Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 206463 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #270 -: Юли 16, 2010, 06:44:08 am »
Това е просто анализ. Иначе какво да ти кажа Ари, нищо не се знае. Но пък конюнкцията беше не на 07 юни ,а на 06 юни тази година, а на тази дата беше истрелян първият частен космически кораб.Дали има някаква връзка със събитията незнам, аз лично мога да спекулирам по тоя въпрос.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #271 -: Юли 27, 2010, 17:47:30 pm »
Сега чета .pdf файла с "интервюто" и забелязах, че в началото отговарящия Посветен завършва коментара си с "Ще се върна утре.", което много напомня на "новия" Посветен от тази нова тема: Отговори от един Вътрешен

Та за едно и също лице ли става дума? :P
Dreams are messages from the deep.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #272 -: Юли 27, 2010, 17:52:33 pm »
Или са един и същи човек или нашия "вътрешен" използва това интервю като помагало.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #273 -: Юли 27, 2010, 18:03:58 pm »
Добре де..да го оставим да говори все пак..може и да каже нещо смислено най-накрая.Кво се втурнахте да го плюете,при положение,че доскоро се връзвахте на оная откачалка дето уж имаше контакт в изънземните и говореше за някви енергийни решетки,а всъщност не можеше две думи на кръст да върже.Тоя поне има речник...
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 18:07:51 pm от konstantin2007 »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #274 -: Юли 27, 2010, 18:09:01 pm »
Е нека си говори! От толкова много хора, толкова много мнения, противоречия, заблуди и подобни, един "вътрешен" ще е само капка в морето. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #275 -: Юли 27, 2010, 18:38:21 pm »
И аз съм на мнение да оставим човека.Изглежда умен,но не можем да сме сигурни дали е вътрешен или външен.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен FTotti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #276 -: Август 04, 2010, 16:46:04 pm »
Чета форума от съществуването му, но за първи път нещо ме провокира дотолкова, че да се регистрирам и да седна да пиша.Става въпрос за самообявилия се за "вътрешен", "посветен намбър 2" и пр и по-скоро реакциите от страна на посетителите, админите и тн. Причината, поради която пиша в тази тема е, че другата неразбираемо за мен е затворена (не искам да се правя на кой знае какъв ценител, но има толкова по-безсмислени отворени теми с по 6 мнения на кръст без никаква почва за развитие - но карай, Админът коли и беси, кой съм аз).
Пичове... Когато имаш мерак да участваш в подобен форум (или да го създадеш/развиеш и тн.), наред с интереса на участниците към - така да се каже - непопулярни теми и проблеми, което е главна причина за създаването на подобни "групи" има и едно друго качество, което отличава тази "извадка" от хора с афинитет към нестандартното. И това е качеството да искаш да повярваш,й уонт ту билийв, сещате ли се. Сиреч - за разлика от други места тъкмо това е мястото, на което ако пише един извънземен/подземен/въздушен/дракон/змей/великан/вътрешен/мътрешен, той ще има публика, различна от всички други, попадащи в категорията "докато не ми кацне НЛО на оная работа - няма да повярвам". Предварително ви казвам - не перефразирайте думите ми, нямам предвид, че трябва да вярваме на всичко, независимо какво е. Но трябва да даваме шанс. И ако дойде един пич и каже, че е "вътрешен", може, де да знам - да не го сриваме със земята само щото Черното влечуго му е разгадало работното време и некси не се връзва - нали ако е посветен тряба да пише поне в полунощ, или само по време на адска буря, или само когато има пълнолуние...
Както и да е - самите реакции на хората докато траеше дискусията е второстепенна. На мен ми правеше удоволствие да я чета, най-малкото защото културните хора винаги са ми били симпатични.Аз поне не помня пича да е обидил някого, или да е отговорил на чисто саркастични и честно казано - детински забележки, завоалирани като въпрос. Или бъркам?
Нещото, което обаче като капак ме изуми, беше наивността и лековерието ви след появата на "разкрилия заверата". Били тандем, разбиращ ли, отгоре на всичко - оня пък бил и "доктор по психология". Пич, ясен си ми - какво по-готино от това да драснеш подобно нещо и изведнъж да се появи пак "вътрешния", за да те опровергае. Тогава - твоят звездн миг - "аааа, виждате ли как се появи да каже, че лъжа, кво стана, нали уж се беше махнал, ебати посветения". Поне да се беше постарал да прочетеш две-три книжки, ей-така, за разнообразие, за да видиш колко глупаво звучи да кажеш, че оня пич е имал нещо общо със психологията като наука. Бих ти разяснил в три реда колко си объркан, но честно казано - липсва ми желание.
Изненадвате ме другите обаче. Не повярвахте на някой, който претендира за някаква "посветеност" и иска да ви отговорои на въпросите. Ок. Обаче вярвате на пича, който признава как тайно другарчето му доктор - психилог бил забъркал тая сложна работа. Реакцията е ясна - хехее, знахме си/ аз знаех първи/не, аз се усетих първи/не бе, то си беше ясно. Смешка до смешка.
И основния довод - щом е български форум и щом "посветеният" пише на български - неееема начин, това е някаква ебавка. Големи сме разбирачи ние, четем яко книжки - индуисти, па латински език, па чакри, па мантри, па аури. Знаем доста. Обаче тук - в нашия форум да стане нещо интересно?! Айде бе, да не сме тъпи? Пичове, един ден, примерно - не се хващайте буквално - ще реши Цивилизацията Омунгубугус от съзвездието КентФлошРоял да ни нападне, като за целта драснат по един пост във всеки форум в света, за да ни дадат шанс да се спасим. Гатанка някаква, задачка нещо - все тая. Сетете се коя държава ще го издуха първа, щото "Айде бе,в нашия форум баш - посветен. Обаче ако прочета как Наташа Валидолская или Евгени Надрусанин си лафят с атланти по три метра и с по шест ръце - по-склонен съм да вярвам.

