Автор Тема: Кой уби Кенеди  (Прочетена 27655 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Кой уби Кенеди
« -: Ноември 09, 2007, 10:19:43 am »

Стреляно е отпред, така че Осуалд не е физическия убиец.

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #1 -: Януари 14, 2008, 20:20:29 pm »
Привет,

Този запис е направен с любителска кинокамера от евреина Ейбрахъм Запрюдър.
Но направените в Япония ексспертизи съвършено точно доказват всичко това.
Шофьорът се казва Уилям Грийър (1910 -1985). На 1 октомври 1945 г. той бил приет в Сикрет Сървис. На 22 ноември 1963 г. тъкмо този роден в Ирландия Уилям Грийър се намира на волана на президеската лимузина, докато тя минавала през кортежа от приветсващите държаавния глава граждани на Далас, струпани на площад Деийли Плаза и надолу по Елм Стрийт. На тези кадри в по горният пост, ясно се вижда как шофьорът се обръща,стреля и първата дама съвсем необяснимо, вместо следвайки нормалната човешка реакция да легне ниско долу в автомобила,побягва през задният му капак.Това, че в редица документални филми се вижда, как на агентите на Secret Servise- е наредено да зарежат стъпенките и ръкохватките, направени специално за тях най-отзад на президенстката лимузина,е допълнителна подробност. За да извърши пъкленото си дело Улям Грийър са му бли необходими три неща.Първо - незабелязаност, второ-да зареже за миг управлението на превозното средство и трето-прикритие. Заради осигуряването на НЕЗАБЕЛЯЗАНОСТ са произведени първите два изтрела. С тях са поразени стопанинът на Белия дом и губернаторът на щата Тексас Джон Конъли който със съпругата си Нели е седял срещу президенската двойка.Цялото внимание на всички присъстващи е привлечено към тези изтрели и резултатите от тях.През - 2003 г. Нели Конъли, съпруга на губернатора на Тексас Джон Конъли, свидетелка или по-скоро участничка в трагедията,издаде мемоарите си, озаглавени "От полето на любовта" Последните ни часове с президента Джон Ф. Кенеди, тя е категорична:Имаше трети изтрел.Можете да спорите с всеки, с Комисията Уорън, но аз бях в колата.Чух го.Знам,че имаше трети изтрел...Може ли да си представите,че коршума минал през гърлото на президента, е завивал наляво, надясно, за да порази мъжа ми? Освен това до шофьора стои старши агента " евреина "Рой Келърман той е по старши агент от него. Дейставшият по онова време устав на Сикрет Сървис не позволява на Грийър да предприема каквито и да са действия без заповед на Келърман. Вероятно едни от кординаторите на цялата операция по убийството на президента Джон Ф. Кенеди е бил тогавашният служител на ЦРУ Джордж Хърбърт Уокър Буш.Няколко часа след убийството на Кенеди от бюрото на ФБР в Хюстън,  в седалището на тази служба в Далас позванил човек представил се като Джордж Х.У.Буш.Той съобщил,че някакъв млад репобликанец на име Джеймс Милтън Парът- навярно става дума за непознат студент от Университета на Хюстън, приказвал, че възнамерява да ликвидира президента. За това свидетелства разсекритени документи на ФБР, както и публикация във вестник Сан Франциско Икзаминър.Причините да бъде убит Джон Ф.Кенеди са няколко.Една от причините е,че започнал да печати така наречините по онова време банкноти ЗЕЛЕНОГРЪБКИ. С това си действие той се  противопоставя на евреите Рокфелер, Ротшилд, Д.Моргановци, който са се стремили да създадат така познатият ви днес Федерален Резев, който се състои от 12 частни банки контролирани от евреи.Другата причина е,че Кенеди е бил голям противник на Войната във Виетнам! А както е известно Войната е еврейската жътва, те от войните трупат най много пари, като след войните подставят Талмудисти на ръковдните места във всяка точка на света.Вижте тук как умишлено са отрязали възможността да се виджа шофьора един от убийците на Кенеди =>Уилям Грийър,който разбира се след години умира от РАК? И не само той...
А тук може да се чуе речта на Кенеди за масоноеврейските Талмудисти Ционисти Ще бъда много благодарен, ако някой се наеме да я преведе и да я поблукава тук.

