Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1040933 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Дано да мога да успея да предам следното -

Маите са оставили за нас, сегашните жители на планетата Земя, едно послание, записано върху камък (както и свитъците в музея в Дрезден), което съдържа седем предсказания. Едната част е тревожно предупреждение, а другата е за надежда. Първата част ни предупреждава какво би могло да се случи във времената, в които живеем. Втората част ни напътства за промените, които да извършим сами в себе си, за да подтикнем човечеството към една Нова ера - ерата на жената, на майката, Ерата на чувствителността. Маите са знаели, че това ще се случи точно в тези времена. Оставили са ни напътствия - за навлизането на човечеството в Галактическото зазоряване - една нова ера, в която няма да има хаос и разрушения. Казва, че нашият свят, основан върху омраза и материализъм, ще свърши в събота, 22 декември 2012 г. До този ден човечеството трябва да избере - да изчезне  или да еволюира към хармония.

Привет oknele ,
Кои са причините да живеем в такива ...омраза и материализъм.
Според мен това е-сега действащия модел на финансови взаимоотношения и пазарна икономика, при които бизнес интересите командват парада, включващ-управление, политика и стратегии за развитие, на всички държави поотделно, и света като цяло.
Така са важни само стратегиите на Г-8 или Г-20, които мачкат останалите, потънали във финасова зависимост, и задлъжняласт. >:(
Те определят битието, което пък определя нашето съзнание. Явно първо там трябва да има промени.Защото колкото и да се променя духовно човек, все пак материалността на непостоянната пазарната икономика (кризи, фалити, неравномерно развитие, безработица, заеми, зависимост от Г-20 и т.н.) ще го ограничава с оковите си. ;)
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 18:25:13 pm от H. »

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Аз доколкото знам има само едни Маи и те са изчезнали мистериозно, за други не знам...
Колкото до момчетата от "Пристигането" наистина са страхотни. Нормално е да залитат по исляма. Това, което им харесвам е, че те всъщност не казват много неща, а само ги загатват и те оставят ти сам да ги откриеш и сам да стигнеш до своите изводи, което е много по-ценно от която и да е поднесена наготово информация...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
marhs точно така е да...

Una връзката между Инки, Толтеки, Ацтеки и Маи е все още предмет на дебати и научни спорове... Истината се крие, но за мен е важно да се проследи и види рептилската символика. В книгите си съм цитирал интересни паралели. Ето интересен паралел между Хопи и Маи

Според знанията и преданията на Хопите ние живеем на четвъртата Земя, предишните три са били унищожени, защото човечеството е забравило(било е манипулирано от зла сила) своята мисия и се е отдало на удоволствия, борба за власт и национализъм... Първоначално хората не познавали болестите. Физическите, както и психическите заболявания се появили едва след като в света дошло злото - влечугоподобния Катойа и Лаваихойа. Хората и духовете попаднали под влияние на злото се превръщали в източник на много болести. Такива хора Хопите наричали „хора с две сърца”. Най-важното е, че съгласно тези текстове сега се намираме на границата на следващия - четвърти апокалипсис и всички усилия на Хопите са насочени към предотвратяването на това събитие.

Според маите последната цивилизация била унищожена от голямо наводнение. От нея останали малко оживели, на които маите били наследници. Маите казвали, че тяхната цивилизация е петата, осветена от Слънцето Кинич Ахау - Петият голям слънчев цикъл. Преди това на Земята са съществували други четири цивилизации, които са били разрушени от големи природни катаклизми. Първото пророчество ни говори за Времето на Безвремие, период от 20 години, наречен от маите 1 Катун - последните 20 години на Големия слънчев цикъл от 5125 години. Това означава времето от 1992 до 2012 г. Свещената книга на маите Чилам Балам казва, че в 13 Ахау в края на последния Катун ще има разрушени градове, ще има време, в което ще сме потопени в тъмнина, и след това Слънчевите хора ще ни донесат знак за бъдещето. Светлината ще дойде - Here comes the Sun - -

Sun, sun, sun, here it comes...
Sun, sun, sun, here it comes...
Sun, sun, sun, here it comes...

Little darling, I feel that ice is slowly melting
Little darling, it seems like years since it's been clear
Here comes the sun, here comes the sun,
and I say it's all right
It's all right

The Beatles - Here Comes The Sun
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 16:50:00 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Този вторник(06.09.2009 г.) приех поканата на ПРО БГ - да гостувам в предаването на Светльо Витков(Светльо от "Хиподил") "Точно така" в 17:30ч. Основна тема ще бъде "2012", а не родната престъпна лихварска банкерска заГробваща система - нека има ток в сградата на бившия завод "Витоша"!

Предаването е на живо по принцип, но де факто сега ми казаха, че ще се запише утре и ще се излъчи запис този четвъртък...

