Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 206226 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #105 -: Октомври 20, 2008, 01:34:22 am »
Абсолютно съм съгласен... :)  отбелязвах го като факт това просто...

Неактивен xXx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #106 -: Октомври 20, 2008, 23:28:19 pm »
Това е още една стара тема, която вчера видях. Още не съм я прочел цялата, но поне началото го минах, както и половината файл горе-долу. Има много интересни неща в него.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #107 -: Октомври 22, 2008, 17:11:35 pm »
За който горе-долу се оправя с английския, появи се нова интересна тема в същия форум - този път не от човек, който твърди, че е част от управляващия елит, а такъв, който твърди, че хора от елита са контактували с него. На някои може да им се стори леко абсурдна ситуацията, която той ни представя, но при всички случаи темата е много интересна (Пък и наистина не е полезно да се зацикля само в едната крайност, без да се допускат други вероятности), с много ценни мнения, и си заслужава да се прочете. Човекът твърди още, че темата/форумът се следи от въпросния елит и лично аз мисля, че дори да лъже, вероятността това да е така не е никак малка, като се има предвид за кой форум става дума.
Ето и линк към темата: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message640928/pg1
Приятно четене :)

Неактивен thesoapmaker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
  • Lateral-Us
    • Tool Band Website
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #108 -: Октомври 23, 2008, 05:36:45 am »
Човекът твърди още, че темата/форумът се следи от въпросния елит и лично аз мисля, че дори да лъже, вероятността това да е така не е никак малка, като се има предвид за кой форум става дума.
Приятно четене :)

Да, със сигурност елитът на Новия Световен Ред следи форуми за конспирации, това е повече от нормално и разбираемо.  :o  :-X
« Последна редакция: Октомври 23, 2008, 05:37:46 am от thesoapmaker »
I embrace my desire to feel the rhythm, to feel connected enough to step aside and weep like a wi

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #109 -: Октомври 23, 2008, 15:08:41 pm »
Да, със сигурност елитът на Новия Световен Ред следи форуми за конспирации, това е повече от нормално и разбираемо.  :o  :-X

Може би не конкретния форум, но по-големите места за комуникация в Интернет се следят със сигурност, защото така черпят инфо за настроернието и мнението на масите.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #110 -: Октомври 23, 2008, 18:37:47 pm »
Току-що попаднах на нещо доста странно и интересно. Още един "Посветен" (този път дискусията е актуална, темата е започната миналата седмица), като странното е, че всъщност стилът и отговорите са изключително сходни с тези на първия Посветен от заглавния пост тук. Ако е измама, наистина невероятно добре се е постарал и справил. Ето и самата тема:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #111 -: Октомври 23, 2008, 19:47:54 pm »
Току-що попаднах на нещо доста странно и интересно. Още един "Посветен" (този път дискусията е актуална, темата е започната миналата седмица), като странното е, че всъщност стилът и отговорите са изключително сходни с тези на първия Посветен от заглавния пост тук. Ако е измама, наистина невероятно добре се е постарал и справил. Ето и самата тема:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1



Ето по-важното сред казаните от него неща, които (До голяма степен) не се припокриват с казаното от предишния Посветен, и които поне на мен ми направиха впечатление (Може да има и други):

