Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1040897 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Това е добра идея. Защо не се организира ден и час за визуализация, да се обяви и който има желание да отдели 5 мин и така да кажем 1 път всеки месец или седмица. Така може да се синхронизират много мисълформи. Ще създадем един егрегор, който ще работи в тази посока.  ;D Иначе става хаотично. 

п.п. Да се съберем 100 маймуни
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 13:15:48 pm от sidewinder »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Шрек не знам да си променя формата?
11

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат
Вмъкни Цитат
Истината е, че има неуспорим култ към рептилите. Въпросът е с какво можем да помогнем пробудените хора за прекършване на гръбнака на това голямо чудовище, надвиснало над всички

Tрябва хората да станат много чисти и да успеят да се свържат с Висшите си Азове :)

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Шрек не знам да си променя формата?

Във втора серия пие отвара и приема човешка форма.
И още нещо, сивото магаренце не е ли пак скрит образ на сивите?
А сивото магаренце не се ли "ожени" за дракона?
А в трета серия не се ли появи новото поколение мутантчета - магарешки дракончета? - сиви рептилчета :)
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 10:25:13 am от emilkos »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
 :hi: That i'm talking about, bro emilkos!

Разказите за влечугоподобни пришълци, вампири в научнофантастичните филми със сигурност не са доказателство за съществуването на Рептили, Мафлоци и Воладорес, нито са улика, която може да убеди скептика. Те обаче говорят на един ясен език, стига да сме готови да открием посланието им...

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11,XV част - http://vbox7.com/play:50701c3c

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11,XVI част(финале гранде) - http://vbox7.com/play:20c2f004
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 13:31:36 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Еми не съм гледал май втората,, благодаря за отговора все пак :D


 :)
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 11:43:33 am от remalyks »
11

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
 :hi:

Elenko Angelov, "The Biggest True" I Trailer's - http://www.youtube.com/user/oknele

"Добро Утро Щастие" I, Еленко Ангелов, Трейлъри - http://vbox7.com/user:elenko_angelov?p=allvideos

Това е моята „Най-голяма Истина”. Изход е истинските хора, моите братя и сестри от лъчи – да, звездни лъчи, духовни същности в човешко преживявяне, да осъзнаят къде се намират и да съберат и напаснат многото, припокриващи се парчета пъзел на картината на Истината. Само тогава Истината, която се състои от знание, факти и осъзнаване, ни прави свободни! Ние сме тук, за да учим и да сме щастливи. След научените уроци и взети изпити следва лично Щастие – жадувана и дълга лятна ваканция. Тогава в нас се събужда Силата на визуализацията – човек засилва дарбата си на реализационна власт над реалността.
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 15:57:49 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Дааа по-принцип рептилии и влечугоподобни винаги са показвани в изкуство, л-ра, кино, пряко или косвено, като владетели, предводители или едни от най-важните персони.Сетих се гледайки снимките на oknele.
Уж уважение към змията като умно животно и т.н.Дракони, змейове ( ;D с една и повече глави), русалки, гущери и т.н.-това ни се говори още от люлката ;) ;)
Защо ли ?? (( :diablo:))

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
ето и втората част на превода с някои други детайли.

компилирал съм мненията на  същите двама събеседници. Аз самият съм неутрален към информацията. Не съм навътре в тематиката и случайно попаднах на този форум от друг неконспиративен такъв.


Ти със силата Своя раздели морето, Ти главите на крокодилите[13]  съкруши във водата. (14) Ти отдели главата на левиатана, отдавайки я за храна на народа на пустинята[14].

Коментари:

[13] Крокодили – египтяните: „ Фараонът, цар на Египет, голям крокодил, излежаващ се в своята река... „(Йехезкел, 29:3) (Мецудат Цийон).

[14] Левиатан – морско чудовище – фараон. Неговите „глави” – това са неговите военачалници.
„Отдавайки я за храна на народа на пустинята” – Ти отдаде тяхното богатство на народа на Израил, ходещ по пустинята. (Мецудат Давид).

„Тегилим” в превода на Б. Хаскелевич.

А ето какво пише в своята книга „ Енциклопедия на еврейската демонология Александър Рибалка:

АНТИСФИРОТ. В Кабалата е известно, че Всевишният управлява света с помощта на десет канала – „сфирот”, по които преминава енергията от него към този свят. Но поради това светът да не се върне в изходното си състояние – към Всевишния(това е подобно на изплуването на мехурчета газ във водата, или на пламък стремящ се да се отдели от свещ), са необходими обвивки, окръжаващи и затъмняващи Б-жествената светлина. Тези обвивки се наричат „ антисфирот”, защото те „отделят” светлината от самите „сфирот”.

Съществуват единадесет „Антисфирот” :

ТЕУМИЕЛ
ТОРНИЕЛ
КЕНИ
ХАСЕР
РИК
ТАЛЕ
СМОЛ
ТОРИК
ЕРЕВ ВЕ-РИК
ТАНИН
ЛИЛИТ

"Танин", както вече писах е същият този крокодил на иврит. Изхождайки от тази схема на Рибалка, антисфирата "Крокодил" стои в опозиция към Йесод.


