Автор Тема: Август-Септември-2006: Интервю с Големият Зулуски Шаман и Старейшина Кре  (Прочетена 36648 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 H.
Цитат
НИЩО на Земята не е със земен произход.
Тука сме в противоречие,Всичко земно е със земен произход.Всичко което е дошло от другаде е със извънземен произход.Бъди по истинен в твърденията си,а НИЩО е голямо отрицание.
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Alien  ;D
Радвам се че сам си отговаряш:
Цитат
. Да това е същество(а) с голям интелект и познания, големи ресурси, дори и генен инженер от висок калибър правещ се на "бог".
Ако искаш можем да намерим и още правещи се -Пример -гръцката митология.Египетски фараони.Но те само се правят и мърсят делото Му.Ако не можеш да ги различиш,ще се научиш.Живота е най добрия и любящ учител.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 19:20:23 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
H. Тука сме в противоречие,Всичко земно е със земен произход.Всичко което е дошло от другаде е със извънземен произход.Бъди по истинен в твърденията си,а НИЩО е голямо отрицание.
Живи и здрави. :hi:

Е кво като сме в противоречие не разбрах? :P

Всичко на Земята, не е местно, а донесено. Така разбираш ли ме вече ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Явно Земята си е хубаво местенце, след като толкова раси се гъчат тука и се борят за надмощие.Що не се хвърлят към Юпитер,Меркурий или по към края на системата, в голумия студ. ;D

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 H.  :P
Цитат
Всичко на Земята, не е местно, а донесено.
Бах мааму ми тва някой са е претрепал от донасяне. ::) Даже сигурно е донесъл и земята. :lol:
Кога ще им изразим "благодарността" си?
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Предвид, че расата, която е създала човека разполага с кораби, по-големи от Земята, едва ли е било хамалогия.

Абсолютно наложително ли е след всеки свой пост да слагаш "Живи и здрави :hi:"? :) Сложи си го в подписа по-добре викам аз, вместо всеки път да го пишеш ;)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 H.  ;)
Цитат
Предвид, че расата, която е създала човека разполага с кораби, по-големи от Земята, едва ли е било хамалогия
Ако разгледаме по внимателно законите касаещи живота.Надявам се да ги знаеш,то няма как да ни създаде някоя раса.Човешката раса е вследствие на развитието на земята по законите на живота.Както са преражданията за етносите,т.е. не се смесват а се променя етнос само чрез прераждане.И така нататъка.Всемирните закони са за всички,който иска ги спазва който не си пати.
За живи и здрави да го сложа долу ми няма място,пък и ти защо се дразниш.Какво по хубаво от живот и здраве?
Живи и здрави. :hi:
П.П. Ако си подведен от факта че Бог ни е бащицата.И щом той може и някоя раса може.Но има едно Но-Между бог и раси има мноооого голяма разлика. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 00:33:36 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Законите касаещи живота. Мисля, мисля, мисля... Мммне... Не ги знам :) Сигурно затова и си мисля, че някоя раса ни е създала. Сега се надявам да разбиеш на части теорията, в която 90% от форума вярва ;D Слушам те ;D
Кво общо има прераждането тук не ми е ясно...

Как да няма място бе. Виж моя подпис колко по-дълъг е от твоя и пак имам още 3 пъти по толкова място.
Няма нищо лошо в живота и здравето, просто прочетено 173 пъти (колкото са постовете ти към този момент), някак почва да дразни :blum1: Както 2-3ма потребители държат да пишат ника си под всеки свой пост, все едно не се вижда кой е автора на написаното :P Но сигурно причината е в мен, не е кой знае какво :)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
H.  ;)
 
Цитат
Как да няма място бе. Виж моя подпис колко по-дълъг е от твоя и пак имам още 3 пъти по толкова място.
Няма нищо лошо в живота и здравето, просто прочетено 173 пъти (колкото са постовете ти към този момент),
Публикации: 8 555 Кога ли ще те стигна  :writer:.Ти си се подписал 8 555, а яз само 173.Басси изоставам.А за прераждането май беше друга тема и не е за тука.
Цитат
Сега се надявам да разбиеш на части теорията, в която 90% от форума вярва
Ба що трябва аз да я разбивам,и някой да плаче.Всеки сам си променя знанията.А преражданията са като пример за законите на живота и в частност Земята.
Живи и здрави. :hi:
П.П.
Цитат
Слушам те
Как ще ме слушаш като тука се пише. :P
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 01:47:42 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Max

