Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1051841 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
otnesen както тук в X net след мои медийни участия посещенията и регистрациите се увеличават така и в Vbox7, но най вече в YouTube и google video те също се увеличават. Всичко е в канал и ситематизирано с точен опис и ключови думи - elenko angelov...

Каналът ми OKNELE в YouTube, koйто беше изтрит беше систематизиран точно като този в Vbox7 - http://vbox7.com/user:elenko_angelov?p=allvideos

Например последното ми видео - "плана Ран Ът за разорението на България" запис от 25 февруари 2011 в рубриката ми в "На кафе" с Гала, НОВА - http://vbox7.com/play:bf5590b4 можеше да се гледа (търсено с ключови думи) от повече хора по света и чужбина (дори и от България много досадно засичат клиповете в Vbox7) ако сега беше в моя канал OKNELE. Каналът ставаше все по-популярен и много хора (имащи малко интернет грамотност търсеха само там - в канал оknele)...

Аз съм жив човек с истинското си име и познато вече медийно лице - а не интернет герой с картинка аватар и ник нейм...

otnesen питаш също, гледайки ме през лупа и мерейки ме прагматично с шублера си (за което няма лошо ако престараването не **ава **мата на старанието) - "Не би ли трябвало имено това да филтрират, за да държат хората в тяхната схема? Хем спират, хем дават - как точно става това" - наблюденията ми са, че на по-популярни хора с истинските си лица филтрират и трият и в същото време оставят - РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ...

Малко хора знаят, които искат да гледат записи от мои предавания, че могат да ги намерят след всеки бутон в официалния ми сайт www.thespiritofoknele.org Повечето хора си знаят само в YouTube и си чакат само там, а не търсят заради "малка грамотност".

Ако имаха повече интернет знания (не съди по твоите интернет знания за другите - хората нямат време и от робската си работа да се образоват, свидетел съм и как водеши, журналисти и много иначе интелигентни хора са технически неграмотни за работа в Интернет) щяха например да попаднат на тези качени видеа (огромно благодаря на човека, които си е играл да ги нареже (заради ограничението на YouTube от около 12 мин. за видео) и качи тук последното ми прадаване "плана Ран Ът за разорението на България" -
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 09:58:26 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
След мои предавания с мен се свързват "интересни хора"... Например след последното ми предаване "плана Ран Ът за разорението на България" от 25 февруари 2011 г. в "На кафе" с Гала - http://vbox7.com/play:bf5590b4 получих и такаво писмо от бивш кмет - "Да ти споделя любопитна подробност.Планът Ран-Ът беше разглеждан в собствения ми дом,когато Парламента напуснаха първите"отлюспени мравки"-Пушкаров,Луджев и др.Трябва да бъда справедлив и да кажа,че у нас се събираха много професионални специалисти ,създадохме "Сбор за демокрация" и те бяха на мнение,че този план е необходимо да се ползва за база,но да бъде абсолютно преразгледан и адаптиран към нашите условия и народопсихология.Дай идея на Гала да покани Пушкаров или Руслан Семерджиев-има какво да разкажат..."

Tърся контакт и щепсели за връзка с тези хора за да ги поканя за продължение на темата "плана Ран Ът за разорението на България"...  
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 10:11:03 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 555
Егати базата дето са ползвали, цялата социално-икономически стуктура от преди 10ти я разрушиха не до основи, а из под основите.  ;D
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Rio

  • Гост
Егати базата дето са ползвали, цялата социално-икономически стуктура от преди 10ти я разрушиха не до основи, а из под основите.  ;D
Морфей, не си прав. Тези предатели още крадат и разрушават. Преди 1989г. тук е имало две Българии.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Дай идея на Гала да покани Пушкаров или Руслан Семерджиев-има какво да разкажат...

По-добре поканете Филип Димитров или Тренчев. Вижте какво казва Тренчев за Иван Пушкаров:
 
"Когато правителството на Филип Димитров трябваше да смени това на Андрей Луканов, ние настоявахме в кабинета  да не бъдат включени три имена – Димитър Луджев, Иван Пушкаров и Иван Костов."

