Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1040675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен milent

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Цитат
Разберете случаѝни неща на тоя свят не се случват.
Напълно споделям, щом списание TIME определи като личност на годината протестиращият човек ,значи някой го иска това, не визирам само надигналият се арабски свят ами и туй движение "окупирай", някой иска да ескалират до толкова нещата, че да прокарат още по ограничаващо човешките права закони, ей така за да ни защитят.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Вкусни рецепти за лично щастие - Семинар за СИЛАТА НА МИСЪЛТА

http://vbox7.com/play:88318f5379

http://vbox7.com/play:a31825d3c2

22 януари 2012 г. 11:00 до 17:30 гр. София

Семинар за личностно развитие с Еленко Ангелов - Практични рецепти за лично щастие с работещо позитивно мислене и действия.

ВХОД 35 лв с включен вкусен обяд, за ИЗХОД

Хотел Даунтаун бул. Васил Левски № 27 Регистрация на [email protected] тел. 0879100739, г-жа Христова

http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/events/297620633609163/  


28 януари 2012 г. 11:30 до 15:30 Пловдив ул.Опълчен​ска 13, Йога Студио Милена

Семинар за личностно развитие с Еленко Ангелов - Практични рецепти за лично щастие с работещо позитивно мислене и действия.
 
ВХОД 25 лв. ПЛОВДИВ ул.ОПЪЛЧЕНСКА 13 (партер) Йога Студио Милена

Регистрация http://yogaplace.bg/bg/​about-us/84--6
тел за записване: 0899989326 Милена

http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/events/161169027321724/  

Варна ул. "Генерал Киселов" 21 STUDIO 21 - бара на моите приятели от ТУТУРУТКА - ПРЕДСТОИ  

Този наш успешен експеримент със „Силата на Мисълта” по НОВА в "На кафе" с Гала вече е включен в американския филм на световната звезда в Психологията д-р Мел Гил (Мel Gill Мета Тайната Meta Secret) „Всичко е възможно”, където имам честа да застана заедно до Далай Лама, Арнолд Шварценегер и много друго световни имена говорещи за силата на мисълта...

„За да постигнеш нещо в живота си, представи си, че вече го имаш!” Ричард Бах, „Мост през вечността”

С няколко бързи реда припомням, че именно тази формула работи. Предайте нататък фактите за силата на мисълта накратко: 5 ноември 2010 г. петъчната рубрика на Еленко Ангелов в „На кафе” с Гала NOVA, на живо: „Медитация за мир на пътя/намаляване на трагедиите и жертвите на пътя”. Резултатите - 3 януари 2011 г. - комисар Алекси Стратиев, Българско национално радио/БНР: „Този факт може да бъде обявен за събитие на годината - най-малко жертви на пътя от 50 години насам...” 8 Юли 2011 г. водеща новина във всички големи и малки медии беше следната: „Спада броят на загиналите при пътнотранспортни произшествия. През първите 6 месеца на годината ранените са намалели с 47 души в сравнение с предходния период 8 Юли 2011 г. И с 95 пъти по-малко произшествия за период”. 3000 по-малко пътно-транспортни произшествия са регистрирани в София от началото на годината в сравнение с 2010 г. съобщи официално столичният КАТ 12.12 2011.

И продължаваме и днес по възможност на всеки на всеки кръгъл час и „задължително” 17:45 – 18:10.

http://vbox7.com/play:f679bd7694



 

« Последна редакция: Януари 03, 2012, 17:25:43 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Много комерчески подхождаш, Еленко! Какви са тия 35лв. Направи го безплатно като си толкова загрижен за колективното щастие на хората.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Много комерчески подхождаш, Еленко! Какви са тия 35лв. Направи го безплатно като си толкова загрижен за колективното щастие на хората.
Ееее ама и вие сега..за софиянци има манджа...С/у 35 лв.храна за душата и храна за тялото... :P

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3049 -: Януари 04, 2012, 20:49:55 pm »
Много комерчески подхождаш, Еленко! Какви са тия 35лв. Направи го безплатно като си толкова загрижен за колективното щастие на хората.

Вие познавате ли някой съвременен гениален човек в своята област, който безплатно на всеослушание да издава тайните си и да споделя Истината.
Аз не познавам ;D
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3050 -: Януари 04, 2012, 23:37:20 pm »
Много комерчески подхождаш, Еленко! Какви са тия 35лв. Направи го безплатно като си толкова загрижен за колективното щастие на хората.

