогава бях с много дълга коса) и водих за кратко нощно предаване за "Езотерика".
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27