Автор Тема: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?  (Прочетена 4079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен suspicious

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
[БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« -: Април 23, 2008, 23:03:18 pm »
 Вървейки си из града днес забелязах, че е облепен с червени плакати на нещо R.E.D. заедно с уеб адрес. Забелях и рекламата му по разни сайтове с преобладаващо тийн население и си рекох "чакай да видя за какво става на въпрос".
http://red-bg.net
 Първо впечатление: приятен дизайн, имат и готина идея за филмче с Че Гавара и политиците. Излезна, че филмчето е тъпо. Я, има и бутон "за сайта", а сега да видя
каква е същността на сайтът
"Интересува ли те политиката? Четеш ли вестници, гледаш ли телевизия? Само на клипове ли кликваш в нет-а? Смяташ ли, че новините са скучни, а политиците – досадни, смешни, сдухани и изтъркани. Разбираш ли какво искат да ти кажат или с какво могат да са ти полезни? Смяташ ли, че можете да имате нещо общо? Ти днес си на точното място. Стой на R.E.D. Line - това може да спаси живота ти."
http://red-bg.net/content/view/6/15/lang,bulgarian/
 Направи ми впечатление последният израз "това може да спаси живота ти"...
 Дочетох, разгледах и останах леко ядосан, мислейки "Поредният сайт за чалгарчетата.". Но реших да се поразтърся
кой спонсорира тази голяма реклама?
 Можете ли да познаете? Разгледайте логото на сайта...

Червено... звезда "скрита в буквата R"... червена звезда... Сетихте ли се вече? Дааа, нашите любимци от БСП са собственици на red-bg.
 Според интервю с Кирил Добрев, сайтът има за цел да привлече младежи към социалистическата партия, както ид а стане един от най-посещаваните сайтове за младежи, ставайки конкурент на  youtube.com с гледането на онлайн клипове и с възможноста всеки член да си има профилче, подобно на myspace.com, aha.bg и прочиее.
http://portal.bg/news.php?cat=main&read=20081404002
 Тогава ми стана ясно
каква е истинката същност на сайта!
Зарибява се младото поколение по "революционните" идеи на "уникалният" уебсайт и средностатическият бг тийн обсъжда политически въпроси в интернет под патронажа на БСП. Само на мен ли ми се струва нередно? Само аз ли мисля, че момчета и момичета на възраст от 12 години до 18 годишни ще бъдат бомбандирани със социална пропаганда?! Не смятате ли, че е нередно реклама на това извращение да бъде залепена по обществени места, където минават стотици деца дневно? Не смятате... няма смисъл от повече думи, мисля, че всеки един от вас ще разбере, ще се почувства зле, защото тези, които ни управляват се гаврят с Народа, гаврят се с Вас, с Вашите деца...
Искрено Ваш,
             някой подозрителен.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #1 -: Април 23, 2008, 23:17:27 pm »
Основния  електорат на БСП бавно но сигурно напуска този свят поради възрастови проблеми най-вече и явно са притиснати до стената да търсят подкрепа в младото поколение  ;)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #2 -: Април 24, 2008, 00:17:18 am »
на мене сайта ме кефи.малко са петолъчките само,трябваше повече червени звезди да сложат за да е по приятно за окото :D,ако имаше и червено знаме със сърп и чук щеше да е върха.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #3 -: Април 24, 2008, 11:29:58 am »
Хаха.

БСП си отглеждат бъдещия електорат, както БНС на Расате си отглежда членската маса с техните ученически изяви. Всяка организация си търси оцеляването. Просто и БСП работят по въпроса. Пропагандния сайт е забавен.
« Последна редакция: Април 24, 2008, 11:35:28 am от RedGuy »

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #4 -: Април 24, 2008, 16:21:55 pm »
Ле-ле, ле-ле, комунистите хатакуват електронното пространство.Шансове за успех 0!Въобще не става ясно за какво иде реч в тоз сайт.Повече няма какво да си говорим.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #5 -: Април 24, 2008, 22:19:29 pm »
Сайта ми направи вечерта весела :D Жалък опит за изплуване на една умираща групировка.

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #6 -: Април 24, 2008, 23:46:23 pm »
Еми да, с две изречения :)

cdms

  • Гост
Относно: [БСП brainwash] А ти R.E.D.овен ли си?
« Отговор #7 -: Май 12, 2008, 21:28:06 pm »
Жалко червените бабички поизпукаха и тия спешно си търсят електорат. По-евтино би им излезнало в циганската махала 20 кинти и брикетите ше гласуват веднага.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27