Автор Тема: Психиатри в МВР дрогираха, "когото трябва" и вкарваха в лудница!  (Прочетена 8356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
http://kliuki.net/view-article.php?t=10578

ЙОРДАН СОКОЛОВ: ПСИХИАТРИ В МВР ДРОГИРАХА, „КОГОТО ТРЯБВА” И ВКАРВАХА В ЛУДНИЦА!
Скандални разкрития направи наскоро бившият вътрешен министър Йордан Соколов.

Ексбосът на МВР и председател на Народното събрание в прав текст заяви, че в България има мафия, която е свързана с управлението и командва политиците. Соколов разкрива пикантни тайни от кухнята на Вътрешно министерство, като например факта, че наследникът му Румен Петков е ходил на среща с “оперативно интересните” Галевци в компанията на... сина си. “Недопустимо е един министър да прави служебна среща с такъв вид лица, и на всичко отгоре да отиде с малкия си син”, възмущава се юристът пред в. “Банкеръ”.

Йордан Соколов разкрива как през 1992 г. уволнил бившия директор на Централната служба за борба с организираната престъпност Тихомир Стойчев, защото му докладвали, че той “услужвал” с колата си на топмафиота Фатик. Отгоре на всичко по време на акция на баретите в Петрич Стойчев се появил с луксозното возило на... крупния наркобос Джевад!!! Друго скандално признание на експредседателя на Народното събрание е, че Никола Филчев “сам се бил избрал” за главен прокурор! “Ние нямахме предвид Никола Филчев да става главен прокурор, той сам си стана. При първото гласуване той бил получил по-малко гласове от Росен Димов, но по внушение на Иван Татарчев и с подкрепата на прокурори Филчев беше избран на втори тур”. Според Соколов изборът на Никола Филчев бил много голяма грешка. “Тогава много хора можеха да отговарят за престъпленията, които бяха извършили, но нито един не беше осъден”, заявява човекът, който знае много от тайните в държавата.

Най-голямата и най-потресаващата тайна обаче се оказа, че когато застъпил на власт като вътрешен министър, научил, че в служба СОТИ работят петима лекари психиатри, които изпълнявали зловещи функции: “Питам какво правят тези психиатри в служба за оперативно техническо издирване. Отговарят ми, че са на прикритие. Били най-опасните хора. Когато имало нужда, те давали лекарства на някои, на които трябвало да се пречупи волята да направят признания, за да бъдат осъдени. Те вкарвали в лудницата неудобните политически лидери...”, хвърля ни в потрес Йордан Соколов.
« Последна редакция: Юни 12, 2008, 18:31:11 pm от H. »
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това е толкова нищожна част от всичко, което се прави и до днес...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
като гледам източника....надявам с еникой не взема тая статия на сериозно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
като гледам източника....надявам с еникой не взема тая статия на сериозно

В случая не важи толкова публикуващият а този на когото се е позовал. Освен ако искаш да кажеш че Соколов не е казвал това и те са си го измислили, но това много лесно може да се провери.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това че вестника е жълт, не значи че инфото не е вярно, дори Соколов да не го е казвал изобщо. А то Е вярно.

Bell

  • Гост
Имам познат, който е останал "сирак" в ранно тинейджърство по комунистическо, понеже е имал само майка си, но както си е била нормална, един ден дошли на работата и' и я завели в лудницата. От тогава тя никога не била същия човек и я побъркали тотално в лудницата и там си останала. Той не ми каза дали тя е знаела нещо и тн., бил е и по-малък, но просто историята е истинска, а на този човек живота му е бил черен докато едвам се управи заради това нещо и сега се е примирил, защото майка му е неспасяема психически. На мен сърцето ми се скъса като ми сподели историята си, а и направо настръхнах.
Това ми се струва още по-брутално и от концлагер.

Предполагам, че дисидентите са ги вкарвали по лагерите, а не така в лудниците понеже са били организирани...само предполагам, че случайни хора, които са ставали неудобни или са научавали нещо опасно, които не е имало кой да ги потърси и кой да вдигне шум за тях като в случая с майката, именно на такива са прилагали метода с лудницата.

Просто потресаващо!

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Това със психиатрите е съвършенна истина! Ето тук в една от темите си човека описва много ясно как му се разминава за малко да го вкарат в лудницата ченгетата: http://iankov.blogspot.com/

А само като се сетя миналият месец като ходих до спешното в болницата, какъв огромен беше психиатъра... но без бой няма да се дам!

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
ДОКОГА МВР И ПРОКУРАТУРАТА ЩЕ СКРИВАТ ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА И ПРЕСТЪПНИЦИТЕ НА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ?

http://iankov.blogspot.com/2010/03/blog-post.html

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
ДОКОГА МВР И ПРОКУРАТУРАТА ЩЕ СКРИВАТ ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА И ПРЕСТЪПНИЦИТЕ НА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ?-2

http://iankov.blogspot.com/

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
А Терзийска? Тази дето уж си удуши детето?

Неактивен de4i

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Терзийска е интересна тема. Защото официалните власти оповестиха разкритията си 5 часа преди тя да си признае "какво била сторила" !!!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Не само това. Аз тогава много внимателно следях събитията. Първото съобщение беше рано сутринта по някое радио, че пред детска градина е отвлечено дете, което е било придружавано от майка си. Похитителите били с черно Ауди. След това такситат  се мобилизираха и някакво Ауди беше прехванато от тях, но не било същото и се замаза работата. Абе изобщо министерчето "Емито" и Иван Костов бяха много притеснени. Някой от психиатрите обаче сигурно стана генерал. А пък и каква беше тази охрана на Терзийска, че не й даваха да мръдне. За мен нещата са ясни, ами карай да върви.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Това се случва и в момента със съвсем обикновени хора. Имам един приятел когото вкараха в психиатрията в Курило за 3 месеца за следното нещо - паркирал си колата на забранено място, направил скандал, дошли полицай, арестували го, намесила се Здравната полиция за която вие явно не сте чували още и хоп в лудницата. В днешно уж "демократично" време един съвсем обикновен донос и истина или не влизаш в лудницата за месеци където те дрогират всеки ден. Аз когато бях в казармата имаше точно такъв донос който нямаше нищо общо с реалността за мен и се опитаха да ме вкарат безуспешно в психиатрията на ВМА.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
8106 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
41106 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16058 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12458 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
11154 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27