сфирот Йесод

Земното въплъщение на Йесод  е праведникът Йосиф, съединил в себе си красотата Тиферет и земната мъдрост Нецах и Год.

Колкото до самия познавач на еврейската демонология А. Рибалка

Александър Владимирович Рибалка(род.  на 11 септември 1966, Ленинград) – израелски политик(заема поста секретар на Международното хиперсионистко движение «Беад Арцейну» («За Родината!»), писател-фантаст и автор на детективски произведения, занимава се с историята на тайните общества и еврейско мистическо богословие(той е автор на книгата по кабала „ Пътеводител в света на Кабала”. издателство: Мостове на културата/Хешарим, 2006 г.)

Заедно с Аркадий Рибак(сега главен редактор) основал одеският вестник „Порто-франко”. В Израел работи в рускоезичната преса, превежда от иврит на руски в това число и книги по Кабала.

Относно  големият любител на крокодилската тема „Корней Чуковски(Николай Емануилович Левенсон). Откъс от статия за сиониста Зеев Жаботински.

Владимир Евгениевич Жаботински(Зеев Жаботински; 1880, Одеса — 1940, Ню-Йорк) – лидер на десният сионизъм

...

Приятел от детството и младостта на Корней Чуковски, който активно му съдействал в публикацията на първата му статия(«Той ме въведе в литературата» — казвал за Жаботински Чуковски).

От 1901 година Чуковски започва да пише статии в „ Одески новости”. В литературата Чуковски бил въведен от журналиста Владимир(Зеев) Жаботински, по-късно станал водещ политически сионистки деятел. Жаботински също така бил поръчител на жениха на сватбата на Чуковски и Мария Борисовна Голдфелд.

откъс от Чуковски - не съм го превеждал

„Жил да был
Крокодил.
Он по улицам ходил,
Папиросы курил.
По-турецки говорил,-
Крокодил, Крокодил Крокодилович!”

вторият събеседник:

Благодаря ви за новите прекрасни изследвания. Притежавам книжката „Чиж”, и я прочетох едно време, - от нея , може да се каже и води началото си моя повишен интерес към Жаботински и Чуковски.



обложка на книгата "Чиж"

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Сред вашите последни находки се откроява информацията за антисфирот. На мен ми се струва, че тя  е много важна – на сфира мошиах бен Йосиф Есод съответства антисфира Танин – „крокодил” и „дракон”. Значи людоедската държава „РФ” умишлено е била планирана от кукловодите като антитеза на сталинската  система. От всичко произтичащо този извод се налага като очевиден, но на Вас ви се е отдало да забележите неговото матрично потвърждение.

Препоръчвам на вашето внимание книгата на К. Богданов „ За крокодилите в Русия” – това  е цяла монография по крокодилския въпрос.

Наред с глупостите, там има маса интересни неща, трябва само да имаш време за нейното внимателно изучаване и на отделяне на зърната от плевелите.

Честно казано, не съм уверен явяват ли се кабалистическите понятия „крокодил”, „дракон” и „левиатан” напълно идентични и взаимозаменяеми. Според мен някакви смислови различия имат място. Надявам се че с течение на времето ние и в този въпрос ще успеем да внесем яснота.

а ето и първото съобщение по тази тема във въпросния форума от т.н. втори събеседник

В моят ивритски речник за гои(със зловещата забележка на предпоследната страница:”Забранен за продажба на територията на Израел”)също не е указанозначението на думите „РП”. Затова пък при Алистър Кроули в неговият „Liber LVIII» са приведени две тълковния на тази дума:

280. The sum of the “five letters of severity,” those which have a final form—Kaph, Mem, Nun, Pe, Tzaddi. Also the number of the squares on the sides of the Vault 7 ´ 40; see 5=6 ritual. Also   = terror.

И още един коментар във втората част:

280. A grand number; the dyad passing to zero by virtue of the 8, the Charioteer who bears the Cup of Babalon. See Liber 418, 12th Æthyr.

Мисля, че в дадения случай нямаме основания да не се доверим на информацията на Кроули. Съгласете се че и двата му коментара са доста любопитни. Оказва се че сегашното кабалистическо название на Русия(«руска  федерация» = «РФ» = «РП»)има отношение към ритуала 5=6, практическата реализация на който както ние вече знаем намери отражение в историята на „втората световна война”.

Освен това, гематрията на „РП» (280), според Кроули, представлява сама по себе си „привеждане на диадите към нула посредством осморката”, т. е. РП има отношение към интересуващата ви буква ХЕТ(хит), към псевдонима «Хитлер», към магическата формула „Еон Гор” и прочие вече рагледана по-горе безумна езотерика и „абракадабра”

Между другото, в нея има и нещо сталинско, ето Бабалон =156=Йосиф=Машиах бен Йосиф=тов. Сталин.