Проектът "Ран-Ът"    Глобализацията   Ричард Ран при Бойко Василев

Секретния доклад „Добрев”


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369

Проектът "Ран-Ът"    Ричард Ран при Бойко Василев



Ясно защо е тоя план-резултатите в икономиката и особено в селското стопанство са катастрофални.Закриха и продадоха най-печелившите ни предприятия в чужбина.А те даваха хляб на доста българи.Целта е постигната-нашите външни и вътрешни пазари са завладени от чужди производители.Безработицата е огромна.С "помощ" отвътре на не само един мистър 10%.Планът отключи и феодалното мислене на немалко хора........, гледайки замъците и владенията им....
Тоя план нещо доста ми прилича (с малко по-други средства) на отношението към обикновените българи, във "Време разделно".  >:(

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Както виждам по други форуми доста хора искат Иван Костов отново във властта,а и той се бори със всички средства, за да постигне това.Почти съм сигурна,че ако се случи,ще последват увеличения на пенсиите,с цената на нови заеми от МВФ.Наистина ли хората толкова са ''поумнели'',че да му дадат отново властта?
А какво мислите за Софиянски?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Стефан Софиянски, Алексей Петров и Цветан Цветанов имат закалката на държавна сигурност. Последният е изпратен в обкръжението на Б.Б. на принципа на спечелването на доверие и сега го шантажира с компромати от миналото му. Затова Б.Б. не може да се отърве от него, въпреки имотните му измами и изцепки.

И на тримата в началото, досиетата са им унищожени.

А Бойко Борисов е такава куха лейка, че няма накъде повече. Избра Дянков за министър не за друго, а защото изхожда от факта, че работил на вън и в световната банка. Между другото Б.Б. знае за плана Ран-Ът и секретния му вариант. Лично ми го каза човек, който е говорил с него по тази тема.
« Последна редакция: Март 01, 2011, 14:18:45 pm от sidewinder »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Стефан Софиянски: Мога да изведа държавата от блатото

Та нали през 1997 г. той ни изведе от кризата? Сега предполагам, че ще се кандидатира за кмет на София, а като изтече мандата на това правителство - надявам се и за премиер.
Всеки греши и краде, но като че ли той по-малко. А и не е бил сътрудник на ДС.  Интервю на Тренчев и Кр.Петков.

Сътрудници на Държавна сигурност    Агенти на ДС в българските правителства    ПОЛИТИЧЕСКИЯТ ДЕМОН НА РАЗРУХАТА

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
От изкуствено предизвиканата тогава ,според мен, криза ни извадиха чрез заеми от МВФ и въвеждане на Валутен борд, в който още се намира България и заради който заплатите трябва да останат замразени десетилетия,а предприятията приватизирани спешно и следователно на ниска цена,за да може България да си плаща лихвите по заемите.Хората не могат да осъзнаят защо заплатите в България са пъти по-малки от заплатите на Запад.Просто защото сме във Валутен борд от 1997 г. незнайно докога.Някой тогава може би страшно се облажи от комисионни,за да докара МВФ,и да зароби завинаги народа ни.Всеки можеше по този начин да ни ''изведе'' от кризата.
Сигурно и сега се подготвят тогавашните спасители да ни изведат по този начин от кризата.Може би още има останали неща,които да продадем,за да си плащаме лихвите към МВФ.Например жилищата на хората...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814


Например жилищата на хората...



Ето, Иви!
Няма да го коментирам. Големи хора сме!
"ГЕРБ не се отказва от конфискацията без присъда"
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=8529&sectionid=2&id=0000401

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Притесняваш ли се за твоето жилище?
« Последна редакция: Март 02, 2011, 15:53:01 pm от Mirotvorec »

Rio

  • Гост
Много просто, който е против властта отива на улицата. Скоро няма да стигат контейнерите, защото ще има много хора, които ще бъркат. Конкуренцията ще бъде убийствена. Както казва Дейвид Айк в едно видео "Живеем във  фашизъм" :diablo: :diablo: :diablo:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Притесняваш ли се за твоето жилище?

За кое от всичките? ;D

Не е толкова важно аз дали се притеснявам за семейните имоти. Важно е, че надблюдаваме с приемането на този закон - чист комунизъм в действие. НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ е това, sidewinder !
И знай, че тя не е насочена към мутрите, както се опитват да ни внушат, а към обикновеният човек. Ако си прочел целият материал ще види, че съм прав. Няма нужда точно на теб да ти показвам с цитати, че е така.

Ейййй, западните боклуци не можаха да се примирят, че Българина живее в собствен имот. Не е като техните гражданя-наемател! :---

Цитат
В същото време проектът обаче бе одобрен от Венецианската комисия към Съвета на Европа, добри думи за него има и в междинния мониторингов доклад на Брюксел, той е подкрепен и от САЩ и няколко европосланици.

 :---
« Последна редакция: Март 02, 2011, 21:39:25 pm от Гален »

Rio

  • Гост
Вижте, като цяло идеята е добра да се взимат на мутрите и другите крадци имотите в полза на държавата. Само че в България ще стане точно обратното. Този закон ще се използва за натиск, репресия и рекет срещу обикновените хора. Ако законът работи, както трябва то би трябвало повечето политици и олигарси да станат клошари или да гният по затворите.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27