Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036114 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Бих се наслаждавала на подобна дискусия, наистина! Но не вярвам Еленко да приеме ръкавицата.
Еленко, ще се радвам да ме опровергаеш!  :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Един иска Еленко да заколи агне и да го почерпи, друг иска нещо друго от него......Еххххххх и на него не му е лесно....Утре и на дуел с калашници някой ще го призове....... ;D.....АЗ пък искам иван костов да ми обясни за приватизацията, която той извърши, ама е лЬош и се прави на разсеян :mad:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Един иска Еленко да заколи агне и да го почерпи, друг иска нещо друго от него......Еххххххх и на него не му е лесно....Утре и на дуел с калашници някой ще го призове....... ;D.....АЗ пък искам иван костов да ми обясни за приватизацията, която той извърши, ама е лЬош и се прави на разсеян :mad:
   
      АРРИ,  приятелю,  аз  отправих  покана  за  дискусия 
      Еленко,  би  ли  могъл  да  изслушаш,  евентуално  да  дискутираш  с  човек  който  наистина  има контакт  с  ирационалното,  но  не  страда  от  мания  за  величие,  тоест  да  дискутираме  така  простичко  по  човешки  без  дълбокомислени  цитати?? 
        И  какво  искам  АРРИ
       Е  добре  нека  поставим  въпроса  така:  Еленко  би  ли  задавал  въпроси,  а  аз  ще ти  отговарям,  когато  въпроса  е  по  труден  ще  отговарям след  консултация ???
       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро
« Отговор #3123 -: Февруари 02, 2012, 00:27:45 am »
http://vbox7.com/play:67586a3d

Може би това не е точната тема в която трябва да постна този клип , но не знаех къде другаде мога да по постна .....  :-X

Клипът е УНИКАЛЕН ! няма да съжалявате че сте го изгледали  ;D

А относно Еленко Ангелов бях чул че Дейвид Айк му е учител ? вярно ли е ?!  :o

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро
« Отговор #3124 -: Февруари 02, 2012, 13:51:57 pm »
http://vbox7.com/play:67586a3d


А относно Еленко Ангелов бях чул че Дейвид Айк му е учител ? вярно ли е ?!  :o

Да бе...частни уроци :drinks:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Вкусни рецепти за лично щастие - Семинар за СИЛАТА НА МИСЪЛТА


На 25 март от 11 часа в хотел "Космос" Бургас с Еленко  Ангелов


Цената за деня с продължителност 9 часа е 35 лева!

http://www.videlei.com/page1.html , http://youtu.be/tZ09G5X5I3k
   
 
« Последна редакция: Март 25, 2012, 00:07:22 am от Hacko »

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
http://vbox7.com/play:67586a3d

Може би това не е точната тема в която трябва да постна този клип , но не знаех къде другаде мога да по постна .....  :-X

Клипът е УНИКАЛЕН ! няма да съжалявате че сте го изгледали  ;D

А относно Еленко Ангелов бях чул че Дейвид Айк му е учител ? вярно ли е ?!  :o

Като му гледам клиповете в Real Life последно време, май по-скоро Радо Шишарката му е учител.
Поне да го беше научил че червена риза и кожено яке не върват ама хич даже ...

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Като му гледам клиповете в Real Life последно време, май по-скоро Радо Шишарката му е учител.
Поне да го беше научил че червена риза и кожено яке не върват ама хич даже ...


Да ама не! Вижте (след 12 минута)   

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Нека да посъживим темата.  :D

Еленко в ''на 4 очи''
http://vbox7.com/play:8bcd17a8d0
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен fuliana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Еленко в теб ми е надеждата да пробудиш този народ който е много невярващ.Аз имам магазин и имаме доста клиенти,опитвам се да им говоря,но повечето ме мислят за куку ,но няма да се предам аз като тебе не мога вече да погледна света както преди.   
Ти си последната надежда

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Еленко в теб ми е надеждата да пробудиш този народ който е много невярващ.Аз имам магазин и имаме доста клиенти,опитвам се да им говоря,но повечето ме мислят за куку ,но няма да се предам аз като тебе не мога вече да погледна света както преди.   
Ти си последната надежда
Леле-лелеее

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Леле-лелеее
И Олелее..И малелее..!!!