Поздрави!
« Последна редакция: Януари 15, 2008, 10:11:35 am от Tihichko »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #2 -: Януари 15, 2008, 01:32:07 am »
ТОЧНО! Още първия път когато бях гледал тези кадри пт стрелбата по Кенеди това ми направи най - силно впечатление - поведението на шофьора през цялото време подсказва, че има голяма вероятност той да е стрелял с лявата си ръка. Винаги съм се чудел разни анализатори които вдигнаха толкова шум около филма как не са се сетили? Или нарочно не са обърнали внимание. Аз винаги съм смятал, че шофьора прострелва президента може да видите и сами.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен TOMCAT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
    • http://www.myspace.com/tomcatbg
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #3 -: Януари 15, 2008, 02:45:12 am »
ЦРУ са го убили и 2 хипотези за вероятните причини ми приковаха вниманието.В деня на убийството Kenedy е щял да направи реч за съществуването на извънземните и техните връзки с американското правителство ,другата хипотеза е че е щял да прокара законопроект за легализирането на марихуаната и по този начин да удари по джобовете на петролни компании и нарко барони.
 :)
smoke 2 joint's a day and evrething will be okay

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #4 -: Януари 15, 2008, 22:03:30 pm »
Ако шофьора го е гътнал, жената на Кенеди как не е видяла че е той ? Нали и тя е в колата ?

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #5 -: Януари 15, 2008, 22:31:23 pm »
Ако шофьора го е гътнал, жената на Кенеди как не е видяла че е той ? Нали и тя е в колата ?

Eх, колко наивно! И какво да направи, на кого да се оплаче,след като тези който трябва да го охраняват го убиват? Ти на нейно място какво би направил?????

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #6 -: Януари 15, 2008, 22:40:23 pm »
smurf, на кой да се оплаче, след като хората, които го убиват, фактически имат по-голяма от президентската власт, за да си позволят да направят такова нещо? И жена му да тръгне срещу тези хора?

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #7 -: Януари 15, 2008, 22:41:53 pm »
Ако шофьора го е гътнал, жената на Кенеди как не е видяла че е той ? Нали и тя е в колата ?
А защо тръгва да бяга през багажника?

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #8 -: Януари 15, 2008, 23:44:36 pm »
Ако шофьора го е гътнал, жената на Кенеди как не е видяла че е той ? Нали и тя е в колата ?
А защо тръгва да бяга през багажника?

Привет,

Ми защото вижда и чува от къде идва изтрела.А, третият контролен изтрела, идва от лимузината от пред. Най естественото нещо което може да направи е да се махне от нея. Или може би Вие бихте направили друго? На кого да се оплаче, на тези които са организирали убийството на съпруга й? За да рискува живота на децата си? Но това далеч не е всичко, на 5 юни 1968 г.по-малкият брат Робърт Кенеди,бе застрелян по време на своята кандидатпрезидентска кампания. Срещу най малкият брат, сенатора -Едуард Кенеди,бяха извършени ТРИ несполучлива атентата и той побърза да даде, да се разбере,че е прозраял какво искат да му кажат.Така прекрати опитите си да се кандидатира за стопанин на Белият дом. Синът на убитият президент - Джон младши ЗАГИВА заедно със съпругата и балдъзата си в самолетна катастрофа на 16 юли 1999г.Преди това, през 1984г.-синът на Робърт Кенеди - Дейвид "УМИРА" от свръхдоза наркотици.Тринадесет години по- късно другият син на Робърт - Майкъл Кенеди, "ЗАГИВА" при ски -инцидент в зимният курорт Аспен, щата Колорадо. В рамките на две години всички свидетели които са били достатъчно близо до лимузината, за да видят как Улям Грийър убива Кенеди са били убити. След като бившият офицер от военното разузнаване на САЩ - Уилям Куупър изнесе всички факти в книга, лекции и видеофилми,заплати с живота си.........
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 09:08:03 am от Tihichko »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #9 -: Януари 16, 2008, 21:03:33 pm »
Беше риторичен въпрос.
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 21:05:31 pm от jediguardian »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #10 -: Януари 18, 2008, 12:54:37 pm »
Наистина сте прави, ако някой убие мой скъп човек, при положение че знам колко власт и сила има този човек ще си мълча и няма да кажа на никой !
Предполагам и вие бихте направили така ?  ;)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #11 -: Януари 18, 2008, 16:59:25 pm »
Жената на Кенеди скача на задния капак, за да събере това, което се е отпелило от лицето му. А това, че шофьора стреля, го виждам за пръв път на тези кадри, и ми изглежда някак изкуствено.