Освен това 280 –това е сумата на петте строги софитни букви на еврейската азбука:
каф(20), мем(40), нун(50), пе(80) и цади(90). И с любимият на евреите интернет-ресурс sem40, както следва от приведените цитати, РП също има скрита връзка(7#40=280).. Чувства се нещо недобро във всичко това.

Висоцки беше определено неправ, когато пееше, че „шизофрениците плетат метли”.
Доста далеч от истината. Никакви метли те не плетат, - вместо това те структурно и безструктурно „управляват”, и даже повече – обладават пълен монопол над властта, и също така и теоретизират по въпросите на социологията и управлението под всевъзможни псевдоними – „Карл Маркс(«Марс»), ВП, ГП и т.п.. Как тук отнов да не си спомним Лев Николаевич Толстой с неговата горестна забележка в дневника му:

„Аз съм сериозно убеден, че светът се управлява от напълно луди. Нормалните или се въздържат, или не могат да участват.”

Между другото, аз проверих значението на „РП” на близнака на иврита – арамейския. Интернет-лексикона ми даде такова значение:

rp n.m. crocodile

Несъмнено, «крокодил» - това е много близко по смисъл до „терор” и „ужас”.
Ще считаме, че държавата „РФ” се е проектирала от равините и цадиките не само като цитадела на терора, но и като  „държава на крокодилите”. Нали арамейския – това  е свещенният език на „Зохар”, „Тората на 6-то хилядолетие”. Без неговото познаване в съвременната политика изобщо не може да се ориентираш.






Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Леко встрани от темата, но във връзка с рептилии, вижте каква форма има на лунната повърхност.Приликата със змия е доста голяма,да не кажа поразителна.
http://www.google.com/moon/#lat=24.086589&lon=-49.306640&zoom=6&map=visible&apollo=
Вижте я и на Elevation. ;) ;D
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 19:28:51 pm от marhs »

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
 :hi:
Еленко, ако искаш сподели във форума с какво си се занимавал в миналия си живот, ще бъде интересно за всички. :yes:
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
За мен няма такова нещо като "Минал живот". За мен има таково нещо като "Паралелен живот", Доминантна и Финална инкарнации на Свръх Азът...

- Часът свърши Окнеле, събуди се!

Гласът ми беше познат. Протегнах се на чина, всички съученици напускаха класната стая, виждах ги като сменящи се цветни силуети – хем плътни, но и прозрачни. Ха, класната ми стая няма покрив, навън е ден, а над мен е ясно нощно небе пълно със златни звезди.  

- Това е сън, само сън, спиш в захарен памук, и Ти си Тя и Тя е Ти... – рефрена звучеше като припев на песен, която повтарях, защото чувах мелодията да звучи в цялото училище.

- Не, това преди малко беше сън, заспа по средата на часа. Пак ли сънува, че си Еленко?
Този глас звучеше директно в главата ми, телепатично, знаех, че сме приятели, знаех...
- Разбира се, че „телепатично”, няма нужда да издавам гърлени звуци и да си отварям устата, както правят всички в твоите сънища, събуди се!

- В съня ми имаше жени, които се превърнаха в човекоподобни игуани...

- Жени игуани...? Чуй това -„Идват живи игуани и ще хапят тези, които не сънуват!И бягащият с разкъсано сърце на ъгъла ще срещне невероятен крокодил, безучастен към плахия протест на звездите. Животът не е сън. Бийте тревога! Тревога! Тревога!Ние падаме от стъпалата, за да захапем влажната земя,
или се изкачваме по острието на снега с букет от мъртви гергини.”

- Какво? Твои ли са, тези рими? Защо...?

- А ти защо не осъзнаваш, че сега може да си фигура в съня на друг? Помниш ли урока от часа? Запомни ли какво учихме сега за Егото за Гностични братства почитащи Змията?

- Да, помня началото – Рептилите са оформяли и изкривяват човешкото поведение на Земята, за да го съпоставят постоянно в борба с човешката природа. Човешката природа е истинското естественото състояние на човек – да бъде щастлив. Човешката природа е заменена с „Фалшиво Его”, което е и днешното човешко поведение. Разделяй и владей хората, за да ги консумираш. Рептилите пируват с човешката енергия отделена по време на този вековен гладиаторски двубой между природа и поведение... За Гнозисът, заспах...

- Отпусни се, плъзгай се, затова сме приятели, един от нас ще те запознае с теб самия. Пропусна да видиш Рептилите в „Сферата”. Като „Машина на времето” е...
Поклатих глава и я положих на скръстените си лакти върху чина. Притворих очи…

« Последна редакция: Септември 20, 2009, 02:32:32 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Adrian Peterson is...reptilian?

- Само гледайте до края!

Ето така се крие Истината от КОРПОРАЦИИ(корпорация Nike е по-могъща от няколко европейски страни взети заедно) като ни я показват в сандвича - лъжа-Истина-лъжа...
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 11:40:06 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Adrian Peterson is...reptilian?


Добър клип, но по-скоро е дигитална манипулация.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27