Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Уважаема elven темата тук е Относно: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3 и ще има цитати.

а за това v for victory, viktoria_koen и [email protected] Сон, винаги си имала сива фантазия...

Критиката ти към мен си е съвсем заслужена злобна или не. Бог за мен е закон - еднаквото привлича еднакво. Аз съм правил същите лични критики към други и то точно в твой стил... С една разлика винаги съм си бил с името и лицето. Било то във форуми или ... не се крия и с proxy!Потретвам се но - благодаря ти за вниманието и старанието, което ми отделяш... Ако искаш да ме нараниш - успя(за момент),ако искаш да продължиш - то си е твое право... с всички средства... Може и да греша и да не си Сон... но аз го "изживях" все едно си Сон...  :'(
elven пишеш - За една добра кауза са нужни също толкова добри и чисти хора.
Ок - нека има повече хора като теб :-*
     
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Да темата е за мен и ще продължа с "ЕГОТО СИ" и цитати от Лека нощ Нещастие - Част 3

Винаги гледай хората в очите, особено най-близките! Рептилите често се издават, при раздразнение и психическо пренатоварване, защото очите(стават змийски) наистина са прозорец към Душата. Както пиян или надрусан се оправдава след случка:

-„А това не бях аз, не помня, защо съм го казал… И защо, дивях?”

Такава сходност има и при обсебения(от 4Д рептил), който е инструмент за страдание, за реколта Лууш от мелодрамите с другите и себе си. Обсебените рядко имат реален спомен. Проблемът е в пробитата Аура през, която става „хакването” от паразитите. Алкохолът, дрогите и отрицателната мисловна енергия освен, че интоксикира тялото отваря нисшите чакри в човека свързваши го с нисшия Астрал и изтънява защитната атмосфера - Аурата.
Трябва да се прави огромна разлика между триизмерните(3Д) и четириизмените(4Д) влечугоподобни същности. Това, което сме учили на сън в „Моето училище” е, че те(3Д и 4Д) действат в хармонична коалиция и симбиоза за поддържане на паразитното си фермерство над истинското човечество. Рептилите обсебват(и буквално заместват), както обикновени хора така и най-вече големите политици, милиардери, лидери и звезди. Така командват и определят бита на хората - абсурдната реалност на войни, религии, безумни банкови лихвени системи, семейни интриги, любовни битки и създават(и поддържат с енергия) психологични модели на поведение, известни в Окултизма като Егрегори и Махала(прочетете руския автор Вадим Зеланд).

Рептилите и Eгрегорите им най-добре са показани в „Чудовища ООД”(„MONSТER INC.”),  „V”(ТV series), „Историята на Брендън Кори”(„The Brandon Corey Story”)...

Чуйте и групата „Министри”! Ужасно истински са!
  
Да, филмовите сценарии, декори, ефекти и гримове са „сладки лъжи”, но всяка истина е полуистина както всяка лъжа е полулъжа. Както по малка частица от вас – косъм, капчица кръв съдържащи ДНК може да се съди за състоянието на цялото ви тяло и то дори да бъде възпроизведено(клонирано), така по-малки парчета от пъзела на човешката култура(филми, музика или книги) могат да подскажат за Истината или да ви насочат в правилната посока.
Макар и артистични илюзии, ядрото от истини е задължително във всеки филм.
Болезнено Доказателство. В момент, в който осъзнаете, че живота ви е бил(или е) реален второкласен, фантастичен филм на ужасите ще разберете, защо аз ви подсказвам тази информация. Тя е най-голямата Истина за фалшивата реалност на Рептилите.Снимката е на прекрасно момиче от София. Обсебено от рептилски Демон(4Д). Заснета е с менящи се рептилски очи.
« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:14:05 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Още Мощни Доказателства

