Автор Тема: Том Круз строи бункер, ще се спасява там от извънземните  (Прочетена 17543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Според мен всичко идва от предложението на Горбачов за намаляването на популацията на човечеството до 2 милиарда, което би трябвало да влезне в ход съвсем скоро. Незнам как ще го направят, но са намерили решение. Стаменов ми спомена за това, но още го чакам да ми прати информацията. А като се замисля сега ще му кажа да я качи във форума.

В тази връзка исках да кажа, че както САЩ така и в Германия стана много модерно да се строят бункери за живеене. Онзи ден гледах по телевизията как някакъв предприемач строи и продава бункери на богати немски личности.

Материалът съм го пуснал май месец още :D

Линк към темата във форума, а иначе и на сайта е качено, пак тогава:

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,3160.0.html
« Последна редакция: Януари 11, 2008, 14:04:10 pm от H. »

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Това е напълно безполезно- извънземните само ще се изплюят върху него и ще стане на молекули.
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Том Круз шокира света
21 януари 2008 / News.dir.bg


Видеозапис с холивудската звезда Том Круз шокира света. От него става ясно, че Том Круз не е само редови член на сектата на Сциентолозите, но играе и важна роля в нейната йерахия.
Видеозаписът беше разпространен в интернет, въпреки опите на сектата да го отстрани от мрежата.
Записът е правен преди четири години, а в интернет го предава анонимен източник. Германски историк откри прилики между Том Круз и хитлеровия министър на пропагандата Йозеф Гьобелс.
Повече от милион пъти е посещавана интернет-страницата със скандалния запис на Том Круз. Една привилегия е за мен да бъда сциентолог, заявява холивудската звезда във видеото и продължава, че това е нещо, което трябва да заслужиш. По неговите думи един сциентолог има възможност да създава нови реалности и подобрява света.Членовете на сектата според Круз са "владетели на духа" и "път към щастието". Особено смущаващ е моментът, в който звездата от сцената на едно голямо сциентоложко мероприятие се обръща към залата с думите: "Трябва ли да почистим света?". Множеството отговаря с фанатично и ентусиазирано "да".
При вида на тази сцена германски историк направи аналогия с реч на Гьобелс, министър на пропагандата при Хитлер. Във въпросната реч Гьобелс също се обръща към зрителите –"искате ли тотална война", което от масите също е прието с възхитено "да".
Специалисти по сектите във Федералната република се опасяват, че филмът, който Том Круз засне миналата година за живота на един от големите германски герои Клаус граф фон Щауфенберг, който прави опит за атентат срещу Хитлер на 20 юли 1944 г., има за цел да събуди симпатии към сциентолозите.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Къде е това клипче?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
А това дали ще стане или е въпрос на време(да ни нападнат), т.е. неизбежно ли е?

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
дали не е това клипчето ?

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Такааа... това е едното клипче, а ето и другото, където надъхва публиката  :P
« Последна редакция: Януари 23, 2008, 00:12:09 am от reply »

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Том Круз строи бункер, ще се спасява там от извънземните

14.11.2007 11:50
Том Круз се готви да си построи бункер, в който ще живее цялото му семейство. Бомбоубежището, което ще бъде на няколко нива, ще бъде построено в имението на актьора в Колорадо, който той купи за 10 милиона долара. Също толкова ще струва и построяването на бункера, пише afisha.mail.ru, като се позовава на Dailyshow.

Бункерът ще бъде разположен под огромната къща, в която преди Круз живееше с Никол Кидман. В него ще има всичко необходимо за живеене, включително и система за пречистване на въздуха. Том Круз казва, че в убежището ще могат да живеят десет души в продължение на 50 години. А целта на всичко това е – спасяване в бъдеще от нахлуването на извънземни цивилизации.

Отначало всички мислеха, че Том Круз просто се шегува. Той обаче говори за това съвсем сериозно. Съгласно сциентологията, чийто яростен привърженик е Том Круз, междугалактическите чудовища задължително ще нападнат Земята. Съпругата на Том Круз Кейти Холмс засега не прави коментари по този повод. Досега обаче съпрузите често са имали спорове на базата на сциентологията, към която Том Круз се опитна да пристрасти жена си. /БГНЕС


Хмм, интересно някой знае ли повече  относно възгледите  на сциентологията по този въпрос. То тука може и да се търси сензация в тази статия, но по-интересното е каква е позицията на тази доста богата секта по този въпрос  :-\

само дето не идват от космоса за
нападение, а от земята.
  :morning2:

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Какви точно "лидери" е срещнал както казва на едно друго видео? Това обръщение към тълпата ли е?
Soli Deo Gloria!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Аз пък се чудя дали строейки бункери и тем подобни,някой,който "уж" вярва в безсмъртието на човешката душа,дали се опитва да ни сплаши и накара да повярваме,че сме жертви и за нас няма спасение?Тъй де,я го вижте цял Том Круз,а си строи бункер,та ние ли само с вяра и нек'ви си убеждения ще уцелеем?А,както знаем,когато човек се страхува е доста по-лесна плячка? :nea:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Аз пък се чудя дали строейки бункери и тем подобни,някой,който "уж" вярва в безсмъртието на човешката душа,дали се опитва да ни сплаши и накара да повярваме,че сме жертви и за нас няма спасение?Тъй де,я го вижте цял Том Круз,а си строи бункер,та ние ли само с вяра и нек'ви си убеждения ще уцелеем?А,както знаем,когато човек се страхува е доста по-лесна плячка? :nea:
Даа! Вземи да се уплашиш и да си построиш нещо такова че виж станало апокалипсис и трябва да ни приютиш някъде  ;D Сладурана, шегувам се не взимай нищо за 100%истина!
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Аз пък се чудя дали строейки бункери и тем подобни,някой,който "уж" вярва в безсмъртието на човешката душа,дали се опитва да ни сплаши и накара да повярваме,че сме жертви и за нас няма спасение?Тъй де,я го вижте цял Том Круз,а си строи бункер,та ние ли само с вяра и нек'ви си убеждения ще уцелеем?А,както знаем,когато човек се страхува е доста по-лесна плячка? :nea:
Даа! Вземи да се уплашиш и да си построиш нещо такова че виж станало апокалипсис и трябва да ни приютиш някъде  ;D Сладурана, шегувам се не взимай нищо за 100%истина!
ShaDai и с кафенце ще почерпя.  :morning2: Само че сладки са си от вас.  :dance2: ;)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Аз пък се чудя дали строейки бункери и тем подобни,някой,който "уж" вярва в безсмъртието на човешката душа,дали се опитва да ни сплаши и накара да повярваме,че сме жертви и за нас няма спасение?Тъй де,я го вижте цял Том Круз,а си строи бункер,та ние ли само с вяра и нек'ви си убеждения ще уцелеем?А,както знаем,когато човек се страхува е доста по-лесна плячка? :nea:
Даа! Вземи да се уплашиш и да си построиш нещо такова че виж станало апокалипсис и трябва да ни приютиш някъде  ;D Сладурана, шегувам се не взимай нищо за 100%истина!
ShaDai и с кафенце ще почерпя.  :morning2: Само че сладки са си от вас.  :dance2: ;)
Става  ;) само ти да се готова и ние ще дойдем  :yes:
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27