Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036293 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowOfSun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Еленко, трябва да ти кажа, че като отидох да си взема електронната ти книга и си мислех "Абе, можеше и по-евтинко да ми излезе!"  :D Бях минал времето, когато купувах каквото и да е, но специално за теб "ме влечеше", а нямах намерение да се боря със себе си по този параграф, така че скокнах и набързо открих "Лека нощ, Нещастие!"... Стана преди няколко месеца ( не знам колко време мина), но си спомням, че буквално в 6 нощи почти не лягах и гълтах информацията на големи залъци. Тъпчех се! И виждаш ли, всъщност по-голямата част вече я бях чел някъде, откъслечно, по разни сайтове, а и тук - в xnet, така че нищо не ме изненада.

 Страшно много ми допаднаха всички твои лични коментари и примери, и преживявания, защото може би това е най-важното ( най-смелото) - да покажеш чисто човешката страна на тази конспирация, в която по един или друг начин сме замесени всички. Всички играем самия живот, както и да го наричаме. Но ти се осмеляваш да излезеш "на предната редица на конспираторската война", която едновременно с това е и най-близко до реалността, каквато всички я виждаме. И да, тук границите се размиват и повече не можеш да взимаш страна.

Но за мен ценността е в огромното количество информация, която е събрана и подредена на едно место. Има такива сборни трудове, които след години пак ги преглеждаш и си доизясняваш идеите, подреждаш буквално собствения си свят... намираш място за всичко. И в това "всичко" включвам конспирация, рептилии, астрални светове, духовно развитие, наука, изкуства... каквото се сетиш. Обгръщам ги, знам за тях, но не се държа за тях. Опитвам да плувам в морето, без спасителни пояси, макар около мен да има хиляди...  :)

 Много ти благодаря за огромния труд!!! Останалото честно да ти кажа, ама никак не ме интересува. Ще чакаме продълженията на пазара.  :D  :-*
« Последна редакция: Април 17, 2009, 16:12:06 pm от ShadowOfSun »

cdms

  • Гост
Гледах предаването. На едно място бяха събрани двама средновековни теолози-догматици, един луд от екипа на Цветков, рапар-пубертет и естествено неубедителния Еленко Ангелов. Заключението е, че нищо не се разбра, защото за малкото минути, които имаха участниците спореха и се прекъсваха.  laugh

Неактивен Vanesa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
И аз гледах предаването "Часът" на Милен Цветков по Нова ТВ и необедително звучаха единствено "средновековните теолози-догматици". Това, което каза Еленко Ангелов е похвално, защото българския телевизионен ефир е много бранен от подобни изказвания и най-сетне се чуха сериозни и аргументирани таква. Но както винаги ще се намерят и хора, които не успяват (за тяхно съжаление) да вникнат в посланията, които отправи Е.Ангелов, а насочиха внимание и упреци към нещо съвсем маловажно. Исрени поздравления за г-дин Ангелов!  :)
Save The Planet-Kill Yourself!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря за вниманието и за искренните мнения!
Нека се постараем да не допускаме правописни грешки. Аз съм против само за някои малоумни норми в пунктуациата... Аз също допускам много правописни грешки но ще се старая повече(тези клавиатури и фонетик ме превърнаха в тройкаджия по Български език, езък за шестиците ми, като ученик.
Сега препрочитам книгата на Георги Стойков Раковски - "Ключ Болгарскаго Язика". Езикът ни е велик, магичен и е важно да няма досадни правописни грешки...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Торенти, видео сайтове, никъде го няма това предаване. Поне една добра душичка не го ли записа, че нямам търпение да го изгледам?  :D

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Моя скъп приятел Еленко Ангелов в "Часът на Милен Цветков" - Набожни ли са българите? http://vbox7.com/play:982e1ae8 !
Еленко Ангелов във "Вечерното шоу на Азис" http://vbox7.com/play:ac7babd5 !!!
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Буахахахахах Еленко, на няколко момента изглеждаше така, все едно си на косъм да скочиш със шамари на някого  ;D