  Окей, наистина съм наясно, че днес в технологичния 21 в. неща като записи, филми и снимки, които могат да се манипулират с фотошоп и други компютърни програми, не могат да бъдат големи доказателства. Но, когато става въпрос за такива от директни и официални медии и предавания си струва да се разбудиш. Наистина най-мощното доказателство за тази информация е да ви предоставя Рептилите в клетка и само срещу два лева да ги ръчкате с пръти и да ги храните с шоколад. Работи се по проекта. При обсебване или падане на „маската” първо очите стават нестабилни. Човешките зеници стават змийски. Нарича се още и котешки ефект(еye cat effect). Голяма част от световните лидери са Рептили, променящи формата си. Те са скрити зад човешка форма но всъщност са хора - гущери. Очите са прозорец на Душата! Буквално! Събудете се! Знанието е опасно нещо срещу Матрицата Ферма. Истината е, че истинските хора са манипулирани, управлявани и вкарвани в затвора на ума и информация като тази се държи в неведение. Светът ни се управлява от влечугоподобна раса от друг свят и от други такива Рептили от друго измерение. Колкото и да е „фантастично” на мен това ми се преподава вече шест години, почти всяка вечер на сън, в „Моето училище”. През деня онемявах как с лекота асоциативно и точно попадах и прозирах Истината във филми, книги, музика, интернет и бит. За мен е факт че Рептилската раса се е кръстосала с човечеството в миналото, създавайки хибридни, кръстосани кръвни линии. Това се споменава дори в Стария завет и в много древни текстове. В Стария завет се казва за синове на Бога, кръстосващи се дъщерите на човека, за да създадат хибридната раса на Нефелимите. Тези „богове” били буквалните богове на древните ни деди, които им пренасяли буквално в жертви  хора. Кръстосаните кръвни линии, в историческа перспектива по света, били удостоени с позициите на управляваща кралска власт в древността. Генеалогията исторически доказва, че управляващите фамилии и управляващите властови позиции в света, били те президенти на САЩ, били те Британското кралско семейство, аристокрацията на Европа или Азия и въобще всеки такъв ключов управленски елит като върховете на банковата система, глобалния бизнес, са на семейни линии, които са продължение на същите кралски линии. Това са кръстоски на човечеството с тези Рептили(влечуго-богове). С ясни думи твърдя, че Рептилски раси управляват Земята, превръщайки я във Ферма за човешка психична енергия от хиляди години до днес и устройват своите генетично съвместими кръвни линии на властови позиции като президенти, банкови, бизнес и шоу лидери, за да създават и поддържат матричните Егрегори(безумни психологични правила, модели и закони на поведение). Това е истинския Калъп(Матрица), който източва психичната енергия в ненормални догми, религии  и страхове чужди на естественото състояние на човек. Естественото състояние на истинските хора е да се учат и да бъдат щастливи. Спазвайки рептилските наложени калъпи на обществото и неговите лидери, човек страда и губи психичната си сила(както и физическа) за глупости и извращения. Матрицата Ферма дои този Лууш и човек няма начин да материализира мечтите си, които го правят истински щастлив. Знанието за рептилската Матрица обяснява откъде е божественото право на кралете да управляват. То е заради кръвната им линия, заради силните им рептилски гени. Така обсебването и манипулирането е по-лесно. Ето защо всички управляващи фамилии и кралски семейства непрекъснато се кръстоват помежду си, точно както и основателите на САЩ, произвеждайки толкова много президенти, банкови лидери и правителствени ръководители.Тази Истина, ще откриете в много от материалите на Д. Айк.



Буш старши
  Вижте змийските очи на Буш старши в ТВ интервю по CNN! Един от най-тритите записи в мрежата и в You tube(сайт за споделяне на видеофайлове). Има кой да го качи отново.
В сайта обявиха награда от 10 000 долара за този, който докаже, че записа от „СNN” e монтаж или игра на светлината. Спечелили няма. За мен е факт, че година издирвам точната дата на предаването и установих, че на много места(дори на сайта на „СNN” има затъмнение. На места точната дата и час нарочно са променени(сбъркани). Това само доказва следното -
« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:17:37 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
 Рептилските, променящи се очи на Буш Старши, в момента, в който обявява война на С. Хюсеин. Снимката е от филма „Саддам, любимият враг на Америка” на канал „History”.

... При обсебване или падане на „маската” първо очите стават нестабилни. Човешките зеници стават змийски. Нарича се още и котешки ефект(еye cat effect). Голяма част от световните лидери са Рептили, променящи формата си. Те са скрити зад човешка форма но всъщност са хора - гущери. Очите са прозорец на Душата! Буквално!

