Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Сега този НСР ще бъде явен и виден като ни ограничават правата в името на глобален тероризъм и глобално затопляне.Това е мойто мнение.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
NWO(НСР) е болест.

„Излекувай света, направи го по-добро място за теб, за мен и за цялата човешка раса...”

                                                                                                                        Излекувай Света(Heal The Word)
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Един  новогодишен подарък за Еленко, а именно една книга за прочит.
Книгата се казва "Мосад- пътят на измамата" от Виктор Островски, бивш агент в същата организация. Всички описани факти в нея не са измислица. Чете се като топъл хляб!Много интересна информация за това как действа и е организирана разузнавателната служба на Израел. Смятам, че книгата не само ще е интересно четиво за теб, но и доста полезно.Книгата е на руски и ще я намериш тук

http://lib.aldebaran.ru/author/ostrovskii_viktor/ostrovskii_viktor_mossad_putem_obmana_razoblacheniya_izrailskogo_razvedchika/ostrovskii_viktor_mossad_putem_obmana_razoblacheniya_izrailskogo_razvedchika__0.html

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Изпращам 2009 г. с благодарност към достатъчно обичани от мен хора и малко тъга...

Желая на всички търсещи и пренасящи Истина тук в Х нет още воля да изискваме и отстояваме личното си Щастие в тази 3D реалност.

Поздрав за всички форумци с една от най-любимите ми песни - http://www.vbox7.com/play:f5fa0317
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
 :drinks:  Да сте здрави и будни всички истински хора. И ти пожелавам брат новата книга да е още по-добра от предните. Да събуди повече хора. Както и на целия XNETBG да продължава в същия дух.  :drinks: 

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Eленко, пожелавам ти книгите ти да стигнат до повече хора, през 2010 г.,за да отворят душите им!
Весела новогодишна трапеза за всички ! Здраве и успехи навсякъде! Повече късмет !
Да е честита новата 2010 година.
 
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 11:46:23 am от marhs »

Max

  • Гост
Вече не мога да погледна на Реалността по старият начин...
еленко ангелов

И аз съм тъй от известно време.

Еленко, вчера бях на сайта ти.
Започнах да чета и ще продължа.
Благодаря на Теб и Хоръс за тая възможност.

Еленко, поздравления за огромния труд!
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 11:48:21 am от Raven »

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Откъс от "Добър Ден Всичко" част втора от "Най-голямата Истина"-

Ирокезите(фр. Iroquois) са група от индиански племена, населяващи района на „Великите езера” в Северна Америка. В периода на европейските заселници, ирокезите се сближават с английските колонизатори и се бият на тяхна страна във войната им срещу Франция, което се оказва един от решаващите фактори за победата на алчната колонизаторка Англия. Разбира се след независимостта на САЩ, на ирокезите са иззети земите и са подложени на драконовски репресии. Следва алкохолизъм и духовен упадък...

Ето част от „Силите”, населяващи света според вярвания на ирокезите -

Рогата змия наречена Дунонгес(Doonongaes) - „Този, който има два дълги рога”. Има способността да се преобразява в човешка форма. Приели формата на човек след рептилски шейпшифтинг, влечугоподобните сили се женят за местните хора, припичат се под слънчевите лъчи и търсят плячка. Рогата змия обитава пълноводни реки, езера и извори. Историите за тези рептили криещи се в човешка форма се разказват единствено през зимата, когато се знае, че те са потънали в дълбок сън и не могат да чуят какво се говори за тях. Като цяло силата му е зла и вредоносна за хората и обиталищата им крият опасности. Рогата змия си има верен слуга, пак рептил - костенурката Шкехноуа. Дунонгес се хранят с човешко месо и невнимателните ирокези имащи и най-малко съприкосновение с рептилски водоем остават без крайници... Голям враг на люспестите рогати е Хино - гръмовержеца. Ирокезите учат да се различава винаги злонамерените влечугоподобни Дунонгес от Огнените змейове-метеори - Гаасйендаятха(Gaasyendietha). Те също живеят под водата. Наричани са още „Пътуващият факел светлина”. Тези влечугоподобни чудовища, присъстват в много легенди със своите пламтящи тела. Принудени са да живеят във водните дълбини, защото пребивавайки на  суша биха подпалили Земята. Огнените змейове мислят, говорят и действат като много умни хора освен в моментите, когато прелитат от един водоем към друг. Ирокези разказват, че въпреки страховитите си огнени люспи, те не винаги са злонамерени към човешката раса. Има истории как огнените змейове помагат на човек в беда и нужда. Но нека да не се забравя, че всяка змийска помощ си има и змийска цена... Често неблагосклонната Рогата змия се прави на Огнен змей. Двата вида рептили често се бъркат.

Ирокезите разказват и за „Сила” наречена Гаджияса(Gadjiqsa). Това е нечовешко същество, въплътено в маска от „Обществото на Люспестите Лица”...

