Автор Тема: Март - 2008: Проект Камелот  (Прочетена 26841 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #15 -: Март 06, 2008, 11:06:31 am »
Абслоютно всеки ли е сигурен, че 2012 ще се случи един от изброените варианти ?! Те на са ли доста несъвместими ? Големи догатки са това и не са подкрепени с доказателства !
Определено не трябва да се вярва сляпо, че тогава ще се случи каквото и да било, миналата година пък имаше доста теории за това, че 2012 всъщност е 2007:
http://www.denyse.net/id55.html
http://www.coasttocoastam.com/gen/page1886.html?theme=light
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message469095/pg1
 :-\

Лично за мен това не е теория,това се усеща вътрешно.За последните 3 години например доста неща се промениха в мен вътрешно,начина ми на разбиране на света и т.н.Не може така лесно да се коментира точно и кога точно ще се случи промяната, както казва Flydragon.Просто промените от 2008 г. са вече в ход,само до 2010 г. колко неща мисля ,че ще се случат в глобален мащаб.Най-важно е сега според мен да работим над самите нас,да се чистим духовно.Например аз от нова година спрях месото,само млечни продукти,зеленчуци и риба и много добре се чувствам физически.Цигарите от 1 година ги спрях.Свиква се бързо,даже вече все едно не съм ял през живота си месо(колко обичах пържоли на скара,кебабчета и карловска луканка и филе "елена" :P и по 4-5 бири и музиката сФири :)).Случи се и нещо странно,винаги след като пия алкохол,без вино да другия ден съм болен,хрема и червено гърло,незнам защо така се получава.
Нормално е хората да се страхуват,...не за живота си , а за имуществото си.Странно но факт. :)
Духовно чистите хора не виждам какво да се притесняват,тъй като те ще бъдат гръбнака на започналата вече нова епоха на водолея.
За всички бургазлии,който го е страх ето и бункера в бургас. :)