Що се отнася до това "вътрешния" колко е "вътрешен". Аз, както и всеки - решавам сам за себе си.
На добър час, пичове.

Неактивен vanko57

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #277 -: Февруари 02, 2011, 01:09:56 am »
М-дааа

Имах огромното желание да споделя своите виждания относно написаното от посветен, но като видях до къде сте докарали темата се отказах.

Ще кажа само това - едно е да си мислиш че знаеш - друго е да знаеш че знаеш.

Първото идва от ума и егото, второто - от интуицията и сърцето.

Всеки да си направи сам изводите.

Неактивен arjenko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #278 -: Февруари 02, 2011, 02:28:50 am »
Според мен всичко това се прави за да запълва ежедневието ни.Масони,илюминати и прочие може и да съществуват,и е доказано,че съществуват!?!,описани в книги с ритуали,събития както в библията.Мисълта ми е,че се е намерил някои достатъчно умен да създаде "нещо" противопоставящо се на друго "нещо"(масони-религия),както христянството ,например,е създадено за да опрощаваме греховете си ,така и масонството за да ни учи,че нещата са такива каквито са и,че не зависят от нас и,че няма някой там горе,с който да си измием ръцете.Не се изразявам точно ,защото мисълта ми тече твърде бързо и се объкрвам от това,че всичко си противоречи.Това си мое лично мнение,не задължавам никого да се съгласява с мен.Вярвам в бога,не съм антихрист,но именно за това вярвам,защото в трудни моменти се надяваме само на него ... случвало ми се и то за глупости,следователно всичко е психология,всичко е с цел ... Провокация на умът... оплитам се извинете ме ,за което

Неактивен arjenko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #279 -: Февруари 02, 2011, 02:39:55 am »
Даже като се позамислих в изразът "да опрощаваме греховете си" ми възникна въпросът какво е грях и кой е казал кое е грях ... всичко е плод на велик ум според мен и на човек,ще му е най-лесно ако си има свой собствени принципи ..

Неактивен grebo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #280 -: Февруари 16, 2011, 16:33:39 pm »
Посветен v 1.0, (и после - BG версията (2.0)- няма да коментирам)...
Та, нито отговаря толкова логично, а просто по затвърдено и линейно, изведено убеждение. Визирам pdf-a. Провокацията ми изглеждаше "специално за конспиратори", което ме навежда на мисълта, че провокатора е такъв. С други думи - смърди нещо ама не на посветен..
В случая му се зададоха прекалено общи въпроси, и никой реално не го провери. А можеше по съвсем прост начин да стане това. Вярно попрочел е туй-онуи.. Та:

На мен ми е интересно, какво аджеба, стои зад тия "инструменти" дето ни ги били "предоставили", видиш ли?  :)