Нарочно обявявам, че тази сряда ще гостувам пак в "Скат" от 10:30 в предаването "Директно". Ше си нося ел. генератор в раницата ако спре пак случайно тока точно пък в часа на предаването  :lol: Нека да е лято - жената на 6 и печката без гащи  :rofl:
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 18:20:25 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Да Н. в "Добро Утро Щастие" Част I(почти е напечатана) съм отделил място в глава "Влечугоподобни паралели" за Нагите - (Naga) от санскрит – Змия, Полубог. В Индуизмът и Будизмът те са основни рептилски митологични същества – Змиите. Те са деца на внука на Брахма - Кашяпи и жена му Кадру. Нагите живеят под земята в подземния свят – Патала.

Нагите много често приемат външния вид на хора.

В човешки облик Нагите често живеят сред хората. Жените – Наги се славят със своята красота. Те встъпват в брачни отношения със смъртните човешки царе, герои и обикновенни хора.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес в "Скат" имаше ток, скоро ще ми качат клипа от участието...

Ето какво видя съзнанието ми прибирайки се от телевизията към нас за секунда със своите 2000 байта и какво осъзна подсъзнанието ми с възприемането на над 4000000000 байта в секунда...

-Виждаш ли нещо?
-Не, на екрана кода показва само сини хапчета(заспали хора, хора яко включени в Матрицата, Blue Pills).

                                                            Филма "Матрицата"

Allianz - Alien - Навлекут(македонски)- Пришълец - Анунаки - ???
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 19:17:30 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Skype чат от преди минути -

[16:56:57] ستيف: dnes stanah sluchaen slushatel na razgovor za teb :)
[16:57:13] Elenko Angelov: kade
[16:57:26] ستيف: v ofisa :)
[16:57:32] Elenko Angelov: taaka
[16:57:50] Elenko Angelov: i
[16:57:57] ستيف: :D
[16:58:05] ستيف: beshe zabavno, ako ne drugo
[16:58:29] Elenko Angelov: razkaji kakvoto i da sa govorili az sam i v dvata poliusa v ustata na horata
[16:58:38] Elenko Angelov: ot osana do razpni go
[16:59:56] ستيف: mejdu Velikiq Maistor na Velikata Loja na Masonite i Kalpakchiev...koito pravi rituala im.. :)
[17:00:13] ستيف: emi kakvo... ti chete li go toq Angelov?
[17:00:20] ستيف: ne, ne sum, koi e toq?
[17:00:29] ستيف: onq,deto pishe za nas
[17:00:37] ستيف: aaaa, i kvo pishe za nas?
[17:00:39] ستيف: gluposti
[17:00:43] ستيف: ne iskam i da go cheta
[17:00:45] ستيف: :D
[17:00:59] ستيف: v obshti linii ogranichen razgovor
[17:01:01] ستيف: :D
[17:01:23] Elenko Angelov: da mi iadat 6nura 6te gi zakopaia pri gozpodaria im podzemen
[17:01:50] ستيف: e stiga de, bez agresiq :)
[17:01:52] ستيف: :D
[17:01:55] ستيف: kak e bebo?
[17:03:14] Elenko Angelov: super e
[17:03:27] Elenko Angelov: ti kakvo pravi6 о6te pri tezi minetmajstori
[17:03:41] Elenko Angelov: ta si gi 4ula 4e govoriat za men
[17:03:56] ستيف: e...rabotq....
[17:04:24] Elenko Angelov: rabotia=rob
[17:05:23] Elenko Angelov: Zidaro-kofradjii
[17:05:35] ستيف: :D
[17:05:48] ستيف: da, i az postoqnno im povtarqm, che sa zidaro-mazachi :D
[17:06:21] Elenko Angelov: Samo kak im se smeiat v Swiss mojte domakini Masoni na tezi sme6nitzi tuk - psevdo Elit - masoni bili ....
[17:07:01] Elenko Angelov: az v Switzerland im kazvam v o4ite kolko sa jalki s otka4enite si rituali
[17:07:14] Elenko Angelov: no me tarpiat nali im lekuvam detzata
[17:07:30] ستيف: abe hahava rabota...
[17:07:40] ستيف: kvo stana na bashta mi s kolegata, vodi li deteto?
[17:07:45] Elenko Angelov: otkade misli6 4e znam tolkova mnogo za istinskoto Masonstvo
[17:07:49] ستيف: az zabarvih da pitam...
[17:08:01] Elenko Angelov: politzaia li
[17:08:06] ستيف: da
[17:08:07] Elenko Angelov: da 4uhme se
[17:08:43] Elenko Angelov: ima li o6te komentari ot Zidarite za men dokladvaj
[17:09:00] ستيف: :D  shte dokladvam
[17:09:00] Elenko Angelov: da gi eva i tiah v golemite kofrajisti
[17:09:16] Elenko Angelov: samo kakvi obajdaniq i sms mi pi6at
[17:09:28] ستيف: (rofl)
[17:09:31] ستيف: verno?
[17:10:15] Elenko Angelov: A samo kolko masoni ve4e poznavam koito sa otvrateni ot masonstvoto v Balgaria - svinari
[17:10:56] Elenko Angelov: E kak  koj im lekuva detzata da ne zaekvat da ne se napikavat v 8 klas? A ?
[17:11:03] Elenko Angelov: Bate Elenko koj?
[17:11:23] Elenko Angelov: 6te me tarpiat i 6te si govoria i pi6a kakvoto iskam
[17:12:03] ستيف: mdam... az se zabavlqvam s Dulgas Adams i ne mi dreme :)
[17:12:16] ستيف: pozdravi na brat ti i  celuvki na Angelcheto :)
[17:12:25] ستيف: Kim bremenee pak :P
[17:12:36] Elenko Angelov: Blagodaria do skoro
[17:12:43] Elenko Angelov: samo taka
[17:12:54] Elenko Angelov: i ima li ne6to dokladvaj i po drugata linia
[17:13:13] ستيف: :*  do skoro :)
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 21:46:47 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 527
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Този вторник(06.09.2009 г.) приех поканата на ПРО БГ - да гостувам в предаването на Светльо Витков(Светльо от "Хиподил") "Точно така" в 17:30ч. Основна тема ще бъде "2012". Предаването е на живо по принцип, но де факто аз съм на запис и ще се излъчи днес четвъртък - 8 ок том ври от 17-30 часа...