КРИОН
Огледайте се наоколо. Как мислите, дали нещо се променя на тази планета? Например:
(1) Съзнанието на мира: Днес, когато древните текстове вещаеха, че пустините ще подгизнат от кръв, две държави преговарят за правото да ползват общи води. Политическите затворници, хвърлени в тъмница навремето от разни диктатори, сега са президенти на своите страни. "Империята на злото" се прекатури неотдавна. Забелязахте ли?
(2)  Природните стихии: Да сте забелязали нещо различно в смяната на сезоните? Крион ни каза, че цялата последователност на отглеждане на реколтата ще се промени. Направиха ли ви впечатления навод¬ненията? Ами зимните студове през пролетта? Или силните ветрове, каквито не сте виждали през живота си? Или вулканите, които трябваше да са угаснали? Помислете за това.
(3) Земната честота: Знаете ли, че основната чес¬тота на Земята, наричана резонансът на Шуман, от¬край време е 7.8 цикъла в секунда? Армията изгражда всичките си комуникационни системи на общоприе¬тата константа на Шуман. И изведнъж тя скочи на 8.6 и продължава да расте.
(4) Магнетизмът: Знаете ли, че магнитният север се измества? Знаете ли, че силата на земното магнит¬но поле намалява? Какво означава всичко това? Крион ни казва, че Земята реагира на факта, че ние повишаваме вибрацията на планетата и че сме полу¬чили нови дарове от Бог, които да ни помогнат.
Какво мислите за хората, които пренебрегват тези знаци и се вкопчват в старите положения, когато всич¬ко наоколо на планетата крещи: нещата се променят? Гъсеницата постъпи точно така и повлече много други със себе си.
« Последна редакция: Март 06, 2008, 11:21:44 am от Ricardo »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #16 -: Март 09, 2008, 23:49:24 pm »
Аз съм доста ненаясно за 2012. Знам основните теории, но на моменти ту си мисля, че е неизбежно ту, че нищо такова няма да се случи и живота ще си продължи следвайки плана за нср. Примерно някои от нещата, които се определяха, че ще станат не стават и т.н. И все пак ако ни се наложи да се местим в гората аз пак ставам хищник, съжалявам за зайчетата, но живота ми е по - ценен.
Доста хора казват, че ще е много по - добре след "промените", но аз смятам, че глобално сриване на икономиката и институциите ще докара много тежки времена за големите общности от хора. Оцеляването ще се определя на примитивен принцип - по - силния взима храната, убежището и женските. Има и вариант да няма никаква смяна на измеренията, а само сриване на сегашния ред и тази перспектива за започване от "дивото" не ми харесва особено - хората не сме се научили да се учим от грешките си и пак ще ги повтаряме отначало, от групи, общности, племена, съюзи, държави... Но може би така трябва, заради цикъла.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #17 -: Март 10, 2008, 07:28:13 am »
Аз съм доста ненаясно за 2012. Знам основните теории, но на моменти ту си мисля, че е неизбежно ту, че нищо такова няма да се случи и живота ще си продължи следвайки плана за нср. Примерно някои от нещата, които се определяха, че ще станат не стават и т.н. И все пак ако ни се наложи да се местим в гората аз пак ставам хищник, съжалявам за зайчетата, но живота ми е по - ценен.
Доста хора казват, че ще е много по - добре след "промените", но аз смятам, че глобално сриване на икономиката и институциите ще докара много тежки времена за големите общности от хора. Оцеляването ще се определя на примитивен принцип - по - силния взима храната, убежището и женските. Има и вариант да няма никаква смяна на измеренията, а само сриване на сегашния ред и тази перспектива за започване от "дивото" не ми харесва особено - хората не сме се научили да се учим от грешките си и пак ще ги повтаряме отначало, от групи, общности, племена, съюзи, държави... Но може би така трябва, заради цикъла.
Същото и при мен по отношение на колебанието; май най-точно ще е да кажем, че всъщност никой не е наясно, само тук-там си мислят, че са, както стана и с теорията "2007=2012".
А че сривът на икономиката и институциите ще докара тежки времена, това е ясно, но то пак не означава, че няма да е положително в по-дългосрочен план. Сигурно нещата ще се повторят след хилядолетия, да, но в крайна сметка преди това ще се започне начисто. Сегашната система е доказано работеща срещу нас (А и планетата/природата въобще) и мисля, че все по-очевидна (И все по-желана) става нуждата от нейния тотален срив. Институционалната и икономическа хватка се затяга все по-силно около вратовете на хората и ми се струва, че това е предпоставка за далеч по-тежки времена при запазване на курса ни в тази посока.
« Последна редакция: Март 10, 2008, 07:38:00 am от Martin »

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #18 -: Март 10, 2008, 09:13:57 am »
Аз съм доста ненаясно за 2012. Знам основните теории, но на моменти ту си мисля, че е неизбежно ту, че нищо такова няма да се случи и живота ще си продължи следвайки плана за нср. Примерно някои от нещата, които се определяха, че ще станат не стават и т.н. И все пак ако ни се наложи да се местим в гората аз пак ставам хищник, съжалявам за зайчетата, но живота ми е по - ценен.
Доста хора казват, че ще е много по - добре след "промените", но аз смятам, че глобално сриване на икономиката и институциите ще докара много тежки времена за големите общности от хора. Оцеляването ще се определя на примитивен принцип - по - силния взима храната, убежището и женските. Има и вариант да няма никаква смяна на измеренията, а само сриване на сегашния ред и тази перспектива за започване от "дивото" не ми харесва особено - хората не сме се научили да се учим от грешките си и пак ще ги повтаряме отначало, от групи, общности, племена, съюзи, държави... Но може би така трябва, заради цикъла.