Неактивен vanko57

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #281 -: Април 04, 2011, 16:47:00 pm »
Чета форума от съществуването му, но за първи път нещо ме провокира дотолкова, че да се регистрирам и да седна да пиша.Става въпрос за самообявилия се за "вътрешен", "посветен намбър 2" и пр и по-скоро реакциите от страна на посетителите, админите и тн. Причината, поради която пиша в тази тема е, че другата неразбираемо за мен е затворена (не искам да се правя на кой знае какъв ценител, но има толкова по-безсмислени отворени теми с по 6 мнения на кръст без никаква почва за развитие - но карай, Админът коли и беси, кой съм аз).
Пичове... Когато имаш мерак да участваш в подобен форум (или да го създадеш/развиеш и тн.), наред с интереса на участниците към - така да се каже - непопулярни теми и проблеми, което е главна причина за създаването на подобни "групи" има и едно друго качество, което отличава тази "извадка" от хора с афинитет към нестандартното. И това е качеството да искаш да повярваш,й уонт ту билийв, сещате ли се. Сиреч - за разлика от други места тъкмо това е мястото, на което ако пише един извънземен/подземен/въздушен/дракон/змей/великан/вътрешен/мътрешен, той ще има публика, различна от всички други, попадащи в категорията "докато не ми кацне НЛО на оная работа - няма да повярвам". Предварително ви казвам - не перефразирайте думите ми, нямам предвид, че трябва да вярваме на всичко, независимо какво е. Но трябва да даваме шанс. И ако дойде един пич и каже, че е "вътрешен", може, де да знам - да не го сриваме със земята само щото Черното влечуго му е разгадало работното време и некси не се връзва - нали ако е посветен тряба да пише поне в полунощ, или само по време на адска буря, или само когато има пълнолуние...
Както и да е - самите реакции на хората докато траеше дискусията е второстепенна. На мен ми правеше удоволствие да я чета, най-малкото защото културните хора винаги са ми били симпатични.Аз поне не помня пича да е обидил някого, или да е отговорил на чисто саркастични и честно казано - детински забележки, завоалирани като въпрос. Или бъркам?
Нещото, което обаче като капак ме изуми, беше наивността и лековерието ви след появата на "разкрилия заверата". Били тандем, разбиращ ли, отгоре на всичко - оня пък бил и "доктор по психология". Пич, ясен си ми - какво по-готино от това да драснеш подобно нещо и изведнъж да се появи пак "вътрешния", за да те опровергае. Тогава - твоят звездн миг - "аааа, виждате ли как се появи да каже, че лъжа, кво стана, нали уж се беше махнал, ебати посветения". Поне да се беше постарал да прочетеш две-три книжки, ей-така, за разнообразие, за да видиш колко глупаво звучи да кажеш, че оня пич е имал нещо общо със психологията като наука. Бих ти разяснил в три реда колко си объркан, но честно казано - липсва ми желание.
Изненадвате ме другите обаче. Не повярвахте на някой, който претендира за някаква "посветеност" и иска да ви отговорои на въпросите. Ок. Обаче вярвате на пича, който признава как тайно другарчето му доктор - психилог бил забъркал тая сложна работа. Реакцията е ясна - хехее, знахме си/ аз знаех първи/не, аз се усетих първи/не бе, то си беше ясно. Смешка до смешка.
И основния довод - щом е български форум и щом "посветеният" пише на български - неееема начин, това е някаква ебавка. Големи сме разбирачи ние, четем яко книжки - индуисти, па латински език, па чакри, па мантри, па аури. Знаем доста. Обаче тук - в нашия форум да стане нещо интересно?! Айде бе, да не сме тъпи? Пичове, един ден, примерно - не се хващайте буквално - ще реши Цивилизацията Омунгубугус от съзвездието КентФлошРоял да ни нападне, като за целта драснат по един пост във всеки форум в света, за да ни дадат шанс да се спасим. Гатанка някаква, задачка нещо - все тая. Сетете се коя държава ще го издуха първа, щото "Айде бе,в нашия форум баш - посветен. Обаче ако прочета как Наташа Валидолская или Евгени Надрусанин си лафят с атланти по три метра и с по шест ръце - по-склонен съм да вярвам.

Що се отнася до това "вътрешния" колко е "вътрешен". Аз, както и всеки - решавам сам за себе си.
На добър час, пичове.

Евала пич. Точно си го казал.
Няма да коментирам, защо се пише точно по този начин.
Това, че не отхвърляш априори написаното от "вътрешния" означава, че си готов да приемеш и друга гледна точка.
Прочетох и двете теми - и на посветения и на вътрешния ( Бг ).
Честно казано уж сме интелигентен народ, но не видях въпрос който да го пита за нещо съществено. Повечето постове бяха от рода - мани го тая, он на мене че ми каже от къде извира Искаро.
Пак ще го напиша - едно е човек да мисли че знае ( прочел н книжки ), съвсем друго  е да знае.
Между другото българската тема нищо не ми даде - само едно дъвчене и плюене. Нищо конструктивно от нашего брата.
Виж английския юнак ме накара да се замисля върху много неща.
Първия път като прочетох превода, почти бях го изпратил в кошчето само защото е "от фамилийте". Но имаше няколко истини, до които вече бях достигнал и това ме накара да продължа. А какво последва ...

Да, той наистина каза повече от това, което прочетохме. Много повече!






Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #282 -: Май 16, 2011, 21:56:11 pm »
Интересно четиво, продължение да очакваме ли?
« Последна редакция: Май 17, 2011, 13:35:02 pm от Mirotvorec »

Неактивен vanko57

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #283 -: Юни 19, 2011, 09:35:34 am »

Продължението е самия живот.

Така че не чакай, но участвай в продължението!!!
« Последна редакция: Юни 19, 2011, 17:49:50 pm от Mirotvorec »

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #284 -: Юли 07, 2011, 08:58:20 am »
Здравейте, има ли го някъде този файл непреведен?
Спитах да го намеря и не успях, ако не съм го видял съжалявам.
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 16:22:23 pm от Mirotvorec »
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
9038 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11163 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12020 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9888 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15271 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27