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Еленко,
много здраве, щастие и професионални успехи!!!  :good: :good: :good:
 :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Позабравихме го тоз герой Еленко :D
Вижте на къв благ "матрял"попаднах

 Кой е Еленко Ангелов и защо ни го натрапват медиите в България?
Еленко Ангелов - без маска
 





 Еленко Ангелов Иванов роден на 6-и Ноември 1975г. в Тетевен. Постоянен адрес гр.София, ж.к. Суха река, бл. 220, вх.Г, ет.6, ап.80

 За произхода на медийния феномен Еленко Ангелов на практика никой в България не говори. Дори самият той избягва да коментира семейството и живота си преди 2008-а година.

 Завършил далеч не най-престижния Благоевградски университет, специалност Психология, работил като мутра при Слави Бинев (също така като мияч на коли, радиоводещ за кратко/къде и кога не се знае/, психолог-консултант на частна практика/звучи като продавач-консултант, къде и колко пак не се знае/). И изведнъж от нищото, през 2008г Еленко Ангелов започва да издава луксозни книги чрез невзрачното издателство "Хелиопол" и едновременно с това стартира натрапчивото му лансиране в много телевизионни предавания където да си рекламира книгите. В началото най-вече подслон му дава Нова Телевизия където си има гарантирано време във всички предавания и особено в предаването на "На кафе" с Гала (вече са премахнати редовните рубрики с него, но не са прекратени участията му окончателно. Новата му любима телевизия се казва ТВ7).

Помислете пак! Как е възможно да се случи това без солиден гръб. Самият той споменава, за някакъв негов "бъдещ и настоящ Спонсор(за печатното издание)". Но никога не разкрива кой е той. Напротив, след скандала с "Хелиопол" започва да твърди, че винаги сам си е издавал книгите - справка интервюто на Стойчо Керев с Еленко по ТВ7.

Има сериозни следи затова, че Еленко Ангелов е продукт на съвместна разработка на руските служби и бивши служители на ДС. Има доказана връзка с руски секти и екзотични депутати от Руската Дума.


Темите, за които говори са буламач от взаимноизключващи се теории за  конспирации, езотеризъм, психология и др. Очевидно голяма част от българските зрители са култивирали шизофренично отношения към света. И по този начин стават лесна плячка на такива пишман проповедници на нов морал.


Еленко Ангелов се отличава с това, че буквално само копира чужди теории. За нарушения на авторски права е получил бан от youtube.com и акаунта му е бил закрит. (Но пък клипове с негови предавания свободно циркулират в youtube.com въпреки че се опита да се представи като жертва на ФБР, ЦРУ и т.н.)  Еленко Ангелов в много отношения напомня на Волен Сидеров в истеричните си нападки срещу политиката на САЩ и пестеливите си коментари за Русия. Не случайно има доказана връзка с руската секта на Виссарион и Анастасия .

Опиянен от безграничното си медийно присъствие в България все повече негови задръжки падат и се отдава на словесни оргии, които вече взеха първите си човешки жертви. Момче-шизофреник, под влияние на теориите на Еленко Ангелов за господството на рептилите, уби човек и наръга други двама:
 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=927388
Никоя българска медия не намери кураж да види истинския подстрекател за тези ужасни престъпления.

Затова интернет остава единственото място където Еленко Ангелов ще бъде разобличен подобаващо!

Да спрем Еленко Ангелов!

http://stopelenko.blogspot.com/2011/07/blog-post.html

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Разгледах блога и мога да кажа,че целта е не само да се осмее Еленко,а хора като нас от този форум, които се занимават с материята на така наречените конспирации...
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27