Лека нощ Нещастие - Част 3
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
„Саддам, любимият враг на Америка” на канал „History”.

« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:20:18 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Еленко, приятелю,

Аз нямам проблеми с това, какво някой иска да пише и издава.  Пък било то компилация от различни автори. Не е нещо невиждано или нечувано.  Правото на избор е нещо, което не мога да отрека на никого.  Така си намерил за добре, така си направил. Критиците също имат право и нека не забравяме да отдадем Кесаревото кесарю и Божието Богу. Нека не им отричаме  правото да критикуват, независимо какви са мотивите им.
 
Аз лично, под „критика” разбирам неемоционално мнение, което изследва писмения труд, а не мотивите на автора. Критикът, който търси мотивите на автора, навлиза в едно много дълбоко и тинесто  блато,  набърквайки  осъдителни процеси, които би трябвало да са напълно чужди на критика.  Там може да има затъване до гушата в кал. Критиката трябва да е безразлична към автора и интересуваща се само от труда му. Затова аз много уважавам анонимните автори.  Там, критикът, ще не ще, няма за какво друго за да се захване, освен за написаното. 

Ще срещнеш една много популярна черта сред критиците тук, те или няма да са прочели книгите ти или ще търсят непременно връзката ти с еврейската общност. Моят съвет е, винаги приемай критиките с усмивка и снизхождение, отдавайки правото на всяко същество да се проявява както пожелае.  Тяхно право е да критикуват. Твое право е да реагираш или не на провокациите.
 
Аз също не съм прочела книгите ти, но съм изчела повече от авторите, които си използвал.

Ще ти кажа, къде аз имам проблем по принцип с конспиративните теории.

Много автори, също като теб, използват материали от други колеги в тази област.  Разбирам, че за да се намери доказателство, се търси помощ от така наречената интерактивна „мрежа” от насъщна информация.  Неусетно обаче, така се увличат в мрежата от информация, че започват да я осиновяват като „факт” или „тяхна истина”, без сами да я изследват. Картинки и видеоклипчета лично мен не ме  впечатляват, камо ли да са "мощно доказателство", тъй като е възможно и вероятно да бъдат манипулирани. И тук е и моят въпрос към теб. Ти, лично изследвал ли си твърденията си? Освен картинки и рисунки на рептили, виждал ли си такива наживо? Присъствал ли си на шейпшифтинг?  Не мисли, че това е провокация. Напълно доброжелателна съм към  теб.  Просто искам да разбера, доколко сам изследваш конспиративните си  теории?

Нека допуснем, че дори и да не си ги изследвал, ти приемаш това, което четеш и наслагвайки го към живота, си правиш съответните изводи. Така те стават твоя работна хипотеза. Поне аз работя така с неща, които лично не съм изследвала, но интуитивно ми звучат като „истина”. Тоест, понеже моето „същество” иска да ги приеме, но „разумът” не, аз приемам дадена подобна теория за работна хипотеза и почвам да работя за доказването й или обратното, за развенчаването й. От тук нататък,  изследвайки със знанията, които вече имам.  Докато сама не открия, ще мога само да допускам и да позволявам на фантазията си да работи, а на съзнанието да бъде нащрек. Абстрактното мислене ми е любимо занимание. 

Основният ми проблем в теориите за господство на рептили над човечеството е, изконния въпрос „защо?”.  Дори и да може да ми дадеш задоволителен отговор, защо го правят, защо ни причиняват това, ме гложди друг, още по-глобален проблем.  А именно, как стоят нещата, съотнесени към  Божествения план. Нали всички, дори и те, рептили, сиви, са създадени от Създателя. Пръкнали са се от същия източник.  Каква е неговата адженда,  да се изрзая с конспиратеивен термин.  Не е ли правото на Създателя да се проявява в каквато форма пожелае? Ако съм „против” неговото проявление като рептил, не му ли отричам свободата на избор и така не отричам ли на себе си наследствената си божественост? Нали и аз и рептила сме братя, имаме един създател... Изначално – един източник. А, моята теория е, че при този Интелигентен Източник няма нищо случайно.
 
