Автор Тема: Су-джок  (Прочетена 25010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Канела

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Су-джок
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2011, 12:23:49 pm »
 ;D ^^^^ Това горе бях аз, просто писах от на приятеля ми акаунта без да искам. Но сега видях, че има въпрос дали Су Джок може да се използва за красота :)
 - Да, може. В известен смисъл. Може да се избистри кожата - Всъщност ако кожата на един човек е гладка и чиста има 2 варианта - черният дроб да е затлачен (тогава стои малко жълтава и вяла на цвят, и се личи някаква подкожна мазнина) или да е прекалено чист (това на всички го пожелавам). Ако е проблемна - значи тялото постоянно изхвърля някакви токсини, което е много добре. Обикновено хората с прекалено бърз метаболизъм имат проблемна кожа.
Може да се правят процедури за заздравяване на косата и ноктите (при жените се отразява и като заздравяване на ноктите, но може малко да напълнеят. Жените със структура на слабо тяло по правило имат тънки нокти, които не могат да растат много (изключение има ако присъства силен ген за здрави нокти); при мъжете след 40 обикновено много коса означава склонност към импотентност , обратно - по-плешивите мъже са по-потентни)
При подрастващи има процедури и за засилване на растежа :)
Иначе за торбички под очите - лекуват се бъбреци. Сенки под очите - бъбреци, черен дроб, жлъчка.
В общи линии всеки човек е природно красив. Ако със су-джок може да се разкраси, то се лекува определен орган, които чрез влошеното си състояние е дал отпечатък върху външния вид на организма.

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re: Су-джок
« Отговор #16 -: Юни 10, 2012, 15:50:39 pm »
Ето и една е-книга за су-джок, за тези които нямат българския вариант. http://www.kodges.ru/78920-su-dzhok.-terapiya-dlya-vsex.html

На руски е.. Тези дни ще мога да дам и линк с бг варианта.

Неактивен nad100

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Су-джок
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2013, 14:35:20 pm »
бихте ли ми пратили файла на су джок на български ако е възможно , благодаря предварително

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27