http://www.john-f-kennedy.net/abrahamzapruderfilm.htm

Тук може да видите, че по време на третия изстрел, шофера си кара и гледа напред.
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 17:02:19 pm от Handle »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #12 -: Януари 18, 2008, 23:01:24 pm »
Жената на Кенеди скача на задния капак, за да събере това, което се е отпелило от лицето му. А това, че шофьора стреля, го виждам за пръв път на тези кадри, и ми изглежда някак изкуствено.

http://www.john-f-kennedy.net/abrahamzapruderfilm.htm

Тук може да видите, че по време на третия изстрел, шофера си кара и гледа напред.

Привет,

Това за първи път го чувам,да не би някой Талмудист да ти го е казвал? Още повече,че изтрела който е изтрелян от шофьора Уилям Грийър е забелижи в ГУШАТА не в лицето? Може би трябва да гледаш по добре! 






На някой кадри, много добре се вижда как е наредено на агентите на Сикрет Сървис да напуснат спецялно направените за тях СТЪПЕНКИ от зад на лимузината.Може би това е за да не събират части от лицето му? Аз пък си мислех,че ако те бяха там на тези стъпенки където по принцип трябва да бъдат, нямаше как да го улучат от зад, по простата причина,че го покриват и видимостта драстично намалява.....

Ала още по добре би било ако гледаш филма Fahrenheit 9/11 (2004)

Поздрави!
« Последна редакция: Януари 19, 2008, 22:11:06 pm от Tihichko »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #13 -: Януари 26, 2008, 22:24:04 pm »
Аз пък не съм сувсем сигурен, че Кенеди е бил толкова чист, малко ме съмнява, при този строго контролиран и дълъг процес на кампания, избори и т.н., точно в САЩ, някой външен пък бил той и любимец на народа може да се промъкне. Освен това, защо да го убиват? Сигурно има милион начина да му скроят шапка, примерно както беше хванат в шах Клинтън. Пък и има ли проблем Осуалд да го е убил? Всъщност що трябва шьофьора му да го убива, като Осуалд може да бъде принуден да го направи или който и да е друг, по всякакви начини. При толкова много версии, няма как да се повярва точно на тази или онази.
Незнам, за вас но по-отношение на Илюминатите, винаги съм смятал, че те също не могат да бъдат и да дествай точно като едно хомогенно цяло. И при тях не може да няма вътрешни борби, и течения. Всъщност мн. верояно е убийството на Кенеди да е свързано с нещо такова. Или просто защото се отклонява от приетият план, или пък е изпаднал в немилост. Така стана с Клинтън, беше малко по-различен все пак.

Неактивен blashyrkh_79

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Кой уби Кенеди
« Отговор #14 -: Януари 28, 2008, 01:13:12 am »
От ясно по-ясно е, че Уилям Гриър убива Кенеди. Гледах записа и по предаването "Диагноза" по Евроком България, така че знам какво виждам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27