Вие познавате ли някой съвременен гениален човек в своята област, който безплатно на всеослушание да издава тайните си и да споделя Истината.
Аз не познавам ;D

99% от това, което пропагандира Еленко съм го срещал в други източници и те съществуват много преди той да се сети за тях. Какви гении, какви тайни? Както обичам да казвам, книгите са написани вече.

Преди няколко дни си говорихме с един приятел и обсъждахме кой какви книги чете. Споделих му, че се заплесвам по езотериката. Той ми рече - "Ок, това е добре, но се пази от сектите". Аз го попитах каква е дефиницията за секта според него. За моя изненада той ми каза следното: Пълнят ти главата с разни неща и на края ти искат пари... Еми това започва да ми заприличва на същото.
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 23:51:22 pm от sidewinder »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Така е.
Цар Соломон го е казал много точно, че няма нищо ново под Слънцето.

Езотериката е необятна и много дълбока материя. Започнеш ли да четеш няма спирачка, постоянно търсене на някакви въпроси с липсващи отговори и така до безкрай, а навсякъде написаното е едно, пречупено през призмата на автора и с някоя и друга нова пластмасова дума.
Но се оказва, че е и много печеливш бизнес. Масово се започна да се пишат подобни книги и да се говори за това позитивно мислене. Е, купуват се, четат се - пълнят се джобовете на издателите и авторите, но не виждам живота на българина да е станал по-добър и нещастието да се е превърнало в щастие, то няма и да стане.

Лесно е да напишеш "Спри да следваш моркова", когато го имаш. Трудно е да не го направиш, когато нямаш избор.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
 Ивета,объркала си темата.Тук не става въпрос за езотерично учение а за особен вид среднощен ченълинг.Популяризация на рептилоидната същност ,за по лесното и възприемане от хората е световно явление,и започва преди двадесетина години с филмите.Целта е да се създаде негативна представа в хората и чувство за безпомощност ,с което те стават по-лесно податливи на промените, които им се налагат от ....нека условно ги наричаме илюминати.Подтикването на хората към промяна и проекцията на ужасен свят в който живеят,цели да ги накара да поискат сами NWO(No Way Out).Изключително важно е да се дадът отговори на хората ,които се пробуждат и си задават въпроси,защо се случват разни събития,и там вече седи някой и чака с готовия отговор,и куп доказателства.И ако за теб събитията са нелогични и действията не отговарят на думите,то със същите нелогични примери може да ти бъде обяснено ,колко заблудено същество си ,и колко сляпо и спящо и невиждащо истината.Когато се събере критична маса от подобни хора,което не е толкова трудно в светът в който живеем,където се пропагандира прогресивното затъпяване на масите и оплюване на маслещите хора,с поущряване на заблудените овце(да,да Еленко,точно тебе визирам,ако искаш ще извадя и цитати от собствените ти думи),се стига до полурулигиозна фанатичност и може и църква да се регистрира при добро желание.
 Искам официялно разрешение от Теб, Еленко Ангелов,да отворя тема в Х-а ,в която да се разискват негативите от това учение,много близко по същноста си до ню юйдж ученията,и методите с които работи.Арри ,предварително благодаря за изчерпателният отговор.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3053 -: Януари 05, 2012, 12:22:33 pm »
Пълнят ти главата с разни неща и на края ти искат пари... Еми това започва да ми заприличва на същото.
Не,то Е същотото! :good:

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Искам официялно разрешение от Теб, Еленко Ангелов,да отворя тема в Х-а ,в която да се разискват негативите от това учение,много близко по същноста си до ню юйдж ученията,и методите с които работи.Арри ,предварително благодаря за изчерпателният отговор.

Аз също имам желание да се направи такава тема и то възможно по скоро


Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Уважаеми съфорУМци и съфорУМнициЦи, какви секти, какви учения, какви 5 лв.

 ;D 

Уважавам мнението на всеки един от вас, защото си е ваше...

Единственото, което има първостепенно значение за мен и ме радва и прави щастлив е това (явно боде очите  :drinks:):

Този наш успешен експеримент със „Силата на Мисълта” по НОВА в "На кафе" с Гала вече е включен в американския филм на световната звезда в Психологията д-р Мел Гил (Мel Gill Мета Тайната Meta Secret) „Всичко е възможно”, където имам честа да застана заедно до Далай Лама, Арнолд Шварценегер и много друго световни имена говорещи за силата на мисълта...

„За да постигнеш нещо в живота си, представи си, че вече го имаш!”