-Свободна воля. Елитът управлява, но всъщност само ни дава тласък в посоката, която ние сами избираме (И тъй като, разбира се, негативизмът преобладава и това е, което създаваме, съответно елитът работи в тази избрана от нас посока), и докато управляващите на ниво политици и т.н. гледат на населението като на добитък, при тях нещата стоят по по-различен начин и тук нещата се припокриват с предишния инсайдер - според двамата тяхната съдба е да управляват, правят го според вселенските закони, в хармония със свободната воля, и т.н.
-2012 година:
Според него временато до 2012 е решаващо и тогава ще се определят полярностите, едни ще попаднат в категорията на преобладаващо негативните, други на преобладаващо позитивните. След това, през 2012 година всичкият живот на земята е унищожен от Планетата Х, като той нарича това "жътва на души". След като душите са събрани, Земята е възстановена в 4-тата плътност, като негативните души се озовават в негативна версия на Земята, където остават известно време, за да изкупят кармата си, а позитивните - в златната ера. Тук малко не ми се върза: Според него, негативните след като изкупят кармата си, се озовават не в златната ера на Земята от 4-тата плътност, а в 6-тата плътност.
Има и трета категория (Мнозинството от хора), които ще попаднат на ново 3-измерно копие на Земята, където ще продължат да се инкарнират, докато настъпи времето на следващата "жътва" след n хиляди години (Той казва, че това се отнася за хората, които могат да се определят като "like warm" - лично аз нямам ни най малка идея как може да се преведе този израз).
В крайна сметка това, което казва, е че позитивният път е този, който води у дома и това е основен урок, който инкарниращите се в 3D имат за задача да научат.
Всъщност сега прочетох, че в темата става дума и за предишния Посветен, като новият казва, че е чел темата и според него предишният Посветен е истински, но ниско в йерархията, и точността му е около 60%

Фантазия или реалност (Или само частично, както според мен е най-вероятно), дава още една гледна точка, а това, според мен, не е никога излишно ;)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #112 -: Октомври 23, 2008, 20:38:57 pm »
МАРТИН - "like warm", вероятно е грешка при писането: предполагам, че думата е "lukewarm" - хладко. Тоест, в твоя контекст, вероятно означава, че онези хора, които са посредата ще останат на Земята в 3. измерение.

Благодарности за превода.
« Последна редакция: Октомври 23, 2008, 21:07:51 pm от RedGuy »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #113 -: Октомври 23, 2008, 20:41:34 pm »
Мартине тази версия на новия "посветен" съм я чел преди години и я има на доста места из нета така че съвсем спокойно може и да е копирана от некой ченъл.

Max

  • Гост
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #114 -: Октомври 23, 2008, 21:59:12 pm »
Първоначално изглеждаше като поредната интернет-измама
Мисленето още не е било замъглено…

След това обаче, нещата започнаха да се променят драстично.
След подходящата обработка ))))

 
Всеки, който мислеше логично, осъзна че отговорите, които Посветения даде бяха така конструирани, че да провокират задаването на въпроси, които да достигнат самото ядро на материята.

Популярен педагогически метод.

Първите няколко въпроса от страна на Посветения бяха като: „Сигурен ли си, че живееш на планетата, на която си мислиш, че живееш?”
Психологически похват за издърпване чергата из под краката и дезориентация на все още мислещите.

което накара хората да реагират по различен начин от този преди това.
Този резултат имах предвид

Отговорите, които този човек започна да дава, показаха дълбоки познания по философия, история, метафизика, религия, магия, политика; изразени по изключително иновативен начин
И на мен ми изглежда интелигентен човек, имайки предвид постигнатите резултати в края на четвъртия ден )))
Може да  е някой, който иска да популяризира философските си възгледи, използвайки чужд авторитет.
Вероятно е жена. Мъжете нямаме толкова извратен ум.

и провокиращи питащия сам да даде някои от отговорите.
Метод, използван в педагогиката, особено в начален  етап на обучение , 1-4 клас.

Поразяващото е, че Посветения отговаряше на тези въпроси за отрицателно време, като имате предвид, че темите са от различно естество, а някои задълбочени и епични отговори бяха давани за минути. На човек му е странно как ставаше това..
Мисля, че всеки човек с определени възгледи има готови отговори на всевъзможни въпроси. Което не ги прави непременно валидни.

Проверих щателно, но изречениета, които той използваше, не можеха да се намерят никъде в интернет.
Не си търсил където трябва. Интересно би било да се направи и проверка от специалист за използване на НЛП.
Мисля,че човекът добре познава психологията на тълпата. Доказва го преходът о „Разпни го” до „Осанна”

Звучи трудно за вярване?
Както показва финала, хич даже. )))
В края на  диалога всички са вярващи и поклонници )))



мисля че текста е много манипулативен !!! Внимавайте !
Браво, Българина хипноза не го лови!