Ето там, наистина фантазията ми ме изоставя и интуицията търси по-дълбок, езотеричен смисъл на това. Защото ако не знаем, защо злото съществува, всякакви напъни срещу рептилско господство и рецепти за излизане от матрицата, са напълно лишени от смисъл.

Световен мир или стабилност не са възможни, не защото сме под контрола на една или друга раса, а поради невежеството ни и защото не знаем корена на злото. А той е  скрит в способността да се види цялата картина, не само части от пъзела.  Както фигурите в Наска могат да се видят само от смолет.  Когато се издигнеш във виртуалния самолет и видиш цялата картина или кой къде стои в картината и каква е ролята му, може би едва тогава нещата биха се изяснили.
 
Конспиративните теории твърде много буксуват само в една област, но не изследват  причините за злото и защо то съществува по принцип. Може пък да има някаква изключително важна роля за развитието ни, която да не знаем.  И от там, ако я знаехме, дали бихме искали да се борим с него? Едва ли...

Разбира се, всичко това са мои разсъждения, дано не са обидни за теб. Не отричам правото ти на своя концепция. И това, което приветсвам в едно начинание, е винаги доброто намерение, независимо от резултата.  В случая целта оправдава средствата. Дори и да е напълно погрешна една теория, това е част от закона за объркването.  А то е, че се допуска всичко да изглежда хаотично,  а всеки сам трябва да намери ред  в хаоса.  Вероятно за някои хора книгата ти ще е полезна.

Успех ти желая.  ;)

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря ти July ! Първо питаш - 

И тук е и моят въпрос към теб.1-  Ти, лично изследвал ли си твърденията си? 2- Освен картинки и рисунки на рептили, виждал ли си такива наживо? 3-Присъствал ли си на шейпшифтинг?  4- Не мисли, че това е провокация. Напълно доброжелателна съм към  теб.  Просто искам да разбера, доколко сам изследваш конспиративните си  теории?

1- Да! 2- Да! 3- Твърдо Да! 4- Благодарен съм за вниманието!

Аз наистина разбирам, лудостта на едни такива твърдения пред Фермата!

Позволих си първо да издам - Лека нощ Нещастие - Част 3, която е пъзел от заключения на изследователи, различни сайтове и мои изводи(доказателства)... Всички източници - съм цитирал и споменал, че ги перифразирам в Оригинала, който е на пазара. Критиките, които ме винят в "преписване" се базират на непълните ми черновите, които се намират в мрежата и на лична злоба... но им благодаря за бдителността... особено на elven - базираща се на работен вариант на Лека нощ Нещастие - Част 3...
Позволих си това, за да мога, когато се издават 1 и 2 част(те са готови) да говоря на един език с повече истински хора.В 1 и 2 част ще говоря за личната си среща с рептили, невероятно богати швейцарски масони(минетмайстори на рептилите). Масончетата с българско потекло там(вече дори не се и наричат зидари)ми казаха в прав текст - "Дорде не станеш милионер, пиши си и доказвай, каквото искаш, но станеш ли с тези писания или с друго милионерче - вече лощо,много овце ще отмъкнеш... овцете - те ще ти изядат главата... да, да тия, на които си мислиш, че помагаш"... July в 3, 1 и 2 част отговарям изчерпателно на въпросите ти. Горе сложих снимка на очи от лична среща(имам още)...

July мисля, че в горните си "писания" отговарям и на другите ти въпроси...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Какъв е смисълът да има тема за дискусии и въпроси, като за зададен всеки въпрос даваш отговор, че отговора е написан в книгите 1,2 и 3?

Мислех си, че в такива теми автора отговаря конкретно на въпросите.

А това с личната среща с рептилии, сигурен ли си, или е плод на въображението ти?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Да - правилно мислиш Tangrata_ и ще се постарая повече...

Да - освен в анимации и филми съм срещал триизмерни хора обладани от 4D рептили(четириизмерни)... и съм ги гледал в рептилските очи!
Да - очите им стават змийски(човешката зеница променя формата си във вертикална) за секунди това е видим факт и през секунди или минута се повтаря пак... Запознат съм с този "феномен" от 10 години... Познавам десетки хора наблюдавали това... Всички си "взимаме редовно хапчетата" и сме наред.

