Автор Тема: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4  (Прочетена 28888 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #30 -: Декември 01, 2005, 02:05:56 am »
Абе, пак не пропуснаха да излеят помия върху българите. Преди няколко дена в някакъв английски вестник( въобще не помня кой) излезнала някаква статия в която се казвало, че момчето което играело Виктор Крум приличал на източно европейски нео-нацист. И това не, защото е казал нещо нередно, а защото бил подстриган късо. Простотиите нямат край и "великите" западняци пак не пропуснаха да ни оплюят.  >:(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #31 -: Декември 01, 2005, 08:22:04 am »
лично мнение ама наистина можеха да му направят по-човешка прическа...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #33 -: Декември 04, 2005, 16:10:55 pm »
мда..... ей това не беше идвало на ум
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #34 -: Декември 05, 2005, 04:21:36 am »
Всяка една храна, гозба, е продукт на магия. Не мислите ли?
Дори приготвена по една и съща рецепта, резултата зависи от изпълнителя.
И ножа е нож. Може да убиеш, но може и много добрини да сториш.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #35 -: Декември 07, 2005, 20:30:45 pm »
Сега се връщам от киното. Целият филм е пълен с дракони. Първият кадър от филма започва със змия. После толкова симвлика има, че ми се плаче от умиление как си казват милите :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #36 -: Януари 02, 2006, 15:10:12 pm »
Occult Agenda P1 - Harry Potter - A spirit conspiracy - http://conspiracycentral.net:6969/

viryska

  • Гост
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #37 -: Януари 04, 2006, 13:37:50 pm »
Хахаха... направо съм поразен. Вчера гледах Хари Потър 4... Започна разбиващо като на два - три пъти пуснаха в кадър българското знаме. Викам си... случайност ама после... взеха че излезнаха цял отбор български магьосници на мача по куидич... и това което ме разби - КРУМ, капитана на българския отбор беше световен шампион... а по късно беше с главна роля в целия филм... Не истина btw колко яки моменти имаше откопирани от прабългарите... Особено с премятаният по метлите... Тези от вас, които не са го гледали да го гледат само заради това... И представяте ли си... българите не бяха чак толкова лоши. Малко Тъпички и Неговорещи но ЗДРАВИ И ПЕЧЕНИ...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Освен това,Крум заби умна и готина мацка.Вдига акцийте на БГ мъжът,момчето...........ей с такъв имидж се влиза плавно в Европа.Браво Круме,браво Викторе :D

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #38 -: Януари 04, 2006, 14:23:54 pm »
Аз съм чела първите три книги от поредицата за Хари Потър и честно казано хич не ми беше забавно и по детски интересно. Начина по който са описани нещата по някакъв странен начин караха косите ми да се изправят, и аз не знам защо, но си беше така. От тогава ни съм чела ни съм гледала филмите и си ми е по-добре. И аз мисля, че зад уж детската книжка и филмче стоят не толкова положителни неща.Пък и самата истерия покрай тях е достатъчна за ме наведе мисълта че работата намирисва.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Re: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #39 -: Януари 04, 2006, 18:42:37 pm »
Всяка една храна, гозба, е продукт на магия. Не мислите ли?
Дори приготвена по една и съща рецепта, резултата зависи от изпълнителя.
И ножа е нож. Може да убиеш, но може и много добрини да сториш.

Дълбок поклон
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #40 -: Януари 05, 2006, 20:37:10 pm »
Аз съм чела първите три книги от поредицата за Хари Потър и честно казано хич не ми беше забавно и по детски интересно. Начина по който са описани нещата по някакъв странен начин караха косите ми да се изправят
* * *

не си само ти. познавам и други, които лично са ми казвали, как /дословно/ и техните коси се изправят. ама моите нещо не щяха...

Heinie

  • Гост
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #41 -: Януари 06, 2006, 12:13:46 pm »
Аз наскоро прочетох Историкът на Елизабет Костова. Като изключим факта, че книгата е банална, ме потресе факта, че Дракул си се разхожда из България, хапе хоара в Рилския манастир и има библиотека в Родопите. Бати!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #42 -: Януари 08, 2006, 02:44:36 am »
Цитат
Film director Nina Grünfeld simply thinks the rags-to-riches story of JK Rowling is too good to be true.

Съгласна съм!

Много интелигентна англичанка-писателка никога няма познанията за други държави, а да не говорим за окулт и езотерични неща.

Стила на писане също е странен !!! Ако сте чели книги от други англичани ще откриете английската "жилка" - винаги и навсякъде...до втръсване. Като се почне от времето за чай и всекидневните "darling", "rubbish", "lads"  т.н. и се стигне до типичната депресионна нота в текста.

Хари Потър според мен не е писан от англичанката и най-вероятно не е писан и от един човек.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #43 -: Януари 08, 2006, 20:43:28 pm »
Ами да, то натам отидоха нещата. Май е под диктовка на нашите хора. Те знаят как да нагласят думите, че да се образуват скритите послания под текста. Пък и то има ли нужда от скрити? Толкова неща пише в прав текст! Направо срам нямат! >:( >:( >:(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Българското знаме се вее в ХАРИ ПОТЪР 4
« Отговор #44 -: Януари 08, 2006, 20:54:16 pm »
Ми да,как ще пишеш ти в прав текст техника за защита от нахлуване в мозъка ти? а?
Книжката си е писана от Роулинг със сигурност.И жената е попрочела това-онова оттук-оттам,евентуално после някой е побутнал малко и сега сигурно и самта тя съжалява дълбоко
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27