Автор Тема: Забавни никове от xnetbg.com  (Прочетена 14735 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #15 -: Април 08, 2008, 19:16:55 pm »
Ти пък намери с кво да се похвалиш  ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #16 -: Април 09, 2008, 04:38:38 am »
Ти пък намери с кво да се похвалиш  ;D

Защо не, като кажеш: "Познавах един трирък едно време" и хората започват да те слушат много по - внимателно.  :o
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
« Последна редакция: Април 29, 2008, 09:39:03 am от Martin »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #18 -: Април 29, 2008, 16:09:47 pm »
А мярнах преди няколко дни нещо от сорта на супер-кретен or something... :P

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #19 -: Май 06, 2008, 23:16:17 pm »
Аз ти позволявам да направиш на мен анализ, не съм толкова обидчив. Може да се опиташ въз основа на дедуктивни разсъждения да познаеш предишните ми никове и какво са изразявали те от своя страна.  :D    ;D

П.П. Като разбереш какво ми е кажи и какво да пия :)


Тази игра не я владеете, момчета. ;D По-забавно би било, всички тук-в този Форум, да си разархивирате доброволно / защото може и насилствено / Лични Съобщения, за да се посмеем взаимно на воля.
Родната ДС може само да ни завиди... :-* 


 

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #20 -: Май 07, 2008, 00:27:38 am »
Аз ти позволявам да направиш на мен анализ, не съм толкова обидчив. Може да се опиташ въз основа на дедуктивни разсъждения да познаеш предишните ми никове и какво са изразявали те от своя страна.  :D    ;D

П.П. Като разбереш какво ми е кажи и какво да пия :)
Въз основа на дълги изследвания и дълбоки анализи заключавам ,че
ти е много, и трябва да пиеш... повече
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #21 -: Май 08, 2008, 23:57:16 pm »

Тази игра не я владеете, момчета. ;D По-забавно би било, всички тук-в този Форум, да си разархивирате доброволно / защото може и насилствено / Лични Съобщения, за да се посмеем взаимно на воля.
Родната ДС може само да ни завиди... :-* 


Каквото става в ЛС остава в ЛС!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #22 -: Май 11, 2008, 07:11:06 am »
Цитат
Каквото става в ЛС остава в ЛС!

Блажени са вярващите! Освен ако не пишеш ЛС сам на себе си. Аз имам И такъв опит. Драскам си цветни Лични, и си ги получавам. Радост голяма ;D 
При наличието на втора страна, нямаш никаква гаранция какво се случва с "личните ти", освен ако ти и той/тя не сте Едно  ;)
Да не говорим, за други варианти :P Ако не си разбрал, единствено Лично остава това, което не смееш да споделиш дори със себе си. Но и по тази точка можем да умуваме, като се имат предвид масовите епидемии от raz(dvo)(tro)(...)enie на личността, и на себе си вяра не можеш да имаш ;D Тогава започваш да си  мантруваш "Вие не съществувате"...
Хайде, не се страхувайте. Какво се умълчахте всички? Не сте от мълчаливите! Или Висшият Ви Аз все още се колебае, дали ви е необходим подобен опит?!
Просто това ще е едно от многото преживявания, и то с гарантирани фойерверки... :-*
Ако има някой недоволен, нека не забравя, че Висшият му Аз му е спретнал този номер. Не съм аз  ;D
Да не изскочат сега разни псевдо моралисти да размахват пръст, кое било правилно и кое не, и разни там нива да споменават ... Все пак се намираме в секция ФЪН ! Няма правилно и кривилно /така ми харесва/-има ПРЕЖИВЯВАНЕ! А такова със сигурност не сте имали !!! Бъдете благодарни, че ви се предоставя такава възможност !

Сега е ред да се включат онези "виждащите", ако изобщо някога са се изключвали от сателитната "мрежа", от която се захранват, да "анализират" какви енергии съм вложила в поста си ;D Само да не се оплетат във връзките, които им се привиждат.

Толкова за днес, от лостово-пръчковия агент!  ;D

За онези, които не са наясно какво е предназначението на лоста, и как е открит:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D1%81%D1%82


П.С. И помнете! Каквото и да съм казала или сторила - Обичам Ви!  :-*
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #23 -: Май 11, 2008, 07:34:16 am »
За останалите, които се съмняват в думите ми  :P
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #24 -: Май 11, 2008, 18:49:48 pm »
А, нищо особено.
Просто бъг във форума. ;) ;D
В края на краищата всеки сам си гради съдбата. Ако някой злоупотребява, пише се само и единствено на неговия гръб.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #25 -: Май 11, 2008, 21:59:28 pm »
Цитат
Каквото става в ЛС остава в ЛС!

