Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Стискаме палци. Дано няма спиране на тока или отмяна.

Няма нито едното, нито другото.

Еленко се представя добре. :)


Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Браво на Еленко разби им детската фантазия  :drinks:  и Гала тоя път по малко прекъсва  :-*  

« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 10:58:17 am от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Ще чакам да го качите тук, че нямам възможност да го гледам в ефир.

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Браво,Еленко!
Аз съм свидетел,как още с първите си стъпки в новата власт Петър Младенов обиколи всички заводи в София и пред работниците казваше,че първите реформи ще се състоят в това да се намали до минимум инженерния персонал в заводите и икономисаните пари ще се разделят между работниците.Разделяй и владей.Изгони обучените,работни,интелигентни и почтени кадри ,за да почне разграбването на заводите.Много висшисти и хора работливи и честни заминаха и така се започна...Споделям го,защото това са най-болезнените ми спомени.Разграбиха програмните машини,с които се произвеждаха прецизни инструменти за Запада,разграбиха мини компютрите,които бяха ембаргови,мощни,подходящи за Наса,на парчета.Но първо трябваше да уволнят специалистите.Станаха ли по-богати хорицата,които от глупост и надежди да се обогатят бързо, помагаха на Участниците в Ран-ът да разграбят България?Или станаха по-здрави?Или дишат по-чист въздух от другите?Или се хранят с по-чиста храна от другите?!Можем да направим нещо за себе си и за другите само ако сме почтени,мислещи и единни.Браво на Еленко и други като него,които се стремят да отворят очите ни.Ако мислим да живеем само хитрувайки на дребно,крадем от себе си,от своето бъдеще,от децата си.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Браво Еленко!!!! :hi:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Чест и почитания. Хич да не ти пука какво си мислят за теб. Вярно, че и аз съм те критикувал, но винаги с добро. Голямо благодаря, че прие идеята и най-вече го направи в ефир. 

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Браво и от мен.
Не и завиждам на Гала!
30 години да се върти на мошенико-банкерската въртележка. ::)
То само тя да беше... Жалко за изгорелите баламурници. :nea:
--------------

Само аз ли не мога да намеря първите серии на втoрият сезон на "V"?
Не ми се почва от седма...


http://www.elit-bg.com/index.php?page=torrent-download&id=c194c305e695c2bbf28c3d72d6dc01c8c5a6e0a9
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:39:18 pm от Гален »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Ако след предаването на Еленко, българите не се вдигнем да си потърсим правата и да изметем от лицето на страната ни тия изедници, значи или не сме готови още да го направим или статуквото ни харесва.

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Кой според Еленко Ангелов разори България?
http://play.novatv.bg/play/241856/?autostart=true
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:53:58 pm от the_special_boy »
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
На Гала много добре и е известно, че се качва на финансовата ''въртележка'', но все пак го е направила. Ето на това се казва яко зомбиране. И не е само тя.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
На Гала много добре и е известно, че се качва на финансовата ''въртележка'', но все пак го е направила. Ето на това се казва яко зомбиране. И не е само тя.

Така е, защото всичко е нагласено по такъв начин, че дори да знаеш за капаните да си кажеш - "По-добре да плащам вноски, отколкото наем, нали ще си е мое после."

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
После? Кога е това ''после''? Тя сега е на 40г., след 30г., ще е на 70г. Да е жива и здрава да си плаща вноските, защото може щафетата да поеме дъщеря и. Представяш ли си, да знаеш, че се обричаш на финансово робство, и въпреки всичко сам да си наденеш хомота?Не визирам само Гала, а 90% от българския народ......и Свят.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Георги Ангелов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Гален,

Напиши в търсачката на замунда "посетители" и ще видиш всички серии .

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Еленко, как точно си обясняваш, че Google и дъщерната им Youtube налагат цензура на чувствителната към конспирациите информация, в същото време като напишеш в търсачката "chemtrails" или "проекта ран-ът" буквално те затрупват с обилна информация по въпроса? Не би ли трябвало имено това да филтрират, за да държат хората в тяхната схема? Хем спират, хем дават - как точно става това? И още нещо - имат ли нещо общо между манипулациите на Google и забраната (ограничаването) на търсачката в някои страни като Китай и Иран?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27