Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1038642 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
   Абе,  интересува  ме,  за  всичко  ли  са  виновни  гущерите,  а  ние  хората  имаме  ли  някаква  вина?
Те гущерите са си доста виновни, но ние сме още по-виновни, че с действията си само ги подкрепяме. Много приказки малко действия. Нека не забравям, че във всяко стадо има черни овци. Много зли хора има по света.Нека не приписваме всички нещастия на разните гущери и извънземни. Най-добре е да спрем да обвиняваме политици, гущери и извънземни, а да се видим първо нас какви сме. Особено българите сме най-добри в това да седнем на масата с винцето и да почнем да се правим на дървени философи. Ама на другия ден ще се присъединим отново към стадото. Но понякога и нямаме избор.

Един от любимите ми автори е Тери Гудкайнд. Ще ви представя един цитат от книгата му. С няколко изречения е описал точно и ясно що за същества сме.

   "Хората са глупави. Получил правилната мотивация, всеки би повярвал почти на всичко. Тъй като хората са глупави, те биха повярвали на една лъжа, или защото искат да повярват в истинността й или защото се страхуват, че може да е истина. Главите на хората са пълни със знания, с факти, с вяра, повечето от които лъжливи, макар те да си мислят, че всички са истински. Хората са глупави, те рядко различават лъжата от истината и въпреки това са уверени, че го правят, така че става още по-лесно да ги излъжеш. Хората имат нужда от враг, за да си създадат чувство за цел. Лесно е да ръководиш хората, когато те имат чувство за цел. Целта е несравнимо по-важно нещо от истината."

Тери Гудкайнд

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Петък 13 януари съм гост на Евгени Генчев в "Здравей, България" 8:15 NOVA

Вчера с БРОНЗ в "Господари на ефира", довечера може и 2 място.

http://vbox7.com/play:366fb19522



« Последна редакция: Януари 12, 2012, 19:59:19 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3107 -: Януари 13, 2012, 11:06:12 am »

"Колкото повече гониш една жена, толкова повече тя бяга".

И в стила на тази поговорка ти казвам, че колкото повече им тикаш тия неща в устата на хората, толкова те повече ще странят.


Може това да е целта на "Плана Еленко". ;D


На мен лично взе да ми се гади от всичко това.



И на мен. Колко ли още се чувстват така? :)


Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
   Абе,  интересува  ме,  за  всичко  ли  са  виновни  гущерите,  а  ние  хората  имаме  ли  някаква  вина?

Целта на "конспирацията за гущерите" е една измислица за отклоняване на вниманието и прицелване в грешна мишена. Шейпшифтингите са също ала-бала портокала.
В основата на злините стоят хора, но с "гущерски мозъци"-мисли...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Еленко за Петък 13 NOVA 
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
От последното видео.
Еленко Ангелов:"... с цялото ми уважение към НАШИТЕ БРАТЯ ЦИГАНИ..."

Не знаех, че си цигане, Еленко! :)

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
http://vbox7.com/play:435f13cf34 Еленко за Петък 13 NOVA и в родния VBOX7 хавтее Галене :drinks:
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
http://vbox7.com/play:435f13cf34 Еленко за Петък 13 NOVA и в родния VBOX7 хавтее Галене :drinks:

Буквален превод на "хавте" - "ще те изям".
В живата реч обаче се използва повече в смисъл "ба му мамата".

 :blush:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Цигански му работи, sidewinder. ;)

И аз се зачудих оня ден, какви ги плещи Хеленко.
Гооглето това ми показа, каквото и на теб. ;D

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3114 -: Януари 16, 2012, 19:21:45 pm »
Цигански му работи, sidewinder. ;)

И аз се зачудих оня ден, какви ги плещи Хеленко.
Гооглето това ми показа, каквото и на теб. ;D

Ами да, не може така да стреляш напосоки с език, който не владееш. Между другото в първия момент помислих, че казва CD ROM ;D. И си викам, абе какво ще прави тоя си ди ром? А то било ром (циганин). Аз знам, че има напитка ром, ама за етнос... това е поредната евро демагогия. >:(

П.П. Сега го гледах пак. Действително казва "Си Ди РОМ" Хахахахаха  ;D ;D ;D
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 19:54:41 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Петък 27 януари 9:00 TV7 Еленко Ангелов гост на Жана в "Тайната на щастието".

С думите за послание към зрителите на TV7: Истинските ни приятели са нашето богатство, завършихме днес записа с най-усмихнатата адреналинка  :hi:
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3116 -: Януари 18, 2012, 09:17:37 am »

Между другото в първия момент помислих, че казва CD ROM ;D. И си викам, абе какво ще прави тоя си ди ром? А то било ром (циганин). Аз знам, че има напитка ром, ама за етнос... това е поредната евро демагогия. >:(

П.П. Сега го гледах пак. Действително казва "Си Ди РОМ" Хахахахаха  ;D ;D ;D

Аз веднага го разбрах това за "си ди рома", но чак сега като прегледах пак видеото, пипнах Хеленко, че лъже за друго. :)
Виж пак, какво казва, преди да се "извини" на неговите братя-циганите:
"Още в детската градина беше тръгнало, като видиш си ди ром да си криеш зъбите."

Еленко, що лъжеш, бре?!
Да се назовават циганите-роми започна в последно време, а не преди около тридесетина години, когато си бил в детската градина! ;D
« Последна редакция: Януари 18, 2012, 09:26:28 am от Гален »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Еленко, много ми е интересно да узная дали истински знаещите и разбиращите се натискат да бъдат рекламирани и публикувани?
Какво мислиш по въпроса?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Гален казах Си Ди РОМ в ефир вместо уж обидната дума за ефир циганин, разказвайки случка от миналото, а не, че тогава се е казвало РОМ... Хумор по моя си начин...

Iveta според мен голямата част от събудени истински знаещите и разбиращите НЕ се натискат да бъдат рекламирани и публикувани... Усмихват се самодоволно, крият се зад анимирани аватари и това си е техния начин, техния път...

Всеки от нас си има неговия начин и свободна воля да избира пътя си... Единственото, което знам със сигурност, че имам на тази синя планета е МОЕТО ВРЕМЕ (подсказа ми го един мъдрец, който не се натиска за нищо, колкото и да е относително си е мое  :drinks:)

Живея го по моя си начин. Да, точно както слушам, какво ми пее Елвис Пресли в неговия вариант на песента „Моят път” (My Way):

„И така края е близо и аз се изправям пред финалната завеса...  Правех всичко по моя начин...
Съжаления съм имал няколко, но те са прекалено малко, за да ги помня... Направил съм, каквото е трябвало и съм минал през него... Не съм планирал с точност всяка моя стъпка, но със сигурност го правя по моя начин...
Много повече от това направих по моя си начин...

За какво е мъжа и какво има той? Ако не е самия себе си, то той няма нищо. Да казва думите, в който той самия вярва и да не повтаря тези на преклонилия глава. Историята на живота ми показва до сега, че понесох доста буреносни ветрове, но аз го правех по моя начин...”

                                    Преводът е по моя начин - по слух  :hi:

Нямам техническата възможност да влизам тук всеки ден и нощ и да отговарям във форума и на лични...
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 09:59:50 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      Еленко,  би  ли  могъл  да  изслушаш,  евентуално  да  дискутираш  с  човек  който  наистина  има контакт  с  ирационалното,  но  не  страда  от  мания  за  величие,  тоест  да  дискутираме  така  простичко  по  човешки  без  дълбокомислени  цитати??
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27