Сравнението на Американските рептили с превръщащите се в хора и гнетящи човешката раса змейове, лами и дракони от български, европейски, азиатски, африкански... истории, легенди, митове говори на един език за сериозно присъствие на рептилска раса на Земята.

Сега можем да направим важен паралел(Благодарение на Н.) с Проектът “Монтоук”, Проект “Супермен”, Иив Френсиз Лоргън, M.A.- интервюто с Анди Перо, оцелял след участието си в проект за контрол на съзнанието, насочен към създаването на свръхвойници с пси-способности.

Анди Перо(АП)е бил подложен насила на въздействия по програмата за контрол на съзнанието “Проект Монарх” - една програма за контрол над ума, основана на травмата и подобна на онова, което Кати О`Брайън описва в своята автобиография, написана от Марк Филипс, озаглавена "Транс-Формиране на Америка".
.......

ЕЛ: В някой от спомените си за преживяното в подземната база, срещали ли сте някой от космоса, или виждали ли сте някакви извънземни?

АП: Доколкото разбирам, Министерството на военоморските сили има споразумение с извънземните Сиви за обмен на технологии срещу човешки жени и деца, с цел провеждането на ужасяващи експерименти за получаване на нови видове. Точно това става сега в подземната база, недалеч от Маями, Флорида. Един от моите най-кошмарни спомени е, че ме придружават по коридора в тази подземна лаборатория и виждам клетки, оградени с мрежа като за пилета, а в тях жени и деца, които пищят за помощ. Виждал съм извънземните Сиви (високи 4 фута с големи черни очи), както и 7 фута високи влечугоподобни същества. Беше ми казано, че имам много деца от експериментите по отглеждане на хибриди, провеждани от извънземните. Освен това съм преживявал и отвличания от Сиви.

В един от случаите, докато бях в подземната база някъде към 1989-90 г. бях представен на някакво влечугоподобно същество. В началото видях един 7-футов човек, с вид на ариец. Той вървеше към мен и забелязах, че неговото изображение излиза от фаза, сякаш нещо се намесва в енергийното му поле. Той направи нещо на едно устройство, поставено на колана му и ми каза: "Добре, ще ти покажа". След това натисна някакво копче и видът му се промени на 7-фута висок гущер, който като че ли тежеше над 400 либри (180 кг).

Бях представен и на група същества, които твърдяха, че са от подгрупа на илюминати...

« Последна редакция: Януари 04, 2010, 13:36:16 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодарение на сериали като "V" http://www.zamunda.net/details.php?id=198117&hit=1 по холивудски(Холивуд - еврейска магьосническа пръчка за приспиване на човечеството) се показва много рептилска истина гарнирана с конспирацията - когато хора заговорят сериозно за Рептили с факти, олигофренизараната днес нон-стоп общественост да се присмее по селски:

- Ай стигъ с теа филми!
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 14:13:12 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Еленко без да те разочаровам, искам да те питам как ще успееш да убедиш хората, които са се превърнали в кондиционирани биороботи, че рептилите съществуват. Ако успееш дори да предизвикаш интереса на 100 000 българи, половината от тях ще отрекат съществуването им, а другата половина ще се съмнява в това. В края на крайщата посланието ти ще достигне до може би 10 000. Но какво ще направят те с тази информация?
Необходимо е всеки човек самостоятелно да освободи от тяхното влияние, а това е дълъг и нелек процес и не е свързан само с вярата в Светлината и Любовта. Тази вяра е предпоставка, но не е лекарството. Лекарството е придобиване на тотален контрол върху ума чрез медитация и хармонизиране на енергията в тялото чрез различни най-вече източни техники. Необходим е тотален контрол върху ума от самия човек, защото в момента неговият ум е управляван от рептилите. По този въпрос Карлос Кастанеда дава най-добро пояснение. И нито дума от написаното от него не трябва да се разглежда като сравнение или алегория. Това, което той пише е 100% истина и енергетичен факт! Само дето при него рептилите се казват воладорес. За същите воладорес говорят и индианците, населяващи поречието на река Амазонка, само дето те ги наричат просто черните сенки. Черните сенки са енергийната форма на рептилите, както златистото яйце е енергийната форма на хората.
Аз съм се сблъсквала с рептили в астрала и знам, че са много силни, несъсътрадателни и арогантни. Способни са да парализират самият човек, неговият мисловен процес и да насочат звукови вълни към него, от които просто можеш да подлудееш, подобно на  въздействието на психотронно оръжие. Ако решат да те унищожат, могат да го направят с щракване на пръста. Но когато в този форум в темата за сънищата съм писала за опасностите от рептилите в астрала, там са се „нахвърляли“  и са се опитвали да ме убеждават, че човек   сънува това, което проецира.  В смисъл, че ако аз вярвам в съществуването на  подобни чудовища, то естествено е да ми се явяват насън. Да, ама не!
В пътя си към просветлението, човек ВИНАГИ се сблъсква с тях, т.е. трябва да мине през зоната  на тяхното въздействие. И за това има примери от достигнали просветление или минали през шаманско обучение хора. Когато се освободи човек от страховете си (будизъм), се освобождава отчасти от въздействието на рептилите, но не тотално. За да се освободи напълно от тях, на човек му трябва желязна дисциплина, за да достигне тотален контрол върху ума си. А този процес не е като двуседмична диета!
Та се питам като им кажеш на читателите, че рептилите са физически и енергиен факт, какво ще им подскажеш за справянето с ПРОБЛЕМА!? Рецепта а ла Ню Ейдж?! От което рептилите  ще си паднат от смях....
Тези, които вярват, че след като следват пътя на Светлина и Любовта ще се освободят от тяхното въздействие,  няма да се опитат да си мръднат пръста да се променят и да достигнат тотален контрол върху ума си, за да победят рептилското влияние.
Аз отдавна стигнах до извода, че да говоря за рептилите (че съществуват и че всеки човек е под тяхно въздействие), е изгубена кауза и най-вече изгубено мое ценно време! Щото много се ядосвам на постове пълни с източни или църковни мъдрости, а зад думите не стои никакво действие. Колко медитират поне един час всеки ден? Колко се опиват да постигнат просветлението в действителност?
Дано схвана какво се опитвам да ти кажа! 