Целият "диалог", който се е образувал в този форум, като цяло е отговори и въпроси които не са нещо "ново", дори съм сигурен че потребители в този форум (тук) знаят както и въпросите, така и отговорите. Няма да споменавам имена (да не ви се вдигат акциите много :P ).
Четеейки останах с впечатлението, че през цялото време "чувам" това което искам да чуя, а това не е добър знак.
При вас нямаше ли го това чувство? Ако не за цялата информация, то за голяма част от нея ?
Не. Аз през цялото време виждах как „посветеният” се опитва да издигне геноцида до мистични висоти и да издейства индулгенция за управляващите. И накрая постига реакция на разбиране, дори симпатия.Това не е ли абсурд? Жертвата да приеме действията на убиеца си и да прояви разбиране, защото видиш ли на него това му е дълг наложен свише!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Убиват децата ни с ваксини и нас с разни Е-та в храните, но го правят за наше добро?!? За да работим над себе си?
Тласкат ни от една крайност към друга, а ние не се усещаме! Или целият свят е конспирация на злите евреи, или добрите висши същества ни тровят живота за наше добро?
Я по-трезво!
Можем да вярваме само в това, което сме проверили! Колко пъти сме правили опит да проверяваме? И как? От една книга на друга?

Тук искам да помоля за нещо което не разбирам. Следният въпрос и отговор се отпечатаха в съзнанието ми най-силно, но не това ме притеснява. Ето един копи-пейст:
Как така с едно изречение, въпросният индивид получава такова "наказание" ?
Възможно ли е това ? Ако да, това не означава ли, че за период от 60 години аз мога само словестно да си осигуря 1-2 МИЛЕНИУМА още тук ???
Немога да разтълкувам това, някой ако може и ако иска да помага...
Заплаха - поредния манипулативен похват.

Що му се връзваш ? Да не е той „вселенския закон?”

И кой пък ви е казал, че реинкарнацията съществува? Специалистите по регресивна хипноза? Че то щом свещените книги били изфабрикувани, колко струва разните му там хипнотизатори да си изфабрикуват трудовете.
Не е ли идеята за реанкарнацията  начин да те накарат да вярваш, че имаш време и право на проби и грешки, вместо да си изживееш живота както си трябва. И да стигнеш където си тръгнал.
Нали вашият вече любим конспиратор ви каза как с книгите ви пудрят мозъците.

Е, ако с това изказване  съм си издействал още няколко престоя на Земята, миличкият да знае, че туй ми е любимото място.


  доста се съмнявам в менталното състояние на въпросният Посветен... Този човек с половината си изявление се опитва да всее страх у хората и да потъпка всякакво желание за духовно развитие.
Аз пък не в неговото ментално състояние се съмнявам, а на тези дето четири дни му играят по свирката, че накрая му и благодарят!
Човекът за четири дни успява да ги убеди да не вярват на очите си и че това дето мислят, че им се случва е погрешна интерпретация на недоразвитото им съзнание. Че целия тоя ад на войни и болести е за да ги тласнат към развитие.
 Че те управляващите са проводници на „Доброто съзнание” ( негов израз”).
Той умело успява да изтласка фокуса на гнева върху един абстрактен обект. Какво говоря, той напълно потушава гнева, трансформирайки го в "просветено" смирение. )))

********************************************

Какво ми направи впечатление, докато четях. ”Посветеният” разделя „питащите” на два лагера. Едните са наречени от него "по-интелигентни", които, почувствали се поласкани, за да да му се харесат още повече, възприемат неговата идея за "саморазвитието" чрез т.н „инструменти”, дето аз неинтелигентния тъй и не разбрах кои са.
В другия лагер са „селяните” ( негов израз), които пък не щат да си останат такива и също се опитват да се покажат интелигентни и разбиращи .Съгласяват се с посветения и се мъчат да имат по-"интелигентни" питания, с което пропускат възможността да му зададат наистина трудни и провокативни  въпроси. Наистина той умело води хорото през цялото време и постига резултат, който има още да се тълкува от неговите поклонници ))))


