Автор Тема: Извънземни спомени и сънища  (Прочетена 24233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chehchy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #30 -: Декември 07, 2010, 16:24:57 pm »
На мен тези летачи ми звучат като Егрегори, които всъщност са енерго-информационен паразит хранещи се с нашата енергия, чувства, желания... мисля, че имаше тема за егрегорите  :unknown:

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #31 -: Януари 15, 2011, 18:16:54 pm »
Както и да се наричат,това са чуждородни същности и  се хранят от нашите емоции.При нарушаване на енерго-информационния обмен човек привлича такива същности независимо от възрастта си,"греховете" си,религиозните си убеждения и т.н.

А тъй като темата е все пак за извънземни и сънища и спомени,мисля,че те са наложени от матрицата/системата енерго-информационни полета,колкото повече се връщаме към тях,толкова повече ги подхранваме и постепенно придобиват материализация в нашето пространство.Ето защо всички видели сънували извънземни и НЛО  се чувстват изтощени след подобни преживявания.Такъв вид  внедряване в нашето пространство е с деструктивни цели.
« Последна редакция: Януари 15, 2011, 18:18:51 pm от raliko »
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #32 -: Юли 25, 2011, 15:34:55 pm »
Две нощи подред сънувах как гледам нощното небе, изпълнено с летящи обекти. Първата нощ беше само една светеща точка, която се движеше със странна, рязко сменяща се траектория.
Втората нощ бяха повече и по-големи обекти, не помня обаче каква беше формата им. Около мен пък се бяха събрали съседите и всички гледахме с почуда.
Досега не ми се е случвало да сънувам две поредни нощи сън с еднаква тематика, стори ми се много странно. Понякога свързвам съня с преживени случки през деня, но отдавна не съм гледал фантастика по телевизията, нито съм чел книги или статии.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #33 -: Юли 26, 2011, 12:46:38 pm »
Сънувах много странен сън. Извън земна инвазия, най-големия им кораб беше като сфинкса на форма.
Някои да е сънувал подобно?
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #34 -: Юли 27, 2011, 22:17:20 pm »
Такива инвазии сънувам от мнооого малък 3-4годишен. Сигурно съм промит мозък  ::)
 ;D Поне се радвам, че винаги ги разбиваме  ;)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #35 -: Юли 27, 2011, 22:36:23 pm »
Някъде през Май сънувах нещо като извънземна инвазия. Цялото небе над града беше с едни тъмно сиви облаци, а през тях като яйца в памук прозираха или се виждаха ясно светещи светло сини сфери - бяха към 15-20, а може би и повече.

Преди няколко дена сънувах как машините ни обявяват война. Тъкмо започнах да се екипирам и сънят свърши. :P
« Последна редакция: Юли 27, 2011, 22:44:11 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #36 -: Октомври 30, 2011, 15:20:27 pm »
Аз пък около от 15-тина дена насам сънувам един и същи сън, но не кошмар.

Сънувам не съм с леля ми и трябва да хванем някакъв самолет за да идем на другия край на планетата и че бягаме същевременно от някакви динозавъро-гущероподобни и че ако не отидем на другия край на планетата ще умрем, защото половината планета ще бъде унищожена
           
  НЯКОЙ ДА ИМА ИДЕЯ КАКВО ЗНАЧИ ?
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #37 -: Октомври 30, 2011, 20:08:35 pm »
Аха чета ви сънищата и .....ми идва да  напиша книга за моите и аз да попитам какво означават.   ::)   ;D  ;D  . Сънувайте и като ги разберете тогава ги споделете. Айде успех.  ;D

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #38 -: Октомври 30, 2011, 20:26:11 pm »
 Снощи сънувах нещо близко до твоя сън.Хванах самолет да отида някъде и останах да работя на летището в някаква стая,в която приемахме хората и ги разпределяхме по полетите.Исках и аз да замина но Старшият каза да чакам докато дойде времето,не разбирах защо но останах и продължих да си върша задълженията.В процеса на съня разбрах ,че ме държат защото мога да различавам чистите хора от налазените или полутрансформираните.Не си спомням всичко.Имаше коридори инсталации и разни лични случки за моята психика, но в един момент реших да отида да се забавлявам с човека който махаше трупчетата изпод колелото но самолетите ,и оставих друг да посрещне голяма група.Когато се върнах в халето беше пълно с тях-достигнали крайна форма на изменение същества,приличащи на микс между хора,насекоми,корени и HR Giger.Избягах защото беха прекалено много и пътьом забрах и Старшия и Спирача .Изменените бяха бавни и неагресивни,сякаш не ги интересуваше ,че бягаме ,но аз знаех че от другата страна е някой който не трябва да ни вижда.В съня през нас минаха много пътници,мисля ,че седях на това място повече от година.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #39 -: Януари 07, 2012, 22:42:51 pm »
Статията от lightworker е страхотна. Искам само да попитам, някой има ли си на представа как се достига до тази точка на съня (Кастанеда мисля, че се казва)???
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Извънземни спомени и сънища
« Отговор #40 -: Януари 08, 2012, 01:48:31 am »
Прочети Карлос Кастенада.