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Как така дано да схвана? Схванал съм, че с хора като теб има смисъл и надежда.

Схванал съм трудната кауза и съм съгласен с горния ИЗХОД, който посочваш. Доста съм писал за Воладорес в "Лека Нош Нещастие"...

Не ми трябва да будя милиони. Не случайно "Esoteric Agenda" завърши с думи, които съм перифразирал в "Добро Утро Щастие" -

За да се разбере по визуален начин, че Света е наистина една Холограма, Фрактал - професор Беноа Манделброт разработи формула и я включи в компютърна програма. Наречена е след това на негово име - „Съвкупност на Манделброт”. Това е модел на пръв поглед хаотичен, но със увеличаването му независимо от това, доколко се приближаваш в модела, се откриват отново все същия модел, съдържащ се сам в себе си. Безспорен факт е, че всяка премахната фракция винаги рефлектира неограничено върху цялостността на същата. Когато една фракция промени своя модел, всички останали в модела се променят точно по същия начин. Ние живеем във Фрактал.

Ние сме фрактали.                  

Това е ИЗХОД и означава, че целия свят въобще не е нужно да бъде събуждан. Не е нужно да бъдат информирани милиарди хора на Земята с това послание.

Единственото важно нещо е Ти да разбереш и да победиш своите вътрешни страхове и змийски демони, да спреш да опитваш да обичаш, а да започнеш да обичаш.
Когато видиш откъде идват страхове ти и овладееш своите емоции, тогава и само тогава ще бъдеш наистина свободен.

Това е алхимичната формула за холографска промяна към хармонизация на Света ни – огромен Фрактал. Ние сме част от този Свят. Да, ние живеем във Фрактал, ние сме фрактали във фрактала на фрактала...


Не се повтарям а се попетвам с тези думи тук в Х нет -

С дейността си подсказвам на братята си "Звездни лъчи" потънали в рептилския мрак следното -

Истинските герои на еволюцията са истински хора – звездни лъчи, духовно съзнание с човешко преживяване, а не човешки тела, които сляпо вярват, че имат някаква си душа и църковен бог, който може да ги накаже с вечни мъки. Истинските герои са като „хипнотизирани ангели” - използвани като батерии за психична енергия(храна за Рептилите) в една глобална ферма. Истинските герои пръснати по цялата Земя не е нужно да се познават по между си и да се събират в групи и да имат лидери и гурута. Те трябва да сключат четири споразумения със себе си – да не приемат нищо лично; да не гадаят, а да питат; да имат чистота на езика(и на мислите) и да правят винаги най-доброто, което могат в дадената ситуация. Така не се отдава психична енергия(всяка сутрин ти се „раждаш” с лимит от нея) на енергийни вампири(органични портали) с техните битовизми и интриги и рептилските егрегори. С тази „спестена” психична енергия истинските герои на еволюцията визуализират щастието си сега - обединени от идеята да си представят) в медитативна поза един нов свят.

Всеки си има ядра от своя истина. Трилогията  „Най-голямата Истина” е моята истина. Тя е моето Знание. Знанието е сила - не абстрактна, не и косвена, а реална и пряка сила.