**********************************************************

Но с едно не мога да не се съглася. Не ни трябват „човешки” посредници.
Не ни е нужно да ни водят за ръка.
« Последна редакция: Октомври 24, 2008, 01:00:43 am от Max »

Max

  • Гост
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #115 -: Октомври 23, 2008, 22:05:21 pm »
Току-що попаднах на нещо доста странно и интересно. Още един "Посветен" (този път дискусията е актуална, темата е започната миналата седмица), като странното е, че всъщност стилът и отговорите са изключително сходни с тези на първия Посветен от заглавния пост тук. Ако е измама, наистина невероятно добре се е постарал и справил. Ето и самата тема:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1


ГОЛЯМО БУДАЛКАНЕ!
Очаква се следващият )))

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #116 -: Октомври 23, 2008, 22:18:15 pm »
Цитат
ГОЛЯМО БУДАЛКАНЕ!
Очаква се следващият )))

Спокойно! Следващият ще съм аз!!!!!!!!

Приготвил съм тука едно празно списъче..., за последователите си, които да потупвам по гръбчетата!
В първите три дена записвам за последователи, после... хм... ще си помисля, от вас зависи /ако съм на кеф де/.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #117 -: Октомври 24, 2008, 07:02:31 am »
МАРТИН - "like warm", вероятно е грешка при писането: предполагам, че думата е "lukewarm" - хладко. Тоест, в твоя контекст, вероятно означава, че онези хора, които са посредата ще останат на Земята в 3. измерение.

Благодарности за превода.
Ясно, значи вероятно има предвид сравнително неутралните, които не са силно поляризирани в никоя от крайностите.
Мартине тази версия на новия "посветен" съм я чел преди години и я има на доста места из нета така че съвсем спокойно може и да е копирана от некой ченъл.
Ясно, значи вероятно голямо копиране е паднало от различни източници (Аз се сещам за още един, отново от godlikeproductions, който също имаше допирни точки по теорията за 2012). Възможно е все пак има доза истина, тъй като и някои от ползваните източници сами по себе си са доста любопитни, като например ето този човек: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message108334/pg1
Накратко твърдеше, че може да види бъдещи събития, особено когато се концентрира над определен район (Държава) и наистина имаше някои специфични попадения, които няма как да се налучкат, макар и по-дребни/незначителни случки; но споменава и за 2012 (Като това всъщност е любимата му тема и моли задаващите въпроси да се концентрират повече над тази материя), като според неговата версия тогава ще се активират портали към 5D, през които някои ще преминат, а други ще бъдат евакуирани с кораби на ново копие на Земята и продължават в 3D. :-\

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #118 -: Ноември 13, 2008, 15:39:50 pm »
В търсене на истината за себе си, човекът е готов да повярва във всичко, което му се стори логично и отговарящо на заобикалящата го реалност.
Красиво написано е всичко, много ме кефи, аз лично  го приемам като един фантастичен разказ.

Само дето от коментарите не рабрах, хареса ли ви разказа или не.


Неактивен pacificblue

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #119 -: Ноември 15, 2008, 15:14:16 pm »
Някой си се будалка, по-точно някои. Пуснах отговорите през анализатор, който определя пола. За част от отговорите даваше, че са писани от мъж, за друга част, че са писани от жена, а и в различните отговори много се променяше съотношението мъж/жена. Та си мисля, че го е писала някаква групичка, която се забавлява или просто студенти по психология са имали някакъв проект. Имали са и срок за курсовата работа, и затова казват, че могат да отговарят до определена дата.
П.П. За съжаление не мога още да открия другия анализатор, който определяше дали е писано от чужденец.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
9022 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11148 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12007 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9878 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15257 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27