Подобни медийни изяви са пълна бутафория... освен от гледна точка на промоутване на книгата/диск  :D

cdms

  • Гост
До колкото си спомням, Еленко Ангелов споменаваше нещо по скат за "Шоуто на Главчо и някакъв травестит". Не цитирам точно. Все пак За Дългия се сещаме кое е, само че чудя дали Еленко не беше гост и на другия травестит.
Човекът говори са лошите предавания и в същото време гостува в тях. А и където и да го видя по телевизията, бръщолеви едни и същи глупости.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Ми Азис 3 пъти го кани.. Милиони го гледат, все пак е добре да научат нещо, нали... Не разсъждаваш правино в случая! ;) Поне го прави от сърце и не му пука! А не като теб, да стоиш тук, свит, без да си показваш лицето, а да заявяваш на всички открито в какво вярваш и да защитаваш тезите и доказателствата си, каквото повечето от вас правят само тук във форума, но ги е срам да се поажат по телевизията, пък нареждат тука, глупости ка, то ти си цяла глупост, виж се ве... нямам думи за теб. Евала, Еленко! :)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 18:44:03 pm от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
А и където и да го видя по телевизията, бръщолеви едни и същи глупости.
Ок rio, 3*3=6, geta... май наистина си прав, сменям плочата с друга...

Преди две седмици написах песен. Сънувах я в "Моето училище" и събуждайки се сутринта се записах с телефона... буквално за 5 мин. текст и мелодия бяха готови...

"Вели'Колепна" текст и музика Еленко Ангелов, изпълнява Благовест Зерлиев - вокал на Акустика и Атлас, аранжимент Емил Бояджиев. "Вели'Колепна" е включена вече в новия тираж на книгата-диск "Лека Нощ Нещастие". Посветена е на най-любимия човек на Автора. Пуснаха я и по радиата, скоро като се съберат кинти пускам и клип, засега направих този от сърце...

http://vbox7.com/play:ac5f3ed2


http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
сетих се за едно произведение на руската класика "Мъртви души". (май от Гогол беше). Много е добро ...

Та главния герой от романа, беше нарегистрирал много никове в един форум, защото е безплатно; а също и защото така изглежда, че има около себе си сума хора. Нарекъл ги мъртви души.

Тъй като по онова време само на феодалите се е полагало да имат собствена земя, той с този списък успял да се снабди със земя. Наел хора и направил бизнес (земевладелски). В последствие нещата се поизгладили и се позамогнал.

А ти, 'усмивке', от кои си всъщност?


п.с
... за който не е чел, ето накратко
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B8_%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B8
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
откъс от "Добро Утро Щастие" част 1, Еленко Ангелов

                    Змейове, Хали, Лами, Дракони

В митовете за змейове има огромно ядро истина(метафорична) за истински срещи на рептили с хора. Реалните припокриваши се разкази на очевидци са смесени в легенди и митове за змейове и дракони. Как нашите прадеди, да опишат сблъсъка си с технически напредналите влечугоподобни ако не с метафори и алегории? Дори в тях има много точни описания... Змеят е най-популярния влечугоподобен образ(припокриващ се мит) покриващ всички меридиани и паралели на земята. В славянската митология Змея е демон с образ на човекоподобна змия със светещи люспи, крила и опашка. Той е висша зла сила, пратеник на бога на злото Чернобог, и се стреми да разруши божествения ред - Правда. Чернобог (Чърнбог, Черноглав, Czarnobóg, Czernobuh) e бог, който според християнския мисионер Хелмолд(събрал вярванията през 12 в.) е почитан от славянските племена венди и полаби в днешна Източна Германия. Чернобог е бог на мрака, господар на злото и смъртта, причинител на страдания, болка и скръб. Чернобог властва над мъртвите в Долната земя и е пълна противоположност на светлия Белобог. За да омилостивят Чернобог, славяните му принасяли редовно и ритуално човешки жертви и коне, защото вярвали, че всяко зло е в негова власт. Според славянските легенди, в началото на света Чернобог се опитал да попречи на Белобог да изгради света на хората - Яв, поради което бил прокълнат да живее в подземния свят. В славянската космогония вселената е гигантско дъбово дърво – „Световно дърво”. В короната е Жар-птица(вестител на боговете), прелитаща между световете на хора и богове. В корените живее огромна змия - свързваща света на живите със света на мъртвите. По вертикалата на Световното дърво са трите вселенски свята - Прав, Яв и Нав. Светът на хората, се нарича Яв и е стволът на Световното дърво. Яв е материята - всичко около нас(видимо и невидимо). В корените на Световното дърво е Нав -подземният свят на смъртта и злото. Там обитават духовете на мъртвите хора(нави), змейовете, а над всички властва Чернобог заедно с богинята на смъртта Мора.

