Автор Тема: Как да си направим оригинални и стилни мебели от непотребни картони!  (Прочетена 13765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Всъщност (поне снимката по-горе), изглежда неочаквано добре :) Ако се облепи с цветна хартия, може да мине за дървена мебел, ако се гледа отдалече :P

Неактивен ЛБМ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Аз от картон съм си правил цял танк...

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Поради дадени обстоятелства ми се наложи много да размишлявам над тази тема.Стигнах до изводите,че нито някой може да спре изсичането на горите,нито някой може да се лиши от употребата на дървесина във всички сфери на живота.Все още де...

Има много алтернативи,тази с картона наистина е хубава и нещата изглеждат много добре :)

Преди време четох една тема при Воините,ставаше дума за древна традиция,според която на всяко новородено дете в семейството се засяват няколко дървета в земята,кояот притежава семейството.Така когато детето порастне и се ожени,ще има няколко 20годишни дървета за къща и прочие.

Но с поддържане на модерната промивка за световен мир,това няма как да се практикува вече  ;D
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Има един материал, който се залепва върху мебели, ако искаш да смениш цвета. Забравих му името, но го лепях като сменяхме цвета на гардероба. Вместо да го боядисваш, лепиш това нещо отгоре, прилича като тапет, но е гланциран и с дървена окраска. Ще пасне перфектно за картонените шкафове.
Само да питам как ги правят стабилни, рамки ли им слагат или някакви плоскости? Всъщност май трябва да се питат производителите на Трабант. Поне ще се местят лесно, ако някой те ядосва го замерваш със секцията :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Само да питам как ги правят стабилни, рамки ли им слагат или някакви плоскости?
В един от линковете има описание, как става точно. Не видях, да има други материали. Всичко е картон. Според мен стават достатъчно здрави. Бих си направила, ако имам толкова време и...картон. :)Всеки картон не става.
На Запад тези мебели са последният писък на модата. :)

Тези също са много впечатляващи:

http://archzine.com/index.php/interior/molo-design
« Последна редакция: Май 30, 2008, 02:14:25 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

cdms

  • Гост
Циганите са открили тези мебели преди доста време. Само им вижте бараките в махалите.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27