Какво според теб е еволюционен преход? Тези твои коментари ми звучат като сценарий от няой ОТКАЧЕН US филм и връщане в първобитнообщинния строй.
Никой не е наясно в момента какво ще е,само знаем ,че ако продълваме така да мислим само за материални неща, доста по зле ще става за в бъдеще.Стига с тази икономика,може да има и свят без пари.При такива негативно настроени мисли, казват вярата на човека към БОГ-а е слаба.Нещата според мен ще станат по Божий план,за да живеем доста по-добре.
Например сега тъй като се намирам в сериозен бизнес,съм разбрал чевсеки го уважават заради парите,а не заради самия него.Стига с този страх от катаклизми :) ...да ама страх лозе пази,ще кажат някои :P Казано е да стоим будни и да се развиваме еволюционно.

Пример1: Колко хора в България знаят ,че има бази на луната и голям екип от учени в момента е на луната?
 
И един лек пример давам,едно време прабаба ми и прадядо ми,са живяли на село,всичко са си произвеждали,не са използвали пари и са живяли много добре до към 85 г.,но са живяли без нищо да ги интересува,ни луна ни земя,ни НЛО,нито духовно развитие.

Пак давам примера за форума,който сега е доста различен и променен. :)Не случайно тук се стоварва много ,ама много информация,която понякога за някои идва доста трудно смилаема и разбираема.

asdfghjkl ти сега си на 19 г.,като станеш на 24,ще имаш много по-голям житейски опит и съвсем различно ще мислиш тогава.Засили молитвите си,всичко лека по-лека ще си дойде на мястото си. :)

Тези събития за 2012 не са сензация,нито трябва да се спекулира с тях,а ни карат само да променим начина си на живот и да разберем,че нашият свят е илюзия,а невидимият истината.



« Последна редакция: Март 10, 2008, 09:18:19 am от Ricardo »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #19 -: Март 10, 2008, 09:31:23 am »
Много ми е интересно колко от вас прочетоха втората част от Проект Камелот и какво разбраха от нея :---   
П.П. Сещам се какво беше казал английския хакер, който разби системите на НАСА. Според неговите думи, агенцията щяла да разкрие секретните си антигравитационни технологии до "7 years", като интервюто, ако не ме лъже паметта, е било в края на 2006, което означава, че 2013 ще е голямата година за науката, а не 2012 :P

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #20 -: Март 10, 2008, 10:45:51 am »
Цялото това усилено датиране ми е малко смешно. Ако сме честни пред себе си, трябва да признаем, че ние дори не сме сигурни коя година сме в момента! принцип е прието да се мисли, че сега е 2008-ма година. Но редица причини ни дават повод да се усъмним във верността на това твърдение. А и вторачването в това да определим точния календарен момент ни отклонява от един доста по-съществен въпрос: в какво се изразява самият преход?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #21 -: Март 10, 2008, 10:58:52 am »
Цялото това усилено датиране ми е малко смешно. Ако сме честни пред себе си, трябва да признаем, че ние дори не сме сигурни коя година сме в момента! принцип е прието да се мисли, че сега е 2008-ма година. Но редица причини ни дават повод да се усъмним във верността на това твърдение. А и вторачването в това да определим точния календарен момент ни отклонява от един доста по-съществен въпрос: в какво се изразява самият преход?

Именно "в какво се изразява самият преход?".
Ето и един поетичен отговор за прехода 2008-2012 :)