Обсебеният(от 4Д рептил) е инструмент за страдание, за реколта Лууш от мелодрамите с другите и себе си. Обсебените рядко имат реален спомен. Проблемът е в пробитата Аура през, която става „хакването” от паразитите. Алкохолът, дрогите и отрицателната мисловна енергия освен, че интоксикира тялото отваря нисшите чакри в човека свързваши го с нисшия Астрал и изтънява защитната атмосфера - Аурата.
Трябва да се прави огромна разлика между триизмерните(3Д) и четириизмените(4Д) влечугоподобни същности.

Не - триизмерни, хуманоидни, влечугоподобни с люспи и прочии не съм виждал с очите си в будния си живот очи в очи... Набирам екип за кухата земя  :'(

Tangrata_ относно шейпшифтинга, съм наблюдавал феномена при триизмерни хора - това с очите(дал съм лична снимка по-горе) и за 10 секунди кожата става жълта или зеленикава, лек гърч - по различно е от това, което се показва във филмите за екзорсизъм...

Според мен 4Д рептилските същности са много по-важни.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Кинаджийски шейпшифтинг от този вид - триизмерен човек да се превърне в триизмерен рептил - не съм виждал лично...

и точно тук конспиративно-двойния сандвич - лъжа - истина - лъжа в повечето подобни филми си върши работата...

Когато свидетели заговорят, за това - всички махат с насмешка -
"А стига с тези филми"... "Ти си Луд"!

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Кинаджийски шейпшифтинг ...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

cdms

  • Гост
Темата стана доста дълга. Ако съществуват тия твари. Окнеле, можеш да обобщиш информацията, като направиш списък, в който да има по точки как да се разпознават тия гадинки.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Да - освен в анимации и филми съм срещал триизмерни хора обладани от 4D рептили(четириизмерни)... и съм ги гледал в рептилските очи!
Трябва ли да притежаваш по-особено зрение, за да ги видиш или е по възможностите на всеки? Само очите ли им виждаш или цялостно, като същества от 4Д?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Темата стана доста дълга. Ако съществуват тия твари. Окнеле, можеш да обобщиш информацията, като направиш списък, в който да има по точки как да се разпознават тия гадинки.

Да Geta мога и имам(ъпдейтва се) списък, за това първо издадох - Лека нощ Нещастие - Част 3, а преди това допуснах различни, работни(непълни) заглавия - чернови да се свалят безплатно и свободно... и всичко това за да говорим на един(по-разбираем) език.

1. Да първа точка е да осъзнаем, че има много повече от това, което официално ни заобикаля и да сложим всичко в една равнина - теории, факти на конспирациите, земни, извънземни, нормално, паранормално... Да се запиташ дали Ти - наистина си върха на хранителната верига... дори само питайки се, може по друг начин да оцениш следното-

Из „Активната страна на безкрайността” от Карлос Кастанеда:

- Какво е това, дон Хуан? - попитах аз. - Навсякъде виждам пробягващи черни сенки.

- А, това е самата Вселена - каза той, - несъизмерима, нелинейна, извън пределите на синтаксиса. Магьосниците от древно Мексико били първите, които видели тези пробягващи сенки и започнали да ги следят навсякъде. Видели ги така, както ги виждаш ти, а после ги видели като енергия, която протича във Вселената. И открили нещо върховно.

Той замълча и ме погледна. Паузите му бяха съвършено уместни. Винаги спираше, когато повече не можех да сдържам въпросите си.

- И какво открили, дон Хуан? - попитах аз.

- Открили, че си имаме компания за цял живот - произнесе той отчетливо. - Имаме си един хищник, който идва от дълбините на Космоса и завзема управлението над живота ни. Човешките същества са негови пленници. Този хищник е наш господар и повелител. Той ни е направил покорни и безпомощни. Решим ли да се разбунтуваме, той потушава протеста ни. Решим ли да действаме независимо, той заповядва да престанем...

.....