Неактивен VangelisII

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Извънземни спомени и сънища
« Отговор #41 -: Февруари 05, 2013, 19:20:21 pm »
Или Робърт Монро.......а може и Михаил Радуга......... :yes:
THERE IS NO GOD BUT MYSELF,KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS

Неактивен martin_mv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Извънземни спомени и сънища
« Отговор #42 -: Януари 07, 2015, 02:04:41 am »
Такааааа...
Дойде време и аз да разкажа моята не чак толкова интересна история. Или може би няколко, които едва ли имат нещо общо помежду си, не знам.
Първата ми случка беше преди години, не се сещам за дата, но още не бях чувал за компютри, нямаше мобилни телефони и Ефир 2 все още съществуваше. От сега да спомена, че съм не на 100% ами 200% сигурен, че това не беше сън.
Беше вечерта, бях заспал, като изведнъж ей така просто се събудих. В момента, в който отворих очи видях на терасата две "сиви" извънземни. Изумително приличащи на някои рисунки из интернет, ако не се лъжа бях видял същото телосложение в един клип, който ако намеря отново ще го споделя. Също така през онези години нито съм гледал предавания или каквото и да било за извънземни, нито някой ми е говорил за такива неща. Та те бяха на терасата, бяха изправени, може би 1.63м високи някъде и сякаш говореха помежду си. Предполагам с телепатия, тъй като не чувах какъвто и да било звук да излиза от устите им. След няколко секудни едното сякаш случайно обърна поглед към мен и все едно се стресна. Залегна надолу и докосна другото да се усети и то да се скрие. В този момент ми беше станало много смешно, тъй като аз съм един, те са две, а и много неспокосано се скриха, тъй като главите им леко се подаваха на прозореца. :D Минаха още около две секунди може би и едното реши да се изправи, а с него и другото. Погледа им не се беше променил, но не знам защо точно тогава изпитах невъобразим страх от това, че и двете ме гледат толкова втренчено с тези голееееми черни очи. За съжаление тук първата ми история свършва, тъй като "умният" ми защитен механизъм тогава беше да се направя отново на заспал и да се обърна на другата страна, колкото и тъпо да звучи...
От тогава повече нямам спомен да съм имал близки срещи, с този вид.

Другата случка, е дори още по кратка, а тя е:
Както обикновено вечерно време си стоя на лаптопа и се ровя из интернет. И така един път виждам нещо с блестящ жълт цвят да се придвижва. Говоря за нещо с малки размери от сорта 11см на 3см. Когато се обърнах, наподобяваше на някакво ракообразно или поне такова ми се видя. След още няколко секунди както се движеше мина зад единия крак на стола и след това изчезна. По принцип веднага бих помислил, че ми се е привидяло, но имам котка и тя беше в стаята тогава и двамата гледахме към едно и също през цялото това време. Дори малко преди мен котката скочи и отиде точно до крака, където това странно блестящо нещо за последно го бяхме видели, но вече го нямаше.

Имал съм случка и с това, на което хората му викат ОИТ, където се събуждаш, но не можеш да помръднеш, освен очите. Но при мен не съм видял да има каквото и да е било друго същество, докато бях в това положение. Като се замисля не е ОИТ, защото не гледах тялото си отстрани а бях в него.

Имал съм всякакви усещания, като например, че някой ме наблюдава, също и тези незнайни почуквания, дето до ден днешен не са спрели(е не са всяка вечер, но доста често). Разбира се имал съм чувството, че съм с определена съдба тук на Земята и че съм специален, но не го приемам като симптом, тъй като мисля, че на всеки малко или много му е минавала тази мисъл през главата. Със сигурност има и други дребни нещица, за които в момента не се сещам.

Та това е от мен. Знам че историите ми не са интересни или кой знае какво, но реших и аз да споделя.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Извънземни спомени и сънища
« Отговор #43 -: Януари 07, 2015, 09:48:40 am »
martin_mv, историите ти са интересни, наистина.
Сивите и аз съм ги срещала, но в съня си. Веднъж. Аз съм около 45 годишен човек, а този ми "сън" беше когато бях в основното училище /смятай! ;)/...Сънувах, че си летя /хоризонтално, по корем, на метър над земята, над тротоара/. Беше си нощ навън, летях си и стигнах до училището си. Там, необичайно за този час, един прозорец /малък, квадратен, приземен, на мазето в у-щето/ светеше и аз се запътих натам летейки си. Надникнах. Там имаше бюро и стол, на който седеше един от сивите, но слаб, кльощав, много висок /вероятно 2 метра/. Като се вмъкнах /хоризонтално, летейки си по корем/ в помещението, той вдигна глава /аз планирах почти залепена за тавана/ и погледите ни се срещнаха. Аз му се усмихнах. Той не каза нищо, но погледа му излъчи учудване и нещо, което ме изненада - той явно ме познаваше!!! Усетих го това! После погледа му се смени с нещо от сорта на: "Бягай, ти не трябваше да си тук и да ме видиш!"...И аз без да мисля повече избягах обратно, уплашена от неговото притеснение за мен...
Това беше срещата ми със сивите.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27