  • Гост
Твърде общ въпрос. Играят хиляди фактори.
На първо място зависи от инкарнационната линия на човека. Физически сблъсък с извънземен е много особено преживяване и много рядко такова. Което означава, че за да се случва има много добра причина за това на ниво Висш Аз. Зависи какъв опит се търси. От това зависи и изхода на срещата. Един осъзнат човек може се справи много по-ефективно, отколкото група средно-осъзнати, примерно. Но това предполагам, че се подразбира. Така или иначе, ако извънземния иска да премине извън границата на това, което е решено да преживееш в тази среща, Висшия ти Аз ще се намеси жестоко и няма да има опасност за теб.
За втория вариант - зависи от съзнанието на групата. Опитайте се да го изгоните с "любов и светлина" и ще видиш какъв шамар ще получите. Хората трябва да са наясно какво работи и какво не.
Не става въпрос за манастирски девици  по вечерня. Не съм имал предвид преднамерени действия, а това, което по естествен начин се случва с много хора на едно място. Обединява се енергийната им маса и съзнанията действат в синхрон. Така предполагам. Нали се твърди, че духове, призраци, извънземни и други същности се появяват предимно пред 1-2-ма души, а не пред големи групи. Нямам предвид, че в група хората са по-силни, а че може би неверието на болшинството влияе на способността на единиците в групата, склонни да приемат такива явления, като това неверие оказва влияние върху способността нещо, което е пред погледа да бъде възприето и то остава незабелязано.

На второ място, предполагам при евентуален сблъсък, никой от групата няма да е имал подобна среща с такова същество досега (освен при някои в астрала най-вероятно) и ще последва първичен шок и страх от страна на тялото. Което е достатъчно, за да го отнесете. Обикновените рептилии по данни са около 350-400 кг., а има и такива които стигат до 800. Което означава, че имат физическа сила на поне 7-8 мъже. Което означава - никакъв шанс. Изобщо стигне ли се до физическа саморазправа с такова същество, най-добрия вариант е бягство ако имате шанс за такова. Ако тръгнете да се биете с него, нямате шансове.
Виж, със Сивите нещата не стоят по този начин.

Не съм мислил за физическата сила.Не съм допускал, че ще се наложи.Чувал съм за хипнотичната сила на очите на някои пришълци.
Струва ми се, че чрез своята воля те блокират волята на жертвите си.
Понеже не ми е ясно как се осъществява това, поединично за всеки човек в групата или едновременно върху цялата група, попитах дали може обединеното съзнание да се справи. Може би то ще се окаже по-трудно за преодоляване. В този смисъл става дума са неосъзната съпротива.
Мисля, че не е случайно това, че когато животните ги е страх  се скупчват на едно място.

Max

  • Гост
meander, ценя умението ти да се съмняваш. Понякога казваш неща, за които дори аз, Съмняващият се, не съм се сетил. Но заради кретенския ти начин на комуникиране напоследък не те чета.

Max

  • Гост
Тук съм задал един въпрос към Еленко http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4485.msg194729.html#msg194729
 , но ме интересува какво мислят и  хората, които си разменяха мнения в тази тема.

Ето го въпроса:
Кастанеда твърди, че летачите са ни дали своя ум, че са завзели контрола над живота ни и се хранят с нашата осъзнатост / блестящата обвивка на осъзнаването/.
Как се съвместяват интересите на рептилиите и лос воладорес? Как си делят храната?

Уточнение, към хората, които не приемат Кастанеда на сериозно:
Тъй като Еленко е споменал за воладорес в книгите си за рептилиите първо към него отправих въпроса.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 12:09:12 pm от Raven »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Август-Септември-2006: Интервю с Големият Зул
« Отговор #58 -: Януари 16, 2010, 12:21:04 pm »
Воладорес и рептилиите да не би да са две раси на една цивилизация ? Но може воладорес да са създадени от рептилиите като помощници.
Тук ми хрумна-да не би братя Уашовски да са взели част от идеите за Матрицата от материалите на Кастанеда  :)
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 08:44:36 am от Mirotvorec »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
 Raven  ;D
Цитат
. Но заради кретенския ти начин на комуникиране напоследък не те чета
Радвам се че оценяваш стила ми,мой си е и ме кефи.Но ако се наложи да пиша директни неща,то от "кретенски" според тебе ще мина на селски.Личната безопастност е на първо място. ;D
Цитат
Нямам предвид, че в група хората са по-силни,
А не може ли при опасност хората да обединяват аурите си,като се съберат на група.
В аурата е събирателно на всичко което имаме(енергия ,опитности).
Зиви и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
24 Отговора
13081 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
5996 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon
0 Отговора
5345 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:21:52 pm
от Eon
87 Отговора
53185 Прегледи
Последна публикация Юли 08, 2009, 00:53:53 am
от deepmind
39 Отговора
17606 Прегледи
Последна публикация Октомври 18, 2006, 13:20:57 pm
от Mirotvorec

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27