- Има обяснение - отговори дон Хуан, - което е най-простото обяснение на света. Те ни владеят, защото ние сме храна за тях, и те ни изстискват безпощадно, защото чрез нас се поддържат. Също както ние развъждаме пилета в кокошарници, така и тези „кокошари”, хищниците, ни развъждат в „човечарници”. Така винаги имат храна на разположение.
.....

- Магьосниците от древно Мексико - каза той - виждали хищника. Те го нарекли летач, защото се носи из въздуха. Хич не е приятна гледка. Той е огромна сянка от непроницаем мрак, черна сянка, която се мята във въздуха, а после се стоварва на земята. Магьосниците от древно Мексико доста си блъскали ума откъде може да се е взела тя на Земята. Те смятали, че до определен момент човекът трябва да е бил едно съвършено, цялостно същество, дълбоко проницателно, способно на чудеса на осъзнаване - неща, които днес са само митове и легенди. И после, изглежда, всичко изведнъж изчезнало, за да имаме днес един улегнал, благоразумен човек...

....

- Единственият изход(избор), който остава за хората - продължи той, - е дисциплината. Дисциплината е единственото средство за възпирането му. Но под дисциплина нямам предвид някакъв строг режим - да ставаш всяка сутрин в пет и половина, да се обливаш в студена вода до посиняване - нищо такова. Под дисциплина магьосниците разбират способността да посрещнеш спокойно неблагоприятните обстоятелства(инверсия на реалността), които не са влизали в очакванията ти. За тях дисциплината е изкуство - изкуството да се изправят пред безкрайността, без да трепнат, и то не защото са силни и твърди, а защото са изпълнени със страхопочитание...

- Големият трик на магьосниците от древните времена - продължи дон Хуан - бил да претоварят ума на летача с дисциплина. Те открили, че ако наложиш вътрешно мълчание над ума на летача, тогава чуждото устройство отлита. Така всеки, извършил тази маневра, се уверява напълно в чуждия произход на ума. Той, естествено, пак се връща, но вече не е така силен и този процес на отстраняване на ума на летача вече става навик, докато един ден той не отлети окончателно. Много тьжен ден наистина! От този ден трябва да се осланяш само на собствените си прибори, които са почти на нула. Няма кой да ти каже какво да правиш. Няма го умът от чужд произход да ти диктува всички глупости, с които си свикнал.

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Цитат
Да - освен в анимации и филми съм срещал триизмерни хора обладани от 4D рептили(четириизмерни)... и съм ги гледал в рептилските очи!
Трябва ли да притежаваш по-особено зрение, за да ги видиш или е по възможностите на всеки? Само очите ли им виждаш или цялостно, като същества от 4Д?

Да, Mirotvorec - по възможностите е на всеки истински човек, дори приемайки с насмешка или мнително такава информация, той просто трябва да гледа винаги в очите(дори само от уважение)...

Истинските хора освен зрение да видят имат и други сетива... просто ни е втълпено да искаме само - "Абе дай да видя"... Ти не виждаш тока и вълните на GSM-а, но ги плащаме...

Да, очите са първото, което може да се види(не винаги са точно рептилски), но с цялото си същество УСЕЩАШ, че това не е същия човек(точно пиянска система но много целенасочена само за мелодрами)... в книгата е по-подробно...

Разговарял съм с десетки очевидци. Те(4Д паразита) го описват като озоново, енергийна слузеста топка. Аз също... Според мен, стават видими(и то за секунди), когато са преизпълнени с психична енергия. Точно, както комар се насмуче с кръв и става по видим... говорим все пак за 4Д... Ние - това, което наричаме 3Д(триизмерната ни реалност)си има "граници" с 4Д(четириизмерната)... в тези "тънки процепи на границата" там навлеците могат да стават видими... Зулусите наричат този процеп - "небе между небесата"... а квантови физици(ще потърся имената им) доказаха, че между 3Д и 4Д - границата(митницата :-\) "няма енергия"... и това е разковничето за използването ни за храна(нашия страх, стрес, самосъжаление, самота, себеизмъчване...)

Mirotvorec препоръчвам ти да гледаш осъзнато, през тази призма филмчето на Дисни "Чудовища ООД"(Monster Inc.)
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27