Екипа на "Точно Така" са много готини - само млади хора. Приятелски ме бъзикаха - ееееееее "българския Дан Браун", колко символа откри тук в сгарадата - нещо масонско а?

Изцепих се - Вижте какво пичове, момчетата от бойбандата "Take That" ми се обадиха да ви кажа, че искат да си им върнете ЛОГОТО!

Смех, смех...
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 22:12:17 pm от Black Adder »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес излязоха първите бройки на "Добро Утро Щастие" I от печатницата и ги предоставих на площад "Славейков"(Маринела) и на книжната борса в "Дружба"(издателство "Дилок"), и на "Нова Епоха" - София...

Останалите са във фурната...

Планувам промоция на следващия петък 13(ще оточня мястото). Всички готини форумци тук да се чувстват поканени(може и по-готините да заповядат).
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Разконспирирах името :). Еленко Ангелов - Ангел който притежава благородството на Елен ;)

Браво за книгата, поздрави на всички!
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 20:57:48 pm от hung »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Браво, да върви по вода! Интересно решение за формата и аз замислях нещо подобно 8)

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Призив

Как ще ни помогне „Най-голямата Истина”

Еленко Ангелов

Всеки си има ядра от своя истина. Трилогията ми „Най-голямата Истина”(„Лека Нощ Нещастие” III, „Добро Утро Щастие” I) е моята истина. Тя е моето Знание. Знанието е сила - не абстрактна, не и косвена, а реална и пряка сила. Човек(или група от хора, съгласно закона „Ефект на стоте маймуни”) постигнал Истината за света, разгадал тайните му, виждащ законите на кармата(причинно-следствените връзки), умеещ да разчита символите – бива надарен с реализационна власт над света. Тя се събужда в него. Той може по свое желание(в рамките на своето еволюционно равнище) да променя кармата си – тоест да управлява света, да управлява реалността. Границите на тази власт са определени от равнището на знанията му. Свободата е на първо място знание.Истинските герои на еволюцията са невидими. Те живеят, страдат, радват се, работят и често нямат представа за кой егрегор вършат всичко това. Единственото, което ги отличава от другите хора(които са основно над 50% органични портали) е това постоянно напрегнато внимание към ставащото около тях и вътре в тях - чувството за преодоляване на съпротивата на материята. В окултните текстове се споменава за „Невидимото училище”, обединяващо хора, които провеждат еволюцията на Земята. Повечето от тях не се познават и дори не подозират и не си спомнят, че са част от „Невидимото училище”. Те не си спомнят сънищата, в които получават прозрения и истински знания. Те не си спомнят тази 1/3 част от живота си – времето, което прекарват в сън и сънуват.