Човек(или група от хора, съгласно закона „Ефект на стоте маймуни”) постигнал Истината за света, разгадал тайните му, виждащ законите на кармата(причинно-следствените връзки), умеещ да разчита символите – бива надарен с реализационна власт над света. Тя се събужда в него. Той може по свое желание(в рамките на своето еволюционно равнище) да променя кармата си – тоест да управлява света, да управлява реалността. Границите на тази власт са определени от равнището на знанията му.

Свободата е на първо място знание. Истинските герои на еволюцията са невидими.

Те живеят, страдат, радват се, работят и често нямат представа за кой егрегор вършат всичко това. Единственото, което ги отличава от другите хора(които са основно над 50% органични портали) е това постоянно напрегнато внимание към ставащото около тях и вътре в тях - чувството за преодоляване на съпротивата на материята. В окултните текстове се споменава за „Невидимото училище”, обединяващо хора, които провеждат еволюцията на Земята. Повечето от тях не се познават и дори не подозират и не си спомнят, че са част от „Невидимото училище”. Те не си спомнят сънищата, в които получават прозрения и истински знания. Те не си спомнят тази 1/3 част от живота си – времето, което прекарват в сън и сънуват.

Аз си спомних и спомням, че съм част от това училище. В останалите 2/3 от денонощието истинските хора са в плен на рептилските егрегори, на Матрицата Ферма – съвременния свят, в който истинския Елит са влечугоподобни(Рептили пришълци и надтриизмерни същности – Демони, 4D рептили), с помощниците си най-големите корпорации, банки и истински тайни общества(масони, илюминати), големите политици са просто слуги от по-долно стъпало на масонската им пирамида с връх всевиждащо око.

Аз визуализирам сега това:

- Свят без съвременната лихварска политика на банките(банки ще има, но държавни и няма да има лихви), ще има нова икономика, базираща се на ресурси, а не както сега – на виртуални пари(съществуващи само в частните банкерски компютри). Свят, в който хората се събуждат и осъзнават, че всички религии са донесли толкова много робство, жестока смърт и братоубийствени войни и спират да поддържат системата - да се страхуват от „Обичащият им бог” и жалките храмове, в които слугите(смешните свещеници, имами, равини) претендират, че е дом на бога. Свят, в който подобно на Ctrl, Alt и Del ще изчезнат поне 90% от органичните портали/енергийни вампири, маскирани като хора, през които се изпомпва психичната ни сила. Без нея ние няма как да материализираме щастието си. Свят, в който маските на Рептилите и други Пришълци падат и всички хора виждат змийските им лица и очи с вертикални зеници.

Всяка система, каквато е и сегашната Матрица Ферма има „Фаза на нестабилност” – слабост. Няма начин да няма начин да не я разбием, с общ час на съгласувана визуализация.

А след като успеем с нея(и преформатираме сегашния свят приспан от религии, лихви, войни, отровни храни и лекарства) аз продължавам да визуализирам и следното:

- визуализирам свят, в който човечеството наистина достига звездите и овладява Галактиката и ще се настани в простора и. Сегашното човечество спира да бъде един малък свят, затворен във Ферма-Матрица за психична енергия.


« Последна редакция: Януари 04, 2010, 19:11:34 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Добре, но се появява филм като "Историята на Брендън Кори" и много хора се объркват. Ясно е, че има много верни неща вътре. Но понеже не е истински документален хората решават, че е абсолютно измислен и рептилите не съществуват.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
lightworker пишеш:

"Аз съм се сблъсквала с рептили в астрала и знам, че са много силни, несъсътрадателни и арогантни. Способни са да парализират самият човек, неговият мисловен процес и да насочат звукови вълни към него, от които просто можеш да подлудееш, подобно на  въздействието на психотронно оръжие. Ако решат да те унищожат, могат да го направят с щракване на пръста."

Рептилите ще ме унищожат само ако моя Свръх Аз им позволи. Желая на всички тук по-добър роуминг със Свръх Аза си :drinks:

За всички, които още се съмнявате в Свръх Аза си, просто гледайте "Затура" http://www.zamunda.net/details.php?id=122216&hit=1

tsvety Zathura: A Space Adventure / Затура: Космическо приключение (2005) е с много по-голямо ядро истини от двойния с лъжи санвич но и с много шунка(истина) "Историята на Брендън Кори"

 
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 19:27:57 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Току-що гледах "Историята на Брендън Кори" и съм тотално потресена и съкрушена. Досега не бях гледала док. филм за рептилите, направен по истински случай. Кадрите и историята ме развълнуваха.
Еленко, предлагам ти  да посветиш книгата си на всички загинали, безследно изчезнали, малтретирани, принесени в приношение човешки създания. И то поименно! ...ПОне тези, за които знаем! Нека всеки се включи с предложение- Уйлям Купър, тримата от този филм и т.н.
Когато читателите видят колко много са платили с живота си, за да разкрият истината на човечеството, може и да имаме шанса да ни повярват, или поне да се събудят!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27