Автор Тема: Том Круз строи бункер, ще се спасява там от извънземните  (Прочетена 17279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Том Круз строи бункер, ще се спасява там от извънземните

14.11.2007 11:50
Том Круз се готви да си построи бункер, в който ще живее цялото му семейство. Бомбоубежището, което ще бъде на няколко нива, ще бъде построено в имението на актьора в Колорадо, който той купи за 10 милиона долара. Също толкова ще струва и построяването на бункера, пише afisha.mail.ru, като се позовава на Dailyshow.

Бункерът ще бъде разположен под огромната къща, в която преди Круз живееше с Никол Кидман. В него ще има всичко необходимо за живеене, включително и система за пречистване на въздуха. Том Круз казва, че в убежището ще могат да живеят десет души в продължение на 50 години. А целта на всичко това е – спасяване в бъдеще от нахлуването на извънземни цивилизации.

Отначало всички мислеха, че Том Круз просто се шегува. Той обаче говори за това съвсем сериозно. Съгласно сциентологията, чийто яростен привърженик е Том Круз, междугалактическите чудовища задължително ще нападнат Земята. Съпругата на Том Круз Кейти Холмс засега не прави коментари по този повод. Досега обаче съпрузите често са имали спорове на базата на сциентологията, към която Том Круз се опитна да пристрасти жена си. /БГНЕС


Хмм, интересно някой знае ли повече  относно възгледите  на сциентологията по този въпрос. То тука може и да се търси сензация в тази статия, но по-интересното е каква е позицията на тази доста богата секта по този въпрос  :-\
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 12:45:31 pm от RedGuy »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ами оказа се вярно от това което намерих за сциентолозите , после ще сложа нещо че е на английски  ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Значи оказа се че сциентолозите имат много интересни виждания по доста въпроси, но ще трябва да ги прегледам по-подробно и да се запозная с тях. Засега ето малко инфо като за начало :)

В материалите OT III (Опериране с душите ниво 3 ) L. Ron Hubbard пише че преди 75 милиона години  главата на Галактическата Федерация  съставена от 76 планети бил същество  наречено Xenu. Изправен пред проблем с пренаселване  той довел същества на тази планета, взривил ги с водородни бомби и ги пакетирал. Техните души сега сега въплащават нашите тела .

Когато човек умре или по термините на сциентологията душата ( има специфично име само за сциентологията thetan) напусне физическото тяло  отива на приземителна станция на планетата Венера  където душата  се реимплантира  и и се казват лъжи за миналия и или следващ живот. Венерианците взимат душата капсоловат я и я пращат обратно на Земята.  A Хъбърд съветва сциентолозите  да  откажат да отидат на Венера когато умрат.


Странно тва за Венера  го бях срещал в някои окултни книги може би и при Дънов само че там нямаше негативен смисъл.
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 12:53:57 pm от RedGuy »

Неактивен _DeSiRe_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
  • Fallen Angel
Доста нестандартна идея бих казал на Том Круз,но не е лишена от смисъл :).Той не е единствения на Земята,който си мисли,че ще бъдем нападнати.Обаче като прочетох за този бункер се сетих за сериала "Изгубени".И там има някакви бункери  :)
The Truth Is Out There....Look at the Stars!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Едва ли бункера е решение.
   Щрауса дали се спасява като си завре главата в пясъка?

  50% от написаното и казаното за извънземните да е верно спасението от тях ще е химера. Дали е верно? Това се питам.
   Питал съм различни хора един въпрос, който ме занимава от доста време. Мисля, че питах и тук.
   Половината за тях да е верно и действително целта им да е нашето завладяване, защо изчакват още? Да се развием интелектуално, енергийно и технически за да им е по-трудно? Или да им е по-забавно? Ако не е това то кой/какво ги е спирало и все още ги спира? Мисля ще се съгласите, че ние хората не познаваме себе си напълно. Дали нещо в неопознатата ни същност е причината за отлагането?
   Всички вкупом сме тръгнали да опознаваме тях, докато за себе си отделяме време ако остане. Допускам вероятността цялата тази информация, която ни залива, да е с чисто земен произход. Продукт на властолюбиви хорица жонглиращи умело с картата "извънземна напаст". Известно е, че страхуващият се е готов да даде мило и драго за своята сигурност. Нужни са му огромни усилия за да отвърне поглед от образа на страха. За да не се случи това, човечеството непрестанно е заливано с нови и нови порции инфо с апокалиптичен характер.
   Не знам дали съм на прав път. Предпочитам основното ми занимание да е себеопознаването, като в това време не ги изпускам от поглед. Както някои от вас и аз съм имал срещи с техни представители. Основно се изявяваха като наблюдатели но имаше и случай сивак да се спаси с бягство (ако е успял както описах в друга тема). Дали ме работят и залъгват? Възможно е и времето ще покаже.
   Просто споделих подозренията си, че нещо май не е съвсем така както ни го поднасят.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Цитат
Том Круз се готви да си построи бункер, в който ще живее цялото му семейство. Бомбоубежището, което ще бъде на няколко нива, ще бъде построено в имението на актьора в Колодаро
:-\
Остава да е до Денвър.
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Туй пък за капсулованите души направо ме втрещи...Според мен е тотален фейк. Да водиш някого тук и да го бомбираш, че и с водородни бомби. Много назад тоя Ксену:)
Да не говорим, че Галактическата федерация би трябвало да е с милиони планети, а не 76:)))
Въобще, яко се друсат тия:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Предвид на това че се смята че цивилизацията на Венера е на астрално ниво(поне според езотеричните писания) а когато човек умре и душата му отиде в астрала се сблъсква  с  илюзиите си за това как е устроен света е лесно  да има някой който да представи нещата както "еволюция". И пак да кажа това  че душата отива на друга планета от Слънчевата система където се разпределя за по-нантатъчното си "обучение" се среща и в други езотерични източници само че там е представено като нещо хубаво докато тука се обяснява че е поредното заблуждение на хората. Някои от вижданията на сциентолозите се доближават доста на писанията на Монро обаче лидера на сциентолозите говори че  за да достигне душата до пълниия си потенциал тя трябва да има свободна воля, а той счита че на това ниво свободна воля няма.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Предполага се. че лидера им е със свободна воля? В такъв случай би могъл да им покаже верния път.
   Обаче....щом счита,  че на това ниво няма свободна воля, неговата на чия е?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Alien,