Аз си спомних и спомням, че съм част от това училище. В останалите 2/3 от денонощието(3 . 8 = 24 часа) истинските хора са в плен на рептилските егрегори, на Матрицата Ферма – съвременния свят, в който истинския Елит са влечугоподобни(Рептили пришълци и надтриизмерни същности – Демони, 4D рептили), с помощниците си най-големите корпорации, банки и истински тайни общества(масони, илюминати), големите политици са просто слуги от по-долно стъпало на масонската им пирамида с връх всевиждащо око. Истинските герои на еволюцията са истински хора – звездни лъчи, духовно съзнание с човешко преживяване, а не човешки тела, които сляпо вярват, че имат някаква си душа и църковен бог, който може да ги накаже с вечни мъки. Истинските герои са като „хипнотизирани ангели” - използвани като батерии за психична енергия(храна за Рептилите) в една глобална ферма. Истинските герои пръснати по цялата Земя не е нужно да се познават по между си и да се събират в групи и да имат лидери и гурута. Те трябва да сключат четири споразумения със себе си – да не приемат нищо лично; да не гадаят, а да питат; да имат чистота на езика(и на мислите) и да правят винаги най-доброто, което могат в дадената ситуация. Така не се отдава психична енергия(всяка сутрин ти се „раждаш” с лимит от нея) на енергийни вампири(органични портали) с техните битовизми и интриги и рептилските егрегори. С тази „спестена” психична енергия истинските герои на еволюцията визуализират щастието си сега - обединени от идеята да си представят) в медитативна поза един нов свят.

Аз Еленко Ангелов визуализирам сега това:

- Свят без съвременната лихварска политика на банките(банки ще има, но държавни и няма да има лихви), ще има нова икономика, базираща се на ресурси, а не както сега – на виртуални пари(съществуващи само в частните банкерски компютри). Свят, в който хората се събуждат и осъзнават, че всички религии са донесли толкова много робство, жестока смърт и братоубийствени войни и спират да поддържат системата - да се страхуват от „Обичащият им бог” и жалките храмове, в които слугите(смешните свещеници, имами, равини) претендират, че е дом на бога. Свят, в който подобно на Ctrl, Alt и Del ще изчезнат поне 90% от органичните портали, маскирани като хора, през които се изпомпва психичната ни сила. Без нея ние няма как да материализираме щастието си. Свят, в който маските на Рептилите и други Пришълци падат и всички истински хора виждат змийските им лица и очи с вертикални зеници.

Пиша сега това тук, слушайки „Представи си” на Джон Ленън. Да, казвайте ми, че съм луд мечтател, но не съм единствен аз...

Всяка система, каквато е и сегашната Матрица Ферма има „Фаза на нестабилност” - слабост, до 24 пъти няма начин да няма начин да не я разбием, с общ час на съгласувана визуализация. Нека тук([email protected]) истинските хора да продължат с предложения за обща визуализация-трансформация на света:
...

А след като успеем с нея(и преформатираме сегашния свят приспан от религии, лихви, войни, отровни храни и лекарства) аз ще продължа да визуализирам следното:

- визуализирам свят(дори и сега), в който човечеството наистина достига звездите и овладява Галактиката и ще се настани в простора и. Сегашното човечество спира да бъде един малък свят, затворен във Ферма-Матрица за психична енергия.

Да, след като робството свърши човек може да прави истински чудеса с психичната си енергия – лечението е много малка част от нея... Човечеството ще владее космоса и ще представлява свят от стотици планети. Всеки ще си има собствени доброволни ценности, свои пътища за търсене на щастието си.
Съществуват много разновидности на доброто и щастието – и точно това е истинското естествено състояние на човечеството. Аз знам(от „Моето Училище”, в което ходя на сън всяка вечер, когато заспя от години), че Рептилите не са „просто наши врагове” - те са наши опоненти. Осъзнавайки  фермерството над нас и преборвайки тези изпитания истинските герои на еволюцията повеждат(изтласкват) човечеството до забележителни върхове, разбивайки системата, в която шепа рептилски елит убеждаваше хората, че „безопасността и посредствеността” са най-висше благо. Затова досега звездите бяха недостижими. Рептилската ферма се срива...

Координацията ще се състои след форум за общи ценности, за общ час и обща визуализация.

Но ако горните изброени от мен ценности и представи за света са и ваши – визуализирайте ги всеки ден(по възможност) в 17:45(аз продължавам и след 23:45) Визуализацията може да стане дори и с леко притворени очи(от 3 до 40 мин.) докато се возите в трамвая, метро(никога, когато се управлява машина).

Окончателен вид на ценностите, с които да се визуализира и точния час, ще бъдат публикувани на:

             http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/group.php?gid=57991178898     

                               www.thespiritofoknele.org

                                   http://star05.net/

                                     www.xnetbg.com

                                           :yes:

                      
Благодаря за този текст на Джон Ленън, Айзък Азимов, Стенли Кубрик и Вадим Зеланд.

« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 12:43:09 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Добре дошли в новият сайт www.thespiritofoknele.org
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27