Душата на космоса


Снегът се сипе кротко и без шум,
снегът се сипе като цвят от вишни
и стели нивите край полски друм,
където грачат гарваните хищни.
Снегът земята в було премени...
Дали е то венчалната й роба,
прикътана за най-щастливи дни,
или саван - да я обвие в гроба?
СЪЗЕРЦАНИЯ
Всред безсърдечните безименен изгнаник,
аз следвам своя път без отдих и приют;
посрещан с ням поклон, изпращан с таен смут -
аз диря близки вред и вред ме считат странник.
И чувам гласове от утрина до заник:
- Дали е той мъдрец? Или - не е ли луд?
Но, вслушан в всяка скръб, оставам аз нечут -
защото аз съм сам, защото съм избраник...
Ах! В съзерцание на вечните неща,
прощавам всичко аз и кротка грей мечта
на моето чело, що никой не погали.
Но, между свои чужд, на друго време син,
венчан с гирляндата на небосвода син -
кому в завет ще дам безмълвните печали?
***
Безкраен ден... Зари и все зари
и нийде сянка в знойните простори,
о, Боже! Но духът се умори
и ето вече сън ще го обори.
Безкраен ден... Не ще ли свърши ощ,
та най-подир духът да поотдъхне?
Аз искам тъмний свод на глуха нощ,
а, струва ми се, няма да се мръкне!
***
Молете се за нас на всички вери...
Ний сме обречени, сковани в мраз,
да чезнем без разтуха в подни сфери,
където Бог не чува наший глас.
Нощта притваря глухо свойте двери...
- дали умира Пан на този час? -
и сянка над вселената трепери
злокобно... О, молете се за нас!
Затишието става се по-странно.
Ах! Ще огрей ли слънце утре рано,
за да ни стопли?
Плахи кат мечта,
ний бдим, глава навели на гърдите -
и чакаме ний... Тъмна е нощта.
Молете се за нас - сърца разбити.
 
METAMORPHOSA
Велик и безответен час трепери
над съсипните на човешкий дух:
сред мрака рухнаха старинни вери,
умряха богове... Светът е глух.
Пространствата наострят сънен слух:
помръкнали слънца, звезди, химери
отхождат шумно в своя път - и звук
в изподнята отключва тайни двери.
Ще стане чудо! Погната в нощта,
душата ми кат чайка безприютна
зове... Нощта е кобна и безлюдна.
По дирите на смелата мечта
тя преминава някаква преграда -
душата. Но лети ли към небето,
 или пада на земята?


ВЕН ТИН (СТЕФАН ТИНТЕРОВ)

ВЕН ТИН (СТЕФАН ТИНТЕРОВ) е роден през 1885 г. в Бургас. Учи в родния си град и в Пловдив, завършва Юридическия факултет на Софийския университет. Работи в Стара Загора като заместник-прокурор. От 1906 г. започва да сътрудничи със стихове в сп. “Демократически преглед”. Публикува проза, статии, рецензии в периодичния печат. Негови стихотворения са публикувани в “Българска антология. Нашата поезия от Вазова насам” (1910) под редакцията на Д. Подвързачов и Д. Дебелянов. Умира през 1912 г. Първото самостоятелно издание на творчеството на поета символист е съставената от Владимир Стоянов книга “Призраци” (1994).
« Последна редакция: Март 10, 2008, 10:59:57 am от Ricardo »

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #22 -: Март 20, 2008, 20:06:32 pm »
И един интересен ъпдейт:

Лео имаше няколко интересни разговора с Норвежкия политик, който потвърди, че семейството му е заплашвано - причината, поради която той не успя да се срещне с нас в Осло, както беше планирано. той също заяви на Лео, че ние от Проект Камелот сме разглеждани като 'опасни' (Което сме щастливи да чуем!) - и сме под внимателно наблюдение. Той също така потвърди, че подземните бази, 2012 и евакуационните планове са истински, но че е бил жертва на дезинформация относно Планетата X като причина (Или заплахите са си казали думата? :P) - както и предполагахме. Всичко това е доста сложно и важно, и ще ви информираме по темата подробно веднага, щом можем.

Неактивен Иван

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #23 -: Март 21, 2008, 21:35:07 pm »
Превод на Проект Камелот: 2008 - Бъдещето е сега Мартин

Превод на Отис Кар, Ралф Ринг и Проект "Камелот" Peacekeeper

Редакция и оформление Eon


Приятели, има ли някаква техническа документация свързана с Отис Кар и Ралф Ринг, притежание на "Проект Камелот", която можете да публикувате в оригинал. Не разбирам добре английски, но го използвам технически отдавна. Инженер съм в областта на електрониката и, не се сърдете, но превода на интервюто с тия двама пича не е никак добре. Подозирам, че повечето използвани понятия са технически термини, които са преведени като думи от говоримия език, при което се получава неадекватна работа. Е, друга част от понятията не са утвърдени в електрониката и електротехниката, предполагам заради трансцендентните възгледи на двамата учени.