може ли едно въпросче? Не съм запозната със сектата, но не ми се връзва и логиката...

Ако те вярват в безсмъртието на душата, защо са толкова загрижени за физическото оцеляване? Още повече ако са наясно как да избегнат прераждане на Земята или как да стигнат по-горни нива на еволюция?


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Alien,

може ли едно въпросче? Не съм запозната със сектата, но не ми се връзва и логиката...

Ако те вярват в безсмъртието на душата, защо са толкова загрижени за физическото оцеляване? Още повече ако са наясно как да избегнат прераждане на Земята или как да стигнат по-горни нива на еволюция?


Тина и аз не съм запознат до преди 2 дена нищо не бях чувал като подробности затова взех да поразуча малко но още нямам по сериозно мнение. Единствено ми направи впечатление известно сходство с Монро по някои въпроси на техния лидер. Ако се интересуваш  вече мога да ти дам някои материли които намерих но  още не съм ги чел.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
 :) Не бих казала, че се интересувам от тях, но ми сработи първа сигнална - мозъка ми регистрира алогичност и затова попитах.

Според науките хората които вярват в безсмъртието на душата обикновено приемат преражданията или като чистилище на стари грехове (карма) или като дихарма като го наричан Дънов - прераждане с цел научаване на нещо, но и в двата случая гледат да се отърват по-скоро и да не се прераждат повече.

Затова се учудих, че човек, който вярва в безсмъртието на душата ще се окопава в бункер да си пази нещастните физически останки. Не мислиш ли?

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Добър артист,симпатяга,но явно тотално е изпушил...още повече че скоро мернах инфо във вестник че вил втория човек във тази секта в момента,явно е истински привърженик
Кой беше казал че ако искаш да си истински  богат създай нова религия?Явно хората са поддаваеми до стешен на тотално оглупяване,без разлика на пол ,социален статус и тнт

Това със Венера водородните бомби си е жив сюжет за комикс ако питате мен;)

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Добър артист,симпатяга,но явно тотално е изпушил...още повече че скоро мернах инфо във вестник че вил втория човек във тази секта в момента,явно е истински привърженик
Кой беше казал че ако искаш да си истински  богат създай нова религия?Явно хората са поддаваеми до стешен на тотално оглупяване,без разлика на пол ,социален статус и тнт

Това със Венера водородните бомби си е жив сюжет за комикс ако питате мен;)
Не е изключено просто да има вътрешно инфо. Едва ли Гейтс и Рокфелер също са изперкали (А и не само те, наскоро имаше интересни предупреждения от страна на някои правителства - на Китай, Австралия и т.н., че гражданите е добре да си осигурят хранителни запаси поне за седмица, което е меко казано странно, макар че не е изключено и целта да е съвсем друга, разбира се):
http://www.norvegia.bg/policy/News/biodiversity.htm

http://www.blacklistednews.com/iNP/view.asp?ID=4923
 ;)

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Том Круз строи бункер, ще се спасяв&
« Отговор #14 -: Януари 11, 2008, 12:42:12 pm »
Според мен всичко идва от предложението на Горбачов за намаляването на популацията на човечеството до 2 милиарда, което би трябвало да влезне в ход съвсем скоро. Незнам как ще го направят, но са намерили решение. Стаменов ми спомена за това, но още го чакам да ми прати информацията. А като се замисля сега ще му кажа да я качи във форума.

В тази връзка исках да кажа, че както САЩ така и в Германия стана много модерно да се строят бункери за живеене. Онзи ден гледах по телевизията как някакъв предприемач строи и продава бункери на богати немски личности.
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 12:44:21 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27