                      Ричард Бах, „Мост през вечността”

С няколко бързи реда припомням, че именно тази формула работи. Предайте нататък фактите за силата на мисълта накратко: 5 ноември 2010 г. петъчната рубрика на Еленко Ангелов в „На кафе” с Гала NOVA, на живо: „Медитация за мир на пътя/намаляване на трагедиите и жертвите на пътя”. Резултатите - 3 януари 2011 г. комисар Алекси Стратиев, Българско национално радио/БНР: „Този факт може да бъде обявен за събитие на годината - най-малко жертви на пътя от 50 години насам...” 8 Юли 2011 г. водеща новина във всички големи и малки медии беше следната: „Спада броят на загиналите при пътнотранспортни произшествия. През първите 6 месеца на годината ранените са намалели с 47 души в сравнение с предходния период 8 Юли 2011 г. И с 95 пъти по-малко произшествия за период”. 3000 по-малко пътно-транспортни произшествия са регистрирани в София от началото на годината в сравнение с 2010 г. съобщи официално столичният КАТ 12.12 2011.

И продължаваме и днес по възможност на всеки на всеки кръгъл час и „задължително” 17:45 – 18:10.

http://vbox7.com/play:f679bd7694

Използвам тази най-преглеждана тема тук (а и какви разрешения ми искате за теми  ;D свободни сте да чувствате, мислите и изричате каквото си искате там, тук, чук - тази свобода не ви ли стига), тааа използвам страницата тук и за следните - 

Малки обяви за големи хора:

Продавам новия "Фиат Кризи"  ;D колата за изход от икономическата криза на Европа. За контакти и разклонители - Варна ул. Генерал Киселов 21, STUDIO 21 бара на ТУТУРУТКА Венци Куцаров, може и бартер за два ХамарЪ  :drinks:

Смейте се повече студенокръвните не понасят това - Тутурутка Венци Куцаров & Eленко Ангелов - Руска газ

И през 2012 по-малко spamец  :drinks:
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
И какви "20 години..." г-н Владимир Гълабов от гр.Костинброд или накратко voodoogoo РЕПТИЛСКАТА теория и факти е навсякъде където се пресичат меридианиии и паралели на тази планета - едни и същи припокриващи се дракони създатели, царе... лами, наги, читахури, змейове, хора заплатили с живота си изнесли факти за влечугоподобни от военни бази... От яслата те тъпчат с приказки за змейове ставащи хора и целувки на жаби... Почиташ Свети Георги като истинска историческа личност, но виж там това с дракона е измислица...

Благодарение на издателство "БАРД" живот и здраве тази година с Дейвид Айк ще сме на една сцена в София... Ще се обяви дата официално и няма да е безплатно  ;D, защото залата, тока и мултимедийните решения и труда не са безплатни...

Разбира се, че съм стъпил на такива колоси като него... И благодарение на това съм сглобил и открил факти, които няма да намерите при тях. В книгите са ми.

Колкото до вас г-н Динко Андонов или AlienNetwork (писах ти и на лични, моля използвайте ги) - много съм ви благодарен, че ме разсмяхте до сълзи... Особено с "Downtown", благодаря Динко!

Поздрав от сърце на форума с нещо много готино - ДЖАНГО ЗЕ Пали Кате
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
 ;D
Не съм от фен агитката на Еленко, нито имам намерение да ходя на сбирките му, но ме кефи как се зъбите злобно и хабите ценна енергия, плюейки по стар български обичай. Като не ви харесва не ходете, някой да ви е пришпорил насила?  ;)
Големи сте виртуални лъвове, все мноооого знаете и все много разбирате, това естествено продължава до момента , в който изключите компа - после на полето при останалите овце.  :flag_of_truce:
Много ясно, че не Еленко е открил топлата вода. Колко от вас, обаче, са се ангажирали да говорят свободно пред медиите по темите, които се разискват във форума?.... Ъ? Ъхъъъъ, николко!  :-[

Айде ся, връткайте ми трескаво минусчета  :hi:, получавам оргазми

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Еленко, за да се отклоним от неприятната тема, искам да те попитам още веднъж (понеже не ми отговори, може да не си ми видял въпроса) защо избра за псевдоним обърнатото си лично име. Въпросът ми е продиктуван от чисто любопитство и ще се задоволя с всякакъв отговор, всключително "защото така ме кефи". Интересно ми е има ли някаква по-сложна философия и идея зад това.

И още един въпрос, отправен не само към г-н Ангелов, а към всички участници - мнение за хипнозата?

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Очакваѝ до няколко часа нещо което ще потвърди съмненията ти.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27