Поздрави на екипа, момчета!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #24 -: Март 22, 2008, 06:49:23 am »
Превод на Проект Камелот: 2008 - Бъдещето е сега Мартин

Превод на Отис Кар, Ралф Ринг и Проект "Камелот" Peacekeeper

Редакция и оформление Eon


Приятели, има ли някаква техническа документация свързана с Отис Кар и Ралф Ринг, притежание на "Проект Камелот", която можете да публикувате в оригинал. Не разбирам добре английски, но го използвам технически отдавна. Инженер съм в областта на електрониката и, не се сърдете, но превода на интервюто с тия двама пича не е никак добре. Подозирам, че повечето използвани понятия са технически термини, които са преведени като думи от говоримия език, при което се получава неадекватна работа. Е, друга част от понятията не са утвърдени в електрониката и електротехниката, предполагам заради трансцендентните възгледи на двамата учени.

Поздрави на екипа, момчета!
Ето тук: http://www.projectcamelot.net/ralph_ring.html

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #25 -: Април 21, 2008, 02:47:04 am »
За мен глобализацията /чипизацията е основният проблем, а не катаклизмите. Искам да умра свободна, а не като куче на каишка...
Не можеш да съградиш нова къща, без да събориш старата. Според мен, това ще е раждане, а не смърт. ;)
Този свят е фалшив. Знам го от малка. Не може да е истински. Просто в един момент заспах и се събудих преди няколко месеца, през които се завъртях няколко пъти на незнам си колко градуса и още се въртя..
Може би наистина при тези катастрофи ще лъсне голямата измама.
Още не знам, как да поднеса на близките ми цялата тази информация, за да ги предпаза,без да ме помислят за превъртяла. Ако не усетиш нещо със сърцето си, май няма как да стане.. :(
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #26 -: Април 21, 2008, 08:50:58 am »
Преди хората принасяха човешки жертви в името на някакви богове.


Сега го правят заради очакван катаклизъм и някакви вътрешни терзания.

Малко ли са ви хилядите хора, които умират всеки ден от най-различни елеменарни простотии, та така копнеете за този катаклизъм да дойде и да ви го натресе...


Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #27 -: Април 21, 2008, 12:29:59 pm »
Хората са казали: Разделяй и владей. Проблемът не е в глобализацията, а в това върху какво е основана.Най мощната обединяваща сила е Любовта. Но страхът също обединява и тези които не могат да разчитат на Любовта, чувствайки се застрашени се обединяват около него. Т.нар "глобализация" е само външна, привидна. В същността си хората са все още твърде разделени и лесни за манипулиране. Егоизмът е основното разделение което трябва да се преодолее.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #28 -: Април 21, 2008, 13:42:21 pm »
За катаклизъм не знам, но особено много разчитам на автоматичната космична промяна в днк-то ни и следователно автоматично отключване на свръхспособностите ни. Телепатия, левитация и т.н... и осъзнаването на стремежа към Добротата! Амин!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Март - 2008: Проект Камелот
« Отговор #29 -: Април 21, 2008, 13:48:46 pm »
особено много разчитам на автоматичната космична промяна в днк-то ни
аз пък особено много разчитам на себе си, а не на разни автоматизации.  ;)

Седи си бай Кольо и си пие ракийката в Чепеларе (например) и изведнъж му "светва" и му се отключва днк-то. Развива телепатия, левитация...


Кеф!!  ;D

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
8975 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11103 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
11984 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
364 Отговора
205398 Прегледи
Последна публикация Май 24, 2016, 23:16:32 pm
от Амрита
2 Отговора
3965 Прегледи
Последна публикация Март 23, 2008, 13:21:35 pm
от AU

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27