Змейовете излизат от пещери. Можели да спират облаците и дъждовете, предизвикват суши -спират реки, пресушават езера или унищожават реколтата с дъждовни порои и градушки, причинявайки масов глад. Змеят може да се превръща(шейпшифтва) в красив мъж и да подмамва и отвлича жени. Змейовете принуждават селата, край които излизат от под земята, да им дават като данък млади девойки. В противен случай змеят спирал реките или отравял езерата – това е съвсем реална рептилска технология, която имат вътреземните и извънземни описани в началото на „Добро Утро Щастие” I. Пръв враг на змея е бог Перун - върховният господар...

                               Змейово либе

  Най-мистериозният любовен трилър в световните предания на всички народи е „любовта” между влечугоподобен и човек. Такива саги, са описвани в българския фолклор – разигравани главно между земни девойки и змейове. Сюжетът е много популярен и в различни версии се разказва в народните песни. Среща се и обратният вариант – змеица се влюбва в младеж. Ако сравним змейския фолклор с изнесените доказателства и информация за подземни влечугоподобни хуманоиди и тяхната технология, на офицера по сигурността от база Дулси Томас Костело и правителствения геолог Фил Шнайдер, тези змейски сюжети имат реални основания да са летопис на срещи на хората със същите тези вътреземни и извънземни рептили. Магическите им сили са всъщност висока технология...

http://vbox7.com/play:ac5f3ed2  :-*


http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
http://vbox7.com/play:7134eb03

В предаването се отказвам от автомобилната си книжка в знак на протест срещу "Войната по пътищата" и давам други ИЗХОДИ, с които да убием Демона на скоростта. 

http://vbox7.com/play:6f05b5a9   

СКАТ,"Директно", Еленко Ангелов - теория или факти на конспирацията 1 част     

http://vbox7.com/play:0e521769

СКАТ, "Директно", Еленко Ангелов - теория или факти на конспирацията 2 част

http://vbox7.com/play:8c330ee7

СКАТ,"Директно", Еленко Ангелов - теория или факти на конспирацията 3 част
« Последна редакция: Май 14, 2009, 22:05:36 pm от H. »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Браво, и между другото мерси на админите, той си знае кой, че ми махна бана, наистина не вярвах, благодаря от сърце, даже си поправих коментара, но наистина, не чевствате ли, че прекалено много се ебавате с Еленко, някои от вас направо си го 'зеха за мезе, бива ли такова нещо, айде малко повече респект, ако обичате, най-малко заради смелостта му, която малко хора е имаме! :)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 18:49:58 pm от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Еленко БРАВО за труда, продължавай в същия дух.
Вече втора година се ровя като плъх из таз материя, но вчера получих най-мощното доказателство за мен за това че съм (си) на прав път. От доста време се опитвам да предам поне част от информацията която научавам на приятелката ми. В 90% от опитите ми ме сечеше и неискаше и да чуеше за какво се опитвам да я "информирам". Вчера обаче се прибира от работа и потресаващото за мен беше, че искаше да говорим по темата  :o. В процеса на разговор ми сподели една случка от последните дни. Накратко: "докато си карах колата съвсем ненадейно с периферията си мернах сянка, стреснах се - помислих, че е сянка на някое дърво, в сьщото време почуствах как нещо ме зграбчва зад гърба и уви "ръцете" си през гърдите ми. Изпитах такъв ужас, че отбих в страни и спрях докато се осъзня." Искам само да уточня, че тя никога не е чувала за рептил, гарантирам го с ръка на сърцето !!!"
« Последна редакция: Май 27, 2009, 10:26:39 am от emilkos »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27