Автор Тема: Тайните на Фатима  (Прочетена 32531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Тайните на Фатима
« Отговор #30 -: Април 19, 2012, 01:11:08 am »
Сещам се, че в една от книгите за Слава Севрюкова се споменаваше, че тя е предсказала идването на нова религия, която ще направи опит да обедини идеите на християнство и будизъм. И тази нова религия щяла тръгне именно от Русия, наричаше я "Бяла"религия (свещениците щели да бъдат облечени в бяло). Нещо такова си спомням, който се интересува може да се порови за подробности...



Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Тайните на Фатима
« Отговор #31 -: Април 26, 2012, 18:04:55 pm »
И за какво ни е нова религия? Ей това ще е поредната манипулация, от която никой от нас няма нужда.......ама щом голямите батета от горе така са решили, ще се религиозваме и това е.......Поне някои де......АЗ обичам до се разхождам под дъжда, но винаги излизам сух ;) .......... Ама това не е валидно за повечето.......те направо се давят :D ...... Някой ден ще намеря време и всичките им творби ще ги вкарам във темата за бисерите в ХНЕТ........Няма да им пиша имената, а само титаничните напъни на езотеричната им мисъл  :rofl2: :rofl: .........
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Тайните на Фатима
« Отговор #32 -: Април 27, 2012, 19:35:24 pm »
Да бе и аз не знам. Ама нали ти казах вчера какво мисля... Холограма от кораб с незнайна цел. Или на извънземни или на илюминати.
И аз така четох някъде, че си е холограма на ЕТ. Логичен подход за обработка и манипулация на земното стадо. Самото описание на случилото се прилича на такова явление.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27