Блажени са вярващите! Освен ако не пишеш ЛС сам на себе си. Аз имам И такъв опит. Драскам си цветни Лични, и си ги получавам. Радост голяма ;D 
При наличието на втора страна, нямаш никаква гаранция какво се случва с "личните ти", освен ако ти и той/тя не сте Едно  ;)
Да не говорим, за други варианти :P Ако не си разбрал, единствено Лично остава това, което не смееш да споделиш дори със себе си. Но и по тази точка можем да умуваме, като се имат предвид масовите епидемии от raz(dvo)(tro)(...)enie на личността, и на себе си вяра не можеш да имаш ;D Тогава започваш да си  мантруваш "Вие не съществувате"...
Хайде, не се страхувайте. Какво се умълчахте всички? Не сте от мълчаливите! Или Висшият Ви Аз все още се колебае, дали ви е необходим подобен опит?!
Просто това ще е едно от многото преживявания, и то с гарантирани фойерверки... :-*
Ако има някой недоволен, нека не забравя, че Висшият му Аз му е спретнал този номер. Не съм аз  ;D
Да не изскочат сега разни псевдо моралисти да размахват пръст, кое било правилно и кое не, и разни там нива да споменават ... Все пак се намираме в секция ФЪН ! Няма правилно и кривилно /така ми харесва/-има ПРЕЖИВЯВАНЕ! А такова със сигурност не сте имали !!! Бъдете благодарни, че ви се предоставя такава възможност !

Сега е ред да се включат онези "виждащите", ако изобщо някога са се изключвали от сателитната "мрежа", от която се захранват, да "анализират" какви енергии съм вложила в поста си ;D Само да не се оплетат във връзките, които им се привиждат.

Толкова за днес, от лостово-пръчковия агент!  ;D

За онези, които не са наясно какво е предназначението на лоста, и как е открит:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D1%81%D1%82


П.С. И помнете! Каквото и да съм казала или сторила - Обичам Ви!  :-*



Трябва да ми кажеш, кой е дилърът ти, егоистично е да го пазиш. Хайде, де кажи миииии  :D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #26 -: Май 12, 2008, 01:18:30 am »
Цитат
В края на краищата всеки сам си гради съдбата. Ако някой злоупотребява, пише се само и единствено на неговия гръб.

Ако злоупотребяваш със собствената си банкова сметка, при условие, че си си самодостатъчна, съм съгласна :) Но злоупотребявайки с нечие доверие, примерно, дали се пише единствено и само само на твой гръб, или повличаш всичко около себе си?

Нека да видим как ви работят теорийките. ;)


Цитат
Трябва да ми кажеш, кой е дилърът ти, егоистично е да го пазиш. Хайде, де кажи миииии 


И това ще ти кажа, дали ще се изненадаш? Дилърите вече не са на мода. Наричат се контрольори, контактьори...и прочие.

Теб отдавна те подозирам, че смъркаш. ;D Сега вече съм сигурна. Пък и не само аз  :-*

P.S. И без истерии моля, да не оревете после ЕксНета. Не забравяйте, че сме във ФЪН !
« Последна редакция: Май 12, 2008, 01:42:03 am от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #27 -: Май 12, 2008, 02:15:43 am »
Не шмъркам, аз съм на копчета.  laugh  laugh   laugh
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #28 -: Май 12, 2008, 04:02:47 am »
   Знаех си, че се "движиш" в крак с модата  laugh laugh laugh
Малцина са онези, които могат да си позволят да са Различни :-*

« Последна редакция: Май 12, 2008, 08:36:07 am от Mirotvorec »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Забавни никове от xnetbg.com
« Отговор #29 -: Август 17, 2008, 09:32:11 am »
Последния потребител - kalorifer

 ;D

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
4371 Прегледи
Последна публикация Септември 12, 2008, 22:08:03 pm
от insomnia1304
32 Отговора
17145 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2009, 11:19:28 am
от METAL
33 Отговора
13975 Прегледи
Последна публикация Ноември 19, 2023, 23:35:13 pm
от Морфей
20 Отговора
10419 Прегледи
Последна публикация Септември 11, 2009, 08:55:15 am
от Eon
9 Отговора
6808 Прегледи
Последна публикация Ноември 18, 2009, 18:49:52 pm
от Roswell

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27